مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آرتين - 2011-09-05

(2011-09-05 ساعت 16:25)یاشار و ماری نوشته:  سلام به همگی
من همین الان از خواب پریدم
خواب دیدم کلی آدم کلیر شده (از جمله خودم و gadfly) و من نشستم دارم یه متن تبریک و تشکر با کلی کلمه رنگی تایپ می کنم. گفتم ای دل غافل، سایت آپدیت شده من بی خبرم. بدو بدو اومدم چک کردم دیدم نه بابا همش پنبه دونه بوده من داشتم لپ لپ می خوردم.
به امید کلیر شدن همگی
ارادتمند
یاشار و ماری
پ ن: این پست به هیچ وجه حذف نخواهد شد، هر کی به این پست دست بزنه خون به پا می کنم، گفته باشم، اعصاب ندارم.

آقا تعبیر خواب اینکه همه فردا کلیر میشن و این کابوسی که هر شب میبینم تموم میشه Big Grinخودت رو آماده کن که از فردا شب خواب امریکا رو میبینی که انجا هستی TongueWinkCoolBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - California - 2011-09-05

سلام دوستان الان از سفارت برمیگردم نمیخوام الکی امید بدم دارم حقیقت را میگم به شدت سرعت کارشون را زیاد کردند من خانومی را تو سفارت دیدم که برای پیک آپ اومده بود فورا متوجه شدم همون ملیکا خانوم خودمونه جالب اینکه ایشون هم می گفتند که کسانی که امروز پاس هاشون را تحویل میدن محاله که زودتر از دوشنبه بتونن ویزاشون را بگیرند ولی در عین ناباوری ! به همه گفتند پنج شنبه ویزاتون آماده هست 20 نفری بودند که برای ویزا اومده بودند ولی به هرکی میگفتم عضو مهاجرسرا هست یا نه ، وجود این سایت و هرگونه ارتباط با اون را به کلی منکر میشد Big Grin به غیر از خانوم ملیکا که جویای حال دوستان بودند و برای همه تون مخصوصا دکتر محمودی آرزوی کلیر شدن و دریافت ویزا فرمودند
بنده هم انگشت نگاری شده و مدیکال جدید را تحویل دادم
یا حق

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-09-05

دوستان سلام. بالاخره بعد از ۳ هفته جواب ایمیل من رو دادند:

Our records indicate that processing of your application for immigration to the United States has reached the point where we request that you submit your passport(s) to prepare for visa issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s). We encourage you to submit the passports as soon as possible.

اما توی سایت statusهنوز هستشapplication in processing! نظرتون چیه دوستان؟ قلابیه یا باید هورا کشید؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-09-05

بپر برو سفارت مبارکه. Smile
کی جواب دادن الان؟؟
خدایی دیگه نوبت منه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-09-05

(2011-09-05 ساعت 18:01)najibi نوشته:  دوستان سلام. بالاخره بعد از ۳ هفته جواب ایمیل من رو دادند:

Our records indicate that processing of your application for immigration to the United States has reached the point where we request that you submit your passport(s) to prepare for visa issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s). We encourage you to submit the passports as soon as possible.

اما توی سایت statusهنوز هستشapplication in processing! نظرتون چیه دوستان؟ قلابیه یا باید هورا کشید؟

نجیبی جان کلیر شدی دیگه

هورا

هورا

هورا

این هورا ها رو کشیدم که هر کی کلیر شد ادامه بده و اینکه هورا بکشید بی احترامی به منتظرین نیست و اوها هم خوشحال میشن

SmileSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Alirezajoon - 2011-09-05

(2011-09-05 ساعت 18:19)free_free نوشته:  
(2011-09-05 ساعت 18:01)najibi نوشته:  دوستان سلام. بالاخره بعد از ۳ هفته جواب ایمیل من رو دادند:

نجیبی جان کلیر شدی دیگه

هورا

هورا

هورا

این هورا ها رو کشیدم که هر کی کلیر شد ادامه بده و اینکه هورا بکشید بی احترامی به منتظرین نیست و اوها هم خوشحال میشن

SmileSmile
آقا ایمیلو بچسپ و سایت رو بیخیال شو .......تبریک Big GrinBig GrinBig Grin

هورا
هورا
هورا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - tata63 - 2011-09-05

(2011-09-04 ساعت 23:49)ali.8888 نوشته:  
(2011-09-04 ساعت 23:02)planetearth نوشته:  روز كارگر در امريكا أولين دوشنبه ماه سپتامبر ميشه ولي وقتي دوست خوبمون لينك گذاشته كه يكشنبه هست حتما درست مي گه و من عذر خواهي مي كنم
اگر فردا سفارت بازه، چرا آنکارا مصاحبه ها را از تاریخ 6 سپتامبر(سه شنبه) شروع می کنه؟

سفارت از سه شنبه 6 سپتامبر شروع به كار ميكنه! البته من فقط از آنكارا خبر دارم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - gadfly - 2011-09-05

[align=left]Our records indicate that processing of your application for immigration to the United States has reached the point where we request that you submit your passport(s) to prepare for visa issuance.
.
.
قلابیه یا باید هورا کشید؟
najibi گرامی سلام

قلابی چیه دوست عزیز ؟؟!! واقعیه ، واقعیه ! پس به افتخار این خبر و برای اینکه همه دوستان بدانند که ما بالانشینان جدول نه تنها از خبر کلیر شدن دوستان ناراحت نمی شویم بلکه بسیار خوشحال و مسرور و کیفور Big Grin هم می شویم :
[font=Tahoma]
هــــــــــــــــــــــــــــــورررررررررررررررررررررااااااااااااااا !

[/font]
ارادتمند
gadfly دویست و سی روزه Tongue

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-09-05

(2011-09-05 ساعت 18:06)maryam58 نوشته:  بپر برو سفارت مبارکه. Smile
کی جواب دادن الان؟؟
خدایی دیگه نوبت منه.

راس ساعت 5:17 بعداز ظهر امروز جواب دادند...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - manoch - 2011-09-05

سلام به همه من امروز سفارت آنکارا رفتم با نگهبانشم صحبت کردم فردا سفارت بازه فقط نتونستم بفهمم کی پاسارو میدن Big Grin اگه بدونید با چه وضعیتی دیشب رسیدم اینجا از من به شما نصیحت تنها راه نیوفتید بیاید که هر چی بدبختی برای آدم نتهاست حالا قضیش مفصله هر کی خواست تعریف کنم ایشالا همه هر چه زودتر از بلاتکلیفی در بیان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - 1979SAM - 2011-09-05

(2011-09-05 ساعت 21:54)manoch نوشته:  سلام به همه من امروز سفارت آنکارا رفتم با نگهبانشم صحبت کردم فردا سفارت بازه فقط نتونستم بفهمم کی پاسارو میدن Big Grin اگه بدونید با چه وضعیتی دیشب رسیدم اینجا از من به شما نصیحت تنها راه نیوفتید بیاید که هر چی بدبختی برای آدم نتهاست حالا قضیش مفصله هر کی خواست تعریف کنم ایشالا همه هر چه زودتر از بلاتکلیفی در بیان

ميشه لطفا بگين كه چه مشكلي پيش آمده ؟
باتشكر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - coming soon - 2011-09-05

اولا خیلی خیلی مبارکه ثانیا من 25 آگوست ویزام رو از ابوظبی گرفتم ولی هنوز توی سایت application in processing هستش پس نگران نباش و به افتخار ویزات :

هوررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - silia - 2011-09-05

(2011-09-05 ساعت 22:18)1979SAM نوشته:  
(2011-09-05 ساعت 21:54)manoch نوشته:  سلام به همه من امروز سفارت آنکارا رفتم با نگهبانشم صحبت کردم فردا سفارت بازه فقط نتونستم بفهمم کی پاسارو میدن Big Grin اگه بدونید با چه وضعیتی دیشب رسیدم اینجا از من به شما نصیحت تنها راه نیوفتید بیاید که هر چی بدبختی برای آدم نتهاست حالا قضیش مفصله هر کی خواست تعریف کنم ایشالا همه هر چه زودتر از بلاتکلیفی در بیان

ميشه لطفا بگين كه چه مشكلي پيش آمده ؟
باتشكر

چه مشکلی پیش اومده؟ بابا اینطوری ته دل ادمو خالی نکنین.من بیچاره واسه اولین بار و برای مصاحبه 2روز دیگه دارم تنها میرم انکارا، اینجوری که شما گفتی ترسیدم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - zohre61 - 2011-09-06

پس کی سایت آپدیت میشه ؟

.

.

شماها ایمیل زدید ؟

.

پس کلیرنس ماها کیه ؟

.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-09-06

دوستانی که این همه مدت منتظر بوده اند، لطفا ناامید نشوید و تا روز 30 سپتامبر امیدوار باشید.
من هم مثل شما مدت زمانی را منتظر کلیرنس بودم، هرچند گاهی وقت ها نگرانش می شدم، اما هیچگاه تا زمان صدور ویزا روی آن 100 درصد حساب نکرده بودم. این جمله ای است که در نامه برنده شدن به ما اعلام کردند.

خوشبختانه حجم کار ویزای دانشجویی و به همین ترتیب پروسه ادمین دانشجویان تمام شده و مطمئنا پروسه کلیرنس بسیار سریعتر انجام خواهد شد. در یکی دو ماه گذشته ویزای دانشجوی هم وقت سفارت و هم وقت پروسه ادمین رو مشغول کرده بوده، بنابراین امیدوارتر از قبل منتظر باشید.

به امید روزی که این تاپیک را همه با هم پایان خوشش را جشن بگیریم.