مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-15

بچه ها من شماهارو نمیدونم ولی واقعا دارم کم میارم . تحمل اینهمه استرس و فکرای جور و واجور رو هفته بعد ندارم.
خدا کنه سفارتی ها مونده باشند تا آخرین آمار رو از usa بگیرن و بعد اعلام کنند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - planetearth - 2011-09-15

داستان ثبت نام من هم نوبر بود
رفتم خونه دوستم ديدم ٥٠ تا عكس روي فتوشاپ باز كرده داره إندازه عكس را درست مي كنه
گويا همه فأميل را وقتي ايران بود عكس گرفته بود و اورده بود اينجا كه ثبت نام كنه واسه تك تك
گفتم يه عكس إز من بگير... كنار ديوار عكس گرفتيم و برام إيميل گرفت
٨ روز مونده بود به پايان ثبت نام ٣ صبح إز خراب بيدار شدم إز تشنگي و رفتم سر لپ تاپ و ور رفتن و ديدم إيميل دوستم را يادم رفته بود باز كنم
همون جا ثبت نام كردم و ادرس خواهرم را نوشتم چون من اجاره نشين هستم و هي خونه عوض مي كنم
جالبه خواهرم هم خونشون را أجاره دادن به يك شخص ديگه و شانسي مستاجر نامه قبولي منو ديده بوده و فرستاده به ادرس جديد ..
إز ٥٠ نفر كه عكاسي شده بودن من قبول شدم فقط

داستان را گفتم كه روحيه دوستان عوض بشه
ارادت مند همه
پلانت ارس يا سياره خاكي خودمون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - gadfly - 2011-09-15

(2011-09-15 ساعت 19:30)planetearth نوشته:  من اسم عربي دارم و نام خانوادگي هم بدتر إز اسمم
رشته تحصيلي جزو ليست معروف

اقامت يك كشور اروپايي و يك پاسپورت ولي ٤١ روز شد و اعصابم خرد شده
ايشالا هركي ويزا گرفت حالش را ببره
من تا روز ٣٠ منتظر مي مونم و شكايتي هم ندارم ..
اميدوارم كه بياد ...
خيلي اذيت شدم ،،،خدا به دكتر محمودي و دكتر .... مگس صبر بده
planetearth (سیاره خاکی) عزیز سلام

صبور باش و همچنان به نوشیدن ماءالشعیر خنک ادامه بده که آرامش دهنده اعصاب است و سایر دوستان و از جمله خودم به نوشیدن ماءالشعیر وطنی و دعا مشغول باشند که آرامش دهنده دل است .
ضمناً planetearthجان چرا خجالت می کشی اسم من را نقطه چین کردی ؟؟!! Big Grin مگر هر جمعی خرمگسی لازم ندارد که در معرکه ها به آن لعنت بفرستد . خوب این نقش را بنده اینجا در خدمت هستم Tongue
البته می دانم که می دانید ، گدفلای نام مستعار یک انقلابی اسپانیایی بود که در نهایت به چوخه اعدام سپرده شد Sad

ارادتمند
gadfly (خرمگس)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - planetearth - 2011-09-15

دكتر خرمگس عزيز
والا إز خدا كه پنهان نيست واز شما هم نباشه و اون اينكه اين مدارك دانشگاهي ما كه نه در حد شماست و معلومات هم اسباب خجالت ولي اون خرمگس انقلابي و كتابش و فيلمش يكي إز علايق منه

ماشعير ما را إز دانمارك شما ميارن و گاه به گاه بلژيك و اگر نبود كه اين روز ها سخت مي گذشت  

RE: کلیرنس برندگان 2011 - gadfly - 2011-09-15

(2011-09-15 ساعت 19:32)naeiji1974 نوشته:  بچه ها من شماهارو نمیدونم ولی واقعا دارم کم میارم . تحمل اینهمه استرس و فکرای جور و واجور رو هفته بعد ندارم.
naeiji1974 عزیز سلام

می دانم در حال تحمل شرایط سختی هستی ولی این سختی را با استرس بیهوده و فکرهای عجیب و غریب بیشتر نکن . آیا این استرس تغییری در نتیجه بوجود خواهد آورد؟ مطمئناً خیر!! پس از زندگی لذت ببر و لحظات ارزشمند آن را که بهیچوجه قابل برگشت نیست به غصه و غم سپری نکن . هر چه تقدیر (به اعتقاد دوستان مذهبی) و شانس (به اعتقاد سایر دوستان) باشد همان اتفاق خواهد افتاد . پس «بی خیال باش تا کامروا باشی !» Rolleyes

ارادتمند
گدفلای هشت ماههTongue

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Sooshians - 2011-09-15

(2011-09-15 ساعت 19:43)gadfly نوشته:  البته می دانم که می دانید ، گدفلای نام مستعار یک انقلابی اسپانیایی بود که در نهایت به چوخه اعدام سپرده شد Sad

ارادتمند
gadfly (خرمگس)

دکتر جون خوب شد این توضیح و دادی... من مونده بودم تو حکمت این اسم شما...Cool

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mis1336 - 2011-09-15

(2011-09-15 ساعت 17:37)shabtab1345 نوشته:  
(2011-09-15 ساعت 17:17)free_free نوشته:  
(2011-09-15 ساعت 17:03)shabtab1345 نوشته:  سلام
دوستان جواب ایمیل منو این دادن و نگران شدم

Dear Applicant:

We have not yet completed the administrative processing for your case. We are unsure whether your administrative processing will be completed by September 30, 2011, however, we suggest you continue checking our web page as it is updated every other day.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Dear Applicant:

We have not yet completed the administrative processing for your case. We are unsure whether your administrative processing will be completed by September 30, 2011, however, we suggest you continue checking our web page as it is updated every other day.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
به نظر شما مشکلی هست باید کاری کرد؟
خیلی نگرانم آخه تا بحال انجور میلی واسه کسی ندیدم بیاد

شما تشابه اسمی دارید؟ تو اینترنت اسمتون رو سرچ کردید؟

اسم و فامیلتون چند کلمه است؟

شغل دولتیی یا آزاد؟

سربازی؟

lمن دیشب ایمیل زدم امروز جواب دادن
کار دولتی خودم و همسر
سربازی سپاه
از لحاظ اسم مشکل فکر نمیکنم
البته تمام فاکتورهای منفی رو داریم میدونم
ولی توکل به خدا
دوستان نظری ندارن؟

دوست عزيز نگران نباش چون نمي توانند به شما بگويند كه تا 30 سپتامبر كليرنستان خواهد آمد بنابراين بدينگونه جواب مي دهند.اميدوارم همتون اولين ژانويه را در آمريكا خوش بگذرانيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - joy - 2011-09-15

(2011-09-13 ساعت 23:02)joy نوشته:  
(2011-09-13 ساعت 21:39)satusa نوشته:  
(2011-09-13 ساعت 20:20)joy نوشته:  satusa عزیز واقعا ممنون که وقت میذاری و کیس نامبرهای جدیدو تو مهاجرسرا اعلام میکنی Smile
خیلی ناراحتم چون از ماه می تا الان همش وبسایت آنکارا رو چک میکنم و هنوز از کیس من خبری نیستSad نکنه منو جا انداختن!

دوست عزیز
همانطور که گفتم حدود 35 نفر از ماه می باقی مانده اند که البته بخشی از آنها یکضرب گرفته اند ولی قطعا تعداد زیادی از این ماه هنوز هستند. بنابراین امیدتون رو از دست ندهید. ضمنا اطلاعاتی از شما در جدول یافت نشد. لطفا اطلاعاتتون رو برای free_free بفرستید تا ببینیم شرایطتون به چه شکل هست.

موفق باشید.

دوست عزیز اطلاعاتم رو فرستادم فکر میکنم چون همه چی کامل نبود تو جدول نذاشت. ولی باشه بازم میفرستم! خیلی ممنون از دلداریتون Smile

satusa عزیز سلام
الان اطلاعاتم تو جدول free_free هستSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - MPU - 2011-09-15

Dear Applicant:

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Dear Applicant:

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
زیاد این حرفها رو جدی نگیرین
در همین مهاجرسرا دیدم که در جواب e-mail یکی از دوستان گفته بودند پروسه بررسی هنوز تمام نشده ولی همزمان در سایت کیسش رو بعنوان کلیر شده اعلام کردند. به نظر این متنها رو آماده دارن و در ماه آخر این عبارات ناخوشایند را در پاسخ به همه e-mailها تکرار میکنند.
به امید این که 2011 از لحاظ تعداد کلیر های ماه آخر رکورد شیرینی رو بجا بذاره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-15

(2011-09-15 ساعت 19:57)gadfly نوشته:  
(2011-09-15 ساعت 19:32)naeiji1974 نوشته:  بچه ها من شماهارو نمیدونم ولی واقعا دارم کم میارم . تحمل اینهمه استرس و فکرای جور و واجور رو هفته بعد ندارم.
naeiji1974 عزیز سلام

می دانم در حال تحمل شرایط سختی هستی ولی این سختی را با استرس بیهوده و فکرهای عجیب و غریب بیشتر نکن . آیا این استرس تغییری در نتیجه بوجود خواهد آورد؟ مطمئناً خیر!! پس از زندگی لذت ببر و لحظات ارزشمند آن را که بهیچوجه قابل برگشت نیست به غصه و غم سپری نکن . هر چه تقدیر (به اعتقاد دوستان مذهبی) و شانس (به اعتقاد سایر دوستان) باشد همان اتفاق خواهد افتاد . پس «بی خیال باش تا کامروا باشی !» Rolleyes
ارادتمند
گدفلای هشت ماههTongue
واقعا نمیدونم چی بگم ولی به سفارش دوستان کمی ماءشعیر زدم کمی ریلکس ترم ولی واقعا سخته که بیش از یکسال با رویایی زندگی کنی ولی با بی توجهی و اهمال کاری عده ای از بین بره . من مخلص همتون هستم ولی به سرنوشت اعتقاد ندارم. میگم همه چی تصادفیه ولی بعضی چیزا همچون فکر مثبت میتونه موثر باشه . بیاد همتون هستم و با آرزوی کلیر خودم و خودتون سر میکنم . ببینیم چی پیش میاد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-09-15

من امروز زنگ زدم واشنگتن و باتوجه به اینکه سرشون خیلی شلوغ بود گفت که هنوز تو پروسه به سر میبرم و هنوز تا آخر این مصیبت 15روز وقت هست و احراز امیدواری کرد که توی این مدت جوابتون میاد.
منم دیگه از امروز زدم به فاز بی خیالی تا شنبه دیگه برم دبی . آخه احساس میکنم دارم مریض میشم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shabtab1345 - 2011-09-15

(2011-09-15 ساعت 21:06)MPU نوشته:  

Dear Applicant:

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Dear Applicant:

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
زیاد این حرفها رو جدی نگیرین
در همین مهاجرسرا دیدم که در جواب e-mail یکی از دوستان گفته بودند پروسه بررسی هنوز تمام نشده ولی همزمان در سایت کیسش رو بعنوان کلیر شده اعلام کردند. به نظر این متنها رو آماده دارن و در ماه آخر این عبارات ناخوشایند را در پاسخ به همه e-mailها تکرار میکنند.
به امید این که 2011 از لحاظ تعداد کلیر های ماه آخر رکورد شیرینی رو بجا بذاره.

ممنون از همه دوستان که نظر دادند
واقعا استرسم کم شد ممنوونم
انشالا همه مهاجر سرائی های خوب به آرزوشون برسند
چیزی که اینجا واقعا زیباتر از کلیر شدن هست روح دوستی و کمک به دیگران در این جمع هست
به نظر من ارزش این تفکر از صد تا ویزا و کلیر شدن بیشتره
همگی موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-09-15

دوستان عزیز،
امیدوار باشید و هر کاری که می تونید انجام بدهید اگر قرار است برای هفته آخر سپتامبر دم سفارت باشید، هر چه زودتر این کار را بکنید. فراموش نکنید که قصد سفارت صدور هر چه سریعتر ویزاهای باقیمانده است. پس حتما پیگیری باشید و مطمئن باشید جواب پیگیری های خود را دریافت خواهید کرد.

دوستانی که مدت زمان طولانی منتظر هستند، من اگر جای شا باشم حتما به سفارت مراجعه می کنم به صورت حضوری! پیگیری باشید و لطفا منتظر اقدامی از طرف سفارت نباشید!
امیدوارم همه دوستان ویزا را دریافت کنند تا جشن بگیریم پایان تاپیک کلیرنس 2011 رو!

تبریک به کسانی که ویزا رو دریافت کردند، و کسانی که به زودی دریافت خواهند کرد!

ziarati_firoozeh تبریک میگم! الان به راحتی می تونید همراه با ویانا کوچولو به محل تولدش سر بزنید! Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - planetearth - 2011-09-16

من تاپيك بچه هاي سال ٢٠١٠ را خوندم و خيلي حالم بهتر شد.اينكه چقدر بچه هاي تاپيك به فكر هم بودن و با اينكه ويزا گرفته بودن تا آخرين لحظه به هم كمك مي كردند

بچه هاي امسال هم اكثرا گل هستند و من نديده به تك تك ارادت دارم. سعي كردم اگر اطلاعاتي دارم به همه بدم و إز خبر هوراي تك تك خوشحال شدم و مي شم

اميدوارم زودتر جواب همه و البته اون دوستاني كه همسرشون هنوز كلير نشده بياد .
١٤ روز باقي مونده و ما صبر مي كنيم ببينيم چي ميشه
لطفا روحيه خودتون را نبازيد
به حرف هاي نااميد كننده توجه نكنيد
حتما برنامه ريزي كنيد براي سفر و بليط و كارهاي ديگه
جريان خوبي را قطع نكنيد ..به همديگه كمك كنيم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - baz4baz - 2011-09-16

(2011-09-15 ساعت 20:02)mis1336 نوشته:  
(2011-09-15 ساعت 17:37)shabtab1345 نوشته:  
(2011-09-15 ساعت 17:17)free_free نوشته:  

Dear Applicant:

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Dear Applicant:

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

شما تشابه اسمی دارید؟ تو اینترنت اسمتون رو سرچ کردید؟

اسم و فامیلتون چند کلمه است؟

شغل دولتیی یا آزاد؟

سربازی؟

lمن دیشب ایمیل زدم امروز جواب دادن
کار دولتی خودم و همسر
سربازی سپاه
از لحاظ اسم مشکل فکر نمیکنم
البته تمام فاکتورهای منفی رو داریم میدونم
ولی توکل به خدا
دوستان نظری ندارن؟

دوست عزيز نگران نباش چون نمي توانند به شما بگويند كه تا 30 سپتامبر كليرنستان خواهد آمد بنابراين بدينگونه جواب مي دهند.اميدوارم همتون اولين ژانويه را در آمريكا خوش بگذرانيد
دوست عزیزدقیقا همین جواب ایمیل برای منم اومدومنم کلی نگران هستم