مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - soodipooyan - 2013-06-24

سلام دوستان.من از برنده شدنم در لاتاری دیر اطلاع پیدا کردم.یعنی حدودا یک ماهه اطلاع پیدا کردم.یک ماه دیگه وقت مصاحبه دارم و اطلاع زیادی از روند انجام کارا ندارم.میخواستم بدونم قبل از مصاحبه باید مدارک تکمیلی مثل ترجمه مدارک رو برای سفارتی که برای مصاحبه انتخاب شده بفرستم؟و اگر بله ،اصل مدارک رو بفرستم یا اسکن شده ی مدارک کافیه؟پست یا ایمیل؟ممنون
راستی مصاحبه ی من آنکاراست

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - payam62 - 2013-06-24

(2013-06-24 ساعت 13:25)iris نوشته:  بچه ها شما که اکثر مراحل کارتون تمام شده من یه سوال داشتم، ببخشید که به موضوع بحث اینجا مربوط نمی شه، می خوام بدونم از طرف کی سی سی هیچ چیزی به ما پست نمی شه؟ نامه دوم الکترونیکی هست؟ برای آدرس پستی ای که دادم می پرسم می خوام تغییرش بدم

سلام . چیزی به در خونتون نمیاد ! نامه ی دوم هم مثل برگه اعلام قبولی به صورت الکترونیکی هست. فقط یه ایمیل میاد بهتون که نامه دوم اومده، برین و چک کنین. همین.

(2013-06-24 ساعت 14:51)soodipooyan نوشته:  سلام دوستان.من از برنده شدنم در لاتاری دیر اطلاع پیدا کردم.یعنی حدودا یک ماهه اطلاع پیدا کردم.یک ماه دیگه وقت مصاحبه دارم و اطلاع زیادی از روند انجام کارا ندارم.میخواستم بدونم قبل از مصاحبه باید مدارک تکمیلی مثل ترجمه مدارک رو برای سفارتی که برای مصاحبه انتخاب شده بفرستم؟و اگر بله ،اصل مدارک رو بفرستم یا اسکن شده ی مدارک کافیه؟پست یا ایمیل؟ممنون
سلام
در فرصت باقیمانده، سریعاً برای واکسیناسیون اقدام کنید. برین انستیتو پاستور، میدان تجریش، پیش خانم دکتر طاهرنژاد. ایشون راهنماییتون میکنن
شما باید اصل ترجمه ی مدارک را به نحوی به سفارت آنکارا پست کنید که 15 روز قبل از مصاحبه دستشون باشه. اصل مدارک را به هنگام مصاحبه باید به همراه داشته باشین.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - soodipooyan - 2013-06-24

این کار اجباریه؟آخه هنوز ترجمه مدارکم آماده نیست.
ممنون از راهنمایتون

(2013-06-24 ساعت 15:00)payam62 نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 13:25)iris نوشته:  بچه ها شما که اکثر مراحل کارتون تمام شده من یه سوال داشتم، ببخشید که به موضوع بحث اینجا مربوط نمی شه، می خوام بدونم از طرف کی سی سی هیچ چیزی به ما پست نمی شه؟ نامه دوم الکترونیکی هست؟ برای آدرس پستی ای که دادم می پرسم می خوام تغییرش بدم

سلام . چیزی به در خونتون نمیاد ! نامه ی دوم هم مثل برگه اعلام قبولی به صورت الکترونیکی هست. فقط یه ایمیل میاد بهتون که نامه دوم اومده، برین و چک کنین. همین.

(2013-06-24 ساعت 14:51)soodipooyan نوشته:  سلام دوستان.من از برنده شدنم در لاتاری دیر اطلاع پیدا کردم.یعنی حدودا یک ماهه اطلاع پیدا کردم.یک ماه دیگه وقت مصاحبه دارم و اطلاع زیادی از روند انجام کارا ندارم.میخواستم بدونم قبل از مصاحبه باید مدارک تکمیلی مثل ترجمه مدارک رو برای سفارتی که برای مصاحبه انتخاب شده بفرستم؟و اگر بله ،اصل مدارک رو بفرستم یا اسکن شده ی مدارک کافیه؟پست یا ایمیل؟ممنون
سلام
در فرصت باقیمانده، سریعاً برای واکسیناسیون اقدام کنید. برین انستیتو پاستور، میدان تجریش، پیش خانم دکتر طاهرنژاد. ایشون راهنماییتون میکنن
شما باید اصل ترجمه ی مدارک را به نحوی به سفارت آنکارا پست کنید که 15 روز قبل از مصاحبه دستشون باشه. اصل مدارک را به هنگام مصاحبه باید به همراه داشته باشین.

این کار اجباریه؟آخه هنوز ترجمه مدارکم آماده نیست.
ممنون از راهنمایتون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2013-06-24

(2013-06-24 ساعت 15:00)payam62 نوشته:  در فرصت باقیمانده، سریعاً برای واکسیناسیون اقدام کنید. ...شما باید اصل ترجمه ی مدارک را به نحوی به سفارت آنکارا پست کنید که 15 روز قبل از مصاحبه دستشون باشه. اصل مدارک را به هنگام مصاحبه باید به همراه داشته باشین.
(2013-06-24 ساعت 15:04)soodipooyan نوشته:  این کار اجباریه؟آخه هنوز ترجمه مدارکم آماده نیست.
ممنون از راهنمایتون
هر مدرکی که ترجمه شده و آماده بود رو می فرستین. هر کدوم هم که آماده نبود روز مصاحبه با خودتون می برین. اگر مدرکی تا روز مصاحبه آماده نشه برگه صورتی با نقص مدرک بهتون میدن و بعد از اعلام شماره پروندتون در سایت سفارت، مدارک مورد نظر را به همراه پاسپورت ها تحویل سفارت می دید. واکسن ها و تهیه کارت زرد بین الملل وقت زیادی از شما نمی گیرند ولی اگر مسایل مالی برای شما مهم نیست می تونین همه رو به عهده دکتر معتمد سفارت بذارید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsansh - 2013-06-24

(2013-06-24 ساعت 02:28)marsha نوشته:  عکس 5 در 5 من با مقنعه و حجاب کامل هست چون برای پاسپورت هم میخواستم باحجاب گرفتم. تو سایتشون هیچ جا نگفته گوشا باید بیرئن باشه گفته با همون وضعی که عرف جامعتون هست. خوب عرف ایران حجابه دیگه!!!! چی کار کنم؟ کسی بوده که با حجاب بوده باشه و ایراد گرفته باشن؟
روز مصاحبه ما یه خانمی همراه ما بود که به عکسش سر همین گوشاش ایراد گرفتن. و گفتن باید عکس جدید بیاری. اومد از سفارت بیرون رفتیم ابوظبی همون نزدیکای سفارت عکس جدید انداخت و دوباره برگشتیم و ویزاشون اوکی شد ولی توصیه می کنم حتما عکسی که گوشتون معلوم باشه بگیرید و همراهتون داشته باشین که خدای نکرده گیر ندن.

(2013-06-24 ساعت 14:00)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
من رشتم فیزیک کاربردی و تو فرمها نوشتم practical phsycs ولی دارترجمه که دادم ترجمه کرده applied physics البته هر دو یه معنی میده.حالا باید چیکار کنم آیا چیز مهمی هست؟

اصلا چیز مهمی نیست. شما تا زمانی که آفیسر ازت سوالی نکرده راجع بهش هیچ احتیاجی نیست توضیح اضافی بدی. اگر ازت سوال کرد بگو من که مترجم نیستم خودم با گوگل ترنسلیت زدم این شد بعدا بردم ترجمه اینو زدن. اصلا چیز مهمی نیست و نیازی نیست نگران باشی.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mohssen - 2013-06-25

سلام دوستان گلم

من مدارك رو با DHL به آنكارا فرستادم و جمعه به دستشون رسيد و آقاي Mehmat هم دريافت كرده ولي هنوز آپديتي توي سايت CEAC نمي بينم Sad
آيا ايميل بزنم بهشون جهت تاييد دريافت مدارك؟ يا صبر كنم؟
ممنون از راهنماييتون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - 5ina - 2013-06-25

به امید یه ضرب گرفتن همتون بچه ها ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehrdad pharm - 2013-06-25

(2013-06-25 ساعت 10:39)mohssen نوشته:  سلام دوستان گلم

من مدارك رو با DHL به آنكارا فرستادم و جمعه به دستشون رسيد و آقاي Mehmat هم دريافت كرده ولي هنوز آپديتي توي سايت CEAC نمي بينم Sad
آيا ايميل بزنم بهشون جهت تاييد دريافت مدارك؟ يا صبر كنم؟
ممنون از راهنماييتون
سلام دوست عزيز.منم همينطور.باDHLفرستادمو دوشنبه mehmetتحويل گرفته.دوستهاي با تجربه تر ميگن ٤تا٥ روز طول ميكشه تا E-mail بياد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - oghs - 2013-06-26

دوستان خوبم، گویا یکی از بچه ها گفته بود که میشه ایران اکانت اسکایپ رو شارژ کرد؟
کسی میدونه در این باره؟
من ترکیه مصاحبه دارم و می خوام با اسکایپ اگر بشه با موبایل در ایران تماس بگیرم.
لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنید....
ممنونم...Shy

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hosa - 2013-06-26

با سلام دوستان برای کسانی که در هفته های آینده مصاحبه دارند از سفارت آنکارا ایمیل اومده؟ برای پدر و مادر من ایمیل اومده و دوباره لیست اصل مدارکی رو که روز مصاحبه باید همراهشون باشه به اضافه تاریخ مصاحبه نوشته شده...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - oghs - 2013-06-26

(2013-06-26 ساعت 02:46)hosa نوشته:  با سلام دوستان برای کسانی که در هفته های آینده مصاحبه دارند از سفارت آنکارا ایمیل اومده؟ برای پدر و مادر من ایمیل اومده و دوباره لیست اصل مدارکی رو که روز مصاحبه باید همراهشون باشه به اضافه تاریخ مصاحبه نوشته شده...

بله، برای من هم اومده...
تاکید برای اینکه چیزی رو جا نندازین.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - soroshnia - 2013-06-26

(2013-06-26 ساعت 01:21)oghs نوشته:  دوستان خوبم، گویا یکی از بچه ها گفته بود که میشه ایران اکانت اسکایپ رو شارژ کرد؟
کسی میدونه در این باره؟
ممنونم...Shy

سلام
دوستان من از viber و tango استفاده میکنم تماس و پیامک مجانی با کیفیت عالی با تمام دنیا
از سایت bazaar دانلود کنید فقط مشکلش اینه که طرف مقابل هم باید اونا رو داشته باشه و البته یه اینترنت ( وای فای )خوب هم داشته باشه
اونهم مشکلی نیست همین الان رو تمام گوشی های نزدیکانتون نصب کنید
میگن تاک تون هم خوبه از اینترنت به تلفن همراه یعنی طرف مقابل لازم نیست که اینترنت داشته باشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mohssen - 2013-06-26

همين الان واسه من از آنكارا ايميل اومد و سايت سيس هم آپديت شد... Smile
آيا اين به معني تاييد رسيدن مدارك من به آنكاراست؟
در ضمن هيچ موردي هم به عنوان نقص مدارك نديدم ...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - deineath - 2013-06-26

(2013-06-26 ساعت 14:19)mohssen نوشته:  همين الان واسه من از آنكارا ايميل اومد و سايت سيس هم آپديت شد... Smile
آيا اين به معني تاييد رسيدن مدارك من به آنكاراست؟
در ضمن هيچ موردي هم به عنوان نقص مدارك نديدم ...

بعله . رسیده و منتظر روز مصاحبه باشید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - amir82 - 2013-06-26

(2013-06-26 ساعت 01:21)oghs نوشته:  دوستان خوبم، گویا یکی از بچه ها گفته بود که میشه ایران اکانت اسکایپ رو شارژ کرد؟
کسی میدونه در این باره؟
ممنونم...Shy
فکر کنم منظورتون این پست از دوستمون Given باشه:
http://mohajersara.com/thread-5411-post-349451.html#pid349451

موفق باشین