مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-11-27

(2010-11-27 ساعت 12:42)moraddad نوشته:  سلام. من تا جایی که توی این سایت خوندم کسایی که شغل دولتی دارن و یا سربازی رفتن حتما کلیرنس میخورن. این درسته؟ آیا شغل دولتی استخدام رسمیه یا قراردادی هم همون میشه؟
من شغل خصوصی داشتم برای 3 سال در زمان ارسال فرمها. ولی الان دو ماهه که قراردادی شدم تو شرکت گاز که دولتیه. اگه روز مصاحبه اسمی از شرکت گاز نیارم میشه؟
این تغییر شغل رو باید با ایمیل الان به کی سی سی اطلاع بدم؟

ممنون

بر اساس تجربیات دوستان سربازی رفته باشی و شغل دولتی داشته باشی و یا فارغ التحصیل رشته ایی خاص باشید کلیرنس میخوری (چون تا حالا کسی رو ندیدم که خلاف این رو گفته باشه) اگه تو فرمها نوشته باشی کار دولتی داری (فرقی نمیکنه رسمی یا قراردادی) کلیرنس میخوری. از نظر من اگه روز مصاحبه توان دروغ گفتن داری بدون اینکه تغییری در چهرت ایجاد بشه نگو الان کارت چیه . موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SNAGHIAN - 2010-11-27

(2010-11-27 ساعت 12:42)moraddad نوشته:  سلام. من تا جایی که توی این سایت خوندم کسایی که شغل دولتی دارن و یا سربازی رفتن حتما کلیرنس میخورن. این درسته؟ آیا شغل دولتی استخدام رسمیه یا قراردادی هم همون میشه؟
من شغل خصوصی داشتم برای 3 سال در زمان ارسال فرمها. ولی الان دو ماهه که قراردادی شدم تو شرکت گاز که دولتیه. اگه روز مصاحبه اسمی از شرکت گاز نیارم میشه؟
این تغییر شغل رو باید با ایمیل الان به کی سی سی اطلاع بدم؟
ممنون
سلام .دوست عزيز همون طور كه دوستان در پستهاي قبلي اشاره كردن اونها از شغل شما هيچ گونه اطلاعاتي ندارن و نمي تونن هم بدست بيارن.به نظر من به احتمال زياد اف بي آي چك به شما مي خوره و اگر هم تغير شغل رو اعلام كنيد مدتش طولاني تر ميشه.ولي نيازي نيست كه چيزي بگيدو نگيد بهتره موقع مصاحبه هم بگو از اون شركت اومدم بيرون .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - saki_h - 2010-11-27

با عرض سلا م به همه دوستان
مطلبي كه ميخواهم بگم اينكه به نظر من شما فقط به زندگي روزمرتو برسين و تا زماني كه ويزاتون نگرفتين
هيچ برنامه ريزي در مور شغلتون يا كارهاي ديگر نكنيد چون تقريبا شش ماه وقت داريد كه ايران را ترك كنيد
من و دوستاني بوديم كه صد در صد مطمئن بوديم كه چون برنده لاتاري 2010 هستيم ديگه تو امريكا هستيم
ولي با اينكه تمامي مراحل رو پشت سر گذروندم متاسفانه به ما گفتن ويزا تمام شد!
حتي يكي از بچه ها هم يك ماهي بود كه استعفا داده بود و هم بليط رزرو كرده بود و هم تو امريكا يك اپاتمان
براي اجاره در نظر گرفته بود متاسفانه ايشان هم ويزا نگرفتن . نكته آخر اينكه همه تلاشتون رو انجام بدين كاراتون
دقيقا برنامه ريزي كنيد ولي آماده اين هم باشين كه اگه يه روزي خدا نكرده نشود برين دچاره مشكلات روحي نشويد.

به اميد موفقيت همه شما

RE: کلیرنس برندگان 2011 - یاشار و ماری - 2010-11-27

[/quote]
از نظر من اگه روز مصاحبه توان دروغ گفتن داری بدون اینکه تغییری در چهرت ایجاد بشه نگو الان کارت چیه . موفق باشید
[/quote]

likeWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - inekoee - 2010-11-27

سلام دوستان

منم وارد این مرحله شدم.

تو را خدا هوام داشته باشین

Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SNAGHIAN - 2010-11-27

(2010-11-27 ساعت 15:20)saki_h نوشته:  با عرض سلا م به همه دوستان
مطلبي كه ميخواهم بگم اينكه به نظر من شما فقط به زندگي روزمرتو برسين و تا زماني كه ويزاتون نگرفتين
هيچ برنامه ريزي در مور شغلتون يا كارهاي ديگر نكنيد چون تقريبا شش ماه وقت داريد كه ايران را ترك كنيد
من و دوستاني بوديم كه صد در صد مطمئن بوديم كه چون برنده لاتاري 2010 هستيم ديگه تو امريكا هستيم
حتي يكي از بچه ها هم يك ماهي بود كه استعفا داده بود و هم بليط رزرو كرده بود و هم تو امريكا يك اپاتمان
براي اجاره در نظر گرفته بود متاسفانه ايشان هم ويزا نگرفتن . نكته آخر اينكه همه تلاشتون رو انجام بدين كاراتون
دقيقا برنامه ريزي كنيد ولي آماده اين هم باشين كه اگه يه روزي خدا نكرده نشود برين دچاره مشكلات روحي نشويد.

به اميد موفقيت همه شما

سلام.من اسم شما رو تو جدول كلير 2010 نديدم. ميشه در باره شغل و وضعيت خدمتت بگي؟ به نظرت مشكل از كجا بوده ؟آخه سهميه ايران كه از اون حد مجاز بيشتر نبوده كه بگن ويزا تموم شد؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-11-28

سلام به دوستان منتظر!

با کلی امید دیروز آنکارا رو چک کردم اما خبری نبود که نبود! البته اون پایین نوشته به روز شده! اما فکر کنم خالی بندیه! فکر کنم اینا میان پست های ما رو می خونن! Big Grin
ما برگردیم به کار و زندگیمون برسیم! باز هم منتظر می مونیم! فعلا باید اسممون رو بزارند منتظرالممالک! یک لقب هفت سیلابی و کمی هم عاریتی از اشکان!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2010-11-28

دوستان عزیزم سلام،
دیشب از طریق یکی از دوستانم خبر رسید که از این به بعد سایت سفارت ها برای Clear شدن به صورت ماهانه Update میشه!!! یعنی باید تا آخر هفته صبر پیشه کرد.
اگه این موضوع صحت داشته باشه فکر کنم کل کیس های ماه Nov اعلام بشن ایشاالله.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2010-11-28

(2010-11-28 ساعت 09:15)javidk نوشته:  دوستان عزیزم سلام،
دیشب از طریق یکی از دوستانم خبر رسید که از این به بعد سایت سفارت ها برای Clear شدن به صورت ماهانه Update میشه!!! یعنی باید تا آخر هفته صبر پیشه کرد.

لطفا منبع خبر رو اعلام كنيد.
ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2010-11-28

(2010-11-28 ساعت 09:49)satusa نوشته:  

ممنون
عرض کردم،یکی از دوستانم در آمریکا، کنتاکی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2010-11-28

(2010-11-28 ساعت 09:52)javidk نوشته:  
(2010-11-28 ساعت 09:49)satusa نوشته:  

ممنون
عرض کردم،یکی از دوستانم در آمریکا، کنتاکی

منظور من سوزس اصلي خبر هست. دوست شما از سايتي، روزنامه اي، گزارش تلويزيوني... خبر گرفته اند؟ يا اينكه ...؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - saki_h - 2010-11-28

(2010-11-27 ساعت 18:23)SNAGHIAN نوشته:  
(2010-11-27 ساعت 15:20)saki_h نوشته:  با عرض سلا م به همه دوستان

به اميد موفقيت همه شما

سلام.من اسم شما رو تو جدول كلير 2010 نديدم. ميشه در باره شغل و وضعيت خدمتت بگي؟ به نظرت مشكل از كجا بوده ؟آخه سهميه ايران كه از اون حد مجاز بيشتر نبوده كه بگن ويزا تموم شد؟

با سلام :

درسته من از تمامي مطالب مهاجر سرا استفاده مي كردم ولي عضو نبودم
در ضمن با علي آقا كه زحمت آن جدول را مي كشيدند در تماس نبودم
شغل من مدير فروش ميباشدو در سپاه خدمت كرده بودم . به نظر من مشكل اساسي اينكه kcc بعد از مصاحبه خيلي پروسه كاري تحقيقاتشون رو مخصوصا در مورد دوستاني كه سپاه خدمت كردند طول ميده در ضمن كم كاري و تاخير در روند كاري ابوظبي هم بي تاثير نبود .
در مورد سهم ايران هم بايد بگم سال 2010 سهم ايران 2772 نفر قبولي داشت
و اين تعداد فكر كنم شامل همراهان قبول شدگان هم ميشد يعني اينكه مثلا اگر يك خانواده 4 نفري ويزا بگيرند از كل 2272 ويزاها كسر ميشود .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - has55 - 2010-11-29

سلام
دوستان برای دونستن وضعیت کلیر خودمون میشه با سفارت تماس گرفت یا mail زد مثل kcc و جواب گرفت؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-11-29

(2010-11-29 ساعت 15:04)has55 نوشته:  سلام
دوستان برای دونستن وضعیت کلیر خودمون میشه با سفارت تماس گرفت یا mail زد مثل kcc و جواب گرفت؟

طبق متن نوشته شده در سایت وزارت امورخارجه تا 2 ماه پس از مصاحبه یا تحویل مدارک هر کدام که دیرتر واقع شده باشد اگر جوابی نگرفتید می تونید با سفارت تماس بگیرید ولی طبق تجربه دوستان این کار فایده ایی ندارد.موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - 2320roshani - 2010-11-29

سلام دوستان
تنها کاری که در حال حاظر می شه انجام داد فقط صبوری است.
از قدیم گفتن دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.