مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fereshtehind - 2013-06-09

(2013-06-09 ساعت 16:36)tajhizgaran نوشته:  دوستان عزیز :

من هم بعد از کارنت شدن و قفل شدن تایپک بولتن ویزا وارد این قسمت شدم . امیدوارم که هر چه زودتر نامه دوم من هم بیاد و بتونم از تجربیات دیگر دوستان استفاده کنم .

خوش اومدی SmileSmile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - manila - 2013-06-09

(2013-06-09 ساعت 02:15)hosa نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 01:10)manila نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 01:52)hosa نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 01:04)manila نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 14:11)shani89 نوشته:  بچه ها نگران این شلوغی ها تو آنکارا هستم چیکار کنیم، امیدوارم همه چی بخوبی برای همون حل بشه.
دوست عزیزم هیج مشکلی نیست پست های قبلی منو بخونید می فهمید که اصلا جای نگرانی نیست من دقیقا تو همین شلوغی ها آنکارا مصاحبه داشتم و اصلا با تصور ما از شلوغی ها فرق داره تازه تفریح هم دارهBig Grin
ااااا الان متوجه شدم منم بالاخره ستاره دار شدم آخ جوووون ممنونم هوشمند جون Smile)

(2013-06-07 ساعت 20:36)hosa نوشته:  دوستان عزیز میشه لطفا راهنمایی بفرمایید : مدارک رو پست کردم آنکارا و چند روز پیش رسید به سفارت . الان میخوام ببینم که بجز وقت پزشک کار دیگه ای هست که باید انجام بشه؟ تاریخ و روز مصاحبه در نامه دوم مشخص شده آیا دوباره باید پرسید یا اینکه همون کافی هست؟ خواهش می کنم که اگر ممکن هست راهنمایی بفر مایید. مرسی از لطفتون.
دوست عزیز بقیه مدارکی رو که باید با خودت به سفارت ببری را اماده کن. و حتما برای csc یا همون اداره پست ثبت نام کن و هتل و بلیط هواپیما تو تهیه کن و بعد برو به سلامتی ویزاتو بگیر!

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون . من ثبت نام csc رو هم همراه بقیه مدارک فرستادم سفارت. الان اصل تمام مدارک + ترجمه رسمی و اصل تمام مدارک + آزمایشات پزشکی و واکسیناسیون را باید آماده بکنم درسته؟ البته برای سفارت هم تمام مدارک رو اصل ترجمه فرستادم ( 2 سری از تمام مدارک ترجمه کرده بودم) مرسی که راهنمایی میکنید.
خواهش میشهTongue بله کاملا درسته دوست عزیز. طبق لیست مدارکتونو اماده کنید و ترتیب و اینها شم زیاد مهم نیست فقط برای خودتون مهمه جون وقتی مدرکی ازتون خواستن بتونین راحت پیداش کنید . در ضمن حتما از نامه ای که وقت سفارت را تعیین کرده دو تاپرینت داشته باشید یکی واسه سفارت یکی هم دکتر. من خودم یک پوشه برای خودم یکی مدارک همسرم که هر کدوم دست خودمون بود و یه پوشه هم مدارک اضافی ای که مطمین نبودم می خوان یا نه اماده کرده بودم. و اینطوری خیلی مرتب کارهامون پیش رفت.اگر بازهم سوالی بود بفرمایید. موفق باشید.

(2013-06-08 ساعت 14:15)mohammad fazli نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 14:06)mehdi110 نوشته:  سلام
دوستان واقعا این کارت های ملی که دست ملت هست و خیلی وقته که منقضی شدن رو سفارت می خواد ازمون یا نه؟ دوستان در سفرنامه ها اشاره کردن که دادن ولی من یادم میاد قبلا در یه سری پستا خوندم که شناسنامه کفایت میکنه......من ندادم ترجمه کنن کارت ملی رو، عکس روشم خیلی زشته نمی خوام اصلا بدم بهشون کارتمو......چیکار کنم به نظرتون؟

مهدي جان تاريخش زياد مهم نيست. بايد با خودت ببري ولي اكثرا فقط درخواست ديدن شناسنامه شما را ميكنند. (جز مدارك درخواستي انكارا هست ولي از خود بنده نخواستند)
دوست عزیز ما ترجمه اش رو فرستاده بودیم ولی اصل خود کارت رو ازمون نخواستن. ولی پیشنهاد می کنم واسه زشتی عکس و این چیزها کار خودنونو کشدار نکنین. کسی کاری به عکسش نداره کهCool

خیلی ممنون از راهنماییتون. سوال اخر اینکه وقت پزشک رو چند روز قبل باید بگیرم؟ و آیا تاریخ و ساعت مصاحبه که در نامه دوم مشخص شده کافی هست؟ دیگه دوباره پیگیری نیاز نیست؟
اگر بچه باهاتون هست زمان بیشتری میخواد یعنی اگر جمعه وقت مصاحبه هست باید دوشنبه وقت بگیرین (۲و۳و۴و۵شنبه) بعد جمعه مصاحبه.اگر فقط بزرگسالید چهارشنبه وقت بگیرید. البته این فشرده ترین زمان هستش. ولی اگر تعطیلی وسطش باشه یعنی شما ۳شنبه وقت مصاحبه تون باشه و بزرگسال باشین باید قبل از شنبه و یکشنبه یکروز را هم در نظر بگیرین پس میشه جمعه وقت دکترتون البته شنبه تا ظهر دکتر بازه ولی کمی ریسک داره مثل دیرکرد هواپیما و ... که نگران کننده است کمی. جواب دکتر فردا بعد از ظهر روزی که به ازمایشگاه میرین (معمولا ) حاضره. در مورد نامه دوم هم من خودم تا روز سایت سفارت امریکا را چک کردم که مبادا تا اخرین لحظه زمان و روز ما رو به هر دلیلی عوض کرده باشن که عوض نشده بود. ولی حواستون باشه حتما صبح زود برین. ما ۸:۱۵ رفتیم اخرین نفرها بودیم .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Chosey - 2013-06-09

سلام بچه ها
من هم نقل مکان کردم به این تاپیک
سلام گرم من رو بپزیزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــد Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2013-06-09

(2013-06-09 ساعت 19:15)Chosey نوشته:  سلام بچه ها
من هم نقل مکان کردم به این تاپیک
سلام گرم من رو بپزیزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــد Smile
اومدی ولی از تاپیک بولتن ویزا دل نمی کندی ها!Wink. اول رفتی یک تجدید خاطره ای کردی بعد اومدی اینجاRolleyes. امیدوارم قبل از هفته آخر سپتامبر تاپیک کلیرنس رو هم ببندیم و بعد هم هر چند وقت یک بار از گوشه کنار آمریکا فقط برای تجدید خاطره به تاپیک های 2013ایها سر بزنیمRolleyes.
[عکس: attachment.php?aid=3009]

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Chosey - 2013-06-09

اره دقیقا غمو سعید Wink
حس میکنم دارم هوم سیک میشم Wink
انشالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا که اینجور که شما میگی بشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Leila12020 - 2013-06-10

(2013-06-09 ساعت 18:06)manila نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 01:52)hosa نوشته:  [quote='manila' pid='354108' dateline='1370637257']
دوست عزیزم هیج مشکلی نیست پست های قبلی منو بخونید می فهمید که اصلا جای نگرانی نیست من دقیقا تو همین شلوغی ها آنکارا مصاحبه داشتم و اصلا با تصور ما از شلوغی ها فرق داره تازه تفریح هم دارهBig Grin
ااااا الان متوجه شدم منم بالاخره ستاره دار شدم آخ جوووون ممنونم هوشمند جون Smile)

دوست عزیز بقیه مدارکی رو که باید با خودت به سفارت ببری را اماده کن. و حتما برای csc یا همون اداره پست ثبت نام کن و هتل و بلیط هواپیما تو تهیه کن و بعد برو به سلامتی ویزاتو بگیر!

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون . من ثبت نام csc رو هم همراه بقیه مدارک فرستادم سفارت. الان اصل تمام مدارک + ترجمه رسمی و اصل تمام مدارک + آزمایشات پزشکی و واکسیناسیون را باید آماده بکنم درسته؟ البته برای سفارت هم تمام مدارک رو اصل ترجمه فرستادم ( 2 سری از تمام مدارک ترجمه کرده بودم) مرسی که راهنمایی میکنید.
خواهش میشهTongue بله کاملا درسته دوست عزیز. طبق لیست مدارکتونو اماده کنید و ترتیب و اینها شم زیاد مهم نیست فقط برای خودتون مهمه جون وقتی مدرکی ازتون خواستن بتونین راحت پیداش کنید . در ضمن حتما از نامه ای که وقت سفارت را تعیین کرده دو تاپرینت داشته باشید یکی واسه سفارت یکی هم دکتر. من خودم یک پوشه برای خودم یکی مدارک همسرم که هر کدوم دست خودمون بود و یه پوشه هم مدارک اضافی ای که مطمین نبودم می خوان یا نه اماده کرده بودم. و اینطوری خیلی مرتب کارهامون پیش رفت.اگر بازهم سوالی بود بفرمایید. موفق باشید.

دوستان واقعا این کارت های ملی که دست ملت هست و خیلی وقته که منقضی شدن رو سفارت می خواد ازمون یا نه؟ دوستان در سفرنامه ها اشاره کردن که دادن ولی من یادم میاد قبلا در یه سری پستا خوندم که شناسنامه کفایت میکنه......من ندادم ترجمه کنن کارت ملی رو، عکس روشم خیلی زشته نمی خوام اصلا بدم بهشون کارتمو......چیکار کنم به نظرتون؟

مهدي جان تاريخش زياد مهم نيست. بايد با خودت ببري ولي اكثرا فقط درخواست ديدن شناسنامه شما را ميكنند. (جز مدارك درخواستي انكارا هست ولي از خود بنده نخواستند)
دوست عزیز ما ترجمه اش رو فرستاده بودیم ولی اصل خود کارت رو ازمون نخواستن. ولی پیشنهاد می کنم واسه زشتی عکس و این چیزها کار خودنونو کشدار نکنین. کسی کاری به عکسش نداره کهCool

خیلی ممنون از راهنماییتون. سوال اخر اینکه وقت پزشک رو چند روز قبل باید بگیرم؟ و آیا تاریخ و ساعت مصاحبه که در نامه دوم مشخص شده کافی هست؟ دیگه دوباره پیگیری نیاز نیست؟
اگر بچه باهاتون هست زمان بیشتری میخواد یعنی اگر جمعه وقت مصاحبه هست باید دوشنبه وقت بگیرین (۲و۳و۴و۵شنبه) بعد جمعه مصاحبه.اگر فقط بزرگسالید چهارشنبه وقت بگیرید. البته این فشرده ترین زمان هستش. ولی اگر تعطیلی وسطش باشه یعنی شما ۳شنبه وقت مصاحبه تون باشه و بزرگسال باشین باید قبل از شنبه و یکشنبه یکروز را هم در نظر بگیرین پس میشه جمعه وقت دکترتون البته شنبه تا ظهر دکتر بازه ولی کمی ریسک داره مثل دیرکرد هواپیما و ... که نگران کننده است کمی. جواب دکتر فردا بعد از ظهر روزی که به ازمایشگاه میرین (معمولا ) حاضره. در مورد نامه دوم هم من خودم تا روز سایت سفارت آمریکا را چک کردم که مبادا تا اخرین لحظه زمان و روز ما رو به هر دلیلی عوض کرده باشن که عوض نشده بود. ولی حواستون باشه حتما صبح زود برین. ما ۸:۱۵ رفتیم اخرین نفرها بودیم .

quote]
دوست عزيز ما روز پنجشنبه مصاحبه داريم
و بليط رفت رو روز شنبه گرفتيم كه با توجه به
تعطيلي يكشنبه ميخوام روز دوشنبه وقت دكتر بگيرم
با توجه به اينكه بچه ١ ساله و ١٤ ساله دارم به نظرتون
روز دوشنبه يعني ٣ روز قبل از مصاحبه خوبه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - manila - 2013-06-10

(2013-06-10 ساعت 01:22)Leila12020 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 01:52)hosa نوشته:  [quote='manila' pid='354108' dateline='1370637257']

اگر بچه باهاتون هست زمان بیشتری میخواد یعنی اگر جمعه وقت مصاحبه هست باید دوشنبه وقت بگیرین (۲و۳و۴و۵شنبه) بعد جمعه مصاحبه.اگر فقط بزرگسالید چهارشنبه وقت بگیرید. البته این فشرده ترین زمان هستش. ولی اگر تعطیلی وسطش باشه یعنی شما ۳شنبه وقت مصاحبه تون باشه و بزرگسال باشین باید قبل از شنبه و یکشنبه یکروز را هم در نظر بگیرین پس میشه جمعه وقت دکترتون البته شنبه تا ظهر دکتر بازه ولی کمی ریسک داره مثل دیرکرد هواپیما و ... که نگران کننده است کمی. جواب دکتر فردا بعد از ظهر روزی که به ازمایشگاه میرین (معمولا ) حاضره. در مورد نامه دوم هم من خودم تا روز سایت سفارت آمریکا را چک کردم که مبادا تا اخرین لحظه زمان و روز ما رو به هر دلیلی عوض کرده باشن که عوض نشده بود. ولی حواستون باشه حتما صبح زود برین. ما ۸:۱۵ رفتیم اخرین نفرها بودیم .

quote]
دوست عزیز به سلامتی و موفقیت! راستش من دوباره که به سایت دکتر اونگان سر زدم برای کسانی که بچه دارند جدولی را کشیده که یعنی سه روز فاصله بین روز معاینه و مصاحبه به شکلی که تو این صفحه هست دقت کنید؛
http://www.doctorun.com/en/making-appointment بنابراین متاسفانه فکر کنم باید بلیط را روز جمعه بگیرید و طوری بگیرید که همونروز هم برید دکتر خیلی ها از جمله ما این کارو کردیم. بعضی ها مستقیم ز فرودگاه رفتند ولی ما اول رفتیم هتل جامونو گرفتیم وسایلمونو گذاشتیم و حدود ۱۰ دکتر بودیم و مشکلی هم نبود. حتی پروازمون ۲:۳۰ تاخیر داشت ۸:۴۰ رسیدیم و از فرودگاه هم با اتوبوس HAVAS رفتیم (نه تاکسی) بازهم وقت داشتیم.حالا خود دانی Big Grin امیدوارم همه چی به خوبی پیش بره و موفق باشید!

(2013-06-10 ساعت 01:22)Leila12020 نوشته:  

quote]
دوست عزیز به سلامتی و موفقیت! راستش من دوباره که به سایت دکتر اونگان سر زدم برای کسانی که بچه دارند جدولی را کشیده که یعنی سه روز فاصله بین روز معاینه و مصاحبه به شکلی که تو این صفحه هست دقت کنید؛
http://www.doctorun.com/en/making-appointment بنابراین متاسفانه فکر کنم باید روز جمعه بلیط بگیرید و طوری بگیرید که همونروز هم برید دکتر خیلی ها از جمله ما این کارو کردیم. بعضی ها مستقیم ز فرودگاه رفتند ولی ما اول رفتیم هتل جامونو گرفتیم وسایلمونو گذاشتیم و حدود ۱۰ دکتر بودیم و مشکلی هم نبود. حتی پروازمون ۲:۳۰ تاخیر داشت ۸:۴۰ رسیدیم و از فرودگاه هم با اتوبوس HAVAS رفتیم (نه تاکسی) بازهم وقت داشتیم.حالا خود دانی Big Grin امیدوارم همه چی به خوبی پیش بره و موفق باشید!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - babash - 2013-06-10

سلام.
من دوشنبه مصاحبه دارم. دکتر کریستین بهم روز جمعه وقت داده. دو بار بهش گفتم بچه دو سال و نیمه دارم. دیگه روم نشد بیشتر اصرار کنم. گفت مشکلی نیست. یعنی واقعا قراره تا فردا ظهرش به من جواب مدیکال رو بده؟ چکار کنم به نظرتون؟

مصاحبه ما هفته اول جولای هست و زمینی میریم. کسی هست که با ما همسفر باشه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mohssen - 2013-06-10

سلام دوستان...

اين تاپيك بولتن ويزا هم كه قفل شد، ديگه منم بساطو رو آووردم اينجا پهن كردم Big Grin

هرچند كسي ما رو تحويل نميگيره Sad ولي با آرزوي موفقيت براي همه + انرژي مثبت Smile

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afshinghwink - 2013-06-10

(2013-06-10 ساعت 13:22)babash نوشته:  سلام.
من دوشنبه مصاحبه دارم. دکتر کریستین بهم روز جمعه وقت داده. دو بار بهش گفتم بچه دو سال و نیمه دارم. دیگه روم نشد بیشتر اصرار کنم. گفت مشکلی نیست. یعنی واقعا قراره تا فردا ظهرش به من جواب مدیکال رو بده؟ چکار کنم به نظرتون؟

نگران نباشین به خاطره حجم زیاد کارها برنامه های مهاجرت سفارت تغییر کرده مثلا اگر شما قبلا در روز مصاحبه نتیجه مدیکال رو نداشتین نقص مدزک حساب میشد ولی الان مهم نیستWink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-06-10

(2013-06-10 ساعت 13:22)babash نوشته:  سلام.

ما هم نهم يا دهم تير با اتوبوس ميريم ايروان، كه ميشه ٣٠جون يا اول جولاي

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ابی هانی - 2013-06-10

خدا کنه هیچکدومتون از اینجا به کلیر نیاین و مستقیم برین برای یه ضرب
خیلی انتظار کلیر سختر از انتظار مصاحبه است

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nima-92 - 2013-06-10

دوستان عزیز
سلام گرم من را بپذیرید.
با آرزوی موفقیت برای همه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Chosey - 2013-06-10

نامه دوم لطفا هرچه سریع تر خودت رو برسون که ما منتظریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezaP - 2013-06-10

بچه ها نامه دوم سري اخر كارنتي ها كي مياد؟؟؟