مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - shiva.usa - 2014-08-02

سلام عزیزان من و همسرم البته اگر ویزای ایشان تا بیست وششم شهریور امده باشد به لس انجلس پرواز خواهیم داشت اگر کسی هست که به ما برای اجاره خانه و راهنمایی در مورد گرین کارت کمک کند پیغام خصوصی بدهد با احترام خدانگهدار

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - amirarsalan20 - 2014-08-02

من هم تک و تنهام
یکی هم به من کمک کنه
ثواب داره به خدا
):

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - paribox - 2014-08-04

سلام دوستان
من 15 روز پیش اومدم لس انجلس و بالاخره با سختی و نشناختن کسی موفق شدم خونه بگیرم
برای گرفتن گرین کارت از طریق فرزند نیاز به اسپانسر دارم چون فرزندم با من به امریکا اومده ولی متولد اینجاست
اگه کسی میتونه به من کمک فکری کنه ممنون میشم
در ضمن دوستانی که عازم هستن و نیاز به کمک دارند بهم ایمیل بزنند حداقل روزی 1 مرتبه سر میزنم بتونم کمک میکنم چون خودم این 15 روزه بدون اشنا خیلی اذیت شدم
از همکاریتون ممنون

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - shiva.usa - 2014-08-05

(2014-08-04 ساعت 03:43)paribox نوشته:  سلام دوستان
من 15 روز پیش اومدم لس انجلس و بالاخره با سختی و نشناختن کسی موفق شدم خونه بگیرم
برای گرفتن گرین کارت از طریق فرزند نیاز به اسپانسر دارم چون فرزندم با من به آمریکا اومده ولی متولد اینجاست
در ضمن دوستانی که عازم هستن و نیاز به کمک دارند بهم ایمیل بزنند حداقل روزی 1 مرتبه سر میزنم بتونم کمک میکنم چون خودم این 15 روزه بدون اشنا خیلی اذیت شدم
از همکاریتون ممنون

سلام عزیزم واقعا اگر اونجا بودم هر کمکی از دستم برمیومد انجام میدادم واقعا سخته و مرسی که این سختی رو درک کردی وبه هموطنات میخوای کمک کنی .بی شک اولین باز خورد مثبتش تو زندگی خود شما میباشد .عزیزم من هم بیست و ششم شهریور عازم لس انجلسم و اگر بدون همسرم مجبور به امدن بشوم تنها پس اگر میتونید بهم بگید اجاره خانه در کدام قسمت لس انجلس ارزانتره و یک خونه کوچک چقدر هزینه داره برای اجاره و در مورد گرین کارت هم یکی رو میخوام راهنماییم کنه.ممنون با یه دنیا ارزوهای زیبا که بهشون زود برسی .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - ارشا - 2014-08-05

سلام دوستان من وهمسرم ودوپسر اول ابان میایم لوس انجلس . کسی می توانه برای پیدا کردن خانه به ما کمک کنه مخصوصا برای ورود اولیه چون هتل گران در میاید .ممنون میشم اگر دوستان جواب بدن

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - janatirad - 2014-08-05

(2014-08-04 ساعت 03:43)paribox نوشته:  سلام دوستان
برای گرفتن گرین کارت از طریق فرزند نیاز به اسپانسر دارم چون فرزندم با من به آمریکا اومده ولی متولد اینجاست
از همکاریتون ممنون

دم همه ی دوستانی که به نوعی به بقیه کمک میکنن گرم .
منم به نوبه ی خودم سعی میکنم این روحیه رو حفظ کنم و وقتی از این تلاطم اومدم بیرون اوضاء احوال الانم رو فراموش نکنم تا بتونم به کسایی که تو این حال و روزن کمکی هر چند اندک بکنم .
دمتون گرم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - janatirad - 2014-08-05

(2014-08-02 ساعت 16:13)amirarsalan20 نوشته:  من هم تک و تنهام
یکی هم به من کمک کنه
ثواب داره به خدا
):

شما که هنوز نگفتی کجای کاری و چه کمکی میخوای؟؟؟؟!!!!! Big Grin
بگو شاید کسی بتونه کمکت کنه خب!!Wink

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - atlantis770 - 2014-08-05

rs232 سلام.
خیلی از پیشنهاد شما ممنونم.
و چققققدررر خوشحال شدم که همچین ایده ای به ذهنتون رسیده.
من از این همکاری شما استقبال میکنم و واقعا تشکر میکنم اگر راهنمایی کنید.
چون دیگران رو نمیدونم ولی من خیلی به آمریکا آشنایی ندارم.البته اروپا بودم و تا حدودی آشنام.
ولی آمریکا نه. اونم برای مهاجرت!
باز هم تشکر میکنم. در ضمن خیلی از اون سفرنامه ی شما ممنونم. واقعا روشنگرانه بود و استفاده کردم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Ali Sepehr - 2014-08-06

(2014-08-05 ساعت 15:51)ارشا نوشته:  سلام دوستان من وهمسرم ودوپسر اول ابان میایم لوس انجلس . کسی می توانه برای پیدا کردن خانه به ما کمک کنه مخصوصا برای ورود اولیه چون هتل گران در میاید .ممنون میشم اگر دوستان جواب بدن

سلام

با 09121253557 یا شماره های دفتر ما تماس بگیرید.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - m.naeimirad - 2014-08-06

سلام دوستان
بنده دانشجوی دکتری داخل ایران هستم و قراره برای دوره یک ساله فرصت مطالعاتی بیام امریکا (کارولینای شمالی)، برای گرفتن ویزا 1 برگه DS2019 هست که توسط دانشگاه صادر شده.
خواستم ببینم از ایرانیان مقیم امریکا کسی هست که تا آخر آگوست بخواد بیاد ایران؟
برای رسوندن برگه بهتون مشکلی نیست، دوستانم تو کارولینا برگه رو میفرستن براتون و اینجام خودم میام میگیرم.
با تشکر

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mn666 - 2014-08-15

سلام دوستان منم برنده لاتاری 2014 هستم منتطر جوابم ایا کسب راجع به زندگی تو اتلانتا میدونه ایا کسی هست که به ما کمک کنه ما هم کس یو نداریم ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - David-G - 2014-08-17

درورد بر دوستان گرامی این پیج
من هم یه چند وقت دیگه عازم شهر فینیکس هستم/خوشحال میشم تا تجربیات خودم و دیگران رو به اشتراک بذارم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - m.memari - 2014-08-24

دوستان عزیز سلام
من ۴ سال پیش درست همین روز رسیدیم امریکا ناکسویل - تنسی. شهر کوچک و آرومی بود . بعد از دو ماه رفتیم کارونیلای جنوبی کار پیدا کرده بودم اما شهر دلگیری بود . بعد از ۹ ماه دوباره تصمیم گرفتیم جابجا بشیم این دفعه نشویل - مرکز ایالت تنسی رو انتخاب کردیم الان ۳ سال این جا هستیم و خیلی راضی هستیم
آب و هواش مثل تهران هستش ایرانی کم نداره و از نظر هزینه ها بهتر از کالیفرنیا هستش و کار هم میشه ۳-۴ ماهه پیدا کرد. با تجربه من, ماهی ۱۵۰۰ دلار هزینه زندگی هستش . اگه از کار ماشین سر در میارید اینجا جای خوبیه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - MOHAMMADKHANI - 2014-08-25

GOVERNMENT BENEFITS مزایای دولتی www.welcometousa.gov در این سایت مزایایی که دولت امریکا برای اقشار ضعییف جامعه اختصاص داده رو گذاشته و مشخص کرده که چه قشری می تونن از این مزایا استفاده کنند فکر کردم شاید بدردتون بخوره برای همین عنوان کمک هاشون رو گذاشتم شاید اونور به کمک های دولتی نیاز پیدا کنید پس بدونید که کمک ها در چه حدیست و ممنون می شم از دوستان اگر اطلاعات یا تجربه ای در مورد این موضوعات دارند بذارن...Wink

در مورد کمک پزشکی
شامل افراد 65 سال به بالا افراد جوان دارای معلولیت افراد با مرحله پایان بیماری کلیه (نارسایی کلیه دائمی نیاز به دیالیز یا پیوند)

برنامه بیمه بهداشت و درمان خدمات درمانی و کودکان (CHIP)
پوشش بهداشتی برای کم درآمد ها،خانواده ها و کودکان، افراد مسن و افراد معلول است.
برقراری امنیت اجتماعی ایالات متحده آمریکا (SSA)
تامین اجتماعی یک برنامه فدرال که مزایای خاصی برای کارگران بازنشسته و خانواده های آنان، کارگران از کار افتاده و خانواده های آنها، و اعضای خانواده برخی از کارگران بیمار فراهم می کند.
امنیت درآمد مکمل (SSI) برای غیر شهروندان
امنیت درآمد مکمل (SSI) برنامه مکمل درآمد فدرال برای کمک به مردم با درآمد محدود و افرادی که از کار افتاده اند، کور، و یا 65 سال بیشتردارند.US اداره تامین اجتماعی (SSA) اطلاعات مربوط به برنامه و در مورد شرایط لازم برای غیر شهروندان فراهم می کند.
برنامه کمک هزینه غذایی
عنوان برنامه تمبر فدرال مواد غذایی شناخته شده است، برنامه کمک هزینه تغذیه مکمل (SNAP) مزایای تغذیه به افراد و خانواده های واجد شرایط فراهم می کند.
کمک های غذایی برای زنان، نوزادان و کودکان (WIC)
برنامه تغذیه تکمیلی ویژه برای زنان، نوزادان و کودکان (WIC) فراهم می کند کمک های مالی فدرال به دولت برای غذاهای مکمل، ارجاع مراقبت های بهداشتی، و آموزش تغذیه برای زنان باردار کم درآمد، مادران جدید، نوزادان و کودکان تا سن پنج سالگی. ابزار غربالگری برای بررسی واجد شرایط بودن خود را در دسترس است در اسپانیایی و چینی است.
کمک موقتی به خانواده های نیازمند (TANF)
کمک موقتی به خانواده های نیازمند (TANF) یک برنامه فدرال است که پول می دهد به کشورها((states برای ارائه فرصت های کمک و کار برای خانواده های کم درآمد است.
کمک برای بازماندگان مهاجر از خشونت خانگی
وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) برای کمک به بازماندگان مهاجر از خشونت خانگی و کودکان را فراهم می کند.
اطلاعات فدرال دولت به تمام زبان ها موجود می باشد حتی فارسی

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - MOHAMMADKHANI - 2014-08-27

دوستان من و همسرم تا اواسط اکتبر داریم میام کالیفرنیا لس آنجلس البته شاید هم بدون همسرم دوستان می تونید به ما هم کمک کنید؟کمک هایی از قبیل:
1- کسی باشه که مارو از فرودگاه برداره
2- کسی که بتونه به سوییت تا سقف600( بلکه هم کمترWink ) برامون اجاره کنه که مستقیم بتونیم بریم خونه ی خودمون اصلا هم امکانات خونه مهم نیست نزدیک بودنش یه مترو و وسایل نقلیه عمومی برامون اهمیت بیشتری داره
ممنون می شم اگه به ما کمک کنید که در بدو ورود و با یاری شما رو پا وایسیم مزاحم هیچ دوست و آشنایی نشیم Shy