مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-05-06

راستی یک پیشنهاد دیگه هم دارم elima..... تا اونجا که من دیدم شما تجربیات خوبی در یکسال گذشته هم در مورد ادامه تحصیل و هم در مورد کار بدست اوردین که در همین تاپیک جسته و گریخته ازش صحبت شده آیا امکانش هست کلیه تجربیاتتون در این رابطه رو در یک پست به صورت خلاصه جمع بندی کنید؟؟؟؟ فکر میکنم فتح باب خوبی برای یک پرسش و پاسخ و کسب اطلاعات مفید میشه...... ممنون

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-05-06

نمیشه درموردیافتن کارپیش بینی انجام دادهمه چیزبستگی بهدشرایط اقتصادی آمریکا داره .من بخش زیادی ازاطلاعات راجع به تحصیل ویافتن شغل توهمین تاپیک نوشتم اگرفرصتی بودطی یک پست جدیددوباره مینویسم

RE: زندگی در لاس وگاس - inforfang - 2014-05-07

سلام دوستان

من قصد دارم به جای پرواز مستقیم که خیلی گرون در میاد برام، ابتدا به لس انجلس سفر کنم و چند ساعت بعدش با یک پرواز دیگه بیام لاس وگاس (در ماه سپتامبر) . بلیط ها هم اینترنتی می خرم، طوری که فاصله پرواز های آخر 3-4 ساعت باشه که مشکلی برای چک کردن مدارک در فرودگاه پیش نیاد. تنها مشکل اینه که ساعت 10 شب می رسم وگاس و نمیدونم هتل ارزون گیر میاد اون ساعت یا نه ؟ اگر نکته نظری ، تجربه ای و هر چیزی که باید بهش توجه کنم دارید خیلی خیلی خوشحال می شم که تذکر بدید.

RE: زندگی در لاس وگاس - yami - 2014-05-07

اﺭﻩ ﻣﻨﻢ اﻭاﺗﺎﺭﻡ ﺭﻭ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻴﺪاﺭﻡ!
ﺑﺒﻴﻦ اﮔﻪ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻓﻴﺰﻳﻜﻲ ﺗﻮاﻥ ﻛﺎﺭ ﺳﺨﺖ و ﺳﻨﮕﻴﻦ و ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻲ و ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﻓﻮﺭﻱ ﻧﺎﻛﺎﺭ ﻧﺸﻲ, ﺗﻮ اﻳﻦ ﻣﻤﻠﻜﺖ ﺑﻴﻜﺎﺭ ﻧﻤﻴﻤﻮﻧﻲ.
ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﻪ ﻧﻴﺮﻭﻱ ﻛﺎﺭ ﻓﻴﺰﻳﻜﻲ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﻴﺸﻪ!!!
ﭼﻮﻥ ﻛﺎﺭﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﺎﺷﻴﻨﻲ ﻛﺮﺩ ﻣﺎﺷﻴﻨﻲ ﻣﻴﺸﻪ اﻣﺎ اﻭﻧﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻓﺮﺩ اﻧﻤﺎﻣﺶ ﺑﺪﻩ و ﺳﻨﮕﻴﻦ ﻫﺴﺖ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺳﺒﻚ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﺮﺩﻡ ﻋﺮﺿﻪ ﻧﻴﺮﻭﻱ ﻛﺎﺭ ﻛﻤﺘﺮ ﻣﻴﺸﻪ. ﻣﻦ ﺟﺎﻱ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﺷﻢ اﻧﺪاﺯﻩ ﺯﺑﺎﻥ ﺭﻭ ﺯﻭﺭ ﺑﺎﺯو و ﺑﻘﻮﻝ ﻣﻌرﻭﻑ اﺳﺘﺎﻣﻴﻨﺎ ﻫﻢ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻢ.

RE: زندگی در لاس وگاس - shahab2000 - 2014-05-07

(2014-05-07 ساعت 18:16)inforfang نوشته:  سلام دوستان

من قصد دارم به جای پرواز مستقیم که خیلی گرون در میاد برام، ابتدا به لس انجلس سفر کنم و چند ساعت بعدش با یک پرواز دیگه بیام لاس وگاس (در ماه سپتامبر) . بلیط ها هم اینترنتی می خرم، طوری که فاصله پرواز های آخر 3-4 ساعت باشه که مشکلی برای چک کردن مدارک در فرودگاه پیش نیاد. تنها مشکل اینه که ساعت 10 شب می رسم وگاس و نمیدونم هتل ارزون گیر میاد اون ساعت یا نه ؟ اگر نکته نظری ، تجربه ای و هر چیزی که باید بهش توجه کنم دارید خیلی خیلی خوشحال می شم که تذکر بدید.

سلام
به نظر من هتل رو از ایران رزرو کنید. اینطوری خیالتون راحت تره
سایت بوکینگ دات کام سایت خوبی هست برای این کار
تخفیف هم داره
موفق باشید

RE: زندگی در لاس وگاس - yami - 2014-05-07

فقط حتما review هتل رو از سایتهای دیگه قبلا بخونید!!
من یکبار در تاسکالوسا آلاباما اینترنتی هتل گرفتم از طریق HotWire که تا رزرو نشده بهت نمیگه کدام هتله و به این طریق هزینه پایین تر میاد و فقط کلاس هتل مشخصه.
خدا بد نده به هیش کی!! رفتم دیدم که یک هتل هست وسط محله خطرناک!! اتاق هم بجز درب، بقیه دیوار رو به بیرونش شیشه ویترین بود با پرده!!!
خلاصه تا صبح همش نگران بودم.

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-05-07

(2014-05-07 ساعت 18:31)yami نوشته:  اﺭﻩ ﻣﻨﻢ اﻭاﺗﺎﺭﻡ ﺭﻭ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻴﺪاﺭﻡ!
ﺑﺒﻴﻦ اﮔﻪ اﺯ ﻧﻆﺮ ﻓﻴﺰﻳﻜﻲ ﺗﻮاﻥ ﻛﺎﺭ ﺳﺨﺖ و ﺳﻨﮕﻴﻦ و ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻲ و ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﻓﻮﺭﻱ ﻧﺎﻛﺎﺭ ﻧﺸﻲ, ﺗﻮ اﻳﻦ ﻣﻤﻠﻜﺖ ﺑﻴﻜﺎﺭ ﻧﻤﻴﻤﻮﻧﻲ.
ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﻪ ﻧﻴﺮﻭﻱ ﻛﺎﺭ ﻓﻴﺰﻳﻜﻲ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﻴﺸﻪ!!!
ﭼﻮﻥ ﻛﺎﺭﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﺎﺷﻴﻨﻲ ﻛﺮﺩ ﻣﺎﺷﻴﻨﻲ ﻣﻴﺸﻪ اﻣﺎ اﻭﻧﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻓﺮﺩ اﻧﻤﺎﻣﺶ ﺑﺪﻩ و ﺳﻨﮕﻴﻦ ﻫﺴﺖ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺳﺒﻚ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﺮﺩﻡ ﻋﺮﺿﻪ ﻧﻴﺮﻭﻱ ﻛﺎﺭ ﻛﻤﺘﺮ ﻣﻴﺸﻪ. ﻣﻦ ﺟﺎﻱ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﺷﻢ اﻧﺪاﺯﻩ ﺯﺑﺎﻥ ﺭﻭ ﺯﻭﺭ ﺑﺎﺯو و ﺑﻘﻮﻝ ﻣﻌرﻭﻑ اﺳﺘﺎﻣﻴﻨﺎ ﻫﻢ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻢ.

اتفاقا شرایط فیزیکی بدی هم ندارم Big Grin و یکی از مشاغلی که فکر کردم براشون اقدام کنم security هست.....

RE: زندگی در لاس وگاس - Reb - 2014-05-07

تصمیم خیلی‌ عاقلانه ای‌ گرفتی‌ برای پرواز غیر مستقیم. برای هتل هم حتما قبلا آنلاین رزرو کن. بسته به تاریخی‌ که می‌‌رسی‌ ممکنه تو هتل‌های درست حسابی‌ اصلا اتاق نباشه. اکثراً هم آنلاین قیمت کمتر هست از حضوری. من از hotels.com استفاده می‌‌کنم برای وگاس.

اگه دربارهٔ هتل‌ها سٔوالی داشتی پیغام خصوصی بده، تا دلت بخواد تجربه دارم Big Grin

RE: زندگی در لاس وگاس - inforfang - 2014-05-07

(2014-05-07 ساعت 19:37)ITGuy نوشته:  

تصمیم خیلی‌ عاقلانه ای‌ گرفتی‌ برای پرواز غیر مستقیم. برای هتل هم حتما قبلا آنلاین رزرو کن. بسته به تاریخی‌ که می‌‌رسی‌ ممکنه تو هتل‌های درست حسابی‌ اصلا اتاق نباشه. اکثراً هم آنلاین قیمت کمتر هست از حضوری. من از hotels.com استفاده می‌‌کنم برای وگاس.

اگه دربارهٔ هتل‌ها سٔوالی داشتی پیغام خصوصی بده، تا دلت بخواد تجربه دارم Big Grin

کدوم محدوده هتل بگیرم بهتره که اوایل می خوام کارای بانکی و سوشیال و گواهینامه انجام بدم و اینکه بدش هم دنبال خونه بگردم بهتر باشه. در نزدیک کدوم خیابون باشه بهتره ؟

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-05-07

(2014-05-07 ساعت 20:05)inforfang نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 19:37)ITGuy نوشته:  

کدوم محدوده هتل بگیرم بهتره که اوایل می خوام کارای بانکی و سوشیال و گواهینامه انجام بدم و اینکه بدش هم دنبال خونه بگردم بهتر باشه. در نزدیک کدوم خیابون باشه بهتره ؟
اگرروزهای جمعه شنبه ویکشنبه نیای لاس وگاس وروزهای دیگه برسی معمولا هزینه هتلها کمتروتخفیف بیشتری دارند.اگرهدفت اینه که بمونی وکارهای اقامتی انجام بدی .میتونی سویت یک هفته یا سه روزبگیری وبعد هم آپارتمان خودتو اجاره کنی هتل های زیادی هم وجودداره که میتونی رزروکنی .امنیت اینجامطلوب هست به استثنااینکه شمال لاس وگاس ومنطقه داون تون زیاد محیط مناسبی نداره البته اونجا هم امنیت داره اما چهره زیبایی نداره وبرای اولین روزهای وروردبه شدت تو روحیه آدم میزنه.متل سیکس هم هست درخیابان تراپیکانا شرق .میتونی هرهتلی انتخاب کردی ودیدی که مناسبت هست برای من پیغام بفرستی تاراهنماییت کنم که ازنظرموقعیت مکانی آیا خوب هست یا نه

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-05-13

http://www.bizjournals.com/bizjournals/on-numbers/scott-thomas/2013/04/pay-in-market-049.html?page=all
حرفه های برتردرسال 2012 ازنظرسطح درآمد.

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-05-15

(2014-05-13 ساعت 20:23)elima1980 نوشته:  http://www.bizjournals.com/bizjournals/on-numbers/scott-thomas/2013/04/pay-in-market-049.html?page=all
حرفه های برتردرسال 2012 ازنظرسطح درآمد.

الیمای عزیز ممکنه بپرسم شما از چه شغلی شروع کردین و الان در چه زمینه ای مشغول هستین؟؟؟؟ ممنون

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-05-16

ازنظافتچی ورانندگی.درکنارش تحصیل درکالج ودانشگاه

RE: زندگی در لاس وگاس - محمد دی دی - 2014-05-19

سلام ، دوستان وگاسی
کسی اینجا هم خونه پسر نمی خواد؟؟؟
کسی اینجا هست که بتونه بعد از ورودم تو انجام کارهای اولیه مثل گرفتن سوشیال/پیدا کردن خونه/باز کردن حساب بانکی.... به من کمک کنه؟؟؟
اگر کسی بود لطفا از طریق پیام خصوصی بنده را مطلع کند.ممنون.

RE: زندگی در لاس وگاس - inforfang - 2014-05-19

(2014-05-19 ساعت 17:43)محمد دی دی نوشته:  سلام ، دوستان وگاسی
کسی اینجا هم خونه پسر نمی خواد؟؟؟
کس اینجا هست که بتونه بعد از ورودم تو انجام کارهای اولیه مثل گرفتن سوشیال/پیدا کردن خونه/باز کردن حساب بانکی.... به من کمک کنه؟؟؟
اگر کسی بود لطفا از طریق پیام خصوصی بنده را مطلع کند.ممنون.

سلام. منم دنبال یک همخونه می گردم. البته هنوز ایرانم و حداکثر تا سپتامبر میرم. اگه مایلی می تونیم با هم خونه بگیریم.