مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - elima1980 - 2014-06-13

(2014-06-12 ساعت 22:22)Leila Amricaie نوشته:  سلام دوستان عزیز
من و همسرم تا 3 ماه دیگه داریم میایم آمریکا و کسی را در آمریکا نداریم زبان هم خوب بلد نیستیم
هنوز جایی را برای زندگی دقیقا انتخاب نکردیم
بهترین شهر برای ما جایی هست که کار باشه البته رشته همسرم مهندسی برق با 10 سال سابقه است خودم هم خیاطی و کمی آرایشگری بلدم. ولی برامون فرق نداره چه کاری مرتبط یا غیر مرتبط -کار با کلاس و یا بی کلاس ، اگر کسی آشنایی داره که ما رو کمک کنه ممنون می شیم. ما مشکل پول برای آمدن و هزینه کردن تا 3 ماه را ندارم. اگر کسی باشه که بخواد به من یا همسرم کار بدهد یا خانه ای برای اجاره کردن ممنون میشیم. خیلی نگران آینده هستم لطفا راهی جلو پام بزارید. تشکر
اگرشهروایالت براتون مهم نیست نوع کاربراتون اهمیت نداره وضمنا اهل تلاش وسختی وزحمت کشیدن هستید وتمایل به تحصیل هم دارید تاپیک وگاس بخونیدوباایمیل من تماس بگیرید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - آی تک - 2014-06-13

تاهمین جاش هم کمک بزرگیه،ممنون از لطفتون Smile

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - عراقی - 2014-06-13

(2014-06-12 ساعت 11:53)kopenhak84 نوشته:  سلام . ما یه خانواده چهار نفره هستیم تا یک ماه دیگه داریم میریم هیوستون جا هم ندارم میگند بریم استدیو کسی میتونه راهنمائی کنه برای یک هفته تا یکی دوهفته راهنمائی اجاره کنیم راستش اشنا هم داریم ولی بهشت به منتش نمی ارزه.. راهنمائی بفرمائید . ..ممنونم

دوست عزیز به سایت زیر مراجعه کنید من آنرا روی صفحه تگزاس، هیوستون و کل موارد اجاره ای موقت تنظیم کردم ، موارد فهرست شده را میتوانید مشاهده کنید

http://houston.craigslist.org/search/sub/?sort=priceasc

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - aram7x - 2014-06-15

سلام
اگه زبانتون زیاد خوب نیست سعی کنین تقویت کنین تا زمان اومدن،ما در کالیفورنیا ،اورنج کانتی هستیم اینجا برای زندگی جای نسبتاً گرونتری هست،اما اگه اطلاعات خواستین بپرسین کمک میکنم.
موفق باشین
(2014-06-12 ساعت 22:22)Leila Amricaie نوشته:  سلام دوستان عزیز
من و همسرم تا 3 ماه دیگه داریم میایم آمریکا و کسی را در آمریکا نداریم زبان هم خوب بلد نیستیم
هنوز جایی را برای زندگی دقیقا انتخاب نکردیم
بهترین شهر برای ما جایی هست که کار باشه البته رشته همسرم مهندسی برق با 10 سال سابقه است خودم هم خیاطی و کمی آرایشگری بلدم. ولی برامون فرق نداره چه کاری مرتبط یا غیر مرتبط -کار با کلاس و یا بی کلاس ، اگر کسی آشنایی داره که ما رو کمک کنه ممنون می شیم. ما مشکل پول برای آمدن و هزینه کردن تا 3 ماه را ندارم. اگر کسی باشه که بخواد به من یا همسرم کار بدهد یا خانه ای برای اجاره کردن ممنون میشیم. خیلی نگران آینده هستم لطفا راهی جلو پام بزارید. تشکر

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - goli2013 - 2014-06-15

(2014-06-12 ساعت 13:07)goli2013 نوشته:  سلام دوستان
من به دنبال همخونه هستم ترجیحا خانوم در کالیفرنیا (اورنج کانتی) برای اوایل شهریور لطفا پیام خصوصی بدید .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - bidhendi - 2014-06-20

سلام به عزیزان,
با آرزوی موفقیت. من تو اروپا مشغله تحصیل بودم رشتی الکترونیک کارشناسی ارشد .٣٠ سالمه , ٢٥ جون به مقصده تهران پرواز دارم,به امیده خدا ٢٠-٣٠ جولی به مقصد لوس آنجلس عازم هستم, خوشحال میشم اگه همسفر داشته باشم,هنوز اقدامی برای مسکن نکردم, ولی شنیدم که برای بستن قرارداد نیاز به کد اس اس ان داریم که ٢ روز بعد از درخواست کد بهمون میدن. میشه ی هتل مناسب برای چند روز هتل مناسب بهم معرفی کنید؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Ali Sepehr - 2014-06-21

(2014-06-20 ساعت 23:30)bidhendi نوشته:  سلام به عزیزان,
با آرزوی موفقیت. من تو اروپا مشغله تحصیل بودم رشتی الکترونیک کارشناسی ارشد .٣٠ سالمه , ٢٥ جون به مقصده تهران پرواز دارم,به امیده خدا ٢٠-٣٠ جولی به مقصد لوس آنجلس عازم هستم, خوشحال میشم اگه همسفر داشته باشم,هنوز اقدامی برای مسکن نکردم, ولی شنیدم که برای بستن قرارداد نیاز به کد اس اس ان داریم که ٢ روز بعد از درخواست کد بهمون میدن. میشه ی هتل مناسب برای چند روز هتل مناسب بهم معرفی کنید؟

با دفتر ما تماس بگیرید در خدمتتون هستیم. شماره دفتر در امضام هست.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - peymanmohajer - 2014-06-21

ما چند ماه دیگه میخوایم بریم NY. کسی هست که بخواد کمکی کنه؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - سپيده ١٣٥٤ - 2014-06-21

دوستان خوب سلام، لطفا از شروع كنيد، من همراه دختر و همسرم مدت ٣ ماه با وىزا تورىستى وارد آمرىكا ، وىرجىنىا شدى و در اىن مدت منزل ىكى از دوستان هستىم،
در اىن مدت براى گرىن كارت اقدام كردىم وچون مدتى طول خواهد كشىد، مى خواستم ببىنم آىا سوشىال كد مىتوان داشت، و آىا مىتوان در اىن مدت كارى پىدا كرد. متشكرم اگر مرا راهنماىى كنىد

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - aseman abi - 2014-06-21

سلام دوستان
برای اخر اگوست دارم میام لوس انجلس
در مورد مسکن کسی میتونه کمکم کنه که تو منطقه ولی یه استدیو بتونم اجاره کنم و از اول بیام خونه خودم و دیگه هتل نرم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - ali heydari - 2014-06-21

سلام دوستان
من سنفرانسیسکو هستم و به پاس قدردانی از کسانی که به من کمک کردند وظیفه خودم میدونم هر کمکی از دستم بربیاد واسه دوستان دریغ نکنم من خیلی وقت نمیکنم بیام مهاجر سرا ولی هر کسی کمکی خواست من درخدمتم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Ali Sepehr - 2014-06-21

(2014-06-21 ساعت 07:16)aseman abi نوشته:  سلام دوستان
در مورد مسکن کسی میتونه کمکم کنه که تو منطقه ولی یه استدیو بتونم اجاره کنم و از اول بیام خونه خودم و دیگه هتل نرم

با دفتر ما تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Leila Amricaie - 2014-06-21

سلام آقای علی حیدری عزیز
لطفا از خودتون بگید چرا سنفرانسیسکو رو انتخاب کردید؟ آیا کسی رو داشتید؟ با زبان متوسط میشه اونجا کار پیدا کرد؟ اگر خونه اجاره کردید هزینش چقدر است؟ اگر جسارت نباشه با چقدر پول مهاجرت کردید؟ چند نفر هستید؟ با جوابی که میدید شرایط خودم رو میسنجم برای مهاجرت.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Leila Amricaie - 2014-06-21

(2014-06-21 ساعت 07:56)ali heydari نوشته:  سلام دوستان
من سنفرانسیسکو هستم و به پاس قدردانی از کسانی که به من کمک کردند وظیفه خودم میدونم هر کمکی از دستم بربیاد واسه دوستان دریغ نکنم من خیلی وقت نمیکنم بیام مهاجر سرا ولی هر کسی کمکی خواست من درخدمتم

سلام آقای علی حیدری عزیز
لطفا از خودتون بگید چرا سنفرانسیسکو رو انتخاب کردید؟ آیا کسی رو داشتید؟ با زبان متوسط میشه اونجا کار پیدا کرد؟ اگر خونه اجاره کردید هزینش چقدر است؟ اگر جسارت نباشه با چقدر پول مهاجرت کردید؟ چند نفر هستید؟ با جوابی که میدید شرایط خودم رو میسنجم برای مهاجرت.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - peymanmohajer - 2014-06-21

(2014-06-21 ساعت 11:11)Nazem نوشته:  
(2014-06-21 ساعت 07:16)aseman abi نوشته:  سلام دوستان

با دفتر ما تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

ناظم جان نیویورک شعبه ندارین احیانن؟؟؟
ینی دارید یه کاری میکنید که ...

خودم برم شعبه نیویورکو بزنم ها Big Grin