مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - zohreh36 - 2011-09-12

(2011-09-12 ساعت 13:59)Hornet نوشته:  
(2011-09-12 ساعت 10:11)Hornet نوشته:  دوستان عزيز سلامBig Grin
من در حدود سه هفته پيش براي بليط دبي اقدام كردم و در حال حاضر 1 بليط رفت براي شنبه Sep-17 ساعت 11 شب (بيزنس كلاس) و برگش Oct-1 ساعت 10 صبح (اكونومي) با Emirate دارمCool
با توجه به اينكه پاسپورتام رو شنبه از طريق يكي از دوستانم فرستادم، ميخوام بليط هارو كنسل كنم، نميدونم ميشه اگه كسي لازم داره بدم بهش يا نه ؟Rolleyes
اگه از دوستان كسي بليط ها رو لازم داره و راهي براي انتقالش سراغ داره، با پيغام خصوصي خبرم كنه
راستي اگه بخواهيد با Emitate تشريف ببريد،‌بايد ويزاتون رو مخصوص عمارات بگيريدCool

خوب و خوش باشيد

الان زنگ زدم آژانس، گفت بليط رفت رو هم كرده اكونومي.
اگه از دوستان كسي بليط ها رو لازم داره و راهي براي انتقالش سراغ داره، با پيغام خصوصي خبرم كنه
دوست محترم هیچ راهی وجود نداره شما باید بلیپط رو پس بدهید به دفتر هواپیمایتون تشکر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-12

[عکس: Bananeyessss.gif] [عکس: Banane21.gif] [عکس: 2uge4p4.gif] [عکس: acigar.gif] [عکس: greenstars.gif] [عکس: cancan.gif] [عکس: choir.gif] [عکس: bliss.gif]

چیه ؟ چرا اینطوری نگام میکنید ؟ دارم تمرین میکنم ، اشکالی داره ؟ گفتم کمی الکی خوش باشیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-09-12

(2011-09-12 ساعت 16:51)naeiji1974 نوشته:  [عکس: Bananeyessss.gif] [عکس: Banane21.gif] [عکس: 2uge4p4.gif] [عکس: acigar.gif] [عکس: greenstars.gif] [عکس: cancan.gif] [عکس: choir.gif] [عکس: bliss.gif]

چیه ؟ چرا اینطوری نگام میکنید ؟ دارم تمرین میکنم ، اشکالی داره ؟ گفتم کمی الکی خوش باشیم.

خيلي خدا بود
خستگيم در رفت
دوست عزيز مطمئن باش به زودي رذيف ميشهWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad.s - 2011-09-12

دوستان امروز همسرم پاسپورت و برگه آبی را داد به سفارت و برگه یو پی اس را دریافت کرد.من هم باهاش رفته بودم.امروز تعداد کسانی که با برگه آبی برای دریافت ویزا اومده بودن تقریبا 40-50 نفر میشدن و صفه طولانیه از ساعت 10:30 صبح تا ساعت 1 که راه دادن داخل تشکیل شده بود.به نظر من هر کسی کلیر شده وقت تلف نکنه و زودتر برای گرفتن ویزاش بیاد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ارمان دیار - 2011-09-12

ما امروز مصاحبه رفتیم
یه هوووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااا
بدهکار بودیم که گفتیم.
یه سفرنامه که میگوییم
یه آرزو کلیر شدن همه دوستان بویژه دوستان خوبه همسفرمون که داریم

و یه سوال مربوط به UPS
آدرس UPS مرکزی و نحوه چک Traking

RE: کلیرنس برندگان 2011 - baz4baz - 2011-09-12

من خیلی نگران کلیرنشدن همسرم هستم چون ما7سپتامبرمصاحبه داشتیم بعیدمی دونم توی این وقت کمی که تا30سپتامبرمونده کلیربشه.واقعابدشرایطی هست این خیلی بدهست که یکی ازاعصای یک خونواده نتونه ویزابگیره .دعاکنیدزودترکلیربشه.
(2011-09-12 ساعت 18:15)ارمان دیار نوشته:  ما امروز مصاحبه رفتیم
یه هوووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااا
بدهکار بودیم که گفتیم.
یه سفرنامه که میگوییم
یه آرزو کلیر شدن همه دوستان بویژه دوستان خوبه همسفرمون که داریم

و یه سوال مربوط به UPS
آدرس UPS مرکزی و نحوه چک Traking
واقعا بهتون تبریک می گم .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - baz4baz - 2011-09-12

باسلام .به نظرشما این سایت انکاراامروزوفردااپدیت می شه ؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sara2011 - 2011-09-12

سلام بر منتطران
ساعت 1.5 یکشنبه سفارت شلوغ بود تاریخ تحویل ویزاها رو برای دوشنبه 19 سپتامبر زدن یعنی 8روز بعد! ویزای آمریکا رو بی خیال چجوری ویزای دبی بگیرم؟!! هتلها 25تا 30 درصد گرونتر شده پیشنهاد می کنم پاسا بفرستید و خودتونو اینجا سرگردون نکنید چک وچونه هم که بر نمی داره تازه نوشته پرونده باید توسط سر کنسول چک نهایی بشه !!!
جداً التماس دعا(ارسال از اینترنت 35 درهمی!)
همسر sara2011

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-09-12

(2011-09-12 ساعت 19:47)sara2011 نوشته:  سلام بر منتطران
ساعت 1.5 یکشنبه سفارت شلوغ بود تاریخ تحویل ویزاها رو برای دوشنبه 19 سپتامبر زدن یعنی 8روز بعد! ویزای آمریکا رو بی خیال چجوری ویزای دبی بگیرم؟!! هتلها 25تا 30 درصد گرونتر شده پیشنهاد می کنم پاسا بفرستید و خودتونو اینجا سرگردون نکنید چک وچونه هم که بر نمی داره تازه نوشته پرونده باید توسط سر کنسول چک نهایی بشه !!!
جداً التماس دعا(ارسال از اینترنت 35 درهمی!)
همسر sara2011
سلام، یه سوال داشتم، ممنون میشم جواب بدین، کجا نوشته پرونده باید توسط سر کنسول چک نهایی بشه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ashkan78 - 2011-09-12

كساني كه گذرنامه و برگه آبيشون رو تحويل مي دند، رسيدي دريافت مي كنن كه روش به زبون فارسي چنين چيزي نوشته شده.

البته من به شخصه تا حالا موردي نديدم كه Clear شده باشه، مداركش كامل باشه، و اون چك نهايي براش مشكلي ايجاد كنه. نظر شخصي من اينه كه اون چك نهايي يعني اين كه چك مي كنن Clearance اومده؟ مدارك كامله؟ كه خوب... عملا وقتي گذرنامه ها رو تحويل مي ديد همه اينها هست!

(2011-09-12 ساعت 20:14)maryam58 نوشته:  سلام، یه سوال داشتم، ممنون میشم جواب بدین، کجا نوشته پرونده باید توسط سر کنسول چک نهایی بشه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آمریکا - 2011-09-12

سلام دوستان
ما همچنان منتظر کلیر همسرم هستیم اینقدر نگرانم که جز تشکر زیر تاپیک ها انگیزه نوشتن هیچ چیز ندارم برامون دعا کنید.
مرسیییییییییی.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - silia - 2011-09-12

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااBig Grin
گرفتمش.بالاخره گرفتمش.ویزا رو گرفتم Big GrinBig Grin
خدایا شکرتRolleyes
من ویزای یک ضرب گرفتم.Big Grin
بچه ها امروز سفارت خیلی شلوغ بود.تو رو خدا پاشین بیاین آنکارا نشینین تا جواب بیاد بعد راه بیافتین.Cool
دیگه وقتی نمونده .ازش استفاده کنین Shy

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hosin2011 - 2011-09-12

از بجه هاي انكارا كه ١٢sep مصاحبه داشتند كي يا تونستند ويزا بكيرند

از بجه هاي ١٢sepانكارا جه خبر؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hvossoughi - 2011-09-12

(2011-09-12 ساعت 21:01)آمریکا نوشته:  سلام دوستان
ما همچنان منتظر کلیر همسرم هستیم اینقدر نگرانم که جز تشکر زیر تاپیک ها انگیزه نوشتن هیچ چیز ندارم برامون دعا کنید.
مرسیییییییییی.
من هم مثل شما منتظر کلیر هستم امیدوارم که همگی هر چه زودتر کلیر بشیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - leili - 2011-09-12

سلام به همه دوستان
من دو تا سوال داشتم از بچه هایی که ابوظبی بودند امسال یکی از دوستان ما تازه کلیر شده میخوام بدونم که:
1- آیا فقط یک روز در هفته (یکشنبه ها) میشه پاس رو برای ضرب ویزا به سفارت تحویل داد ؟چون وقتی شماره ایشون تو سایت نشون داده میشه پایینش نوشته که یکشنبه ها فقط روزی که پاس رو تحویل میگیرن این مطلب برای ویزای لاتاری هم هست یا نه برای ویزاهای دیگه است ؟

2-چند روز طول میکشه که ویزا رو ضرب کنند ؟ یک روزه یا بیشتر
ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دقیق دارند راهنمایی کنند