مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - م.ق - 2013-07-27

(2013-07-27 ساعت 16:12)hamid1243 نوشته:  سلام دوستان
ما فردا صبح با پرواز ماهان میریم دوبی و بعدازظهر NMC و 3شنبه مصاحبه داریم اگر کسی همسفر با ما پیغام خصوصی بده .
Grand Central هتل ماست .
به سلامت به امید یک ضرب . ما منتظر خبرای خوش و سفرنامه شما هستیم .
لطف میکنی تا تجربه جدیدی در اختیار بچه های جدید قرار بدی.Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - zavosh - 2013-07-27

(2013-07-27 ساعت 16:12)hamid1243 نوشته:  سلام دوستان
ما فردا صبح با پرواز ماهان میریم دوبی و بعدازظهر NMC و 3شنبه مصاحبه داریم اگر کسی همسفر با ما پیغام خصوصی بده .
Grand Central هتل ماست .

به امید موفقیت و ویزای یکضرب.استرس را بزارید خونه بعد برید.منتظر خبرهای خوب از شما

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - meysam1986 - 2013-07-27

از دوستان 2013 کسی هست که هنوز تاریخ مصاحبه براش نیومده باشه؟
آخه من 4 سپتامبر مصاحبه دارم میخواستم بدونم کسی همزمان با من یا بعد از من هست؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - honey rahmati - 2013-07-28

(2013-07-25 ساعت 22:09)bigharar نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:12)shiraz_neda نوشته:  سلام
همسر من در لاتاری امسال 2014 قبول شده . ما فرم های 230 و 122 رو پر کرده و فرستادیم . متاسفانه شوهرم الان یک ماهه برای فوق لیسانسش در دانشگاه آزاد دفاع کرده و نمرش و هم گرفته . ولی برای اصل مدرک زمان لازمه . چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟ به ما می گن باید موقع مصاحبه اصل مدرک رو همراه داشته باشه . چیکار می تونه بکنه ؟؟ اکثرا بهمون می گن تاریخ مصاحبمون میشه واسه آبان یا آذر .
به نظر شما تاریخ مصاحبه رو میشه تا کی تغییر داد ؟؟؟؟؟؟
همچنین میشه به صورت مکاتبه ای بهkcc اطلاع بدهیم که به جای فوق لیسانس مدرک لیسانس رو ببریم . میشه اصلا این جور مسائل رو مطرح کرد
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

بابت این موضوع مصاحبه رو تغییر ندهید فوق آخرش روز مصاحبه دوباره فرمها رو با مدرک فوق آپدیت می کنید و می برید برای اونها مهمه که شما حتما دیپلم 4 سال داشته باشید البته ارایه آخرین مدرک تحصیلی روز مصاحبه لازمه
هیچ مشکلی ایجاد نمیشه اگه تا اون موقع تونستین یک مدرک از دانشگاه بگیرید مبنی بر دانشجو بودن شوهرتون و پاس واحد هاش .لازم باشه آفیسر تعییر رو مینویسه فرم های آپدیت شده بر مبنای لیسانس دستتون باشه لازم باشه آفیسر عوض میکنه اگه نامه دانشجو بودن همسرتون دستتون باشه کاری ندارن اونها صداقت شما براشون ملاکه شما براشون توضیح بدهید که فکر میکردید تا اون موقع مدرکتون میرسه . مدرک لیسانس حتما همراهتون باشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - DIVE - 2013-07-28

سلام سروران گرامی

دوستان من هند هستم و همه مدارکم آمادست و هفته دیگه مصاحبه دارم . ولی هنوز مدارک رو نفرستادم سفارت بهشون تلفن کردم و گفتن نیازی نیست و اینکه سوالم اینه که آیا نفرستادن مدارک ممکنه باعث وقفه در بررسی مدارک بشه و همون جا بهم یه ضرب ندن ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-07-28

(2013-07-28 ساعت 12:46)DIVE نوشته:  سلام سروران گرامی

دوستان من هند هستم و همه مدارکم آمادست و هفته دیگه مصاحبه دارم . ولی هنوز مدارک رو نفرستادم سفارت بهشون تلفن کردم و گفتن نیازی نیست و اینکه سوالم اینه که آیا نفرستادن مدارک ممکنه باعث وقفه در بررسی مدارک بشه و همون جا بهم یه ضرب ندن ؟

نه، پس سفارت ايروان و ابوظبي هم نبايد يه ضرب بده؟ فقط واسه آنكارا بايد مدارك قبل از مصاحبه فرستاد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - DIVE - 2013-07-28

(2013-07-28 ساعت 13:47)گل نهال نوشته:  

نه، پس سفارت ايروان و ابوظبي هم نبايد يه ضرب بده؟ فقط واسه آنكارا بايد مدارك قبل از مصاحبه فرستاد

یعنی واسه ایروان و ابوظبی بچه ها همه مدارک رو یجا با خودشون می برن چیزی نمی فرستن از 2 هفته قبل؟ همون جا همه مدارک رو بررسی میکنن و یه ضرب میدن؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-07-28

(2013-07-28 ساعت 14:18)DIVE نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 13:47)گل نهال نوشته:  

یعنی واسه ایروان و ابوظبی بچه ها همه مدارک رو یجا با خودشون می برن چیزی نمی فرستن از 2 هفته قبل؟ همون جا همه مدارک رو بررسی میکنن و یه ضرب میدن؟

بله بله

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - amin4193 - 2013-07-29

با سلام خدمت دوستان
زمان مصاحبه ی من سه شنبه 3 سپتامبر تو آنکاراست. یه چندتا سوال داشتم:
1- من اصل مدرک دیپلم و لیسانسمو دارم اما اصل مدرک پیش دانشگاهی رو ندارم و همچنین 2واحد سمینار از فوق لیسانسم مونده و توی فرمهای اولیه گفته بودم که دانشجوی فوق لیسانسم. آیا نبود این دوتا مدرک مشکلی توی روند مصاحبه ایجاد میکنه یا نه؟
2- با توجه به کمبود بودجه ی مالی، برای رزرو هتل باید حداقل چند روز واسه ی پروسه ی آزمایشات پزشکی، مصاحبه و گرفتن ویزا در نظر بگیرم؟
3- شاید این سوال یه خورده بدیهی بیاد اما محض محکم کاری : ساعت تعیین شده واسه ی مصاحبه به زمان محلی ترکیه است دیگه؟!
ممنون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-07-29

(2013-07-29 ساعت 03:42)amin4193 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
1- من اصل مدرک دیپلم و لیسانسمو دارم اما اصل مدرک پیش دانشگاهی رو ندارم و همچنین 2واحد سمینار از فوق لیسانسم مونده و توی فرمهای اولیه گفته بودم که دانشجوی فوق لیسانسم. آیا نبود این دوتا مدرک مشکلی توی روند مصاحبه ایجاد میکنه یا نه؟
2- با توجه به کمبود بودجه ی مالی، برای رزرو هتل باید حداقل چند روز واسه ی پروسه ی آزمایشات پزشکی، مصاحبه و گرفتن ویزا در نظر بگیرم؟
3- شاید این سوال یه خورده بدیهی بیاد اما محض محکم کاری : ساعت تعیین شده واسه ی مصاحبه به زمان محلی ترکیه است دیگه؟!
ممنون

1.فكر نكنم مشكلي باشه چون منم اصل پيش نداشتم و فقط آخرين مدرك تحصيلي رو گرفت
2.خب بايد از دكتر وقت بگيريد اگه مصاحبه تون روزاي قبلش تعطيلي نيفته،٢ روز قبل مصاحبه بايد كاراي پزشكي انجام بديد
3. بله بوقت تركيه ست واي شما قبل از ٨ دم سفارت باشيد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - spd-r - 2013-07-29

سلام دوستان
یک سوال داشتم. من دوشنبه تو ابوظبی مصاحبه دارم. بلیط برگشتم برای چهارشنبه شب هست. چون پنج شنبه تا یک شنبه برای عید فطر اونجا تعطیله. حالا سوالم اینه اگر یک ضرب گرفتم. ولی ویزام تا چهارشنبه شب حاضر نبود می تونم برگردم ایران؟ که بعدا کس دیگه ای رو بفرستم برام بگیره؟
منظورم اینه که پاسپورتم دست اونها می مونه؟ و من نمی تونم برگردم؟
دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشتین خواهش می کنم بگید ممکنه تا چهارشنیه ویزام به پست دبی برسه؟
ممکنه اگر empost رو از دبی به ابوظبی تغییر بدهم کمکی بکنه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-07-29

(2013-07-29 ساعت 17:39)spd-r نوشته:  سلام دوستان
یک سوال داشتم. من دوشنبه تو ابوظبی مصاحبه دارم. بلیط برگشتم برای چهارشنبه شب هست. چون پنج شنبه تا یک شنبه برای عید فطر اونجا تعطیله. حالا سوالم اینه اگر یک ضرب گرفتم. ولی ویزام تا چهارشنبه شب حاضر نبود می تونم برگردم ایران؟ که بعدا کس دیگه ای رو بفرستم برام بگیره؟
منظورم اینه که پاسپورتم دست اونها می مونه؟ و من نمی تونم برگردم؟
دوستانی که ابوظبی مصاحبه داشتین خواهش می کنم بگید ممکنه تا چهارشنیه ویزام به پست دبی برسه؟
ممکنه اگر empost رو از دبی به ابوظبی تغییر بدهم کمکی بکنه؟

ايشالا يه ضرب بگيريد و ايشالا هم تا ٤شنبه ويزاتون بياد ولي اگه نيومد، پاستون ديت سفارت ميمونه و بايد صبر كنيد تا پاستون بياد و بهتره بعد از مصاحبه اگه به ضرب گرفتيد بهشون بگيد كه بليط واسه ٤شنبه دازيد و بعدشم تعطيلاته تا يه عجله اي بكنن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shang - 2013-07-29

سلام...
من توی این فرم turkey.usembassy.gov/iv-form2.html تقاضای وقت ملاقات کردم. بعدش به من ایمیل زدن و گفتن روز ملاقاتت 19 آگوسته.
ولی وقتی به حسابم توی سایت usvisa-info.com وارد میشم بهم میگه که شما اخیراً هیچ قرار ملاقاتی تعیین نکردید!
من بلیطمم گرفتم بچه ها این معنیش چیه آخه؟
بعد این که CSC appointment confirmation که باید قبل مصاحبه بفرستم ترکیه چیه و آیا همین ایمیله حساب میشه واسه من؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shani89 - 2013-07-29

(2013-07-29 ساعت 03:42)amin4193 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ممنون

دوست عزیز اگر خواستید پیام خصوصی بدید تا آژانس ارزون و خوب بهتون معرفی کنم.
شما که لیسانس داری طبق گفته سفارت لازم نیست که دیپلم ببری منم همه مدارک رو ترجمه کردم ولی با خودم فقط لیسانس که آخرین مدرکم هست رو می برم.
راستی دارالترجمه خوب و ارزون هم آشنا دارم که خواستید پیغام خصوصی بدید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shang - 2013-07-30

موقع مصاحبه از آدم میپرسن کدوم ایالت میخوای بری؟
من هنوز نمیدونم کجا باید برم، یه نفرم و فامیل نزدیک هم ندارم توی آمریکا که بتونم پیشش بمونم.
الان معماری دانشگاه تهران میخونم (ترم1و2گذروندم) و دوس دارم بتونم اونجا یه دانشگاه با شهریه مناسب گیر بیارم.
کسی میتونه کمکم کنه که با این وضعیت کدوم ایالت بهتره برام؟