مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - payam62 - 2013-07-24

سلام.
سر انجام نوبت به من رسید تا برم مصاحبه . الهی به امید تو ...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-07-25

(2013-07-24 ساعت 23:38)payam62 نوشته:  سلام.

مطمئنم ويزاي يه ضرب ميگيري پيام جان، كلي واست انرژي و دعا ميفرستم كه ايشالا مرحله كليرنس نصيبت نشه آخه ما كيس بالايي ها گناه داريم از بس كه واسه كارنتي مون هم چرزيديم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - aghaghia - 2013-07-25

(2013-07-24 ساعت 10:46)علی1369 نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 16:41)mehdi110 نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 16:19)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
واسم از سفارت ایمیل اومده
تاحدی متوجه شدم. میشه یکی بگه دقیقا چی میگه و منظورش از Passport pickup location receipt چیه؟
یعنی اینکه در سایت usvisa-info.com ثبت نام و یک دفتر پستی در آنکارا جهت دریافت ویزات رو انتخاب کنی. در امضای mihammad fazli هست نحوه ثبت نامش البته اگر ثبت نام نکردی هنوز

با سلام ببخشید چطوری باید توی امضا بریم و مطالب رو ببینیم.

این لینک اکانت آقای فضلی ایت که با سرچ اسم ایشون هم میتونید پیداش کنید. در امضا ایشون روی قسمت مورد نظرتون کلیک کنید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sasal - 2013-07-25

ایشالا به سلامتی و موفقیت و خبرای خوب...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - spd-r - 2013-07-25

سلام دوستان
من دوشنبه 5 آگوست مصاحبه دارم . csc هم empost دبی ثبت نام کردم . با توجه به اینکه از 5 شنبه 8 آگوست تعطیلات عید فطر دبی شروع می شود . می ترسم تا 5 شنبه ( ایشالا اگر یک ضرب گرفتم Smile ) مدارکم به دبی نرسد. میخواستم پست را از دبی به ابوظبی تغییر بدهم که خودم بروم آنجا سریعتر بگیرم. به نظرتون این فکر خوبیه ؟؟ یا اینکه ممکنه این تغییر آدرس پستی بیشتر کارم رو عقب بندازه؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - tajhizgaran - 2013-07-25

منتظر خبرهای خوب شما هستیم .......

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - م.ق - 2013-07-25

(2013-07-25 ساعت 09:53)tajhizgaran نوشته:  

منتظر خبرهای خوب شما هستیم .......

به امید یضرب گرفتن شما با خبرای خوش برگردین.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - n51 - 2013-07-25

دعای همه ما بدرقه شما در این راه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bigharar - 2013-07-25

سلام دوستان برای تحویل مدارک تو سفارت ایروان فقط کپی صفحه اول پاسپورت لازمه یا تمام صفحات پاسپورت؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - el333 - 2013-07-25

(2013-07-25 ساعت 15:24)bigharar نوشته:  سلام دوستان برای تحویل مدارک تو سفارت ایروان فقط کپی صفحه اول پاسپورت لازمه یا تمام صفحات پاسپورت؟
بله دوست عزيز فقط كپي صفحه اول پاسپورت را ازتون مي گيرند.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdi110 - 2013-07-25

(2013-07-25 ساعت 04:55)spd-r نوشته:  سلام دوستان
من دوشنبه 5 آگوست مصاحبه دارم . csc هم empost دبی ثبت نام کردم . با توجه به اینکه از 5 شنبه 8 آگوست تعطیلات عید فطر دبی شروع می شود . می ترسم تا 5 شنبه ( ایشالا اگر یک ضرب گرفتم Smile ) مدارکم به دبی نرسد. میخواستم پست را از دبی به ابوظبی تغییر بدهم که خودم بروم آنجا سریعتر بگیرم. به نظرتون این فکر خوبیه ؟؟ یا اینکه ممکنه این تغییر آدرس پستی بیشتر کارم رو عقب بندازه؟؟
تغيير ادرس پستي از دوبي به ابوظبي نه تنها كار شما رو به عقب نميندازه بلكه موجب تسريع در اخذ پاسپورتاتونم خواهد شد. بعدشم اگر فكر ميكني كه احتمال يك ضرب گرفتنت هست اول بليط برگشتتو تنظيم كن كه در اين ايام تعطيلي اونجا به مشكل برخورد نكني كه فك كنم خيلي شلوغ باشه و دوم اينكه اگر مي خواي به ابو ظبي تغيير بدي جوري تنظيم كن برنامتو كه اونجا بموني اون دو روز رو تا صدور ويزا، ارزش نداره اون همه راهو بري و برگردي

(2013-07-25 ساعت 20:26)diamondmili نوشته:  بچه ها این نامه تمکن مالی را باید از کجا گرفت ؟ منظور همون مانده حسا ب و گردش حساب هستش یا چیزه دیگه ؟!!!

دوست عزیز باید یک حساب تو بانک باز کنید مثلا کوتاه مدت بعد مبلغ نفری حدودا 80 یا 70 تومان نفری موجودی بگیرید خود بانک به انگلیسی نامه میده با مهره برجسته یا هولوگرام یا هر مهر معتبر همون بانکی که حساب دارید

(2013-07-25 ساعت 19:12)shiraz_neda نوشته:  سلام
همسر من در لاتاری امسال 2014 قبول شده . ما فرم های 230 و 122 رو پر کرده و فرستادیم . متاسفانه شوهرم الان یک ماهه برای فوق لیسانسش در دانشگاه آزاد دفاع کرده و نمرش و هم گرفته . ولی برای اصل مدرک زمان لازمه . چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟ به ما می گن باید موقع مصاحبه اصل مدرک رو همراه داشته باشه . چیکار می تونه بکنه ؟؟ اکثرا بهمون می گن تاریخ مصاحبمون میشه واسه آبان یا آذر .
به نظر شما تاریخ مصاحبه رو میشه تا کی تغییر داد ؟؟؟؟؟؟
همچنین میشه به صورت مکاتبه ای بهkcc اطلاع بدهیم که به جای فوق لیسانس مدرک لیسانس رو ببریم . میشه اصلا این جور مسائل رو مطرح کرد
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

بابت این موضوع مصاحبه رو تغییر ندهید فوق آخرش روز مصاحبه دوباره فرمها رو با مدرک فوق آپدیت می کنید و می برید برای اونها مهمه که شما حتما دیپلم 4 سال داشته باشید البته ارایه آخرین مدرک تحصیلی روز مصاحبه لازمه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - payam62 - 2013-07-25

(2013-07-25 ساعت 01:38)گل نهال نوشته:  

مطمئنم ويزاي يه ضرب ميگيري پيام جان، كلي واست انرژي و دعا ميفرستم كه ايشالا مرحله كليرنس نصيبت نشه آخه ما كيس بالايي ها گناه داريم از بس كه واسه كارنتي مون هم چرزيديم

ممنون خانم مدیر Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - کاوه شیز - 2013-07-26

(2013-07-26 ساعت 08:01)Saeedv13 نوشته:  {پست موقت}
(2013-07-25 ساعت 01:38)گل نهال نوشته:  ...ما كيس بالايي ها گناه داريم از بس كه واسه كارنتي مون هم چرزيديم
چی؟ چیکار کردین؟ تا وقتی ما ایران بودیم همچین فعلی نداشتیم یا من در فرهنگ غرب ذوب شدم و افعال فارسی یادم نمیادTongue؟!!

از مصدر "چرزیدن" هست./Cher zidan/
چرزیدم، چرزیدی، چرزید- چرزیدیم، چرزیدید، چرزیدند

در گویش شیرازی گاه میگن:" فلونی رو بچرزونم!" به مفهوم حالی ازش بگیرم، بسوزونمش!
طبق تحقیقات بنده، استفاده کنندگان از این مصدر عمدتا بانوان عزیز هستند.
زت زیاد!