مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehrdad pharm - 2013-06-26

(2013-06-26 ساعت 14:19)mohssen نوشته:  همين الان واسه من از آنكارا ايميل اومد و سايت سيس هم آپديت شد... Smile
آيا اين به معني تاييد رسيدن مدارك من به آنكاراست؟
در ضمن هيچ موردي هم به عنوان نقص مدارك نديدم ...
سلام.چرا اينقدر نگرانى دوست عزيز.مداركتون رسيده اماده شين براي روز مصاحبه.emaileمنم واسه مصاحبه بايد تا جمعه بياد.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rose_2000 - 2013-06-26

امرور رفتم مصاحبه. چک خوروم :-( به نطرتون کی دوباره صدام می کنن؟!
خیلی حالم گرفتههههه...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - manila - 2013-06-26

(2013-06-24 ساعت 13:39)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 03:02)smpf نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 02:28)marsha نوشته:  عکس 5 در 5 من با مقنعه و حجاب کامل هست چون برای پاسپورت هم میخواستم باحجاب گرفتم. تو سایتشون هیچ جا نگفته گوشا باید بیرئن باشه گفته با همون وضعی که عرف جامعتون هست. خوب عرف ایران حجابه دیگه!!!! چی کار کنم؟ کسی بوده که با حجاب بوده باشه و ایراد گرفته باشن؟

شما باحجاب هم كه باشي مشكلي نيست ولي فقط بايد گوشهاتون بيرون باشه يعني روسري يا مغنعه رو بذلرين پشت گوشتون،توسايت هم گفته ميتونين مثل عرف جامعه باشين ولي گوشابيرون بدون عينك روتوش و.....
من یکی ازدوستام رفته بودکه چادریه گفت عکس بامقنعه و مصاحبه هم باچادرکسی ازمن عکسی دیگه نخواست
نمیدونم والا همه اینهایه جورایی هم شانسیه
ولی به نظرمن روزه شک دارنگیرید که تموم ذهتونوتاروزمصاحبه مشغول کنه عکس فوری بگیرید بامقنعه که گوشتاتون پیداباشه
اگرازتون درخواست کردن عکستونوروکنید درغیراینصورت بی خیالش باشید
دوست عزیز روزی که من برای مصاحبه رفته بودم خودم شاهد بودم که خانمی که کت و دامن پوشیده بودند ولی با حجاب بودند و روسری سرشون بود رو به خاطر اینکه عکسش با همون مدل روسری بود و گوشش بیرون نبود فرستادند بیرون تا دوباره عکس بگیرند.

(2013-06-26 ساعت 21:17)rose_2000 نوشته:  امرور رفتم مصاحبه. چک خوروم :-( به نطرتون کی دوباره صدام می کنن؟!
خیلی حالم گرفتههههه...

دوست عزیزم امیدوارم به زودی زود همه چی درست بشه و هرچه زودتر صداتون کنن! نگران نباشین.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - zavosh - 2013-06-26

(2013-06-26 ساعت 21:17)rose_2000 نوشته:  امرور رفتم مصاحبه. چک خوروم :-( به نطرتون کی دوباره صدام می کنن؟!
خیلی حالم گرفتههههه...

حق هم دارید که حالتون گرفته باشه ولی خوشحال باشید که مصاحبه به خوبی تموم شد.حالا فقط باید صبر کنید.به کارهاتون برسید.برای آمریکا برنامه ریزی کنید.مدیکال,گواهینامه,زبان و ......
این نیز بگذرد....

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rose_2000 - 2013-06-27

(2013-06-26 ساعت 22:21)zavosh نوشته:  
خیلی حالم گرفتههههه...

حق هم دارید که حالتون گرفته باشه ولی خوشحال باشید که مصاحبه به خوبی تموم شد.حالا فقط باید صبر کنید.به کارهاتون برسید.برای آمریکا برنامه ریزی کنید.مدیکال,گواهینامه,زبان و ......
این نیز بگذرد....

ممنونم دوست عزیر فقط نگرانیه من ابنه که زمان ببره کلیر شدنم و خدا نکرده به آخر سپتامبر برسه و پرونده ها رو ببندن.
برام وعا کنید لطفا...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - پدی - 2013-06-27

اقا ما کلیر خوردیم ااصلا هم ناراحت نیستیم حد اقل اینه که یه مسافرت دیگه میکنیم وسفارت را زیارت مجدد میکنیم تحویل مدارک ما 10دقیقه ومصاحبه 5دقیقه طول کشید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Betti - 2013-06-27

(2013-06-27 ساعت 10:11)rose_2000 نوشته:  
خیلی حالم گرفتههههه...

این نیز بگذرد....

ممنونم دوست عزیر فقط نگرانیه من ابنه که زمان ببره کلیر شدنم و خدا نکرده به آخر سپتامبر برسه و پرونده ها رو ببندن.
برام وعا کنید لطفا...

از آفیسر نپرسیدین که اگه خدای نکرده تا اون موقع کلیر نشین چی میشه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rose_2000 - 2013-06-27

(2013-06-27 ساعت 10:27)Betti نوشته:  
خیلی حالم گرفتههههه...

این نیز بگذرد....

برام وعا کنید لطفا...

نه اینقدر شوک شدم که حوایم نبود اصلا. یعنی ممکنه اینقدر کلیر شدن طول بکشه که برسه به آخر سپتامبر؟؟؟ وای
نههههههههه :-(

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-06-27

@rose_2000: مشخصاتتونو به امیر مهاجر بدید تا شما رو در منتظرسرا عضو کند
از این به بعد هم به تاپیک کلیرنس برندگان 2013 سر بزنید که همه شرایطشون مثل شماست

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Betti - 2013-06-27

(2013-06-27 ساعت 10:30)rose_2000 نوشته:  
خیلی حالم گرفتههههه...

این نیز بگذرد....

برام وعا کنید لطفا...

نه اینقدر شوک شدم که حوایم نبود اصلا. یعنی ممکنه اینقدر کلیر شدن طول بکشه که برسه به آخر سپتامبر؟؟؟ وای
نههههههههه :-(

نه شما که تا اون موقع حتما کلیر میشین، من 50 روز اینا فرصت دارم کلییر شم، نگرانمSad

(2013-06-27 ساعت 11:04)گل نهال نوشته:  @rose_2000: مشخصاتتونو به امیر مهاجر بدید تا شما رو در منتظرسرا عضو کند
از این به بعد هم به تاپیک کلیرنس برندگان 2013 سر بزنید که همه شرایطشون مثل شماست

گل نهال جون، میشه رفتی مصاحبه برامون بپرسی که ما که کم وقت داریم تا آخر سپتامبر اگه کلییر نشیم چی میشه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - tajhizgaran - 2013-06-27

خیلی حالم گرفتههههه...

این نیز بگذرد....

برام وعا کنید لطفا...

دوست عزیز

پس ما کیس آخری ها چی بگیم ؟؟؟؟
Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mohssen - 2013-06-27

خیلی حالم گرفتههههه...

این نیز بگذرد....

برام وعا کنید لطفا...

دوستان عزيز ، نگران نباشيد و به خدا توكل كنيد
همه ما انشاالله و با كمك و لطف خدا ويزا رو ميگيريم Smile
از آگوست به بعد مصاحبه ها خيلي كمتر ميشه و تا آخر سپتامبر وضعيت كليرنس همه مشخص ميشه...
در سالهاي قبل كساني رو داشتيم كه اواخر آگوست مصاحبه كردن و تا آخر سپتامبر ويزا رو گرفتن
از كيسهاي لاتاري كسي نيمه كاره نميمونه كليرنسش چون ما ددلاين داريم تا آخر سپتامبر و وضعيت همه نهايتا تا اون زمان معلوم ميشه..با اميد به لطف خداSmile

مثبت باشين و انر‍ژي مثبت بدين به همه
اينم واسه همه بچه هاي گل مهاجر سرا Smile
++++++++++++++++++++++++++++++++

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-06-27

(2013-06-27 ساعت 12:08)mohssen نوشته:  دوستان عزيز ، نگران نباشيد و به خدا توكل كنيد
همه ما انشاالله و با كمك و لطف خدا ويزا رو ميگيريم Smile
از آگوست به بعد مصاحبه ها خيلي كمتر ميشه و تا آخر سپتامبر وضعيت كليرنس همه مشخص ميشه...
در سالهاي قبل كساني رو داشتيم كه اواخر آگوست مصاحبه كردن و تا آخر سپتامبر ويزا رو گرفتن
از كيسهاي لاتاري كسي نيمه كاره نميمونه كليرنسش چون ما ددلاين داريم تا آخر سپتامبر و وضعيت همه نهايتا تا اون زمان معلوم ميشه..با اميد به لطف خداSmile

مثبت باشين و انر‍ژي مثبت بدين به همه
اينم واسه همه بچه هاي گل مهاجر سرا Smile
يه آيدي ممل آمريكايي جزو بچه هاي ٢٠١٢ بود كه ٥ سپتامبر مصاحبه داشت و٢٥ سپتامبر هم كلير شد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - 5ina - 2013-06-27

سلام دوستان عزیزم، اصلا نگران مصاحبه و کلییر شدنو ۳۰ سپتامبر رو نباشین. هممون به امید خدا ویزا رو میگیریم +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - marsha - 2013-06-27

پس من چی بگم که مصاحبم روزای آخر آگوسته!!!!؟؟؟؟