مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nahid.t - 2011-09-11

(2011-09-10 ساعت 22:12)reza12 نوشته:  با سلام به همه همسفران
یک سوال از دوستانی دارم که به تازگی برای بار دوم و با
برگه آبی به سفارت تشریف بردن :
به نظر شما با توجه به شلوغی سفارت تو این روزها
آیا اونجا هم باید چندساعت زودتر تو صف بایستیم یا همون ساعت 1 خوبه؟

ما براي مصاحبه رفته بوديم اومديم بيرون دوستان را ديديم اونقدر شلوغ نبود كه بخواهي چند ساعت جلوتر بري فكر كنم نيم ساعت جلوتر كافيه تازه ممكنه ازدحام پيش از موقع اونها را ناراحت كنه چون به هر كسي زودتر اومده بود ميگفت برو ساعت 1 بيا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-09-11

دوستان گرام؛ که منتظر جواب کلیرنس هستید، من زمانی که فوتبال بازی می کردم یه هم بازی داشتم که تو نود دقیقه بازی اگر اشتباهی میکردی همه جور دادی سرت میکشید بعد که سوت پایان بازی را می زدند حتی یک کلمه درباره اشتباهت حرف نمی زد چون معتقد بود دیگه فایده نداره!!! در وهله اول امیدوارم تو این هفته همه کلییر بشید ولی اگر نشدید برای هفته آخر هر تلاشی که فکر میکنید باید انجام بدید انجام بدید تا 1 نوامبر خودتان را سرزنش نکنید چرا که افسوس و ... فایده ایی نخواهد داشت.موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - pefa - 2011-09-11

(2011-09-11 ساعت 10:03)rayan.s نوشته:  دوستان گرام؛ که منتظر جواب کلیرنس هستید، من زمانی که فوتبال بازی می کردم یه هم بازی داشتم که تو نود دقیقه بازی اگر اشتباهی میکردی همه جور دادی سرت میکشید بعد که سوت پایان بازی را می زدند حتی یک کلمه درباره اشتباهت حرف نمی زد چون معتقد بود دیگه فایده نداره!!! در وهله اول امیدوارم تو این هفته همه کلییر بشید ولی اگر نشدید برای هفته آخر هر تلاشی که فکر میکنید باید انجام بدید انجام بدید تا 1 نوامبر خودتان را سرزنش نکنید چرا که افسوس و ... فایده ایی نخواهد داشت.موفق باشید
... یک اکتبر

به نظر شما اهمیتی داره که چه روزی برای گرفتن ویزا بریم؟
مثلا اگه اکسپایر دیت ما 20م باشه، و ما 19م بریم، مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - imanmamad - 2011-09-11

(2011-09-11 ساعت 11:23)pefa نوشته:  
(2011-09-11 ساعت 10:03)rayan.s نوشته:  دوستان گرام؛ که منتظر جواب کلیرنس هستید، من زمانی که فوتبال بازی می کردم یه هم بازی داشتم که تو نود دقیقه بازی اگر اشتباهی میکردی همه جور دادی سرت میکشید بعد که سوت پایان بازی را می زدند حتی یک کلمه درباره اشتباهت حرف نمی زد چون معتقد بود دیگه فایده نداره!!! در وهله اول امیدوارم تو این هفته همه کلییر بشید ولی اگر نشدید برای هفته آخر هر تلاشی که فکر میکنید باید انجام بدید انجام بدید تا 1 نوامبر خودتان را سرزنش نکنید چرا که افسوس و ... فایده ایی نخواهد داشت.موفق باشید
... یک اکتبر

به نظر شما اهمیتی داره که چه روزی برای گرفتن ویزا بریم؟
مثلا اگه اکسپایر دیت ما 20م باشه، و ما 19م بریم، مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آرتين - 2011-09-11

سلام به دوستان خوب مهاجر سرا
دوستان این هفته یه کم سختتر شده زمان داره به پایان میرسه تا کمتر از 20روز دیگه مانده به پایان این ماه از خدا میخوام که به همه ما صبر بده و امید رو در ما زنده نگه داره و کمکمون کنه تا هرچه زودتر از این بلاتکلیفی در بیام .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-09-11

بچه ها
ههههههههههووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااا
باورم نمیشه ما ready شدیم، خدارو شکر خدارو شکر خدارو شکر خدارو شکر
بچه ها دلم میخواد تک تکتون و بغل کنم
از همتون ممنونم نمیدونین چقد از ته دلم از همتون ممنونم
اگه کمکای شما ها نبود نمیدونم چی میشد
دلم میخواد همه بچه ها این خوشحالی رو تجربه کنن، باز هم خدارو شکر میکنم.
خدایا هممون هممون تو این سایت دلمون همین قدر که الان من خوشحالم خوش بشه، خدایا ازت میخوام هممون. خدایا نگی من چقد پرروام، ولی تو بزرگ تر از اونی که من بخوام آرزوهام و محدود کنم ازت میخوام هممون این خوشحالی رو تجربه کنیم. اصلا نمیدونم چجوری بنویسم. خدایا ازت ممنونم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-09-11

دوستان عزیز جهت پر بارشدن تاپیک لطفا برای تبریک به فشردن دکمه تبریک بسنده کنید. هر چند که میدونم دوستان مهربان از کلیر شدن همدیگه اینقدر هیجانزده میشن که دوست دارن تبریک رو هم بنویسند. این قابل تحسینه ولی...
این پست بزودی حذف خواهد شد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-09-12

(2011-09-11 ساعت 21:19)maryam58 نوشته:  بچه ها
ههههههههههووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااا
خدایا هممون هممون تو این سایت دلمون همین قدر که الان من خوشحالم خوش بشه، خدایا ازت میخوام هممون. خدایا نگی من چقد پرروام، ولی تو بزرگ تر از اونی که من بخوام آرزوهام و محدود کنم ازت میخوام هممون این خوشحالی رو تجربه کنیم. اصلا نمیدونم چجوری بنویسم. خدایا ازت ممنونم.

خيلي خيلي تبريك ميگم كه بالاخره كليرتون اومد فقط با ايميل خبر بهتون دادند يا از طريق سايت و چه ساعتي بهتون اعلام شد؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - A.K - 2011-09-12

تبریک فقط سریع بجنبید که هیچ بلیطی نیست
اگر از تونستید از شهرهای دیگه یا حتی کیش با کشتی سریع برای این هفته خودتون رو برسونید
من که از تهران نتونستم گیر بیارم دادم کسی ببره برام اونجا بده به آشناهام که برام بگیرن
کلیر شدن شما بعد از 105 روز به همه امید میده ظاهرا این هفته نوبت بالا جدولی هاست

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آرتين - 2011-09-12

مریم خانم تبریک میگم بالاخره کلیر شدی من جای شما باشم یه جعبه شیرینی برای اون خانم تپله میگیرم ، برای ما هم دعا کن امیدوارم که همیشه موفق باشید امروز خیلی خوشحال شدم مخصوصا با کلیر شمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا . به افتخارتون هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.Big GrinCoolSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mjs - 2011-09-12

سلام، با تبریک فراوان ما هم خوشحالیم که شکر خدا کار شما درست شد و ویزا گرفتید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-12

خانم maryam58 بهتون تبریک میگم.خدا رو شکر که دوران انتظار و استرستون تمام شد.
دوستان اگر به ستون کلیر نشده های ابوظبی نگاهی بندازید میبینید که بترتیب
dr mahmmodi با 308 روز
kamran22 با 221 روز
خودم با 98 روز
و alisarshar با 92 روز در صدر جدول ابوظبی هستیم.
دعا کنید که تا آخر اینهفته جواب ما و باقی دوستان کلیر نشده هم بیاد که واقعا بشخصه روزهای سختی رو سپری میکنم. ممنون از همتون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-09-12

دوستان عزيز سلامBig Grin
من در حدود سه هفته پيش براي بليط دبي اقدام كردم و در حال حاضر 1 بليط رفت براي شنبه Sep-17 ساعت 11 شب (بيزنس كلاس) و برگش Oct-1 ساعت 10 صبح (اكونومي) با Emirate دارمCool
با توجه به اينكه پاسپورتام رو شنبه از طريق يكي از دوستانم فرستادم، ميخوام بليط هارو كنسل كنم، نميدونم ميشه اگه كسي لازم داره بدم بهش يا نه ؟Rolleyes
اگه از دوستان كسي بليط ها رو لازم داره و راهي براي انتقالش سراغ داره، با پيغام خصوصي خبرم كنه
راستي اگه بخواهيد با Emitate تشريف ببريد،‌بايد ويزاتون رو مخصوص عمارات بگيريدCool

خوب و خوش باشيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-09-12

(2011-09-12 ساعت 08:31)alisarshar نوشته:  

خيلي خيلي تبريك ميگم كه بالاخره كليرتون اومد فقط با ايميل خبر بهتون دادند يا از طريق سايت و چه ساعتي بهتون اعلام شد؟
مرسی‌ بابت تبریک، من تا ۵ بد از ظهر که چک کردم اسممون نبود، بعد رفتم مهمونی‌ و ۹ شب که برگشتم تو سایت زده بود ready، میل مون رو چند وقت که جواب ندادن اصلا، ایشالا قسمت تک تک بچه‌های باقی‌مونده بشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-09-12

(2011-09-12 ساعت 10:11)Hornet نوشته:  دوستان عزيز سلامBig Grin
من در حدود سه هفته پيش براي بليط دبي اقدام كردم و در حال حاضر 1 بليط رفت براي شنبه Sep-17 ساعت 11 شب (بيزنس كلاس) و برگش Oct-1 ساعت 10 صبح (اكونومي) با Emirate دارمCool
با توجه به اينكه پاسپورتام رو شنبه از طريق يكي از دوستانم فرستادم، ميخوام بليط هارو كنسل كنم، نميدونم ميشه اگه كسي لازم داره بدم بهش يا نه ؟Rolleyes
اگه از دوستان كسي بليط ها رو لازم داره و راهي براي انتقالش سراغ داره، با پيغام خصوصي خبرم كنه
راستي اگه بخواهيد با Emitate تشريف ببريد،‌بايد ويزاتون رو مخصوص عمارات بگيريدCool

خوب و خوش باشيد

الان زنگ زدم آژانس، گفت بليط رفت رو هم كرده اكونومي.