مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mohajersara_user - 2011-09-23

من فکر می کنم آفیسر مصاحبه کننده شخص تصمیم گیرنده اصلیه و بقیه مراحل بیشتر روال اداریه. شما اگر یک ملیاردم ببری اما آفیسر رو قانع نکنی فایده نداره. این وکیلا هم خیلی سرشون تو کار نیست جدی نگیرین. کلا برگه آبی یعنی فعلا نمیشه ویزا بدیم بعدش دلیلشو تیک میزنه که یکیش Administrative Process اه اما موارد دیگه هم داره مثل نقص مدارک. حالا به شما گفته اسپانسر. اینکه چی گفته و شما چی برداشت کردینو ول کنین اونها الان اسپانسر می خوان سعی کنید جورش کنید. اگه نشد حساب بانکی جدید بدید. اگه نشد یه جوری آفیسرو قانع کنید.

(2011-09-22 ساعت 22:16)somaieh نوشته:  
(2011-09-22 ساعت 22:05)goli20 نوشته:  سلام بچه ها مادر منم کلیر شد.. (*) و (#) نداره..حالا اینارو نداشته باشه خوبه یا بد اصلا معنیشون چیه؟؟

یه سوال دیگه ام داشتم آفیسر بهشون گفته همه مدارک مالی تون رو قبول داریم اما یه اسپانسرهم زمانی که کلیر شدین با خودتون بیارین!
نمی دونم اینا اگه تمکن مالی رو قبول دارن چه احتیاجی به اسپانسرهست و اگه قبول ندارن چرا میگن قبول داریم؟ما با یه وکیل آمریکایی صحبت کردیم گفت این خیلی بی معنیه اما شاید آفیسرخواسته لطف کرده باشه و شمارتون هم که بالاست امتیازبیشتری براتون قائل بشه!! تا به حال همچین تجربه ایی کسی داشته؟
شما چه چیزی را به عنوان تمکن مالی ارایه دادید ؟ چون ما سند خونه را تر جمه کرده بودیم ولی افیسر به ما گفت یا باید اسپانسر معرفی کنید یا حساب بانکی بالای 27000$.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - baz4baz - 2011-09-23

سلام دوستان .دیروزانکاراشماره های زیادی رواعلام کرده ولی شماره هاترتیب نداشت وخیلی بهم ریخته هست .من خودم سری اول ودوم شمارمونو ندیدم .پس باحوصله نگاه کنیدایشالاکه شمارتون اعلام شده باشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آمریکا - 2011-09-23

سلام همسرم دیروز رفته سفارت گفتن که 30نفر هنوز کلیرشون نیومده که ما هم هستیم گفته زیاد اینجا نیاین چون وقت ما گرفته میشه و به کارتون نمیرسیم.ما به سرعت کار میکنیم
خدا میدووووووووووونه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - pefa - 2011-09-23

دیروز برای بار دوم بعد از گرفتن ویزا رفتم سفارت.
در ویزای من و همسرم، Marital status رو SNG زده بودن(مجرد!)
قرار بود که عصر ویزای جدید رو بهم پس بده که نرسیدن و امروز باید با کارتی که بهم داده برم و ویزاها و پاکت ها رو دوباره بگیرم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - سروناز - 2011-09-23

سلام دوستان عزیز برای همه کلیرنس نشده ها آرزو می کنم که تا قبل از 30 سپتامبر کلیرنس بیاید و دلشون شاد بشه.به امید خدا .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - 1979SAM - 2011-09-23

من كليرشدم هنوزباورم نميشه امروزآنكارابارونيه چشمهاي من هم بهاري شده دكترگفته كه فردا 1پرونده خانومم آماده ميشه برام دعاكنيد لطفا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ali1973 - 2011-09-23

(2011-09-23 ساعت 13:23)1979SAM نوشته:  من كليرشدم هنوزباورم نميشه امروزآنكارابارونيه چشمهاي من هم بهاري شده دكترگفته كه فردا 1پرونده خانومم آماده ميشه برام دعاكنيد لطفا
سلام
تبریک ویژه بخاطر کلیرشدنتون امیدوارم که همیشه ی عمرتون سبز و شاد باشیدمثل بهار. چون منم عازم هستم میشه بگین هوا چجوریه.سرد شده یا هنوز گرمه.
مرسی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - شهاب دریانی - 2011-09-23

(2011-09-23 ساعت 13:23)1979SAM نوشته:  من كليرشدم هنوزباورم نميشه امروزآنكارابارونيه چشمهاي من هم بهاري شده دكترگفته كه فردا 1پرونده خانومم آماده ميشه برام دعاكنيد لطفا

تبریک صمیمانه من رو بپذیر سام عزیز امیدوارم دلت همیشه بهاری باشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ravian - 2011-09-23

سلام به همه دوستان عزیز
من دوشنبه هفته پیش کلیر شده بودم و پاسم را هم قبلش برای خانم ملیکا فرستادم. دیشب که تماس گرفتم با ایشان گفت روز سه شنبه پاس منو برده سفارت و اونها هم تحویل گرفتند فقط برای سه شنبه همین هفته بهش نوبت دادند که بیاد و پاس منو بگیره وقتی هم ایشان دلیلش را جویا شدند مسئول محترم فرمودند که این هفته خیلی ها کلیر شدند و هفته آینده تقریبا همه کلیر میشن و سرمون خیلی شلوغه .
در روزهای عادی معمولا دو تا سه روز طول میکشه تا ویزا را در پاس بزنن و حالا که یک هفته فاصله افتاده مطمئنا خیلی از دوستان عزیزم قراره که کلیر بشم و من از این بابت خیلی خوشحالم
منتظر خبرهای حوب بچه های ابوظبی و آنکارا هستم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - pefa - 2011-09-23

برای بار سوم رفتم سفارت و بعد از مکالمه ی تلفنی از نگهبانی با سفارت، رفتم UPS و ویزاهای تصحیح شده رو گرفتم.
سفارتی ها اصلا براشون مهم نیست که کار شما رو عقب بندازن، افسره بعد از دو روز معطلی به خاطر اشتباه خودشون، تلفنی بهم گفت که فردا بیا! اگه اصرار من نمی بود، امروز پاسم رو نمی داد.
کلیر نشده ها، اگه میخواید بیایید حقتون رو بگیرید، خیلی مصرانه پیگیر باشید.
اگه روز های آخر تاپیک کلیرنس 2010 رو به دقت مشاهده کرده باشید می بینید که کسی که خیلی پیگیر کارش بود، تونست 2 روز بعد از پایان مهلت گرفتن ویزا، ویزاشو بگیره.
افسر مصاحبه کننده همه کاره نیست، اون ویزا رو همراه برگه ی آبی ازتون میگیره و کس یا کسانی که میتونن تصمیم نهایی رو بگیرن ارجاع میده.
با ارائه ی یک استدلال قوی(در قالب نامه) شانس خودتونو امتحان کنید.
امیدوارم امسال همه ویزا بگیرن.
این مرحله از کار من تموم شد و باقی به همت خودمه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - 1979SAM - 2011-09-23

(2011-09-23 ساعت 13:31)ali1973 نوشته:  
سلام
تبریک ویژه بخاطر کلیرشدنتون امیدوارم که همیشه ی عمرتون سبز و شاد باشیدمثل بهار. چون منم عازم هستم میشه بگین هوا چجوریه.سرد شده یا هنوز گرمه.
مرسی

هوا نيمه آفتابي ومعتدله

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2011-09-23

این جور که معلومه تعداد کلیر نشده های ابوظبی کمتر از انکاراست.
اگر ممکنه بچه هایی که کلیر نشده ابوظبی هستند و اومدن یا دارن میان یا
پاسشونو فرستادندیک پیام خصوصی بدند تا امار داشته باشیم!
این تلفن من در دوبی است اگر کسی اومده اینجا زنگ بزنه هماهنگ باشیم
0566436094
توکل میکنیم به خداوایمان داریم او بنده هاشو بیشتر از خودشون دوست داره!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-09-23

(2011-09-23 ساعت 10:31)baz4baz نوشته:  سلام دوستان .دیروزانکاراشماره های زیادی رواعلام کرده ولی شماره هاترتیب نداشت وخیلی بهم ریخته هست .من خودم سری اول ودوم شمارمونو ندیدم .پس باحوصله نگاه کنیدایشالاکه شمارتون اعلام شده باشه.

راحت تر اینه که از امکان جستجو استفاده کنید و شماره کیس رو توی صفحه جستجو کنید. برای این کار ctrl+f رو بزنید و شماره کیس رو وارد کنید.
صمیمانه آرزو میکنم که همه دوستان کلیر نشده مهاجرسرایی و حتی غیر مهاجر سرایی که الان منتظرند در کمتر از یک هفته آینده دلشون شاد شه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - outlaw - 2011-09-23

(2011-09-23 ساعت 15:56)alirezagh نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 10:31)baz4baz نوشته:  سلام دوستان .دیروزانکاراشماره های زیادی رواعلام کرده ولی شماره هاترتیب نداشت وخیلی بهم ریخته هست .من خودم سری اول ودوم شمارمونو ندیدم .پس باحوصله نگاه کنیدایشالاکه شمارتون اعلام شده باشه.

راحت تر اینه که از امکان جستجو استفاده کنید و شماره کیس رو توی صفحه جستجو کنید. برای این کار ctrl+f5 رو بزنید و شماره کیس رو وارد کنید.
صمیمانه آرزو میکنم که همه دوستان کلیر نشده مهاجرسرایی و حتی غیر مهاجر سرایی که الان منتظرند در کمتر از یک هفته آینده دلشون شاد شه.

ctl+F منظور دوستمون بود

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-09-23

(2011-09-23 ساعت 16:14)outlaw نوشته:  ctl+F منظور دوستمون بود

بله حق با شماست، من اصلاح کردم. این چند وقت از بس که صفحات رو refresh کردم...