مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-03

(2017-03-03 ساعت 21:09)Sudeh نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 21:06)vanima نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 20:25)farzadmohajer نوشته:  فعلا که اتفاقی نیوفتاده ... بعید میدونم همچین حکمی مجدد امضا بشه ...
کم کم داره محو میشه و رو به تضعیف شدنش هست .

فعلا كه هفته به هفته ميندازن عقب
نگران كننده نيست ديگه

مرسی دوستان
یعنی موندم هتلو بگیرم یا نه.
از بس هر بار برناممونو خراب کردن.

اره بابا . ٨ مارچ مصاحبه دارين بريد سريع كاراتون و بكنين. به اميد خدا كارتون درست ميشه. فرصتي هم نمونده تا مصاحبه

منم ٢ بار رفتم و برگشتم . حتما اقدام كنين و بريد زودتر چون كاراي پزشكيم بايد بكنيد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Ali--usa - 2017-03-03

(2017-03-03 ساعت 21:06)vanima نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 20:25)farzadmohajer نوشته:  فعلا که اتفاقی نیوفتاده ... بعید میدونم همچین حکمی مجدد امضا بشه ...
کم کم داره محو میشه و رو به تضعیف شدنش هست .

فعلا كه هفته به هفته ميندازن عقب
نگران كننده نيست ديگه

مرسی دوستان

سلام
شب همگي به خير و آرامش
شما هتل رو بگيريد انشالله خطر از شما رد شده
چون اگر هم حكمي اعلام كنه معمولاً چهارشنبه ها و يا جمعه س كه ديگه از ٨ مارچ رد ميشه و شما صبحش مصاحبه تون رو انجام داديد
الان خود من ١٤ مارچ مصاحبه دارم و واقعاً مستأصلم كه طي هفته آينده چه اتفاقي ميخواد بيفته
چون خيلي عقب انداخته بنظرم ممكنه اين هفته حكم بده (بدجوري مسخره ش دارن ميكنن فك كنم الان داره ميگه من بايد حكمم رو زودتر بدم كه مثلاً از رسانه ها كم نيارم)
البته شايد هم واقعاً از خر شيطون بياد پايين و بيخيال حكم بشه
خدا خودش هممون رو كمك كنه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Erebour - 2017-03-03

(2017-03-03 ساعت 21:15)vanima نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 21:14)sayhoon نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 20:49)Erebour نوشته:  فقط خدا کنه این مو قشنگ نزنه کاسه کوزه های بچه های لاتاری 2018 رو بشکنه

شما به فکر 2018 هستید
یکی بف فکر فقط 2017 یا.
یک به فکر اینه که سریع قبل از حکم جدید کارنت شه.
ویکی اینکه قبل از حکم ویزاش رو گرفته باشه.
بقول آقای یامی ...... متزلزل دیگران.
دوستان اگر بشود انشاالله برای همه شود.
اگر هم حکم صادر شد انشاالله برای دوستانی که زحمت کشیدند و رفتند برای مصاحبه مشکلی پیش نیاد.
آرزوس سلامتی، صبر، موفقیت و خبرهای خوش برای دوستان.

أنشالله

ایشالا

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-03

(2017-03-03 ساعت 19:39)mostafa2017 نوشته:  گفتم بعد 24 ساعت سکوت تو فروم با یه خبر خوب دیگه بیام......

اطلاعات جدیدی به شبکه ‎MSNBC‎ رسیده از طرف کارکنان وزارت امنیت داخلی که نشون دهنده مخالفت داخل سازمانی با حکم محدودیت سفر  هست. در اون اسناد بعد بررسی کیسهای مختلف، گفته شده که هیچ روشی وجود نداره که بشه حدس زد کسی که میخواد وارد آمریکا بشه در آینده میخواد چیکارکنه (چون روح این دستور اجرایی گفته شده که جلوگیری از ورود افرادی هست که خطرناک هستند). پس، در اصل این دستوری بی فایده است. همچنین، بیشتر افراد وقتی وارد آمریکا شدند، بعد سالها خطرناک شدند و نه وقتی میخواستند وارد آمریکا بشن. یکی از (احتمالن) دلایل روز به روز عقب افتادن دستور دوم هم همین مخالفتهای داخلی است که نتونستند دلیلی قانونی براش پیدا کنند. آخرشم نتیجه گرفته در کل کار این دستور اجرایی تمام شده است (نظر شخصی مجری برنامه است). او گفته، افرادی که برای ما این مدارک رو ارسال کردند میخواستند که این مطلب در تی وی گفته بشه که این دستوری مسخره است که دلیل متقن و موجهی پشتش نیست.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

انشالله همیشه خوش خبر باشی... مطمئنم که این خبر را خودشون خواستن پخش بشه الان که دارم اینو می نویسم سی ان ان هم همش داره دربارش حرف می زنه... فکر کنم فهمیدن که نمی تونن حکم رو عملیش کنن دارن اینجوری جو را عوض می کنن تا آخرش هم تو همین بحث ها فراموش بشه و بره پی کارش انشالله... الان اتفاق های مهمتری داره می یوفته از مایک پنس گرفته تا ريیس دادگستری که با روس ها ارتباط داشتن.. الان شدیدا باز دارن فشار می یارن که جف سیشن باید استعفا بده...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Erebour - 2017-03-03

(2017-03-03 ساعت 22:36)Sasa-t نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 19:39)mostafa2017 نوشته:  گفتم بعد 24 ساعت سکوت تو فروم با یه خبر خوب دیگه بیام......

اطلاعات جدیدی به شبکه ‎MSNBC‎ رسیده از طرف کارکنان وزارت امنیت داخلی که نشون دهنده مخالفت داخل سازمانی با حکم محدودیت سفر  هست. در اون اسناد بعد بررسی کیسهای مختلف، گفته شده که هیچ روشی وجود نداره که بشه حدس زد کسی که میخواد وارد آمریکا بشه در آینده میخواد چیکارکنه (چون روح این دستور اجرایی گفته شده که جلوگیری از ورود افرادی هست که خطرناک هستند). پس، در اصل این دستوری بی فایده است. همچنین، بیشتر افراد وقتی وارد آمریکا شدند، بعد سالها خطرناک شدند و نه وقتی میخواستند وارد آمریکا بشن. یکی از (احتمالن) دلایل روز به روز عقب افتادن دستور دوم هم همین مخالفتهای داخلی است که نتونستند دلیلی قانونی براش پیدا کنند. آخرشم نتیجه گرفته در کل کار این دستور اجرایی تمام شده است (نظر شخصی مجری برنامه است). او گفته، افرادی که برای ما این مدارک رو ارسال کردند میخواستند که این مطلب در تی وی گفته بشه که این دستوری مسخره است که دلیل متقن و موجهی پشتش نیست.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

انشالله همیشه خوش خبر باشی... مطمئنم که این خبر را خودشون خواستن پخش بشه الان که دارم اینو می نویسم سی ان ان هم همش داره دربارش حرف می زنه... فکر کنم فهمیدن که نمی تونن حکم رو عملیش کنن دارن اینجوری جو را عوض می کنن تا آخرش هم تو همین بحث ها فراموش بشه و بره پی کارش انشالله... الان اتفاق های مهمتری داره می یوفته از مایک پنس گرفته تا ريیس دادگستری که با روس ها ارتباط داشتن.. الان شدیدا باز دارن فشار می یارن که جف سیشن باید استعفا بده...

جریان مایک پنس چیه مگه؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sudeh - 2017-03-03

(2017-03-03 ساعت 21:21)Ali--usa نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 21:06)vanima نوشته:  فعلا كه هفته به هفته ميندازن عقب
نگران كننده نيست ديگه

مرسی دوستان

سلام
شب همگي به خير و آرامش
شما هتل رو بگيريد انشالله خطر از شما رد شده
چون اگر هم حكمي اعلام كنه معمولاً چهارشنبه ها و يا جمعه س كه ديگه از ٨ مارچ رد ميشه و شما صبحش مصاحبه تون رو انجام داديد
الان خود من ١٤ مارچ مصاحبه دارم و واقعاً مستأصلم كه طي هفته آينده چه اتفاقي ميخواد بيفته
چون خيلي عقب انداخته بنظرم ممكنه اين هفته حكم بده (بدجوري مسخره ش دارن ميكنن فك كنم الان داره ميگه من بايد حكمم رو زودتر بدم كه مثلاً از رسانه ها كم نيارم)
البته شايد هم واقعاً از خر شيطون بياد پايين و بيخيال حكم بشه
خدا خودش هممون رو كمك كنه

دوست عزیز ما همگی همدردیم
امیدوارم اصلا این حکم امضا نشه.
انشالله که خدا کمکمون میکنه و این روزهای پر تنش زودتر برای هممون تموم میشه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sudeh - 2017-03-03

(2017-03-03 ساعت 21:18)vanima نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 21:06)vanima نوشته:  فعلا كه هفته به هفته ميندازن عقب
نگران كننده نيست ديگه

مرسی دوستان

اره بابا . ٨ مارچ مصاحبه دارين بريد سريع كاراتون و بكنين. به اميد خدا كارتون درست ميشه. فرصتي هم نمونده تا مصاحبه

منم ٢ بار رفتم و برگشتم . حتما اقدام كنين و بريد زودتر چون كاراي پزشكيم بايد بكنيد

ما همه کارامونو کردیم و روز مصاحبه اولمون برف اومد تعطیل شد :|
بعد خوردیم به تعطیلات ژانویه و دیگه بخاطر کار و زندگی نتونستیم بمونیم.
این الان چهارمین قرار مصاحبمونه که اگر بذارن اتفاق بیفته راحت میشیم!
یعنی ی بررررررررف مارو به این روز انداخت. وگرنه به این قانونای مسخره نمیخوردیم.
خدا میدونه حکمتش چی بوده!
به هر حال امیدوارم عاقبت هممون ختم به خیر شه و این فضای پرتنش تموم بشه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-03

(2017-03-03 ساعت 23:16)Sudeh نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 21:18)vanima نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 21:09)Sudeh نوشته:  مرسی دوستان

ما همه کارامونو کردیم و روز مصاحبه اولمون برف اومد تعطیل شد :|
بعد خوردیم به تعطیلات ژانویه و دیگه بخاطر کار و زندگی نتونستیم بمونیم.
این الان چهارمین قرار مصاحبمونه که اگر بذارن اتفاق بیفته راحت میشیم!
یعنی ی بررررررررف مارو به این روز انداخت. وگرنه به این قانونای مسخره نمیخوردیم.
خدا میدونه حکمتش چی بوده!
به هر حال امیدوارم عاقبت هممون ختم به خیر شه و این فضای پرتنش تموم بشه.

ان شالله ديگه با اين اتفاقا AP نخورين اما اين دورانم باز سختياي خودشو داره و به شدت انتظارش ازاردهندست

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-03

دوستان ببخشيد كه اين سوْال و اينجا ميپرسم ميدونم تَو اين فروم جاش نيست ولي من تَو فروم مربوطه آش هم پرسيدم ولي انگار همه جمع شدن اينجا كسي جواب نداد اون قسمتا.
سوْال من اين هست كه كسي از روند كاري ارمنستان خبر داره. اخه تو سايتش اپديت نداره مثلا كيس هايي كه كلير شدن و تاريخ اكسپاير دريافت ويزاشون و زده دسامبر ٢٠١٦ يا فبريه ٢٠١٧ اينارو برنداشته . مگه نبايد اينارو حذف كنه و اپديت كنه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sudeh - 2017-03-04

(2017-03-03 ساعت 23:40)vanima نوشته:  دوستان ببخشيد كه اين سوْال و اينجا ميپرسم ميدونم تَو اين فروم جاش نيست ولي من تَو فروم مربوطه آش هم پرسيدم ولي انگار همه جمع شدن اينجا كسي جواب نداد اون قسمتا.
سوْال من اين هست كه كسي از روند كاري ارمنستان خبر داره. اخه تو سايتش اپديت نداره مثلا كيس هايي كه كلير شدن و  تاريخ اكسپاير دريافت ويزاشون و زده دسامبر ٢٠١٦ يا فبريه ٢٠١٧ اينارو برنداشته . مگه نبايد اينارو حذف كنه و اپديت كنه

حتمن تو ی روزای خاصی آپدیت میکنه سایتشو.
مثل ابوظبی.
با ایمیل هیچ جوابی نمیدن؟
یا با تماس با usvisa؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - V_B - 2017-03-04

(2017-03-03 ساعت 23:40)vanima نوشته:  دوستان ببخشيد كه اين سوْال و اينجا ميپرسم ميدونم تَو اين فروم جاش نيست ولي من تَو فروم مربوطه آش هم پرسيدم ولي انگار همه جمع شدن اينجا كسي جواب نداد اون قسمتا.
سوْال من اين هست كه كسي از روند كاري ارمنستان خبر داره. اخه تو سايتش اپديت نداره مثلا كيس هايي كه كلير شدن و  تاريخ اكسپاير دريافت ويزاشون و زده دسامبر ٢٠١٦ يا فبريه ٢٠١٧ اينارو برنداشته . مگه نبايد اينارو حذف كنه و اپديت كنه

سلام
وقتی که پاسپورت جهت صدور ویزا به سفارت تحویل داده بشه کیس نامبر از روی سایت برداشته میشه.
در مورد آنهایی که اکسپایر شدن فکر میکنم هنوز برای دریافت ویزا اقدام نکردند.
موفق باشید

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-04

(2017-03-03 ساعت 23:08)Erebour نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 22:36)Sasa-t نوشته:  

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

جریان مایک پنس چیه مگه؟

http://edition.cnn.com/2017/03/03/politics/mike-pence-personal-email-address/index.html

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Erebour - 2017-03-04

(2017-03-04 ساعت 00:48)Sasa-t نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 23:08)Erebour نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 22:36)Sasa-t نوشته:  انشالله همیشه خوش خبر باشی... مطمئنم که این خبر را خودشون خواستن پخش بشه الان که دارم اینو می نویسم سی ان ان هم همش داره دربارش حرف می زنه... فکر کنم فهمیدن که نمی تونن حکم رو عملیش کنن دارن اینجوری جو را عوض می کنن تا آخرش هم تو همین بحث ها فراموش بشه و بره پی کارش انشالله... الان اتفاق های مهمتری داره می یوفته از مایک پنس گرفته تا ريیس دادگستری که با روس ها ارتباط داشتن.. الان شدیدا باز دارن فشار می یارن که جف سیشن باید استعفا بده...

جریان مایک پنس چیه مگه؟

http://edition.cnn.com/2017/03/03/politics/mike-pence-personal-email-address/index.html

آها....مرسی

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farhadb - 2017-03-04

سلام دوستان, ببخشيد كه اين سوْالو اينجا ميپرسم ممنون میشم راهنماییم کنید.
کیس ما f4 - آوریل ۲۰۱۶ مصاحبه مون ایروان بود که ap خوردیم، حالا بعد از یک سال ap بودن، کیس نامبرمون اومده توی سایت ایروان.
آیا واسه رفتن دوباره واسه ویزا، پاسپورت و مدیکال جدید رو باید ببریم سفارت ؟ یا باید تو سایت ‎ais-usvisa.info ثبت قرار کنیم و تحویل پست ‎CSC‎ بدیم؟ روندش چطوریه؟
موقعه مصاحبه، جزو مدارک مالی، ‎tax return‎ ۲۰۱۵ اسپانسرو دادیم، الان که یک سال منتظر کلیرنس بودیم آیا ‎tax return‎ جدید ۲۰۱۶ رو میخوان یا نه احتیاجی نیست؟
مرسی

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - yami - 2017-03-04

در ایالت ایندیانا که مایک پنس فرماندار بوده استفاده از ایمیل شخصی برای کار قانونا مجاز هست با اینکه کارکنان تشویق میشن اینکارو نکنن.
البته برعکسش نه.
بعید میدونم این قضیه به جایی برسه.