مهاجرسرا
تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+---- انجمن: گفتگوی آزاد غیر مهاجرتی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-45.html)
+---- موضوع: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ (/thread-3699.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - babak12 - 2014-12-30

(2014-12-30 ساعت 01:30)mrmjavanmardi نوشته:  با تشكر بابك جان اما اين لينكي كه گذاشتيد مربوط به گرين كارت ٢٠٠٨ مي باشد

خواهش می کنم
نه دوست عزیز
مربوط به انجمن زندگی در امریکاست
این لینک پایین مشاهده بفرمایید
http://www.mohajersara.com/forum-27.html

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - Doogh - 2015-01-08

من دیگه یه دونه موی مشکی هم ندارم. چهار ماهه همه اش سفید شد(همه اش ۲۵ سالمه). اگر تعلق خاطر دارید نیاید. زندگی یک سفر روحانیست نه یک سفر مادی.

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - hedyhoney - 2015-01-08

(2015-01-08 ساعت 09:32)Doogh نوشته:  من دیگه یه دونه موی مشکی هم ندارم. چهار ماهه همه اش سفید شد(همه اش ۲۵ سالمه). اگر تعلق خاطر دارید نیاید. زندگی یک سفر روحانیست نه یک سفر مادی.
دوغ عزیز شما کجای آمریکا تشریف دارین؟

(2015-01-08 ساعت 09:36)hedyhoney نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 09:32)Doogh نوشته:  من دیگه یه دونه موی مشکی هم ندارم. چهار ماهه همه اش سفید شد(همه اش ۲۵ سالمه). اگر تعلق خاطر دارید نیاید. زندگی یک سفر روحانیست نه یک سفر مادی.

Dc

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - hoorshid - 2015-01-08

اي بابا آخه چرا؟ خوب براشون نميتونين اقدام كنين؟

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - sib 24 - 2015-01-08

دوست عزیز خیلی ناراحت شدم جدی میگم برگرد ایران.هیچ چیز ارزش سلامتی آدم رو نداره هرچقدرم ضرر کنی مهم نیست.شما اومدی که زندگی جدید با امکانات بهتر رو تجربه کنی نیومدی خدای نکرده بدبخت بشی.ایران همیشه کشور مادری ماست و عاشقشیم و تو هر سن و سالی هم برگردیم ایران باز با محیط خودمون رو وفق میدیم.بلیط بگیر برگرد

(2015-01-08 ساعت 10:33)hoorshid نوشته:  
اي بابا آخه چرا؟ خوب براشون نميتونين اقدام كنين؟

راستش نه. تازه وارد ها نمیتونن پدر مادر رو بیارن. ۵ سال طول میکشه

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - hoorshid - 2015-01-08

ولی من شنیدم پدر مادرا اگه برن و درخواست دیدار فرزند بکنن میتونن برن وحتما به یکیشون ویزا میدن من اقواممون رو دیدم که اینکارو میکنن.البته شرایط شما شاید فرق داشته باشه.

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - Nima485 - 2015-01-18

سلام دوستان
فکر میکنم اگه بیشتر در ارتباط باشیم تحمل شرایط اینجا و تنهایی و دوری از خانواده راحتتر بشه ...
من جنوب لس آنجلس هستم ... خوشحال میشم با دوستای جدید آشنا بشم و شاید بعضی از جاها مثل کنسرت یا مسابقات ورزشی و .. رو قرار بذاریم با هم بریم..
دوستانی هم که ایالتهای دیگه هستن میتونیم از طریق تلفن و فیسبوک در ارتباط باشیم..
واسه اطلاعتون هم من پسر هستم و 37 ساله و مجرد و مهندس برق Smile
keep in touch

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - biparva - 2015-01-24

(2015-01-08 ساعت 10:55)sib 24 نوشته:  

دوست عزیز خیلی ناراحت شدم جدی میگم برگرد ایران.هیچ چیز ارزش سلامتی آدم رو نداره هرچقدرم ضرر کنی مهم نیست.شما اومدی که زندگی جدید با امکانات بهتر رو تجربه کنی نیومدی خدای نکرده بدبخت بشی.ایران همیشه کشور مادری ماست و عاشقشیم و تو هر سن و سالی هم برگردیم ایران باز با محیط خودمون رو وفق میدیم.بلیط بگیر برگرد
با سلام
دوست عزیز اگه بحث سلامتی وسط باشه اخرین جایی که به فکرت باید برسه همین ایرانه.شما بگو اصلا امریکا جهنم ولی هوایی که توش تنفس میکنی صد هزاران با بهتر از روستاهای ایرانه.شما حاظری از شر فشار زندگی بلاد کفر راحت بشی ولی اکسیژن خراب رو وارد ریه های مبارکت بکنی!!!!!Sad

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - amir_khoramian - 2015-01-27

متاسفانه پدرم یک هفته قبل از پایان تمدید ویزای توریستی ما به رحمت خدا رفتن و ما رو در این دنیا تنها گذاشتن,نمیدونم در این شرایط چی به سر ما خواهد آمد.پدرم سال 2009 برای ما درخواست داده بودند وقتی که خودشون گرین کاارت داشتند,پارسال سیتیزن شدند و کیس ما آپدیت شد و همزمان مادر من هم برای ما درخواست گرین کارت دادند,حالا نمیدونم چی بر سر پرونده ما خواهد آمد,الان یکسال هست که با ویزای توریستی آمریکا هستیم و فردای روزی که پدرم فوت کردند (یک هفته قبل از بکسال)دوباره درخواست تمدید ویزا دادیم.نمیدونم شاید این بدترین آمدن به آمریکا برای یک خوانواده خیلی نزدیک و صمیمی بود,بعد از 6 سال ندیدن پدرم با خبر سرطان ایشان آمدیم اینجا و حالا باید با از دست دادن تمام زحمات آنها در این چند سال برگردیم

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - شهلا 1346 - 2015-01-27

دوست عزيز خيلي ناراحت شدم و تسلیت عرض میکنم . امیدوارم خداوند صبر و تحمل خیلی زیاد برای تحمل این همه مشکلات را به شما و مادرتان عطا کند من و خانواده ام را در غم خود شریک بدانید .

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - hoorshid - 2015-01-27

(2015-01-27 ساعت 09:16)amir_khoramian نوشته:  متاسفانه پدرم یک هفته قبل از پایان تمدید ویزای توریستی ما به رحمت خدا رفتن و ما رو در این دنیا تنها گذاشتن,نمیدونم در این شرایط چی به سر ما خواهد آمد.پدرم سال 2009 برای ما درخواست داده بودند وقتی که خودشون گرین کاارت داشتند,پارسال سیتیزن شدند و کیس ما آپدیت شد و همزمان مادر من هم برای ما درخواست گرین کارت دادند,حالا نمیدونم چی بر سر پرونده ما خواهد آمد,الان یکسال هست که با ویزای توریستی آمریکا هستیم و فردای روزی که پدرم فوت کردند (یک هفته قبل از بکسال)دوباره درخواست تمدید ویزا دادیم.نمیدونم شاید این بدترین آمدن به آمریکا برای یک خوانواده خیلی نزدیک و صمیمی بود,بعد از 6 سال ندیدن پدرم با خبر سرطان ایشان آمدیم اینجا و حالا باید با از دست دادن تمام زحمات آنها در این چند سال برگردیم
دوست عزيز خيلي ناراحت شدم و تسليت ميگم بهتون اميدوارم با صبري كه خدا بهتون ميده اين روزا رو اونجا بگذريونين و خبر خوش ازتون بشنويم.

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - renausa - 2015-01-29

از یکشنبه غروب تا جممه عصر از اومدن به اینجا پشیمون میشم. کار و درس و دانشگاه رفتن و سر کار انگلیسی صحبت کردن و.. حس و حال برام نمیرازه.
ولی..
عاشق جمعه غروب تا یکشنبه ظهرشم.
هوای تمیز، آرامش، لذت بردن از خرید و گشتن.
حیف که تو هفت روز فقط دو روزش خوبه

RE: تا حالا پشیمون شدید از رفتن؟ - m.ghoreishi - 2015-01-30

(2015-01-27 ساعت 09:16)amir_khoramian نوشته:  متاسفانه پدرم یک هفته قبل از پایان تمدید ویزای توریستی ما به رحمت خدا رفتن و ما رو در این دنیا تنها گذاشتن,نمیدونم در این شرایط چی به سر ما خواهد آمد.پدرم سال 2009 برای ما درخواست داده بودند وقتی که خودشون گرین کاارت داشتند,پارسال سیتیزن شدند و کیس ما آپدیت شد و همزمان مادر من هم برای ما درخواست گرین کارت دادند,حالا نمیدونم چی بر سر پرونده ما خواهد آمد,الان یکسال هست که با ویزای توریستی آمریکا هستیم و فردای روزی که پدرم فوت کردند (یک هفته قبل از بکسال)دوباره درخواست تمدید ویزا دادیم.نمیدونم شاید این بدترین آمدن به آمریکا برای یک خوانواده خیلی نزدیک و صمیمی بود,بعد از 6 سال ندیدن پدرم با خبر سرطان ایشان آمدیم اینجا و حالا باید با از دست دادن تمام زحمات آنها در این چند سال برگردیم

امیرجان خيلي ناراحت شدم و تسلیت عرض میکنم .متاسفانه با فوت پدر پرونده شما باطل میشه ولی بسیار کار خوبی کردین که مادر هم براتون اقدام کردن پس نگران نباش و امیدوارم با دریافت ویزا حداقل مقداری از اندوه شما بابت از دست دادن پدرتون کاسته بشه