مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mkh_death - 2011-09-10

درود بر همه بچه های مهاجرسرا
من هم 7 سپتامبر کلیر شدم ولی چون مسافرت بودم و به اینترنت دسترسی نداشتم نتونستم اعلام کنم. هورا هم باشه وقتی همه کلیر شدند Rolleyes

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mml - 2011-09-10

(2011-09-10 ساعت 02:41)mkh_death نوشته:  هورا هم باشه وقتی همه کلیر شدند Rolleyes

واقعاً این حرفتو باید با آب طلا نوشت!

از روزی که کلیر شدم، وقتی میام اینجارو می خونم، ویزام بهم زهرمار میشه! وقتی فکر می کنم، کسایی مثل خود من، با گرفتاری های مشابهی که من و خانمم هم داشتیم، توی سرما و برف آنکارا یا توی گرمای ابوظبی، سختی و هزینه سفر رو برای مصاحبه تحمل کردن و هنوز چشم به راه هستن، حس می کنم به جای اینکه عضوی از یه جمع خوش شانس باشم، توی یه مسابقه شرکت کردم...

من هیچ وقت دلم نیومد توی این تاپیک هورا بکشم! ایشالا همه بچه هایی که منتظرن تا آخر سپتامبر کلیر بشن و این هورایی که تو گلوم گیر کرده رو همه با هم فریاد بزنیم!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - kamran22 - 2011-09-10

سلام دكتر عزيز
چرا لازم است دوباره مديكال تجديد شود؟مگر اعتبار مديكال بخصوص شما كه پيش دكتر سليمان رفتيد يك ساله نيست ؟ آيا مي دانيد اعتبار مديكال NMC چقدر است؟با تشكر.
(2011-09-09 ساعت 13:14)drmahmoodi نوشته:  
(2011-09-09 ساعت 11:58)Arshia 2011 نوشته:  سلام ادمین عزیز
من هنوز کلیرنس ام نیومده و کیس نامبرم توی سایت ثبت نشده... از اونجایی که داریم به آخر سپتامبر نزدیک میشیم، تصمیم گرفتم برم آنکارا

کیس نامبر 8000 2011AS
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2010 (9 ماه پیش)

عرشیای عزیز:
من وشما وجناب رشیدی ودکترگادفلای بعنوان بالا نشینان قطعی جدول حتماباید زودتر اونجاباشیم و چون لازمه مدیکال رو تجدید کنیم پیشنهاد من اینه که حتی دوهفته زودتر اونجا باشیم.
من خودم تصمیم دارم یکشنبه 18 سپتامبر ابوظبی باشم!
مسئله اینه که باید برای دوهفته اقامت برنامه ریزی کنیم وهمه اعضا خانواده برای تجدید مدیکال همرامون باشند که هزینه اش معادل یه رفت وبرگشت به امریکا است!
هر که طاووس خواهد جورهندستان کشد!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-10

دوستان یک تجربه .
من پنجشنبه به کی سی سی ایمیل زدم و پیگیر کارم شدم . جمعه شب ساعت 11 شب هم تماس تلفنی گرفتم . متوجه شدم که اطلاعاتی که کی سی سی از کیسمون داره همون چیزیه که در سایت سفارت اعلام میشه و نه بیشتر . چون مشخصا بهم گفت که وضعیتتون در سایت سفارت در حال بررسی نشون میده . جالب اینه که من جمعه ساعت 21:30 ایمیلمو چک کردم و جوابی نداده بودند . ولی امروز دیدم همون دیشب ساعت 22 جوابمو دادند که این مورد در اختیاراتشون نیست و باید از سفارت پیگیری کرد.
نتیجه : سفارت مستقیما با fbi در تماسه و در مورد کلیرنس سفارت از کی سی سی جلوتره و تماس با کی سی سی هیچ کمکی نمیتونه بکنه. به امید کلیر شدن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-10

به همه دوستان کلیر شده تبریک میگم . امیدوارم دلاتون همیشه شاد باشه .
لطفا کلیرتون رو به " free free " اعلام کنید تا توی جدول آپدیت شه .
به امید کلیر شدن همه دوستان منتظر از جمله خودم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Sooshians - 2011-09-10

(2011-09-09 ساعت 10:56)masoudeses نوشته:  
(2011-09-09 ساعت 00:04)Sooshians نوشته:  سلام من هم 7 سپتامبر رفتم مصاحبه و برگه آبی گرفتم و تازه اومدم صف اول کلیرنس... و از امروز دیگه با خیال راحت میتونم تو تاپیک کلیرنس مطلب بنویسم و کسی دیگه تو دلش نمیگه حالا تو برو مصاحبه... راستی شد 2 روز این جواب کلیر من چرا نمیاد؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinCoolCoolCoolCool

سلام دوست من
شما برگه آبی گرفتید. میشه یه کم از شرایطتون بگید؟
از نظر کارتون که دولتی بوده یا نه و بقیه موارد
ممنون
خواهش میکنم، من خصوصیات خودم و تو جدول دادم اما برای اطلاع شما هم کار دولتی، هم سربازس س.پ.ا.ه، هم اسم طولانی و عربی و هم سفر به عربستان... بیچاره آفیسره به هیچ دلیلی نمیتونست بهم ویزای یک ضرب بده!!! Big GrinCoolWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-09-10

(2011-09-10 ساعت 01:26)REZA1390 نوشته:  [b][i][color=#FF0000]
(2011-09-09 ساعت 21:00)شهاب دریانی نوشته:  سلام دوستان
.......

قابل توجه کلیه دوستان بخصوص دوستانی که ستاره دار کلیر شدن:
امروز یک بحثی اینجا بین افراد بود به این مضمون که ؛ اگه کیس اصلی کلیر بشه وتا سی ام سپتامبر ویزاشو بگیره ، اگر چنانچه کلیر شدن کیس وابسه به کیس اصلی بعد از سی ام سپتامبر هم حاضر بشه ؛ باز هم کیس وابسته می تونه ویزا دریافت بکنه .البته این مطلب نتیجه بحثهای توی لابی هتل هست وصحت وسقم ان رو من نمی دونم . اما امیدوارم درست باشه .
از مدیران ودوستان اگه اطلاع موثقی دارن لطفا راهنمایی کنن .
اگر چه من مطمینم که انشا الله همگی به وقت معین الهی کلیر وشاد خواهند شد.

دوست عزيز
متاسفانه همچين چيزي صحت نداره. توي بسته ما يك فرم و چند تا راهنما بود كه توش نوشته بود چنانچه هر يك از اعضاي خانواده به هر دليلي تا آخر سپتامبر ويزا نگيرند امكان دريافت ويزا از طريق لاتاري وجود ندارد. اين موضوع توي دستورالعملهاي ديگر هم در چندين جا به صراحت ذكر شده. البته توي اون فرم راهنمايي كرده كه در آنصورت مي توان پس ار دريافت گرين كارت نفر اصلي از روش F2A و ارائه درخواست جديد اقدام كرد كه آن خودش حدود 2-3 سال زمان مي برد و ديگه ربطي به لاتاري ندارد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Sooshians - 2011-09-10

دوستان من فکر میکنم که دیگه وقته برنامه ریزی برای رفتن به آنکارا و ابوظبی برای 7-10 روز آخر سپتامبره... من رفتم واسه بلیط هواپیما، قیمتش 468000 تومن بود واسه آنکارا... کم کم باید فکر بلیط گرفتن و باقی قضایا باشیم... من واسه 18 سپتامبر بلیط گرفتم که به امید خدا از نوزدهم اونجا باشم... تاریخ هایی که می تونید بگیرید یکشنبه 18 سپتامبر، چهارشنبه 21 سپتامبر و یکشنبه 25 سپتامبره(ایران ایر)... به نظر من 25 سپتامبر دیره و رو 2 تا تاریخ اولی بیشتر فکر کنید...
پ.ن: 19 سپتامبر دوشنبه و شروع هفته کاری اوناست...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - A.K - 2011-09-10

لیست جدید و اصلاح شده از دوستان عزیزی که ما منتظریم اونها هورا بکشند

[عکس: i51968_.jpg]

همه دوستان برای شما ها دعا میکنند به امید کلیر شدن یک یک شما دوستان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bfarhadm - 2011-09-10

(2011-09-08 ساعت 17:09)Hornet نوشته:  سلام
دوستان
ما هم همين الان كلير شديم، تو سايت چك كردم
هههههههوووووووورررررراااااااااا
از ته قلبم ميخوام كه همه منتظرا زود جواب بگيرن
به خصوص علي سرشار عزيزم

هورنت عزیز
از صمیم قلب تبریک میگم

به امید کلیرنس dr mahmoodi و ali sarshar عزیز

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-09-10

ای خدا بچه‌ها یعنی‌ چی‌ می‌شه، من دیشب قاطی‌ کردم و یه ایمیل زدم دوباره واسه ابو ظبی و دوباره همه چیزو از اول توضیح دادم. البته این دفعه با امیل خودم نه همسرم، حالا پشیمونم همش میترسم این امیلی‌ که فرستادم نکنه کار و بد تر کنه، از طرفی‌ تا دیشب هی‌ فک می‌کردم این که تا حالا ایمیل نزدم اشتباه کردم، نکنه بدن پشیمون شم که چرا ایمیل نزدم و پیگیری نکردم. خدااااا به هممون کمک کن. مثل این سریالهای ماه رمضون شدم که طرف یه فرشته داره تو فکرش یه شیطون هر کدوم یه چیز بهش میگن.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-09-10

(2011-09-10 ساعت 19:25)maryam58 نوشته:  ای خدا بچه‌ها یعنی‌ چی‌ می‌شه، من دیشب قاطی‌ کردم و یه ایمیل زدم دوباره واسه ابو ظبی و دوباره همه چیزو از اول توضیح دادم. البته این دفعه با امیل خودم نه همسرم، حالا پشیمونم همش میترسم این امیلی‌ که فرستادم نکنه کار و بد تر کنه، از طرفی‌ تا دیشب هی‌ فک می‌کردم این که تا حالا ایمیل نزدم اشتباه کردم، نکنه بدن پشیمون شم که چرا ایمیل نزدم و پیگیری نکردم. خدااااا به هممون کمک کن. مثل این سریالهای ماه رمضون شدم که طرف یه فرشته داره تو فکرش یه شیطون هر کدوم یه چیز بهش میگن.

دوست عزیز شما وقتی ایمیل بزنی و مودبانه درخواستت رو مطرح کنی هیچ ایرادی نداره. من خودم دیگه زده بودم سیم آخر هفته ای ۲ بار ایمیل میزدم اما تا ۳-۴ هفته دریغ از یه جواب. همسرم هم هفته ای یکی میزدSmile وقتی همسرم کلیر شد پاسخ ایمیل ۴ هفته پیشم رو دادند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bahar_2300 - 2011-09-10

با سلام
میشه لطفآ آدرس سایتی که کلیرهای آنکارا رواعلام میکنه بگید. من مطمئن نیستم سایتی که چک میکنم درست باشه یا نه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - reza12 - 2011-09-10

با سلام به همه همسفران
یک سوال از دوستانی دارم که به تازگی برای بار دوم و با
برگه آبی به سفارت تشریف بردن :
به نظر شما با توجه به شلوغی سفارت تو این روزها
آیا اونجا هم باید چندساعت زودتر تو صف بایستیم یا همون ساعت 1 خوبه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-09-10

بی صبرانه منتظر رسیدن فردا و شنیدن هورا های دوستان هستیم.