مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - behzadb57 - 2011-09-19

با سلام و احترام فايل پيوست مال بچه هاي 2010 و روزهاي آخر فكر كنم جالب باشه و اميدواركننده

-->
-->

RE: کلیرنس برندگان 2011 - majidusa01 - 2011-09-19

بازهم سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان ..!!

بچه ها واقعاً نمی دونم شما هم احساس کردید یا نه من وقتی وارد این این تایپیک میشم ازهمون موقعی که کلید{Enter} روفشار میدم صدای تاپ تاپ قلب خیلی هارو می شنوم.احساس خیلی عجیبی پیدا میکنم ....!!!

نارحت شدم وقتی شنیدم دوستمون گفت {دسته ی 100تایی ها} امید وارم که این خان لاتاری رو هم شما عزیزان با موفقییت کامل پشت سر بگذارید ..!

من بازهم به کسای که ویزاشون رو گرفتند تبریک و به کسایی هم که هنوز منتظراند می گم بازهم امیدتون رو از دست ندید امیدوارم که موفق باشید.!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - leili - 2011-09-19

سلام
دوست ما یکشنبه پاسها رو به سفارت ابوظبی تحویل داده و بهش گفتند 90% پنجشنبه و اگر نشد پاسها رو بهتون دوشنبه تحویل میدهیم . از دوستانی که به تازگی اونجا بودن آیا کسی میدونه چطور میشه مطمئن شد که پنجشنبه پاسها آماده است؟تا بتونند بلیط هواپیما را confirm کنند برای برگشت.
( از طریق تلفن-سایت ابوظبی و یا .............)؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ali1973 - 2011-09-19

سلام دوستان
اگه آنکارا بخواد آپدیت کنه فکر میکنید چه ساعتی هست؟آخه این چه وضعیه که ما داریم.از صبح ساعت 7 پای کامپیوتر نشستم وهی دارم سایت آنکارا و ایمیلم رو چک میکنم.خدا کنه بالاخره جوابی بدن و الا نمیدونم چکار کنم.معلق بین زمین و آسمون موندیم.خدا به هممون کمک کنه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SALAR110 - 2011-09-19

سلام امید دارم همه ویزا میگیرن ... من آدم منفی‌ نیستم اما از روزی که فهمیدم قبول شدم تا حالا .. با ور کنید ۱۰ سال پیر شدم اون از نداشتن کیس و نیامدن نامه و جواب درست حسابی‌ ندادن کی‌ سی‌ سی‌ حالا که ویزا گرفتم تازه فهمیدم که هیچ کس رو ندارم اونجا .. باید دل رو بزنم به دریا .. و خدا میدونه که دیگه قراره اونجا چه بلاهایی سرم بیاد .. هنوز تو این که کجای اون کشور برم گیرکردم .... خلاصه این عجب آتیشی بود که خودم به زندگیم انداختم یکی‌ نیست بگه آخه ثبت‌نام کردنت چی بود ... این همه استرس خدا یا چرا .....

RE: کلیرنس برندگان 2011 - imanmamad - 2011-09-19

(2011-09-19 ساعت 12:25)ali1973 نوشته:  سلام دوستان
اگه آنکارا بخواد آپدیت کنه فکر میکنید چه ساعتی هست؟آخه این چه وضعیه که ما داریم.از صبح ساعت 7 پای کامپیوتر نشستم وهی دارم سایت آنکارا و ایمیلم رو چک میکنم.خدا کنه بالاخره جوابی بدن و الا نمیدونم چکار کنم.معلق بین زمین و آسمون موندیم.خدا به هممون کمک کنه

م م م م م م ن ن ن ن ن ن هم م م م م م Sad (ابوظبی)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ali1973 - 2011-09-19

(2011-09-19 ساعت 12:30)SALAR110 نوشته:  سلام امید دارم همه ویزا میگیرن ... من آدم منفی‌ نیستم اما از روزی که فهمیدم قبول شدم تا حالا .. با ور کنید ۱۰ سال پیر شدم اون از نداشتن کیس و نیامدن نامه و جواب درست حسابی‌ ندادن کی‌ سی‌ سی‌ حالا که ویزا گرفتم تازه فهمیدم که هیچ کس رو ندارم اونجا .. باید دل رو بزنم به دریا .. و خدا میدونه که دیگه قراره اونجا چه بلاهایی سرم بیاد .. هنوز تو این که کجای اون کشور برم گیرکردم .... خلاصه این عجب آتیشی بود که خودم به زندگیم انداختم یکی‌ نیست بگه آخه ثبت‌نام کردنت چی بود ... این همه استرس خدا یا چرا .....

سلام دوست عزیز
گرفتن ویزا رو بهت تبریک میگم. شما تکلیفت روشنه.شش ماه وقت داری که تصمیم بگیری که بری یا نری یا اینکه کدوم شهر و ایالت بری. توی این بلاتکلیفی و دوزخ نیستی من خودم رو میگما مثل دیوونه ها هر دقیقه یکبار کل سایتها رو رفرش میکنم تا شاید یه جوابی بگیرم.الان 172 روزه که خواب و خوراک ندارم آخرشم معلوم نیست که چی میشه تو این 10-12 روزه.
به امید موفقیت در اون ینگه دنیا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - cmbt - 2011-09-19

(2011-09-19 ساعت 12:30)SALAR110 نوشته:  سلام امید دارم همه ویزا میگیرن ... من آدم منفی‌ نیستم اما از روزی که فهمیدم قبول شدم تا حالا .. با ور کنید ۱۰ سال پیر شدم اون از نداشتن کیس و نیامدن نامه و جواب درست حسابی‌ ندادن کی‌ سی‌ سی‌ حالا که ویزا گرفتم تازه فهمیدم که هیچ کس رو ندارم اونجا .. باید دل رو بزنم به دریا .. و خدا میدونه که دیگه قراره اونجا چه بلاهایی سرم بیاد .. هنوز تو این که کجای اون کشور برم گیرکردم .... خلاصه این عجب آتیشی بود که خودم به زندگیم انداختم یکی‌ نیست بگه آخه ثبت‌نام کردنت چی بود ... این همه استرس خدا یا چرا .....
هر تغییر چه خوب چه بد همراه با استرس است.منظورم اینه که حتا تغییر خوب هم استرس زا است.مطمئن باشید که از این دوران سر در گمی و استرس خالص خواهید شد .به خدا توکّل کنید و افکار منفی‌ را از خود دور کنید.شما قرار بوده در لاتاری برنده شوید و بتوانید ویزا بگیرید.این یعنی‌ اینکه خودش هم در بقیه راه به شما کمک می‌کند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Mahsa S - 2011-09-19

دوستان عزیز آقای عرشیا و آقای دکتر رشیدی
قرار بود امروز دم سفارت همدیگر و ببینیم که متاسفانه برای ما مشکلی پیش امد که امروز نمی تونیم ببیایم امیدوارم که کار شما امروز درست بشه و خبرای خوش به ما بدید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mjh - 2011-09-19

كسي ميدونه اكر بريم دم در سفارت ابوضوي با وجودي كه سايت اعلام نكرده فايده اي هم داره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shabtab1345 - 2011-09-19

دوست عزیز
هیچ چیزی رو در دنیا رایگان نمیدن
و هر چیزی برابر ارزشش تلاش و سختی کشیدن لازم داره
شاید اونجا بهشت نباشه
ولی ارزش امتحان کردن داره اونم واسه ماها که تقریبا رایگان داریم میریم
(به یک موسسه مراجعه کردم واسه گرین کارد خودم و خانواده 200000 $ پول میخواست)
و این که شما یک فرصت پیدا کردین که یک زندگی جدید را امتحان کنید و معناش این نیست که بقیه انتخابهاتون واسه رفتن یا موندن از بین رفته
کسی که به جنگ میرهبهتره بیشترین سلاحها رو با خودش داشته باشه حتی یک چوب هم ممکن گاهی در یک نبرد جون ادمو نجات بده
لاتاری یک فرصت هست نه یک اجبار اینو یادتون نره
خودتون هستین که در نهایت باید تصمیم بگیرین و بهترین راهو برای زندگیتون انتخاب کنید
با ارزوی موفقیت همه دوستان
در ضمن من هم منتظر جواب clear هستم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - imanmamad - 2011-09-19

(2011-09-19 ساعت 12:48)mjh نوشته:  كسي ميدونه اكر بريم دم در سفارت ابوضوي با وجودي كه سايت اعلام نكرده فايده اي هم داره؟

والا به نظر من اثری نداره-من که گذرنامه ها رو تحویل دادم-هرچی قسمت باشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farnaz82 - 2011-09-19

(2011-09-19 ساعت 10:50)free_free نوشته:  منم از صبح تا شب پای کامپیوتر نشستم..Cool

نمیدونم چرا دلم از اینجا کنده نمیشهShy

منم همین طور از اول صبح تا شب ۱۰ بار اینجا را چک میکنم تا بلکه یه هورا بشنوم خوشحال بشم ،بچه ها ما همه پیشتون هستیم و منتظر شنیدن اخبار خوشتونWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bita-p - 2011-09-19

(2011-09-19 ساعت 12:18)leili نوشته:  سلام
دوست ما یکشنبه پاسها رو به سفارت ابوظبی تحویل داده و بهش گفتند 90% پنجشنبه و اگر نشد پاسها رو بهتون دوشنبه تحویل میدهیم . از دوستانی که به تازگی اونجا بودن آیا کسی میدونه چطور میشه مطمئن شد که پنجشنبه پاسها آماده است؟تا بتونند بلیط هواپیما را confirm کنند برای برگشت.
( از طریق تلفن-سایت ابوظبی و یا .............)؟
به ما هم همين رو گفتند و ما هم دل رو به دريا زديم و قرار شد همسرم بليط برگشت رو براي پنجشنبه كانفرم كنه.به نظرم شايد مراجعه به سفارت براي روز چهارشنبه بد نباشه و بشه جواب گرفت.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-09-19

سلام بچه ها، ما الان دوبی‌ هستیم، دیروز رفتیم سفارت و پاس‌ها رو دادیم، گفتن دوشنبه آینده بریم بگیریم، ما اونجا دکتر محمودی و همسر بیتا- پ رو هم دیدیم، و خلاصه دم در سفارت رو گذشتیم رو سرمون، خیلی‌ شلوغ نبود، ایشالا برگشتم سفر نامه مینویسم، این دفعه خیلی‌ تجربه های جدید دارم که دیگه فکر کنم به درد بچه‌های ۲۰۱۲ بخور، البته در مورد سفر به دوبی‌، در مورد سفارت چیز جدیدی نیست که بخوام بگم. نمیدونم این چند روز اینجا چی‌ گذشته فقط امیدوارم کلیر شده‌ها زیاد باشن. به آرزوی موفقیت برای همه.