مهاجرسرا
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا (/thread-3233.html)

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - نيما ٩٢ - 2014-08-31

(2014-08-29 ساعت 22:01)anastazy نوشته:  
(2014-08-29 ساعت 20:55)rahbar نوشته:  جهت اطلاع نامه انگشت نگاری هم 28 آگست آمد.(ارسال بسته من 15آگست وقت دادند برای 10سپتامبر. حالا بازم بنظرشما احتمال داره نقص مدرک بزنند؟

تو این مرحله نقص مدرک نداری فقط میری انگشت نگاری و یه عکس هم ازت اونجا میگیرن که اون عکس رو روی کارت اجازه کارت میذارن.
رهبر جان میتونم بپرسم کدوم ایالتی چون من هم نبرسکا داره گرین کارتم رو بررسی میکنه . الان حدود دو ماه و نیم که مدارکم رو فرستادم اما هنوز خبری نیست
من بعد از دريافت نامه انگشت نگاري نقص مدارك خوردم... دقيقا يك هفته يعدش...

ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - paris a - 2014-08-31

Rahbar jan Mishe address emaili ke uscis barat email ferestade bod ro baram bezari? Mamnoon

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - rahbar - 2014-08-31

سلام پریس جان
من سه بار مسج کردم هرسه بار با متن خالی براتدن ارسال شد. بعدش ایمیلی فرستادم ولی بعدا نفهمیدم اوکی شد یا نه بهرحال من از این لینک پست سفارشی کردم از ون نایز. شد 20دلار 15 آگست فرستادم فرداش رسیده بود دستشون
http://www.uscis.gov/i-485-addresses
USCIS
Attn: FBAS
131 South Dearborn - 3rd Floor
Chicago, IL 60603-5517
20 آگست سه تاایمیل کانفرم رسید یکی برای هر اپلیکیشن از آدرس زیر متن هر سه فکر کنم یکی هست
Do_Not_Reply_Lockbox@dhs.gov
Your case has been accepted and routed to the USCIS National Benefits Center for processing. Within 7-10 days by standard mail you will receive your official Receipt Notice (Form I-797) with your Receipt Number MSC1......... With the official Receipt Notice (Form I-797) you may visit www.uscis.gov where you can check the status of your case using My Case Status. We suggest you wait until you have received your Form I-797 before checking My Case Status.

This confirmation provides notification of the date USCIS received your case. This notice does NOT grant any immigration status or benefit. You MAY NOT present this notice as evidence that you have been granted any immigration status or benefit. Further, this notice does NOT constitute evidence that your case remains pending with USCIS. The current status of your case must be verified with USCIS.
27 سه تا نامه با پست اومد خونه
28 نامه نوبت انگشت نکاری رسید وقت دادند برای 10 سپتامبر
شماهم نگران نباش همه چیز درست میشه

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - anastazy - 2014-09-01

(2014-08-31 ساعت 01:37)نيما ٩٢ نوشته:  
(2014-08-29 ساعت 20:55)rahbar نوشته:  جهت اطلاع نامه انگشت نگاری هم 28 آگست آمد.(ارسال بسته من 15آگست وقت دادند برای 10سپتامبر. حالا بازم بنظرشما احتمال داره نقص مدرک بزنند؟

تو این مرحله نقص مدرک نداری فقط میری انگشت نگاری و یه عکس هم ازت اونجا میگیرن که اون عکس رو روی کارت اجازه کارت میذارن.
رهبر جان میتونم بپرسم کدوم ایالتی چون من هم نبرسکا داره گرین کارتم رو بررسی میکنه . الان حدود دو ماه و نیم که مدارکم رو فرستادم اما هنوز خبری نیست
نیما نقص مدرکت چی بود؟ یعنی رفتی انگشت نگاری بعدش بهت اطلاع دادن؟
یه سوال دیگه، الان که وضعیت گرین کارتت رو تو سایت یواس سی ای اس چک میکنی در کدوم استس هستی؟ مال من بعد از دو ونیم ماه هنوز رو اکسپتنس هست . کمی برام عجیبه.

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - نيما ٩٢ - 2014-09-02

سلام دوستاي خوبم
تقريبا يك هفته مونده به زمان انگشت نگاري براي اجازه كار و گرين كارت (كه معمولا همزمان انجام ميشه اگه فرم ها رو با هم فرستاده باشيد)؛ توي استتوس من در سايت يو اس.. نوشته شد كه نقص مدارك دارم و نامه اي برام فرستادن، و دقيقا روزي كه براي انگشت نگاري رفتم و اومدم، ديدم پست نامه رو برام اورده( جالبه كه اي ميل نزدن و فقط استتوس عوض شده بود، منم هميوري رفتم و چك كردم چراكه وقت انگشت نگاريم اومده بود)
و اما نقص مدارك من مربوط به فرم هاي i-864 (ساپورت مالي بود) چراكه يك سال آخر تكس رو نداشتيم كه بفرستيم و آماده نشده بود...

(2014-09-01 ساعت 18:58)anastazy نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 01:37)نيما ٩٢ نوشته:  

نیما نقص مدرکت چی بود؟ یعنی رفتی انگشت نگاری بعدش بهت اطلاع دادن؟
یه سوال دیگه، الان که وضعیت گرین کارتت رو تو سایت یواس سی ای اس چک میکنی در کدوم استس هستی؟ مال من بعد از دو ونیم ماه هنوز رو اکسپتنس هست . کمی برام عجیبه.

نميدونم تو اجازه كار و خروجت رو گرفتي؟ يعني رسيده به دستت؟
بعد از انگشت نگاري استتوس اجازه كارت تغييري كرد؟

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - anastazy - 2014-09-02

من کارت اجازه کارم و خروجم رو که یکی است دوشنبه گذشته گرفتم. یعنی حدودا" دو ماه و ده روز طول کشید . بعدش رفتم برای SSN اقدام کردم که کارمندش گفت تا ماکزیمم سه هفته دیکه کارتش تو صندوق پستیتون خواهد بود. کماکن منتظرش هستم در ضمنی که این روزها دارم رزومه ام رو برای پیدا کردن کار به وب سایتهای مختلف میفرستم. وقتی شماره سوشیال سکیورتیم رو بگیرم باید برم
DMV برای گواهینامه.
چهت اطلاع کلیه دوستان، در ایالت ویرجینای غربی اگر گواهینامه بین المللی داشته باشید میتوانید به مدت 3 ماه البته قبل از انقضای ویزاتون رانندگی کنید . در ایالت مریلند میتونید تا یکسال رانندگی کنید که خوب خیلی خوبه دیگه

اوه ببخشید یادم رفت جواب سوالت رو بدم. بعد از انگشت نگاری وضعیتم تغییری نکرد تا دقیقا یکماه و یک هفته بعدش که یکدفعه پرید رو صدور کارت و حدود یک هفته بعدشم که کارت دستم رسید.

(2014-09-02 ساعت 15:03)anastazy نوشته:  من کارت اجازه کارم و خروجم رو که یکی است دوشنبه گذشته گرفتم. یعنی حدودا" دو ماه و ده روز طول کشید . بعدش رفتم برای SSN اقدام کردم که کارمندش گفت تا ماکزیمم سه هفته دیکه کارتش تو صندوق پستیتون خواهد بود. کماکن منتظرش هستم در ضمنی که این روزها دارم رزومه ام رو برای پیدا کردن کار به وب سایتهای مختلف میفرستم. وقتی شماره سوشیال سکیورتیم رو بگیرم باید برم
DMV برای گواهینامه.
چهت اطلاع کلیه دوستان، در ایالت ویرجینای غربی اگر گواهینامه بین المللی داشته باشید میتوانید به مدت 3 ماه البته قبل از انقضای ویزاتون رانندگی کنید . در ایالت مریلند میتونید تا یکسال رانندگی کنید که خوب خیلی خوبه دیگه

مرسي از جوابت...
ببينم بيمه رو بايد چه كار كرد با گواهينامه بين المللي؟
و
مگه تو سوشال نگرفتي قبل از اين مراحل؟ يعني الان سوشال نداري؟

(2014-08-31 ساعت 03:37)paris a نوشته:  Rahbar jan Mishe address emaili ke uscis barat email ferestade bod ro baram bezari? Mamnoon

پريسا خبري نشد از كارت؟ خبر گرفتي بگو...

(2014-09-02 ساعت 18:15)نيما ٩٢ نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 15:03)anastazy نوشته:  من کارت اجازه کارم و خروجم رو که یکی است دوشنبه گذشته گرفتم. یعنی حدودا" دو ماه و ده روز طول کشید . بعدش رفتم برای SSN اقدام کردم که کارمندش گفت تا ماکزیمم سه هفته دیکه کارتش تو صندوق پستیتون خواهد بود. کماکن منتظرش هستم در ضمنی که این روزها دارم رزومه ام رو برای پیدا کردن کار به وب سایتهای مختلف میفرستم. وقتی شماره سوشیال سکیورتیم رو بگیرم باید برم
DMV برای گواهینامه.

مرسي از جوابت...
ببينم بيمه رو بايد چه كار كرد با گواهينامه بين المللي؟
و
مگه تو سوشال نگرفتي قبل از اين مراحل؟ يعني الان سوشال نداري؟
برای بیمه ، شوهرم به بیمه ماشینش زنگ زد و ازشون خواست اسم منو بعنوان راننده ماشنیش تو بیمه نامه اش اضافه کنند . یعنی یه ماشین با دو نفر راننده .
من تازه برای ssn اقدام کردم چون وکیلمون گفت تا اجازه کارت نیومده نرو تا یه دفعه کارت ssn رو با اجازه کار روش بهت بدن. خوب منم مجبور شدم صبر کنم ولی به نظرم قبل از گرفتن کارت اجازه کارم میتونستم برم سوشیال سکوریتی و ازشون تقاضای نامبر کنم . اون وقت اونها فقط یه شماره به من میدادن یا یه کارت ولی بدون اجازه کار.
خوب در اخر من هنوز سوشیال ندارم تا 3 هفته اینده که بهم گفتن منتظرش باشم .
نیما تو امریکا هستی یا ایرانی ؟ کدوم ایالتی ؟ من ویرجینای غربی هستم .

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي - rahbar - 2014-09-03

سلام. امروز از uscis پاکت پلمپ رادیولوژی که بیمارستان دبی داده بود را دوباره به من برگرداندند... همونطور پلمپ... یعنی چی؟ من اشتباه فرستادم؟ باید سر انگشت نگاری تحویلش بدیم؟...
البته بنظرم این پاکتی هست که تو فرودگاه به آفیسر داده بودم...نه همراه مدارک شیکاکوفرستاده بودم. لطفا تجربه شما را لطف میکنید؟

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - rahbar - 2014-09-03

پریس خانوم سلام. امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشید. نمیتونم برای شما مسچ بفرستم
امروز uscis را نگاه میکردم دیدم شما میتونید به این لینک سریع اعلام کنید چرا شماره رسیدپروندت نیامده.
https://egov.uscis.gov/e-request/displayNDNForm.do?entryPoint=init&sroPageType=ndn
امیدوارم کمکی کرده باشم.
موفق باشید دوست عزیز

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - anastazy - 2014-09-03

(2014-09-03 ساعت 03:35)rahbar نوشته:  سلام. امروز از uscis پاکت پلمپ رادیولوژی که بیمارستان دبی داده بود را دوباره به من برگرداندند... همونطور پلمپ... یعنی چی؟ من اشتباه فرستادم؟ باید سر انگشت نگاری تحویلش بدیم؟...
البته بنظرم این پاکتی هست که تو فرودگاه به آفیسر داده بودم...نه همراه مدارک شیکاکوفرستاده بودم. لطفا تجربه شما را لطف میکنید؟
رهبر جون ، من موقع ورود به امریکا یه پاکت دربسته داشتم که سفارت بهم داده بود که اون رو به افیسر فرودگاه تحویل دادم. برای uscis همونطوری که خواسته بود اون فرمی رو که شماره اش الان یادم نیست پرینت گرفتم و رفتم پیش یکی از پزشکانی که خودشون معرفی کرده بودند ( اسامی و ادرسهاشون تو سایت هست ) اون معاینه کرد و ارمایش سل رو انجام داد بعدش فرم رو برام پر کرد و مهر و امضا و پلمپ شده بهم برگردوند. منم اون رو جزء مدارک به uscis فرستادم. تنها چیزی که از آزمایشگاه انکارا دست بود همون سی دی رادیولوژی بود که وکیلم گفت لازم نیست براشون بفرستی .
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم .

RE: ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا - platypus15 - 2014-09-08

من یه سوال دارم: چه بیمه درمانی رو برای ماههای اول که هنوز تحت پوشش بیمه همسرم نیستم پیشنهاد می کنید؟
( آیا لازمه خودم رو از ایران بیمه مسافرتی کنم؟ )
من دارم این 5شنبه می رم و هنوز نمی دونم چی کار کنم!