مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-08-29

(2011-08-29 ساعت 18:10)maryam58 نوشته:  
(2011-08-29 ساعت 13:45)najibi نوشته:  هنوز ایمیل های منو بعد از ۴ هفته جواب ندادند. با خودم میگم حتما تغییری ایجاد نشده! واقعا اگه اینجا نبود که از حال دوستان خبر دار بشیم دق میکردیم.
دوستان یه سوال, یعنی ابوظبی تو این تعطیلات آپدیت هم نمیکنه؟ کسی از پارسال تعطیلات فطر خبر نداره چه طوری بوده؟
من فکر میکنم update میکنن، چون تو صفحه چک کردن شماره ها گفته اگه تا 4 سپتامبر کسی ready شد، فقط این هفته، یکشنبه نیاد، دوشنبه بیاد.

البته نگفته اگر تا ۴ سپتامبر کسیready شد بلکه گفته اگر از شما خواسته شده که پاسپورت های خود را به سفارت بدهید پاسپورت های خود را در ان روز یعنی ۴ سپتامبر به سفارت نیاورید.

Please note that the US Embassy in Abu Dhabi will be closed on
Sunday, September 4th for the Labor Day holiday. If you have been requested to submit your passport or any documents related to your case, please do not attempt to bring your passports or documents that day. Instead, for this week only, please come on Monday, September 5th.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - manoch - 2011-08-30

سلام به همه دوستان امروز من برای رفتن به آنکارا به چند تا آژانس رفتم همه پر بودند مجبور شدم با اتوبوس روز شنبه راه بیفتم ایشالا همه زودتر انتظارشون به سر بیاد و خوشحال بشن شمارتون اومد سریع اقدام کنید که همه آژانسا سریع پر میشه Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آرتين - 2011-08-30

(2011-08-30 ساعت 08:12)naeiji1974 نوشته:  
(2011-08-29 ساعت 17:12)آرتين نوشته:  دوست عزیز اینطوری ها هم که میگی نیست چون ابوظبی و آنکارا کارمند های امریکایی شون که تعطیل نیستند ..................................... .
دوست عزیز اینو مطمئنی؟به کی گفتن آپدیت میکنن؟لطفا توضیح بدید چون اگه بدونیم آپدیت نمیکنن ما هم سنسورمون رو بکنیم بزاریم کنار تا توی این چند روز خودمون رو الکی اذیت نکنیم.

من هر چی دیروز انرژی مثبت فرستادم و تمرکز کردم تا یه چند تایی کلیر شیم ...................... .

من از نقل قول دوستمون شهروز خان گفتم و مطمعن هستم که آپدیت میشه .
(2011-08-25 ساعت 16:46)shahrooz59 نوشته:  

سلام دوستان
من ازسفارت اومدمWink چند تا نکته:
امروز صبح سفارت خیلی شلوغ بوده حتی ساعت 1:15 دقیقه که من وارد سفارت شدم هنوز مصاحبه ها تمام نشده بود و اون خانم باجه 7 کار برگه آبی ها رو راه می انداخت و اون آقاهه هم مصاحبه ها رو ادامه میداد.
تا فردا همه پاس ها رو میدن ups و تا شنبه هم ان شااله میرسه دست ما.
سفارت 11 روز تعطیله و از 6 سپتامبر شروع به کار میکنن
اما خبر خوب اینکه اون خانمه گفت که تو این مدت سایت آپدیت میشهSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-08-30

دوستان عزيز سلام
بالاخره بعد از مدتها تونستم فرصتي پيدا كنم و بر اساس داده هايي كه طي چند ماه گذشته در دسترس بود جدولي تهيه كنم كه يك تصوير كلي از وضعيت امسال رو تا كنون ارائه بده و شايد بتونه كمك كمي به دوستان منتظر بكنه كه وضعيت و موقعيت خودشون رو نسبت كه كل ببينند و مقايسه اي كلي داشته باشند. اميدوارم بتونم يكبار ديگر هم در پايان سپتامبر اين جدول رو آپديت كنم تا شايد بتونه كمكي هم به بچه هاي 2012 كه بعدا رجوع مي كنند باشه.

قبل از هر چيز نكاتي رو به شرح زير بايد اعلام كنم:

1. این جدول فقط جنبه آماری داشته و نمی تواند مبنای تصمیم گیری برای انجام کار خاصی قرار گیرد.
2. این جدول فقط جهت مقایسه وضعیت افراد نسبت به یکدیگر می تواند مورد استفاده قرار گیرد و اینکه دوستانی که منتظر هستند بدانند که افراد دیگری نیز مشابه آنها هستند و در مجموع يك تصوير كلي از وضعيت افراد از ابتدا تا كنون را ارائه مي دهد.
3. جدول فقط بر اساس دسته بندی برخی داده ها تهيه شده است و هيچ منطق پيچيده اي بر آن حاكم نيست.
4. منبع داده های جدول اعلام يكضرب دوستان مهاجرسرا، جدول پاك شدگان که هفتگی آپدیت شده است، جداول تاریخ رجوع و بولتن های کارنت است.
5. با توجه به اینکه از تعداد کسانی که یکضرب گرفته اند و عضو مهاجرسرا نیستند آماری در دست نیست بنابراین بخشی از تعداد باقیمانده هر ماه احتمالا یکضرب گرفته اند که ممکن است بین 10 تا 15 درصد تعداد كل رجوع كنندگان آن ماه باشند.
6. با توجه به اینکه منبع اصلی، لیست شماره های اعلامی و تاریخ تقریبی مصاحبه های هر ماه بوده است، بنابراین جدول از دقت تقریبا خوبی برخوردار هست و تقریبا همه تعداد متقاضیان رو پوشش می دهد.
7. خانه های نارنجی تعداد کل هر ماه، خانه های بنفش تعداد پاك نشدگان هر ماه، خانه های سبز تعداد پاك شدگان هر ماه به تفکیک تعداد روز انتظار، خانه های زرد تعداد ستاره دارها و خانه های آبی تعداد پاك نشدگان به تفکیک مدت زمان انتطار می باشد.
همانگونه که مشخص است تعداد پاک شدگان با نرخ تقریبا یکنواختی به سمت ماههای پایانی در حال تغییر است. طبق تجربه چند ماه گذشته همواره شیب این تغییرات یکنواخت بوده و از اینرو جاهایی که شیب به یکباره زیاد می شود افرادی که در آن مجموعه قرار می گیرند می توانند امیدوار باشند احتمال پاک شدنشان زیاد است. بر اين اساس انتظار مي رود در آپديت بعدي تمركز به ترتيب اولويت روي ماه مي، جون و آگوست باشد و در آپديتهاي بعدي ماه جولاي و سپتامبر.
9. خانه هايي كه داراي عدد بوده ولي رنگي نيستند پاك شدگاني هستند كه تعداد آنها هنوز بسته نشده اند و امكان تغيير آمار اين خانه ها در آپديت هاي بعدي وجود دارد.

البته همانگونه كه همه مي دانيد، تعداد روزهاي انتظار هر كس بسته به شرايط وي نسبت به ديگران متفاوت بوده و براي كسي نيز بطور دقيق مشخص نيست. شرايط افراد در تهيه اين جدول در دسترس نبوده و طبيعتا در هيچ مورد لحاظ نشده است و فقط يك آمار از تعداد افراد مي باشد و بس. لذا چنانچه فرض كنيم افراد با شرايط متفاوت بطور يكنواخت طي ماههاي مختلف توزيع شده اند، در آنصورت مي توان مقايسه معني داري انجام داد و پيش بيني هاي دقيق تري انجام داد.

موفق باشيد و با آرزوي پاياني خوش براي امسال.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ali1973 - 2011-08-30

سلام به سروران عزیز
سفارتها تعطیل شده ظاهرآ دوستان مهاجرسراسرا هم رفتن تعطیلات نه حرفی نه حدیثی یکی بیاد یه چیزی بگه پوسیدیم به خدا.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - respina31 - 2011-08-30

سلام دوستان منتظر خبر های خوب و آینده درخشان.
من زیاد پست نمی زارم تا این جا رو شلوغ نکنم اما حیفم آمد این پست رو نزارم
دوستان این جمله امضا mitr.p.عزیز به من خیلی آرامش داد واسه همین تصمیم گرفتم این جا بزارم تا دوستان منتظر ببینند خبر های خیلی خوب در زمان خاص خودش اتفاق می افته
صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند
به امید روزهای خوب

RE: کلیرنس برندگان 2011 - planetearth - 2011-08-30

هفته ٤ در انتظار كلرنس

٣١ روز ديگه مونده فقط ...عجب داستانيه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - A.K - 2011-08-30

وای دوستان الان داشتم تاپیک کلیرنس برندگان 2010 رو میخوندم مثل سریالهای ترسناک و هیجانی و ماجرایی ...... هست از وقتی اون تاپیک و خوندن روحیم نصف شد الان داغون داغونم یه موقع هوس نکنید برید اونجا که خیلی اعصاب خورد کنه و دلم برای بچه های ابوظبی اون موقع اینقدر سوخت نمیدونم امیدوارم که امسال اونطور نشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hoda2012 - 2011-08-30

سلام دوست عزیز من از انتخاب شده های 2012 هستم میشه لطف کنی بگی این جدول آماری رو از کجا بدست آوردی؟ ممنون میشم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - planetearth - 2011-08-30

كلاس أكسل پيشرفته براي برنده هاي ٢٠١٢ لازمه
لول

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HAMEDMIM - 2011-08-30

(2011-08-28 ساعت 10:39)pefa نوشته:  اول بگم که آمار من خیلی به روز نیست
بر اساس این آمار می تونیم به خوبی ببینیم که سفارت آنکارا خیلی بهتر از ابوظبی کار کرده.
...............

البته ممنون از زحمتی که کشیدین ولی‌‌ای کاش این کار رو به زمان دیگه ای موکول میکردین و الان تو سایت نمیذاشتین...

بعضی‌ از دوستان مثل من مصاحبشون ۸ تا ۱۰ روز دیگه ابوظبی هست و این کار فقط باعث نگرانی‌ اونها می‌شه....

بعدن‌ها وقت برا این مقایسه ها زیاد هست!!!!

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…

RE: کلیرنس برندگان 2011 - moraddad - 2011-08-31

سلام دوستان. اینکه میگن ترکیه 9 روز تعطیلات عید فطر داره راسته؟ توی تلویزیون هم یه چیزایی میگفت! به UPS که ربط نداره نه؟ من 6 Sep میخوام برم پاسپورتامونو تحویل بدم برای ویزا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-08-31

(2011-08-30 ساعت 10:55)satusa نوشته:  دوستان عزيز سلام
بالاخره بعد از مدتها تونستم فرصتي پيدا كنم و بر اساس داده هايي كه طي چند ماه گذشته در دسترس بود جدولي تهيه كنم كه يك تصوير كلي از وضعيت امسال رو تا كنون ارائه بده و شايد بتونه كمك كمي به دوستان منتظر بكنه كه وضعيت و موقعيت خودشون رو نسبت كه كل ببينند و مقايسه اي كلي داشته باشند. اميدوارم بتونم يكبار ديگر هم در پايان سپتامبر اين جدول رو آپديت كنم تا شايد بتونه كمكي هم به بچه هاي 2012 كه بعدا رجوع مي كنند باشه.

قبل از هر چيز نكاتي رو به شرح زير بايد اعلام كنم:

1. این جدول فقط جنبه آماری داشته و نمی تواند مبنای تصمیم گیری برای انجام کار خاصی قرار گیرد.
2. این جدول فقط جهت مقایسه وضعیت افراد نسبت به یکدیگر می تواند مورد استفاده قرار گیرد و اینکه دوستانی که منتظر هستند بدانند که افراد دیگری نیز مشابه آنها هستند و در مجموع يك تصوير كلي از وضعيت افراد از ابتدا تا كنون را ارائه مي دهد.
3. جدول فقط بر اساس دسته بندی برخی داده ها تهيه شده است و هيچ منطق پيچيده اي بر آن حاكم نيست.
4. منبع داده های جدول اعلام يكضرب دوستان مهاجرسرا، جدول پاك شدگان که هفتگی آپدیت شده است، جداول تاریخ رجوع و بولتن های کارنت است.
5. با توجه به اینکه از تعداد کسانی که یکضرب گرفته اند و عضو مهاجرسرا نیستند آماری در دست نیست بنابراین بخشی از تعداد باقیمانده هر ماه احتمالا یکضرب گرفته اند که ممکن است بین 10 تا 15 درصد تعداد كل رجوع كنندگان آن ماه باشند.
6. با توجه به اینکه منبع اصلی، لیست شماره های اعلامی و تاریخ تقریبی مصاحبه های هر ماه بوده است، بنابراین جدول از دقت تقریبا خوبی برخوردار هست و تقریبا همه تعداد متقاضیان رو پوشش می دهد.
7. خانه های نارنجی تعداد کل هر ماه، خانه های بنفش تعداد پاك نشدگان هر ماه، خانه های سبز تعداد پاك شدگان هر ماه به تفکیک تعداد روز انتظار، خانه های زرد تعداد ستاره دارها و خانه های آبی تعداد پاك نشدگان به تفکیک مدت زمان انتطار می باشد.
همانگونه که مشخص است تعداد پاک شدگان با نرخ تقریبا یکنواختی به سمت ماههای پایانی در حال تغییر است. طبق تجربه چند ماه گذشته همواره شیب این تغییرات یکنواخت بوده و از اینرو جاهایی که شیب به یکباره زیاد می شود افرادی که در آن مجموعه قرار می گیرند می توانند امیدوار باشند احتمال پاک شدنشان زیاد است. بر اين اساس انتظار مي رود در آپديت بعدي تمركز به ترتيب اولويت روي ماه مي، جون و آگوست باشد و در آپديتهاي بعدي ماه جولاي و سپتامبر.
9. خانه هايي كه داراي عدد بوده ولي رنگي نيستند پاك شدگاني هستند كه تعداد آنها هنوز بسته نشده اند و امكان تغيير آمار اين خانه ها در آپديت هاي بعدي وجود دارد.

البته همانگونه كه همه مي دانيد، تعداد روزهاي انتظار هر كس بسته به شرايط وي نسبت به ديگران متفاوت بوده و براي كسي نيز بطور دقيق مشخص نيست. شرايط افراد در تهيه اين جدول در دسترس نبوده و طبيعتا در هيچ مورد لحاظ نشده است و فقط يك آمار از تعداد افراد مي باشد و بس. لذا چنانچه فرض كنيم افراد با شرايط متفاوت بطور يكنواخت طي ماههاي مختلف توزيع شده اند، در آنصورت مي توان مقايسه معني داري انجام داد و پيش بيني هاي دقيق تري انجام داد.

موفق باشيد و با آرزوي پاياني خوش براي امسال.

ضمن تشکر از satusa عزیز برای جدول نتایج آماری

به نظرمن نتیجه ای که میتونیم از این منحنی بگیریم نباید برداشت بدی رو بدنبال داشته باشه....
نتایج این واقعیت رو نشون میدن که پروسه کلیرنس از زمان ارسال فرم ها شروع میشه و با نزدیک شدن به پایان لاتاری این پروسه سریعتر میشه ...
در واقع ارتفاع قسمت سیاه که به سمت راست زیاد میشه تاییدی است بر شتاب گرفتن روند کلیرنس بر اثر گذشت زمان که پدیده ای است کاملا طبیعی...

بنابراین جای هیچگونه نگرانی وجودندارد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nokia2600 - 2011-08-31

با سلام به دوستان مهاجر سرا
دوستان گرامی هفت خان لاتری من هم به آخر رسید و پس از کلی خون جگر ما هم ویزا هامون و گرفتیم. ما 11 جولای در ابوظبی مصاحبه داشتیم و تاریخ صدور ویزای ما 17 آگوست بود. ما یه خانواده سه نفری بودیم و کلر ما 30 روز طول کشید. دلم می خواست من هم این جا یک هوارای حسابی بکشم ولی اتفاقی که برای من افتاد باعث شد که بجای اینکه خوشحال باشم در عوض یه هفت هشت روزی خون جگر بخورم ولی در نهایت کام ما شیرین شد.
من این داستان رو اینجا می نویسم تا شاید بدرد دوستان بعدی بخوره .
داستان از اونجا شروع شد که وقتی توی سایت اعلام کردند که ویزا آماده است همسر من سریع رفت دنبال گرفتن ویزای امارات. توی آژانس یه خانم محترمی بود که جا دارد همین جا ازش تشکر کنم به همسر من گفت چرا خودت می خوای بری یه هشت نه روز الاف شی ما این کار رو می کنیم و هفته بعد سه شنبه ویزا ها تو دستت هست القصه همسر من هم که تو این کارها ریلکس هست سه تا پاسپورت بی زبون رو میده به اون خانم و راحت میاد خونه و منتظر می شیم تا سه شنبه هفته بعد. سه شنبه میشه زنگ می زنبم میگن چهارشنبه . چهارشنبه زنگ می زنیم میگن امشب ساعت 12 حرکت از دبی وصبح دست شماست. پنچ شنبه زنگ می زنیم میگن بلیطش دیشب OK نشد قراره جمعه ساعت 12 بیاد شما شنبه دستته. شنبه زنگ زدیم گفتن یه اتفاقی افتاده اون بنده خدا که می خواسته بیاد تصادف کرده. ما گفتیم مدارک ما چی شده گفتند تو گاوصندوق شرکته تو دبی. گفتیم پس لطف کنید ویزا ها رو اسکن کنید ما ببینیم مشکلی نداره آیا برای همه ما صادر شده یانه. گفتند باشه تا ظهربا ایمیل به دست شما می رسه .ظهر شد بعد از ظهر شد خبری نشد ما هی این صفحه ایمیل رو رفرش می کردیم خبری نشد دوباره زنگ زدیم یه چندباری قلاب سنگ شدیم تا گفتند رییس شرکت در دبی نیست کلید گاو صندوق رو برده خلاصه ما دیگه خواب و خوراک نداشتیم و فکر می کردیم اینها مدارک ما رو گم کردن. هر روز زنگ می زدیم تا اینکه همسر من قاط زد و اون روی مبارک شو نشون داد و قرارشد که روز دوشنبه مدارک به دست ما برسه ولی نرسید تا سه شنبه که گفتند اومده تهران از صبح ساعت 10 تا 4 بعد از ظهر همسرمن تو آژانس نشست تا بلاخره پاسپورتها رسید. همسرم گفت پس پاکت زرداش کو که بنده خدا اون خانومه خشکش زد گفت شاید نداشته و با دبی تماس گرفت و اونا گفتن یادشون رفته بفرستن. دیگه من داشتم دیونه می شدم بنده خدا اون خانومه دیگه گریش گرفته بود و خیلی پیگیر کارما بود ودائما تماس میگرفت با دبی و با اونها جرو بحث می کرد. دفتر دبی شیش و هشت می زد. خلاصه قرارشد سه شنبه شب پاکت زردها رو بفرستند و ما بریم فرودگاه بگیرم وحساب کنید دیگه همسرمن تا چهار صبح فرودگاه بود ولی بلاخره مدارک رو تحویل گرفتم. تو فرودگاه یه خانواده رو دید که از اصفهان امده بودن فرودگاه امام تا مدارک پسرشون رو تحویل بگیرن و اونها هم مثل ما یه ده روزی سرکار بودند و من به این نتیجه رسیدم که همه این آژانسها همین طوری رفتار می کنن.
من این داستان رو تعریف کردم تا دوستان اگه می خواهند مدارک رو به غریبه بدهند براشون بگیره پی همه چی رو به تنشان به مالند ما که واقعا دور از جون شما به .... افتاده بودیم.
واقعا اگه مدارک گم می شد ما باید چه کار می کردیم. البته این نکته رو اضافه کنم که این برو بچه های آژانس آدمهای خوبی هستند ولی دل بزرگی دارند چون صبح تا شب با پاسپورت سرکار دارند مثل ما خیلی حساس و نگران نیستند و نگرانی ما برای آنها بیمورد بنظر می رسه و می گن مثلا این هفته نشد هفته بعد ولی ما ها حساس هستیم و هر دقیقه برای ما یک سال می گذرد.
سر همه رو به دردآوردم امیدوارم همه بچه های مهاجرسرا زودتر ویزا هاشون رو بگیرند و من هورا رو اون روز می کشم به امید اون روز.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - California - 2011-08-31

(2011-08-31 ساعت 10:21)nokia2600 نوشته:  با سلام به دوستان مهاجر سرا
من به این نتیجه رسیدم که همه این آژانسها همین طوری رفتار می کنن.
من این داستان رو تعریف کردم تا دوستان اگه می خواهند مدارک رو به غریبه بدهند براشون بگیره پی همه چی رو به تنشان به مالند
امان از دست این آژانس ها !
من 5شنبه هفته پیش پاسپورتم را دادم تا ویزای امارات بگیرم برم دبی خیر سرش 35 هزار تا هم اضافه گرفت تا ویزا فوری صادر کنه تا الان هم که خبری نیست سفارت هم تا شنبه که حتما بسته است حالا یکشنبه باز باشه خدا میدونه (زنگ زدم به کنسول امارات تو تهران) ولی آژانس میگه ویزا ها را تو تعطیلی هم صادر میکنن چون ما تیکتتون را دادیم بهشون والله من که از این چیزا سر در نمیارم ! شنبه هم پرواز دارم