مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-07-12

دوستان وگاسی میدونم خواستم زیاده ولی با توجه به اینکه ما هفته آینده مصاحبه داریم و در امریکا هیچکس رو نداریم آیا ممکنه یکی از دوستان آدرسشون رو برای ثبت در فرمها به ما بدن؟؟؟؟ پیشاپیش از لطفتون بی نهایت ممنونم.

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-07-13

(2014-07-12 ساعت 09:05)hs6467 نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 20:11)elima1980 نوشته:  1500$درصورت صرفه جویی مناسب هست اما شما یک فرزندکوچک داریدکه طبیعتا هزینه هایی داره من همیشه میگم یک بچه یا نوزادهزینه هاش ازیک انسان بالغ بیشترخواهد بودبه این دلیل گفتم 2000دلارچون پانصددلاربایدبرای اون بچه درنظربگیری.درموردتاکسی میتونیداون آگهی که گذاشتم مطالعه کنید وبامراجعه به همون مرکزشماراهنمایی میکنندکه چطورمیتونیداپلای کنیدودرخواست شغل کنید.انشاا..اگراومدیداینجابصورت حضوری وخیلی ساده میتونیدازشرایطاین کارومراحل ان اطلاع کسب کنید.اول باید مقصدخودتون هدف خودتون وبرنامه خودتون مشخص کنیدبعدبااعتمادبه نفس درمسیرانتخاب شده حرکت کنید.درموردگرافیک وکارهای کامپیوتری اگرسطح زبان قابل قبولی داریدوتوانایی ارتباط برقرارکردن داریدکه چه خوب وبراحتی درهرنقطه آمریکامیتونیددرخواست شغل کنید(البته دراین شهرزمینه کاردراین موردمن اطلاعاتی ندارم )درغیراین صورت امکان پذیرنیست .

یک دنیا ممنونم الیما جان،کلی اطلاعات از حرفهای قشنگت کسب کردم و اما یک سوالی که هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم که جواب محکم و واقعی بهم بده اون اینکه:
اگر من یا خانومم تو لاتاری برنده بشیم و برای مصاحبه فقط خانومم با بچه کوچیکم بره و من به دلایلی نتونم از ایران خارج بشم (البته فکر بد نکنید ها،مسئله شخصی هست) اونوقت چی میشه؟آیا خانم و فرزندم میتونن ویزا رو بگیرن و برن آمریکا تا بعد من به اونها ملحق بشم؟ بازم ممنونم به خاطر راهنمایی های قشنگت الیما جان...
دراین موردتجربه واطلاعی ندارم .سایرپیجها دوستانی که فعال هستند .پیج 2015 مطالعه وسوالتون مطرح کنید

Re: RE: زندگی در لاس وگاس - inforfang - 2014-07-13

(2014-07-10 ساعت 20:11)elima1980 نوشته:  1500$درصورت صرفه جویی مناسب هست اما شما یک فرزندکوچک داریدکه طبیعتا هزینه هایی داره من همیشه میگم یک بچه یا نوزادهزینه هاش ازیک انسان بالغ بیشترخواهد بودبه این دلیل گفتم 2000دلارچون پانصددلاربایدبرای اون بچه درنظربگیری.درموردتاکسی میتونیداون آگهی که گذاشتم مطالعه کنید وبامراجعه به همون مرکزشماراهنمایی میکنندکه چطورمیتونیداپلای کنیدودرخواست شغل کنید.انشاا..اگراومدیداینجابصورت حضوری وخیلی ساده میتونیدازشرایطاین کارومراحل ان اطلاع کسب کنید.اول باید مقصدخودتون هدف خودتون وبرنامه خودتون مشخص کنیدبعدبااعتمادبه نفس درمسیرانتخاب شده حرکت کنید.درموردگرافیک وکارهای کامپیوتری اگرسطح زبان قابل قبولی داریدوتوانایی ارتباط برقرارکردن داریدکه چه خوب وبراحتی درهرنقطه آمریکامیتونیددرخواست شغل کنید(البته دراین شهرزمینه کاردراین موردمن اطلاعاتی ندارم )درغیراین صورت امکان پذیرنیست .

یک دنیا ممنونم الیما جان،کلی اطلاعات از حرفهای قشنگت کسب کردم و اما یک سوالی که هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم که جواب محکم و واقعی بهم بده اون اینکه:
اگر من یا خانومم تو لاتاری برنده بشیم و برای مصاحبه فقط خانومم با بچه کوچیکم بره و من به دلایلی نتونم از ایران خارج بشم (البته فکر بد نکنید ها،مسئله شخصی هست) اونوقت چی میشه؟آیا خانم و فرزندم میتونن ویزا رو بگیرن و برن آمریکا تا بعد من به اونها ملحق بشم؟ بازم ممنونم به خاطر راهنمایی های قشنگت الیما جان...

این سوال رو توی قسمت برندگان لاتاری می تونی پیدا کنی. اون چیزی که من می دونم اینه که در موقع مصاحبه همه افراد واجد شرایط باید حضور داشت باشن.

RE: زندگی در لاس وگاس - hs6467 - 2014-07-13

(2014-07-13 ساعت 15:14)inforfang نوشته:  

این سوال رو توی قسمت برندگان لاتاری می تونی پیدا کنی. اون چیزی که من می دونم اینه که در موقع مصاحبه همه افراد واجد شرایط باید حضور داشت باشن.

ممنونم ازشما و الیمای عزیز،لطف کردید بی نهایت ممنونم...

RE: زندگی در لاس وگاس - kage.omid - 2014-07-13

دوستان من توي اكتبر يا نوامبر راهي لاس وگاس ميشم پسر 26 ساله مجرد اگه همسفري هست پيام خصوصي بده يا اگه كسي اونجا هست كه مايل به داشتن همخونه داره ممنون ميشم خبر بده.

RE: زندگی در لاس وگاس - kage.omid - 2014-07-13

دوستان عزيز ميشه جايي از لاس وگاس رو معرفي كنيد كه از لحاظ وسايط حمل و نقل و داشتن مراكز خريد نسبت به آپارتمان يا جايي كه اجاره ميكنيم زياد دور نباشه امنيت اون منطقه هم زياد واسم مهم نيست اگه ممكنه هزينه اجاره خونه هم پايين باشه.
اين خونه هايي كه share هست يا اشتراكي با بقيه هست از كجا ميتونم پيدا كنم سايتي داريد كه معرفي كنيد؟و اين طور خونه ها رو تاييد ميكنيد يا نه؟
اكثر خونه هايي كه توي سايتها آدم ميبينه خالي از وسايل زندگي هستن فقط يه يخچال و گاز ميشه ديد فقط يه موكت كف خونه هست با توجه به اينكه براي اولين بار وارد آمريكا ميشيم چه وسايلي رو پيشنهاد ميكنيد با خودمون بياريم ؟چون توي همچين خونه اي كه از لحاظ وسايل صفره ميشه زندگي كرد؟
و سوال آخر آيا فرصت غذا درست كردن هست يا نه ؟يا بايد هميشه از فست فود بايد استفاده كرد(كمبود زمان به خاطر كار)؟جاهايي كه كار ميكني مثلا يه وعده غذات با خودته يا با اونها؟
دوستان شرمنده سوالات زياد شد واقعا ممنون ميشم يه راهنمايي بفرماييد

Re: زندگی در لاس وگاس - inforfang - 2014-07-14

پسر های مجردی که می خوان حدود سپتامبر به وگاس مهاجرت کنن و دنبال همخونه می گردن لطفا با من تماس بگیرید.

Re: RE: زندگی در لاس وگاس - inforfang - 2014-07-14

(2014-07-13 ساعت 21:08)kage.omid نوشته:  دوستان عزيز ميشه جايي از لاس وگاس رو معرفي كنيد كه از لحاظ وسايط حمل و نقل و داشتن مراكز خريد نسبت به آپارتمان يا جايي كه اجاره ميكنيم زياد دور نباشه امنيت اون منطقه هم زياد واسم مهم نيست اگه ممكنه هزينه اجاره خونه هم پايين باشه.
اين خونه هايي كه share هست يا اشتراكي با بقيه هست از كجا ميتونم پيدا كنم سايتي داريد كه معرفي كنيد؟و اين طور خونه ها رو تاييد ميكنيد يا نه؟
اكثر خونه هايي كه توي سايتها آدم ميبينه خالي از وسايل زندگي هستن فقط يه يخچال و گاز ميشه ديد فقط يه موكت كف خونه هست با توجه به اينكه براي اولين بار وارد آمريكا ميشيم چه وسايلي رو پيشنهاد ميكنيد با خودمون بياريم ؟چون توي همچين خونه اي كه از لحاظ وسايل صفره ميشه زندگي كرد؟
و سوال آخر آيا فرصت غذا درست كردن هست يا نه ؟يا بايد هميشه از فست فود بايد استفاده كرد(كمبود زمان به خاطر كار)؟جاهايي كه كار ميكني مثلا يه وعده غذات با خودته يا با اونها؟

با اجازه پیشکسوت های لاس وگاسی ،
شما می تونید اکثر اطلاعانی که نیاز دارید رو از سایت lasvegas.craiglist.org پیدا کنید. در مورد غذا من تاحالا ندیدم که جایی و شرکتی این پیشنهاد رو بدن. البته من چیزهایی رو می گم که از سایت ها دیدم. در مورد وسایلی که نیاز دوستان در تاپیک های دیگر مفصل به ااین قضیه پرداختن و حتی لیست تهیه کردن.
موفق باشید.

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-07-14

(2014-07-13 ساعت 21:08)kage.omid نوشته:  دوستان عزيز ميشه جايي از لاس وگاس رو معرفي كنيد كه از لحاظ وسايط حمل و نقل و داشتن مراكز خريد نسبت به آپارتمان يا جايي كه اجاره ميكنيم زياد دور نباشه امنيت اون منطقه هم زياد واسم مهم نيست اگه ممكنه هزينه اجاره خونه هم پايين باشه.
جنوب وغرب مناطق مناسبی هست اگر کالج میرید نزدیک کالج بلوارچارلستون خونه بگیرید.اگردانشگاه بلوارمریلندپارک وی یا سنوسون یا پارادایس.برای هفته های ابتدایی میتونی ازسیگل سویت که بصورت هفته ای و200$هست استفاده کنی .هرمجمتع وآپارتمانی دیدید برای من پیغام بذاریدتاموقعیت ازطریق نقشه ببینم وبراتون توضیح بدم که مناسب هست یا خیرشمامیتونیدباسایردوستان که مجردهستندودرهمین پیج پیغام گذاشتندارتباط برقرارکنیدودرموردشریک آپارتمان صحبت کنید

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-07-14

(2014-07-14 ساعت 09:31)elima1980 نوشته:  
جنوب وغرب مناطق مناسبی هست اگر کالج میرید نزدیک کالج بلوارچارلستون خونه بگیرید.اگردانشگاه بلوارمریلندپارک وی یا سنوسون یا پارادایس.برای هفته های ابتدایی میتونی ازسیگل سویت که بصورت هفته ای و200$هست استفاده کنی .هرمجمتع وآپارتمانی دیدید برای من پیغام بذاریدتاموقعیت ازطریق نقشه ببینم وبراتون توضیح بدم که مناسب هست یا خیرشمامیتونیدباسایردوستان که مجردهستندودرهمین پیج پیغام گذاشتندارتباط برقرارکنیدودرموردشریک آپارتمان صحبت کنید
الیما جان ضمن تشکر از کمکهای بی دریغ شما و همسرتون من براتون ایمیل فرستادم ولی پاسخی دریافت نکردم.... ما پس فردا عازمیم و وقت کمی برای آپدیت فرمها دارم لطفا در صورت امکان کمکم کنید.... ممنون

آدرس سوشال سکوریتی جهت درخواست سوشال درغرب لاس وگاس با جستجوگوگل میتونید پیداکنید

DMV, دریافت آی دی ویا گواهینامه

RE: زندگی در لاس وگاس - negarin60 - 2014-07-24

[اگر من یا خانومم تو لاتاری برنده بشیم و برای مصاحبه فقط خانومم با بچه کوچیکم بره و من به دلایلی نتونم از ایران خارج بشم (البته فکر بد نکنید ها،مسئله شخصی هست) اونوقت چی میشه؟آیا خانم و فرزندم میتونن ویزا رو بگیرن و برن آمریکا تا بعد من به اونها ملحق بشم؟ بازم ممنونم به خاطر راهنمایی های قشنگت الیما جان...
[/quote]

متاسفانه این که همه اعضای کیس در زمان مصاحبه باید حضور داشته باشند باور اشتباهیه که بین بچه ها جا افتاده. من شخصا با ترس و لرز بدون همسرم که جزو کیس من بود و نتونست به مصاحبه بیاد برای مصاحبه رفتم و یک ضرب گرفتم. البته فقط برنده است که تنها می تونه بره

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-07-27

مکانیک خودروهای سواری یکی ازمشاغل خوب درلاس وگاس وآمریکاست افرادعلاقمندوصاحب تجربه ویابدون تجربه میتونندبا مراجعه به این مرکزوثبت نام ودرخواست فایننشیال ازکلاسهای تئوری وعملی این موسسه استفاده کنند
http://www.uti.edu/
Program Overview

In this 51-week* program, you'll learn how to diagnose, maintain and repair domestic and foreign automobiles. You will also find out how to troubleshoot problems of all kinds, using the latest engine analyzers, handheld scanners and other computerized diagnostic equipment.
You'll learn everything from basic engine systems to computerized fuel injection, anti-lock brakes, passenger restraint systems, computerized engine controls and much more.

RE: زندگی در لاس وگاس - azad2k - 2014-08-01

سلام به دوستان مهاجر سرا - من 68 سال دارم و خانمم برنده شده ویزا گرفته ایم وسپتامبر عازم لاس واگاس هستیم . حالا چرا وگاس ؟ چون دخترم از دانشگاه آنجا پذیرش گرفته حالا چند سوال از دوستان خوبم دارم . اولا" اینکه ایا صلاح میدانید با این سن و سال بیایم آمریکا یا همین ایران بمانم دوم اینکه خرید خانه بهتر است یا آپارتمان . قربان همه تان و کمک هایتان .