مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ویزای نامزدی آمریکا - tico - 2015-11-28

ارمنستان واسه جانويه وقت باز كردههههههه
[/quote]
ازکجا میفهمید که وقت سفارت باز کرده جای خاصی داره میشه بگید ازکجا متوجه شدید لینکشو بزارید

RE: ویزای نامزدی آمریکا - oct 31 - 2015-11-28

https://ais.usvisa-info.com/fa-am/niv

RE: ویزای نامزدی آمریکا - oct 31 - 2015-11-28

دوستانی که سفارت دبی و یا ابوظبی رفتند کدام پست را انتخاب کردند ؟

RE: ویزای نامزدی آمریکا - مريم مريم - 2015-11-28

(2015-11-28 ساعت 09:59)tico نوشته:  ارمنستان واسه جانويه وقت باز كردههههههه
ازکجا میفهمید که وقت سفارت باز کرده جای خاصی داره میشه بگید ازکجا متوجه شدید لینکشو بزارید
[/quote]

وقتي تو سايت ارمنستان با اكانتتون وارد ميشيد ميخوايد پول رو واريز كنيد نشون ميده وقتهاي خاليشو

RE: ویزای نامزدی آمریکا - roteil - 2015-11-28

سلام دوستان :

من کلی گشتم توی تاپیک ها ولی جوابم رو پیدا نکردم ، من 10 ماه پیش اقدام کردم ، فرم i-129 رو پر کردیم جهت ویزای نامزدی) ، ذر تاریخ April ۸, ۲۰۱۵ اپروو شده و کیس نامبر رو گرفتیم ( نقص مدارک هم نداشتیم )، الان ۶-۷ ماهی هست که تو سایت نوشته منتظر باشید !!!!! بعد الان می خواستم بدونم مرحله بعد چی هستش اصلا ؟؟؟ این که تو سایت زده منتظر نامه باشید و اگه آدرس رو عوض کردین اطلاع بدین یعنی چی ؟؟
این نامه دقیقا چیه ؟؟ (یکی میگه نامه وقت سفارت ، یکی می گی باید صبر کنی حالا ، یکی می گه بعدش دوباره یه نامه میاد)
شرمندم چون اطلاعات ندارم این همه سوال کردم . نمی دونم باید چی کار کنم !!!!!

ویزای نامزدی آمریکا - vahid4573 - 2015-11-28

سلام دوست عزيز بعد اپرو براتون بايد از ان وي سي نامه بياد كيس نامبر داشته باشيد معمولا ٣٠ ٤٠ روزه بايد بياد ممكنه نياد واسه من نيامد.زنگ بزنيد ان وي سي تلفني بپرسيد بعد تو سايت ceac ميتونيد چك كنيد وضعيت رو-مرحله بعد كه وقت گرفتنه.

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن

RE: ویزای نامزدی آمریکا - roteil - 2015-11-28

(2015-11-28 ساعت 18:22)vahid4573 نوشته:  سلام دوست عزيز بعد اپرو براتون بايد از ان وي سي نامه بياد كيس نامبر داشته باشيد معمولا ٣٠ ٤٠ روزه بايد بياد ممكنه نياد واسه من نيامد.زنگ بزنيد ان وي سي تلفني بپرسيد بعد تو سايت ceac ميتونيد چك كنيد وضعيت رو-مرحله بعد كه وقت گرفتنه.

سلام دوست عزیز :

راستش من کیس نامبر اون رو هم دارم !!! و تو سایت CEAC می زنم زده ready الان نمی دونم چه کنم !!! و بعدش چی می شه ؟؟ الان باید چی کار کنم ؟؟؟ شرمندم واقعا !!!!
باید منتظر وقت سفارت باشم که بهم میدن ؟؟؟ یا باید وقت بگیرم ؟؟؟؟

تو سایت ceac اینو نوشته :

Ready
Immigrant Visa Case Number: ABD2015
Case Creation Date: 24-Apr-2015
Status Updated Date: 10-Aug-2015

Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additional information about how Immigrant Visa interview appointments are scheduled can be found at: http://nvc.state.gov/interview

For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV.

ویزای نامزدی آمریکا - vahid4573 - 2015-11-28

خصوصي جوابتون رو دادم

RE: ویزای نامزدی آمریکا - roteil - 2015-11-29

(2015-11-28 ساعت 19:01)vahid4573 نوشته:  خصوصي جوابتون رو دادم

وای وای من پیغام خصوصی رو خوندم ،دارم سکته می کنم !!!!! دوستان به ما یه نامه داده بودن که من تازه متوجه شدم !!! داخلش تاریخ سفارت بوده !! من وکیل گرفتم و به من نگفت که چه جوری مراحل می گذره !!!! الان باید چی کار کنم ؟؟؟؟ وکیل می گه می شه نامه زد و گفت که جون به درخواست کننده ایمیل نیومده می شه ذوباره درخواست وقت داد !!! خواهشا بگین چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ زود وقت می دن دوباره ؟؟؟ وای من کیسم کلا 4 ماه زمان برده !!! ولی الان 9 ماهه .........!!!!!وای !!! اگه امروز اینجا پیغام نمی دادم کلا نمی فهمیدم !!!!!!

RE: ویزای نامزدی آمریکا - milad_819 - 2015-11-29

(2015-11-28 ساعت 08:51)oct 31 نوشته:  اینم از شانس بد ما
تا بول راواریز دبی کردیم و خودمون را درگیر انتقال مدارک ارمنستان وقت داد

سلام دوست من. این به شانس نیست. شما خیلی عجله کردی واسه همین ضرر کردی.
من که به شما گفتم کمی صبر کن وقت باز میشه.
ضمنا انتقال مدارک شما به یه سفارت دیگه حداقل 1.5 ماه طول میکشه.
میدونم همه استرس داریم اما نباید عجله کنید.

(2015-11-24 ساعت 21:47)اميرفاتح نوشته:  سلام به همه دوستان و شب همگي بخير

سوالي داشتم از شما عزيزان، من سربازي نرفتم و جز خريد خدمتي هاي اخير هستم، رشته تحصيليم مهندسي مكانيكه و يازده سال مهندس فروش تاسيسات تهويه مطبوع بودم و هيچ ارگان دولتي كار نكردم.
بنظرتون اف بي آي چك مي خورم؟ يعني برنامه ريزيم رو براي شيش ماه بذارم يا هشت نه ماه؟ من تازه كيس نامبرم ديروز اومده.
ممنونم

شما بهت FBI Check نمیخوره در صورتی که موقع مصاحبه تاکید کنی که شغلت خصوصی هست.
َنگران نباش دوست من.

(2015-11-25 ساعت 09:00)sepidkashanian نوشته:  
(2015-11-25 ساعت 01:25)sarahnokhod نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 18:34)vahid4573 نوشته:  دوست عزيز سلام
نميشه براتون پيام خصوصي داد.
بله بايد كل فرم پر بشه
امضا هم درسته

منظور از اصل فرم یعنی امضاء زیر فرم اورجينال باشه و کپی نباشه؟
همین؟

شما برای چی background check خوردین؟
من هم ایروان مصاحبه داشتم 17 نوامبر، همین بلا سرم اومد
خیلی طول میکشه؟Sad

مرسي سارا جان لطف كردي عزيزم

سلام دوستان
ديروز بالا خره نامه ي دعوت به سفارتم اومد، خيالم راحت شد.SmileSmile

خوشحالم که به حرف من رسیدی, و بیشتر خوشحالم که آروم شدی چ.ن دقیقا حال همه دوستان رو میفهمم.
من که به شما گفتم وقت بگیر, نامه هم میاد.
ایشالا میری سفارت و ویزاتو میگیری.

سلام به همه دوستان. یه مدت نبودم در حال تدارک و سفر به آمریکا بودم.
آلان هم تو آمریکا تو خونم نشستم و دارم مینویسم.
کلا اینجا بودن حس خوبیه. فکر کنم درک کنید.
اگه سوال دارید میتونید بپرسید جواب میدم.
دوستانی هم که کلی پیام خصوصی برای من گذاشتن متاسفم که نبودم و دیر جواب میدم اما ایشالا از این به بعد جواب میدم.

RE: ویزای نامزدی آمریکا - roteil - 2015-11-29

(2015-11-29 ساعت 02:06)roteil نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 19:01)vahid4573 نوشته:  خصوصي جوابتون رو دادم

وای وای من پیغام خصوصی رو خوندم ،دارم سکته می کنم !!!!! دوستان به ما یه نامه داده بودن که من تازه متوجه شدم !!! داخلش تاریخ سفارت بوده !! من وکیل گرفتم و به من نگفت که چه جوری مراحل می گذره !!!! الان باید چی کار کنم ؟؟؟؟ وکیل می گه می شه نامه زد و گفت که جون به درخواست کننده ایمیل نیومده می شه ذوباره درخواست وقت داد !!! خواهشا بگین چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ زود وقت می دن دوباره ؟؟؟ وای من کیسم کلا ۴ ماه زمان برده !!! ولی الان ۹ ماهه .........!!!!!وای !!! اگه امروز اینجا پیغام نمی دادم کلا نمی فهمیدم !!!!!!

من چی کار کنم ؟؟ چجوری دوباره وقت بگیریم ؟؟؟ من چه کنم ؟؟؟ عجب اشتباهی کردم !!!!

ویزای نامزدی آمریکا - vahid4573 - 2015-11-29

توضيح دادم خصوصي