مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آزاده رها - 2010-12-03

(2010-12-03 ساعت 21:20)SNAGHIAN نوشته:  
(2010-12-03 ساعت 20:07)peyman2011 نوشته:  زمان کلیرنس از زمان ارسال فرم به KCC یا از زمان بعد از مصاحبه؟

خدمتتون عرض كنم كه از زماني كه جواب 8 يا 9 تا سوالي كه بهتون دادن رو بهشون ايميل كرديد و اونها هم تايدش كردن مدت زمان كلير شما شروع ميشه....اين مطلب رو خود آفيسر به من گفت...................

---------------------------------------------------------------------
خانم آزاده رها همون طور كه دوستمون گفتن شما بايد با سفارت با شماره هايي كه پايين همون صفحه كليرنس سايت هست تماس بگيرين ....احتمالا جواب يكيتون هنوز آماده نشده.......

راستي به شما فرم 9 سوالي دادن؟؟
نه ما فرم 9 سوالی یا هر فرم دیگه ای نداشتیم. مرسی که بهم جواب دادین. میگم این جوابه نکنه که اصلا اماده نشه!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - smsaipa - 2010-12-04

دوستان خوبم سلام
من 30 نوامبر مصاحبه داشتم و دو تا از دوستاي خوب ديگمون هم كه ميشناختم بودن.
همه ما كلير خورديم و من فرم 8 سوالي هم گرفتم :-) (دست گلشون درد نكنه)
اما نكته مهم:
آفيسر به من يك فرم آبي داد كه هيچ. يك فرم 8 سوالي هم داد كه 8 تا سوال داشت. تو اين برگه تأكيد كرده كه جواب رو كه ميخوايد ارسال كنيد subject رو فقط بنويسيد :"NIVCV" دو حرف اول اين حروف يعني ويزاي غير مهاجرتي!!!
امروز هم يك ايميل به من رسيد. 9 تا سوال داره. 8 تاي اولش همون 8 تاي قبليه اما بعضي هاش با جزئيات بيشتر. سوال نهم هم اصلاً به ما ربطي نداره و شماره گواهينامه صادراتي خواسته!
نكته مهم اينه كه در متن اين ايميل 9 سوالي نوشته كه جواب رو كه ميخوايد ارسال كنيد subject رو بنويسيد :"IVAdminProcessing" و معني دو حرف اولش يعني ويزاي مهاجرتي.
نميدونم آفيسر بهم كاغذ اشتباه داده يا ايميل اشتباهه يا اصلاً مهم نيست.
چون ما كه مهاجرتي هستيم و نه غير مهاجرتي
خلاصه من متن كامل جوابهام رو دو بار و با دو تا subject كه داده بودن فرستادم.
اميدوارم دو بار نرم تو فرآيند كليرنس. :-)
اگه كسي در اين مورد اطلاعات دقيقي داره لطفاً بهم بگه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-04

(2010-12-04 ساعت 00:22)smsaipa نوشته:  دوستان خوبم سلام
اما نكته مهم:
آفيسر به من يك فرم آبي داد كه هيچ. يك فرم 8 سوالي هم داد كه 8 تا سوال داشت. تو اين برگه تأكيد كرده كه جواب رو كه ميخوايد ارسال كنيد subject رو فقط بنويسيد :"NIVCV" دو حرف اول اين حروف يعني ويزاي غير مهاجرتي!!!
امروز هم يك ايميل به من رسيد. 9 تا سوال داره. 8 تاي اولش همون 8 تاي قبليه اما بعضي هاش با جزئيات بيشتر. سوال نهم هم اصلاً به ما ربطي نداره و شماره گواهينامه صادراتي خواسته!
نكته مهم اينه كه در متن اين ايميل 9 سوالي نوشته كه جواب رو كه ميخوايد ارسال كنيد subject رو بنويسيد :"IVAdminProcessing" و معني دو حرف اولش يعني ويزاي مهاجرتي.

سلام؛ مورد شما مشابه DLT عزیز میباشد در صفحات 19 و 20 همین تایپیک می تونید ارسالهای ایشان را در این خصوص ببینید.موفق باشید

به نظر من کیس هایی که با ستاره کلیر میشن کیسهایی هستند که برنده اصلی خانم میباشد و کلیر همسرشان به هر دلیلی اعلام نشده.و برنده باید با سفارت قبل از رفتن تماس بگیره
(*) Not all family members have been cleared. Please contact us.
به عنوان یه پیشنهاد به دوستانی که مثل آزاده رها گرامی( با آرزوی کلیر شدن هرچه سریعتر همسرتان) بدین صورت کلیر میشن حتما" اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستند با کمک یک نفر که به زبان آشنایی داره با سفارت تماس بگیرن. و لطفا" تجربه این تماس را جهت اطلاع و کمک دوستان به همین تایپیک ارسال کنند.موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SNAGHIAN - 2010-12-04

(2010-12-04 ساعت 00:22)smsaipa نوشته:  دوستان خوبم سلام
اما نكته مهم:

دوست عزيز كاش قبل از ارسال جواب ها صفحه 19 اين تايپيك رو مطالعه ميكردي تا بتوني پاسخهاي قانع كننده اي براشون بنويسي.
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2604&page=19

در مورد كاغذي كه آفيسر داد بگم كه ظاهرا به همه يك فرم 8 سوالي ميدن اما بعدش 1 ايميل مياد كه 9 تا سوال داره.... اصلا مهم نيست اين مشكل مسوول سايتشونه كه هنوز نفهميده سوالا 8 تا شده.
در مورد فرستادن پاسخ ها بهترين كار اينه كه همون ايميلي كه سوالها رو برات فرستادن replay كني براشون .(من كه اين كارو كردم و فردا صبحش هم ايميل زدن كه جوابها خوب بود و پروسه در جريانه).البته من از طريق سايتشون هم براي محكم كاري فرستادم اما جوابي نيومد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2010-12-04

smsaipa عزیز
همون طوری که رایان عزیز اشاره کردند(ممنون از رایان) برای من هم مورد مشابه شما پیش اومد.آفیسر به من 8 سوالی داد، اما ایمیلی که از سفارت برای من اومد 9 سوالی بود.من هم 9 سوالی رو ارسال کردم و بلافاصله تاییدش هم اومد که در جریان افتادین.
مورد 9 رو هم من not applicable cnl زدم.
موفق باشین.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - inekoee - 2010-12-04

سلام

افیسر به من فقط برگه آبی داد و دیگر هیچ.میشه یکی به من بگه کیس من چه قدر حاد ؟
کسی در مورد کیس من نظری نداره؟
ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آزاده رها - 2010-12-04

(2010-12-04 ساعت 02:11)rayan.s نوشته:  به نظر من کیس هایی که با ستاره کلیر میشن کیسهایی هستند که برنده اصلی خانم میباشد و کلیر همسرشان به هر دلیلی اعلام نشده.و برنده باید با سفارت قبل از رفتن تماس بگیره
به عنوان یه پیشنهاد به دوستانی که مثل آزاده رها گرامی( با آرزوی کلیر شدن هرچه سریعتر همسرتان) بدین صورت کلیر میشن حتما" اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستند با کمک یک نفر که به زبان آشنایی داره با سفارت تماس بگیرن. و لطفا" تجربه این تماس را جهت اطلاع و کمک دوستان به همین تایپیک ارسال کنند.موفق باشید

تصمیم دارم دوشنبه تماس بگیرم. راستی اگه ایمیل بزنم چی؟ فرقی میکنه؟ در هر صورت هر خبری شد اطلاع رسانی می کنم. ممنونم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - peyman2011 - 2010-12-04

ابوظبی که فرم 8 سوالی نداره. نمیدونه کسی که کلیرنس ابوظبی از زمان ارسال فرمهامون به KCCیا بعد از مصاحبه؟
ابوظبی که فرم 8 سوالی نداره. شما نمیدونین کلیرنس اونجا بعد از مصاحبه است یا بعد از ارسال فرم به KCC?
ابوظبی که فرم 8 سوالی نداره. شما نمیدونین کلیرنس اونجا بعد از مصاحبه است یا بعد از ارسال فرم به KCC?

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2010-12-04

(2010-12-04 ساعت 11:40)آزاده رها نوشته:  
(2010-12-04 ساعت 02:11)rayan.s نوشته:  به نظر من کیس هایی که با ستاره کلیر میشن کیسهایی هستند که برنده اصلی خانم میباشد و کلیر همسرشان به هر دلیلی اعلام نشده.و برنده باید با سفارت قبل از رفتن تماس بگیره

تصمیم دارم دوشنبه تماس بگیرم. راستی اگه ایمیل بزنم چی؟ فرقی میکنه؟ در هر صورت هر خبری شد اطلاع رسانی می کنم. ممنونم

سرويس پاسخگويي تلفني آنكارا ظاهرا فقط در يك ساعات محدودي در بعضي روزها هست (فكر ميكنم دوشنبه صبح). ولي به هر حال شما تلفن بزنيد و امروز يا فردا از طريق سايتشون ايميل بفرستيد و موضوع رو پيگيري كنيد كه روز دوشنبه جوابش رو بدن. كه در صورتي كه به هر دليل موفق به تماس تلفني هم نشديد از طريق ايميل جواب بگيريد.

موفق باشيد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - TAHSINO - 2010-12-04

سلام به همه
من فرم آبي را گرفتم و يك فرم 8 سئوالي
دقيقا مثله smsaipa
8 سئوال و با عنوان ايميل غيرمهاجرتي
گيج شدم
مي ترسم 9 سئوال را با عنوان مهاجرتي
و 8 سئوال را با عنوان غير مهاجرتي بفرستم بعدا مشكل پيش بياد
ضمنا وقتي ما توي اين فرم 8 يا 9 سئوالي همه چيز را مي نويسيم اين خودش يك رزومه كاري تكميل و مفصله - ديگه چه نيازي به ارسال جداگانه CV مي باشد؟
با توجه به اينكه اگر از طريق سايت بخواهي جواب سئوال ها را بفرستي امكاني براي attach كردن نيست . پس رزومه را پشت بنده جواب سئوال ها كپي پيست كنم ؟؟؟

و در آخر خود افيسر وقتي ميگه 1 يا دو ماه طول نميكشه ، خب حتما طول نميكشه . چطور ما به هيچ عنوان دروغ نبايد بگيم . بعد اونها نمي آن به اين راحتي وعده سرخرمن بدن كه؟
يعني اگه بيش از سه ماه بشه من دوباره بايد دست زن و بچه را بگيرم ببرم آزمايش؟
يا اگه بيش از 6 ماه بشه همه اين كار هارو از دسسسر انجام بدم ؟؟؟؟‌ ((:

اين چه جور برنده شدنه ؟
قيافه من معلومه كه تروريست نيستم بابا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - smsaipa - 2010-12-04

(2010-11-01 ساعت 19:25)hasti_banoo نوشته:  در مورد فرم 9 سوالی نمیشه نسخه واحدی داد که همه یک مدل جواب بدن. اما من تجربه خودم رو اینجا می گم که مشکلی هم ایجاد نکرده برام و 18 روزه کلیر شدم. البته به این معنا نیست که به خاطر این نوع پاسخگویی زودتر کلیر شدم! بلکه منظورم، بدون اشکال بودن پاسخهایی که فرستادم است.

سوال 1 : در این سوال ، نام و کیس نامبر خودتون و سایر اعضای خانواده رو که با شما سفر می کنند درخواست کرده

پاسخ هم که معلومه :

Applicant Full Name : .....

Case Number:....

سوال 2: پرسیده که آیا قصد دارید دائمی در آمریکا زندگی کنید یا حالت رفت و برگشت خواهید داشت.
بهترین پاسخ گفتن حقیقته. اما اگر هنوز مطمئن نیستید که واقعا بر می گردید یا نه ، بهتره بنویسید که قصد اقامت دائم و زندگی در آمریکا رو دارید. من فقط نوشتم که "بله، من قصد زندگی در آمریکا رو دارم" (البته به انگلیسی ! ). یادتون باشه که برای اونها مهمه که آیا شما گرین کارت رو به عنوان اجازه سفر بی دردسر می خواهید یا واقعا قصد زندگی در اونجا رو دارید.

در ادامه پورت محل ورود شما به آمریکا رو خواسته
: این همون نام فرودگاهی است که قراره مقصد پرواز شما باشه. مثلا اگر قراره به لوس آنجلس وارد شوید می تونید بنویسید:

Name of the port of entry is Los Angeles Air Port-LAX.

سوال 3: ازتون خواسته که بنویسید به چه کارهای تحقیقاتی یا کارهای تجاری علاقمند هستید و آیا قصد دارید که اونها رو در امریکا دنبال کنید؟ اگر قصد دارید ، نحوه انجام اون کارها و محلش رو براشون مشخص کنید ( شامل آدرس، وب سایت، تلفنها و مخاطبین شما در سازمان ها ، شرکتها، موسسات و .. که قصد دارید در آمریکا ملاقات کنید). کسانی که با دانشگاهها یا کنفرانسها قراره مراجعه کنند ، باید نام فردی که قراره در همون دانشگاه ملاقاتش کنند رو بنویسند.

اما جواب این سوال تقریبا برای افرادی که ابتدا به قصد مهاجرت و زندگی به آمریکا می روند، مشخصه ! هیچ کدوم از ما حتی اگر رشته کاریمون هم باشه و .. مثلا به دعوت یک کنفرانس، یا برای ویزای دانشجویی قصد سفر نداریم که بخو اهیم این اطلاعات رو مطرح کنیم. پس می تونید مثل من بنویسید که قصد دارید برای زندگی به آمریکا سفر کنید و هنوز برنامه ای برای کاری که قراره اونجا در آینده انجام بدین ندارید.

سوال 4: این سوال رو با این فرض مطرح کرده که قصد انجام کار تحقیقاتی در آمریکا دارید. بنابراین خواسته که جزئیات کار تحقیقاتی خودتون رو بنویسید ( اگر هست ) و همینطور هدفتون از سفر به آمریکا رو مشخص کنید.

من خودم فرم 9 سوالی کسانی که به طریق توریستی یا دانشجویی می روند رو ندیدم اما میشه حدس زد که این سوالات برای هر دو گروه اقامتی و غیر اقامتی یکسانه. در حالی که جواب سوالهایی از این دست بیشتر به ویزاهای غیر مهاجرتی مربوط میشه. چون متقاضیان مهاجرت قصدشون کاملا معلومه ! زندگی در امریکا ..و در مورد بخش اولش هم بهتره حتی اگر کار تحقیقاتی اینجا انجام می دادید بهشون اطمینان بدین که قصد انجام تحقیقات در اونجا رو ندارید ( یا اگر هم قصد دارید بنویسید که هدفتون سکونت در امریکاست و هنوز برای کار یا تحصیل در آینده تصمیمی ندارید .

سوال 5:کل سابقه کاری شما رو خواسته که باید از جدیدترین به قدیمیترین مرتب کنید و بنویسید. در نوشتن سابقه کاری ، ذکر این جزئیات ضروری است:

-از چه سال تا چه سالی در این سازمان یا شرکت کار می کردید.

- نام شرکت / سازمان ( بهتره اگر خصوصی هست داخل پرانتز بنویسید غیر دولتی /خصوصی ) + زمینه فعالیت شرکت/سازمان ( مثلا تولیدی است یا خدماتی ، در چه زمینه ای تولید یا سرویس دهی داره

- تلفن و وب سایت شرکت ( اگر داره ) . من فقط وب سایت ها رو نوشتم.

-مسئولیت شما در سازمان/شرکتی که کار می کنید / کار می کردید چه بوده؟ یادتون باشه که لازم نیست خیلی دقیق بنویسید که چه می کنید ولی صرفا نوشتن کلمه مثلا کارمند بخش آموزش یا مهندس بخش تعمیرات و نگهداری ، کافی نیست. اگر مثلا جایی تدریس می کنید عناوین درسهایی رو که ارائه می دهید حتما عنوان کنید (آفیسر از من دقیقا خواست که بنویسم ). اگر کار تحقیقاتی انجام می دهید دقیقا بنویسید که در چه زمینه ای است ( البته فقط تیتروار و بدون هیچ توضیح اضافه ).

سوال 6: کل سابقه تحصیلی خودتون رو بنویسید . اگر تحصیلات دانشگاهی دارید از آخرین مقطع شروع و به دیپلم ختم کنید. راهنمایی تا پیش دبستانی رو لازم ندارند !

برای هر مقطع تحصیلی دانشگاهی این موارد لازمه :

- از چه سال تا چه سالی بوده.
-رشته تحصیلی + مقطع
-در چه دانشگاهی ( شامل اسم شهر ، دانشگاه و دانشکده )
-معدل (اجباری نیست ولی اگر خوبه بنویسید تا چشمشون رو بگیره ! )
- چه پروژه هایی کار کردید ( من فقط عنوان پایان نامه ام رو نوشتم - چه برای لیسانس و چه فوق لیسانس)
- اسم استاد/اساتید پروژه ها ( من فقط استاد راهنمای پایان نامه رو نوشتم )
- نمره پایان نامه ( بازم اگر درخشانه برای دراومدن چشم دشمن می تونید بنویسید ! ولی الزامی نیست)

مثال :

برای مقاطع دانشگاهی :

2004-2006
Master’s Degree in ..., ... Department, ... Faculty, ... University , Tehran,Iran

GPA: ** out of 20.
Subject of Thesis: ......
Supervisor: Dr.... (Email: ....)
Thesis grade: .... out of 20.

ایمیل استادتون ، بهتره ایمیل دانشگاه باشه نه یاهو و جیمیل.

نکته : اگر مقاله ای/مقالاتی داشتید که در کنفرانسها یا ژورنالهای خارجی به چاپ رسیده حتما بنویسید چون با یک سرچ ساده تو اینترنت قابل شناسایی است. البته در نهایت اگر هم کلیرنس شما به واسطه مقالات یا تحقیقات شما کمی هم بیشتر طول بکشه اما ارائه این موارد اعتبار شما رو بالا می بره، مگر بگیم اونا دنبال آدم بی سواد هستند که مشخصه نیستند !

اگر کتابی / کتابهایی هم تالیف یا ترجمه کردید بنویسید.

برای معرفی مقالات ، حتما

- اسم نویسنده ( نویسندگان) ، نام مقاله، سال انتشار ، محل انتشار ( کنفرانس یا ژورنال ) رو بنویسید ---> به اون فرمتی که مراجع آخر پایان نامه یا مقاله تون رو نوشتید.

برای معرفی کتابهاتون هم حتما :

- اسم خودتون و همکارانتون ( اگر همکار داشتید) نام کتاب، نام ناشر و محل نشر و سال چاپ رو ذکر کنید.

- در انتهای سوال 6 خواسته چند نفر معرف رو در محل سکونت یا تولد خودتون مشخص کنید. به عبارتی می تونید دو سه نفر از اساتید دانشگاهتون رو بنویسید.

- ایمیل استاد و نامش رو بنویسید. مشخص کنید که چه رابطه ای با او داشتید ( مثلا فلان درسها رو با او گذراندید یا مثلا استاد راهنمای شما بوده یا ... ). سعی کنید اساتیدی رو معرفی کنید که از نظر اونها مورد نداشته باشند.

-سوال 7: تمام سفرهای خارجی خودتون رو با ذکر تاریخ دقیق ، مدت حضور و قصد از سفر رو به ترتیب از جدید به قدیم بنویسید. من تاریخ یکی از سفرهام رو حدودی نوشتم و مدتش رو هم همینطور. مشکلی پیش نیومد.

سوال 8: خواسته بگین که کدوم سازمان یا ارگانی خرج سفرتون رو می ده.
مسلما برای شما که دارین مهاجرت می کنید کسی خرج سفرتون رو نمیده. این بیشتر برای کسانی است که از طرف مثلا دانشگاه برای یک کنفرانس علمی می رن یا بورس دانشجویی گرفتند یا کارفرمایی در اونجا دارن که اسپانسرشون شده و ..

شما می تونید بنویسید که خودتون خرج سفرتون رو می پردازید. اگر هم اسپانسر دارید اضافه کنید که ایشون هم شما رو پشتیبانی مالی می کنه. یادتون باشه چون شما متقاضی ویزای اقامتی ( لاتاری یا خانوادگی ) هستید اصلا دعوت نامه یا توصیه نامه و .. برای کیس شما معنا نداره. شما حتی در صورت داشتن اسپانسر، مدارک مالی ایشون رو فقط باید ارائه بدین که این کار در روز مصاحبه انجام شده.

سوال 9: این سوال برای کسانی است که به قصد انجام امور بازرگانی سفر می کنند و شما می تونید بنویسید Not Applicable

نکته : یادتون باشه فقط موارد ضروری رو که خواستند مطابق فرمت درخواستی و خیلی خلاصه بنویسید. قصه حسین کرد تعریف نکنید که براتون از توش دردسر بشه!

وقتی کارتون تموم شد ، کل این متن تایپ شده رو یا به صورت فایل ورد attach کنید یا همینطور معمولی کپی پیست کنید تو متن ایمیل. بعد رزومه خودتون رو هم با همون فرمت ورد براشون ضمیمه کنید.

در رزومه هم سوابق تحصیلی و کاری رو می خواد که عملا همشو اینجا نوشتید پس کار خاص اضافه ای نداره.

---

کل ایمیل آماده شده رو با موضوع ivadminprocessing ( همینطور سر هم و چسبیده ) به آدرس ca-ankara@state.gov بفرستید ( البته من فقط در مورد آنکارا می دونم)

معمولا یکی دو ساعت بعد کانفیرم نامه میاد. اگر نیومد می تونید از فرداش بهشون ایمیل بزنید و درخواست کنید. من در مجموع 3 بار براشون فرستادم و چون بعد از 4 روز جوابی نیومد یه ایمیل دیگه زدم که لطفا اگر رسیده و کامله ، تاییدشو برام بفرستید. در عرض چند دقیقه چند نامه تایید برام رسید که متن یکی از اونها اینطور بود:

Dear Applicant:

Thank you for the information. We process your case and post your case number on our web page once the administrative processing is completed.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

در مورد جزئیات کلیرنس و مسائل مربوط به اون قبلا در این تاپیک مطالبی رو نوشتم که اگر مایل بودید مطالعه بفرمایید:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2914&pid=82203#pid82203

هستي بانوي عزيز
اول درود
دوم واقعاً ممنون از دقت و زحمتي كه صرف كرديد
سوم:
موضوع من رو حتماً توي 2 يا 3 ارسال قبل ديديد.
من مطالبم رو نوشتم و فرستادم و درمورد سوالهاي تحقيق و برنامه كاري هم فقط سلايق و علايقم رو نوشتم و نوشتم كه بعد از رفتن به امريكا اگر اونجا هم بشه همين مسير رو ادامه خواهم داد.
اما پايان سوال 6 من درمورد معرف چيزي ننوشته و فقط اينا رو نوشته :
Complete list of publications of the applicant (and, if accompanying please provide your spouse’s publications too)
- List of references in your country of birth or residence
كه يعني ليست انتشارات متقاضي ( مقاله و كتاب و ... ) و ليست منابع در كشور محل تولد و اقامتمون
در هر حال فكر مي كنم كه اين سوال ها بيشتر 2 تا دليل داره
يكي كراس چك اطلاعاتمون. چون چيز جديدي نخواستن و بيشتر به نظر مياد ميخوان با تكرار سوال ها صحت جواب ها مون رو چك كنند :-) و طبيعتاً اگر كسي حقيقت رو بنويسه 300 بار هم كه بپرسن جوابش يكي خواهد بود.
دوم اينكه كمي زمان بخرند براي اينكه انگشت نگاريمون رو بفرستن مركز و كنترل كنند و جواب رو بدن.
در هر حال نبايد نگران اين مرحله باشيم چون جاي نگراني نداره.
ممنونم از اطلاعات خوب شما و دوستان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - inekoee - 2010-12-04

سلام

افیسر به من فقط برگه آبی داد و دیگر هیچ.میشه یکی به من بگه کیس من چه قدر حاد ؟
کسی در مورد کیس من نظری نداره؟
ممنون

لطفا کیس من را هم آنالیز کنید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - kimkim - 2010-12-04

سلام بر دوستان
کلیرنس ما هم اومد.
از ته دل برای همتون آرزو می کنم که زودتر کلیر بشوید.

(2010-12-04 ساعت 16:48)kimkim نوشته:  ممنونم. تاریخ مصاحبه ام 25 اکتبر بود.همسرم خدمت سربازیش 3پاه بود و 2هفته دیگه تموم می شه. کارم هم توی شرکت خصوصی هست. فرم 9 سوالی را هم 10 روز پس از مصاحبه ام ایمیل کردم براشون.

مجدد تبریک میگم من سوالم رو پاک کردم چون از روی جدول اطلاعاتتان را دیدم .بازم ممنون از پاسخ سریعتان.