مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - حاجی واشنگتن - 2015-07-01

شادی جان سلام مجدد؛
از حاج خانوم در مورد اجاره صندوق پستی پرسیدم، گفتند که فقط ID کارت و پول می خواد
و مبلغش با توجه به مدت زمان اجاره و سایز صندوق متغیره
موفق باشی

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - amiekin - 2015-07-01

(2015-06-25 ساعت 20:46)hadi472 نوشته:  [quote='rbrb-۲۰۱۵' pid='628079' dateline='1435129164']
[quote='hadi472' pid='626338' dateline='1434650669']
بعد از مدتها اومدم اینجا و بسیار خوشحالم از دیدن دوباره ی پستهای دوستان و اینکه بچه ها در حال جا افتادن هستند. واسه همگی آرزوی موفقیت میکنم.
خلاصه ای هم در مورد خودم:
ما ۳ ژانویه وارد آمریکا شدیم و تمام کارها طبق روال معمول انجام شد، بعضی ها زودتر از حد معمول و بعضی ها طولانی تر از انتظار، ولی الان بعد از ۵ ماه وضعیتمون استیبل شده و زندگی خوبی داریم. همسرم در ماه دوم موفق به گرفتن کار شد و خود من هم بعد از دو ماه و ۶ روز موفق به پیدا کردن کار در حوزه ی تخصصی خودم (مهندسی صنایع و زنجیره ی تامین) شدم. در حال حاضر هم مشغول برنامه ریزی برای استفاده از فصل تابستون هستیم.
مجددا برای تمام دوستان آرزوی سلامتی (با در نظر گرفتن هزینه های پزشکی بسیار گرون Smile ) و پیدا کردن شغل دلخواهشون رو دارم.
روزگار همگی به کام

سلام و عرض تبریک و خوشامد گویی
خیلی خوشحالم که اینقدر سریع مشغول کار و زندگی شدید من حدود 9 ماهه که اومدم ویرجینیا و رشته و تجربه من هم زنجیره تامین و خرید و تامین بوده حدود 13 سال هم تحربه مرتبط دارم که تمامش تو صنعت خودرو سازی بوده ولی رشته ام مکانیک هستش خوشحال میشم از تجربیاتتون در خصوص پیدا کردن کار مرتبط استفاده کنم در حال حاضر دو تا کار نیمه وقت دارم ولی بازهم دنبال کار تخصصی خودم هستم .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - gbtm - 2015-07-02

سلام.من با پاس سفید دارم برمیگردم آمریکا‌ نمیدونم پروسهٔ خاصی‌ رو باید توی فرودگاه انجام بدم یا نه؟ آیا صف گرین کارت در ها جداست؟باید پاس سفید امضا بشه؟

باید گرین کارت رو نشون داد یا پس سفید رو؟و اینکه آیا این روز ها در LAXگیری میکنند؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Daneshjo - 2015-07-02

(2015-06-30 ساعت 10:07)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 17:35)shadi79 نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره برای گرفتن صندوق پستی چه مدارکی لازم هست بهتره ۶ماه گرفت یا یکساله اصلا فرقی می کنه یا نه

سلام شادی جان، حاج خانوم ما صندوق گرفته ازش می تونی سوال کنی... Wink

http://www.mohajersara.com/member.php?action=profile&google_seo_user=MOHAMMADKHANI
ببخشيد صندوق رو واسه چي بايد اجاره كنيم؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2015-07-02

http://www.mohajersara.com/member.php?action=profile&google_seo_user=MOHAMMADKHANI
[/quote]
ببخشيد صندوق رو واسه چي بايد اجاره كنيم؟
[/quote]
سلام دوست عزیز بایدی در کار نیست فقط من احتیاج دارم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2015-07-02

(2015-07-01 ساعت 00:37)حاجی واشنگتن نوشته:  شادی جان سلام مجدد؛
از حاج خانوم در مورد اجاره صندوق پستی پرسیدم، گفتند که فقط ID کارت و پول می خواد
و مبلغش با توجه به مدت زمان اجاره و سایز صندوق متغیره
موفق باشی

سلام مرسی از پیگریتون میشه لطفا آدرس اون محل رو برام بفرسیتید چون من توی ونچورا یکی از پستخونه ها رفتم ازم بیمه ماشین گواهینامه خواست نتونستم صندوق بگیرم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - parisan - 2015-07-06

با سلام ،

دوستان کسی رو که ظرف دو هفته آینده عازم ایران باشه میشناسید؟
یک بسته 100 گرمی حاوی مدارک هست که میخواستم خواهش کنم با خودشون بیارن.

تشکر فراوان.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Vahid2014 - 2015-07-07

(2015-07-06 ساعت 09:30)parisan نوشته:  با سلام ،

تشکر فراوان.

من سراغ دارم
ولى در مريلند شما كجاييد؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hadi472 - 2015-07-10

(2015-07-01 ساعت 20:01)amiekin نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 20:46)hadi472 نوشته:  [quote='rbrb-۲۰۱۵' pid='628079' dateline='1435129164']
[quote='hadi472' pid='626338' dateline='1434650669']
بعد از مدتها اومدم اینجا و بسیار خوشحالم از دیدن دوباره ی پستهای دوستان و اینکه بچه ها در حال جا افتادن هستند. واسه همگی آرزوی موفقیت میکنم.
خلاصه ای هم در مورد خودم:
ما ۳ ژانویه وارد آمریکا شدیم و تمام کارها طبق روال معمول انجام شد، بعضی ها زودتر از حد معمول و بعضی ها طولانی تر از انتظار، ولی الان بعد از ۵ ماه وضعیتمون استیبل شده و زندگی خوبی داریم. همسرم در ماه دوم موفق به گرفتن کار شد و خود من هم بعد از دو ماه و ۶ روز موفق به پیدا کردن کار در حوزه ی تخصصی خودم (مهندسی صنایع و زنجیره ی تامین) شدم. در حال حاضر هم مشغول برنامه ریزی برای استفاده از فصل تابستون هستیم.
مجددا برای تمام دوستان آرزوی سلامتی (با در نظر گرفتن هزینه های پزشکی بسیار گرون Smile ) و پیدا کردن شغل دلخواهشون رو دارم.
روزگار همگی به کام

سلام و عرض تبریک و خوشامد گویی
خیلی خوشحالم که اینقدر سریع مشغول کار و زندگی شدید من حدود ۹ ماهه که اومدم ویرجینیا و رشته و تجربه من هم زنجیره تامین و خرید و تامین بوده حدود 13 سال هم تحربه مرتبط دارم که تمامش تو صنعت خودرو سازی بوده ولی رشته ام مکانیک هستش خوشحال میشم از تجربیاتتون در خصوص پیدا کردن کار مرتبط استفاده کنم در حال حاضر دو تا کار نیمه وقت دارم ولی بازهم دنبال کار تخصصی خودم هستم .
سلام دوست عزیز، چقدر جالب که من هم 7 سال سابقه ی کار خودروسازی در شرکت ساپکو دارم. والله چیزی که بیشتر از همه تو پیدا کردن کار مرتبط به آدم کمک میکنه یکی رزومه ی خوب و مهمتر از اون مصاحبه ی خوبه و در کنار اینها شانس البته.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ehsan_mohajer1 - 2015-07-10

(2015-07-07 ساعت 07:14)Vahid2014 نوشته:  

تشکر فراوان.

من سراغ دارم
میتونید بسته اتون رو با پست پیشتاز USPS دو روزه بفرسید مریلند.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2015-07-11

دوستانی که بانک او امریکاحساب داشتین چطوری از شر این هزینه 25 دلاری mainenance fee برای حسابتون خلاص شدین

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2015-07-11

پارسال همچین روزی ویزا گرفتم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - parisan - 2015-07-12

(2015-07-10 ساعت 08:57)ehsan_mohajer1 نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 07:14)Vahid2014 نوشته:  

تشکر فراوان.

من سراغ دارم
میتونید بسته اتون رو با پست پیشتاز USPS دو روزه بفرسید مریلند.

ممنونم. دوست دیگه ای لطف کردن .تقریبا همین کارو انجام دادم . بازهم ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Maryam_Am - 2015-07-15

سلام دوستان عزیز

یکی‌ از آشناهای ما واسه مهریه اینجا(لوس آنجلس- اورنج کانتی) دچار مشکل شده و اینجا به‌‌‌ پول ایرانی‌ نیاز داره. اگه واستون امکان داره که واسش بیارید بهم خبر بدید. واسه زحمتی که می‌کشید ایشون یه مقدار بیشتر تقدیم می‌کنن چون مقدارش زیاد هست دوستای که واسشون امکان داره بهم پیغام بدن تا بیشتر واسشون توضیح بدم. اگه میتونید این لطف و بکنید به ‌هم خصوصی پیغام بدید لطفا.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2015-07-19

دوستان من اپریل یه کردیت 500دلاری از ولز فارگو گرفتم و تا حالا ازش استفاده نکردم این مشکلی برای من بوجود میاره یا باعث بلاک شدنش می شه یا نه