مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - zohreh36 - 2011-09-26

(2011-09-26 ساعت 19:05)hvossoughi نوشته:  آنکارا آپدیت کرد
تبریک به کلیر شدگان عزیز
من باز هم نبودم Sad
دوست عزیز من هرچی میزنم23sepرو نشون میده؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hvossoughi - 2011-09-26

(2011-09-26 ساعت 19:44)zohreh36 نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 19:05)hvossoughi نوشته:  آنکارا آپدیت کرد
تبریک به کلیر شدگان عزیز
من باز هم نبودم Sad
دوست عزیز من هرچی میزنم23sepرو نشون میده؟

صفحه براتون cache شده، ctrl+f5 بزنید درست می شه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آمریکا - 2011-09-26

باز هم ما نبودیمممممممممممم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hvossoughi - 2011-09-26

من شماره های 23 sep رو با آپدیت امروز مقایسه کردم چند مورد حذف شده بود که طبیعی هستش چون ویزاشون رو گرفتن ، ولی فقط یک کیس نامبر جدید (البته از سری 2011ASXXXXX) که اونهم این شماره 2011AS34581 بود ، اضافه شده. آخه اینا چرا اینجوری می کنن؟؟؟؟
یعنی توی 3 روز فقط یه نفر کلیر شده ؟؟؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - moeen - 2011-09-26

babakhsıd farsı type mıkonam'
emrooz saat 5 kolly pasport be ups tahvıl shod!
omıdvaram tamam kasanı ke pasportashono be sefarat tahvıl dadan ba ye vızaye khosghel tahvıl begıranCool

RE: کلیرنس برندگان 2011 - pefa - 2011-09-26

برای دوستانی که صفحه ی جدید آپدیت آنکارا رو نمی بینن
وقتی که میخواید صفحه ی آپدیت شده ی آنکارا رو ببینید، چنتا علامت سوال در آخر آدرس بدون فاصله بنویسید
این باعث میشه که اون صفحه کاملا از سایت گرفته بشه و سراغ کش کامپیوتر یا ISP شما نمیره.
با یک علامت سوال
با سه علامت سوال
با 20 علامت سوال
هر چقدر دلتان خواست علامت سوال بزارید . فقط کیبوردتان انگلیسی باشد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - somaieh - 2011-09-26

سلام
ما باز هم نبودیم.همسرم انکارا پاسپورتا مون را تحویل داده تا ببینیم خدا چی میخواد. میخواستم خواهش کنم هر کس که .میتونه شماره های جدید رو جدا کنه و تو سایت بزاره

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-09-26

(2011-09-26 ساعت 21:43)somaieh نوشته:  سلام
ما باز هم نبودیم.همسرم انکارا پاسپورتا مون را تحویل داده تا ببینیم خدا چی میخواد. میخواستم خواهش کنم هر کس که .میتونه شماره های جدید رو جدا کنه و تو سایت بزاره

شماره 34581 جدید هست.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2011-09-26

(2011-09-26 ساعت 19:28)Mahsa S نوشته:  سلام دوستان خوبم
امروزمن و همسرم به سفارت رفتیم(در آنکارا) و پاسپورتشو تحویل دادیم. اونجا چند نفر از بچه های گل مهاجرسرا رو دیدیم .. از جمله آقایان sanit .. آمریکا .. Arshia .. این دوستهای عزیزمون هم همه پاس هاشون رو تحویل دادند.. امروز در کل جو مثبتی در سفارت بود و خانم آفیسر هم به خوبی جواب می داد ...
هنوز که کلیر نشدیم اما فعلا باید منتظر بمونیم تا پاس ها رو با ویزای خوشگل توش برامون بقرستن ...
انشااله همین چند روز همگی یه هورای بلند می کشیم ...

بنظرم سیاست سفارتین امسال عوض شده!
یعنی پاسپورتها رو میگیرن ولی قول نمیدن تا کسی موی دماغ نشه و روز اخر هم با گفتن یه کلمه ساری خودشون روراحت می کنند!
اگر تعداد ویزا زودتر تموم شه که بهانه بهتری دارند در غیر اینصورت هم......
من بنظرم موندن اینجا بیشتر از 5 شنبه بیخوده!
و اینکه به یک عده گفته اند دوشنبه اینده بیایید بیخوده! مگر مطمئن باشیم کلیر شده ایم یعنی اخرین فرصت اینجا اخر وقت 5 شنبه است!
(2011-09-26 ساعت 19:07)pefa نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 09:50)A.K نوشته:  من چند روزی به اینترنت دسترسی نداشتم
اینم تا جایی که من تونستم آخرین تغییرات منتظران کلیرنس 2011 رو در بیارم
با آرزوی کلیر شدن این عزیزان

[عکس: i68547_.jpg]

با توجه به گفته ی دکتر محمودی(همسرم چندین ماهه که منتظر من هستن و افسر لبخند زدن)، همسر ایشون، کلیر شدن
پس یک سطر رو به ایشون اختصاص بدین
بچه هایی که میرن سفارت و هنوز کلیرشون نیومده، این سوال رو مطرح کنن که آیا بدون شرکت در قرعه کشی، میتونن روال گرفتن ویزا رو برای سال جدید از سر بگیرن؟
چون من برنده اصلی بوده ام به خانمم ویزا ندادند و اصراری به یک سطر یا دو سطر بودن جدول این دوست عزیزم ندارم!
مهم اینه که هیچ کس توی این جدول باقی نمونه!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-09-26

دوستان عزیز بعضی از افراد حاضر در جدول که احتمالا ویزا گرفته اند ولی دلیل مستقیمی برای اثبات اون نداریم رو با علامت ستاره مشخص کردم...

دوستانی که تغییر وضعیت در کیسشون داشتن لطفا اعلام کنن که تصحیح کنم

با آرزوی کلیر شدن همه دوستان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ali Sepehr - 2011-09-27

برای جلوگیری از بحران در روز های آخر چند تا قانون رو مخصوص این تاپیک میگم تا مشکلی بوجود نیاد و تشنجی ایجاد نشه :

1- بند 4 قوانین مهاجرسرا : کاربران سایت می‌بایست به هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از عبارات مناسب و محترمانه استفاده نمایند. پاسخهای ارسالی باید در ارتباط کامل با موضوع مورد بحث باشد. درد دل، کنایه، مطرح کردن سوال غیر مرتبط با موضوع و مواردی از این دست ممنوع است.

2- بند 9 قوانین مهاجرسرا : ارسال مطالب سیاسی، تبلیغاتی و همچنین توهین به فرد، قشر یا ملیت خاص ممنوع است.

3- بند 11 قوانین مهاجرسرا : انتشار شایعات یا اخبار غیر موثق ممنوع است.

4- بند 13 قوانین مهاجرسرا : تبدیل محیط علمی انجمن‌ها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی ممنوع است. در صورت مشاهده ایجاد اختلاف و دعوا در یک تاپیک، پست‌های کاربران خاطی حذف و تاپیک به طور موقت یا دایم قفل می‌شود. تشخیص این موارد به عهده مدیران سایت خواهد بود.

5- بند 14 قوانین مهاحرسرا : برای تشکر و تبریک به دیگر کاربران از دکمه «تبریک و تشکر» استفاده کنید. ارسال متونی که صرفا برای تشکر، تبریک و احوال پرسی نوشته می‌شوند، ممنوع است و پاک خواهند شد.

6- بند 19 قوانین مهاجرسرا : مسایل مدیریتی سایت را به عهده مدیران بگذارید، در صورت مشاهده تخلف از سوی دیگر کاربران، موضوع را فقط از طریق پیغام خصوصی با مدیران سایت درمیان گذاشته و یا با کلیک بر روی لینک «گزارش» که در پایین آن مطلب وجود دارد، مسئولین سایت را آگاه سازید.

7- قانونی هم برای این تاپیک می گذاریم که متخلفان از قانون به تشخیص مدیران با محرومیت هایی مواجه می شوند :

ارسال پست در این تاپیک برای کسانی که برنده 2011 نیستند بغیر از مدیران سایت ممنوع است.

این پست ممکن است در روزهای آینده نیز تکرار شود.

با تشکر از توجه کلیه دوستان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-09-27

(2011-09-26 ساعت 23:03)drmahmoodi نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 19:28) نوشته:  سلام دوستان ......

بنظرم سیاست سفارتین امسال عوض شده!
یعنی پاسپورتها رو میگیرن ولی قول نمیدن تا کسی موی دماغ نشه و روز اخر هم با گفتن یه کلمه ساری خودشون روراحت می کنند!
اگر تعداد ویزا زودتر تموم شه که بهانه بهتری دارند در غیر اینصورت هم......
من بنظرم موندن اینجا بیشتر از 5 شنبه بیخوده!
و اینکه به یک عده گفته اند دوشنبه اینده بیایید بیخوده! مگر مطمئن باشیم کلیر شده ایم یعنی اخرین فرصت اینجا اخر وقت 5 شنبه است!
(2011-09-26 ساعت 19:07) نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 09:50) نوشته:  [IMG][/IMG]
دکتر محمودی عزیز
ضمن سلام به شما، باید بگم همه ما که طی این مدت پروسه لاتاری با هم همراه بودیم اعم از ویزا گرفته و نگرفته و کلیر شده و ... همگی داریم الان امیدوارانه وضعیت دوستان منتظر رو دنبال می کنیم و از صمیم قلب آرزو می کنیم خاطره خوشی تا پایان این هفته برای همه باقی بمونه و همه شما دوستان منتظر هم ویزا بگیرید.

ولی راجع به اون قضیه دوشنبه توجه کنید که پنج شنبه آخرین روز کاری ابوظبی هست ولی جمعه که 30 سپتامبر و روز آخر هست، واشنگتن تعطیل نیست و کار می کند. به همین دلیل ممکنه در روز آخر شماره ای از اونجا به سفارت اعلام بشه که در آنصورت اگر بخواهند می توانند دوشنبه کاری بکنند.

توجه کنید که سال گذشته هم یکی از بچه های سایت با نام کاربری "گاتا" بودند که تا روز آخر اونجا نموندند و برگشتند ولی در روز آخر علیرغم اینکه قبلش گفته بودند ویزا تموم شده، ولی نهایتا ابوظبی به چند نفر مجددا ویزا داد.

بنابراین اگر بحث دوشنبه را مطرح کرده اند، به نظر من کسانی که این همه مدت را توی ابوظبی معطل شده اند، اون دو روز هم روش ، ضرری نداره. ممکنه در لحظه آخر فرجی بشه.

به امید دریافت ویزای تک تک دوستان منتظر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-09-27

دوستان، همان طور که satusa عزیز هم به درستی نوشتند، لطفا" تا پایان سپتامبر اگر آنکارا یا ابوظبی هستید همون جا باقی بمونید. ما هنوز هم از اینکه تعداد معدودی از بچه های پارسال ویزا نگرفتند ناراحت و کلافه هستیم. پس امسال این ناراحتی رو زیاد نکنید و با ویزا برگردید. خودتون بهتر از من میدونید که امسال رفتار سفارت (با امید به خدا) طوریه که دوست دارند ویزا رو صادر کنند و فقط منتظر کلیرنس هستند. پس اگه حتی آخرین ساعات هم کلیر شوید به نظر من با شما این همکاری رو خواهند کرد که ویزا رو صادر کنند.
دوباره میگم؛ بستن این تاپیک حتی اگر یک نفر هم، از اعضای اون کلیر نشده باشند لطفی نداره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ali Sepehr - 2011-09-27

دوستان عزیز تا الان سه بار قوانین رو تکرار کردم اما هنوز هم بعضی دوستان رعایت نمی کنند .

بند 4 قوانین مهاجرسرا : کاربران سایت می‌بایست به هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از عبارات مناسب و محترمانه استفاده نمایند. پاسخهای ارسالی باید در ارتباط کامل با موضوع مورد بحث باشد. درد دل، کنایه، مطرح کردن سوال غیر مرتبط با موضوع و مواردی از این دست ممنوع است.

در صورت تکرار و مشاهده ی پست های حاوی درددل ، شعر ، کنایه و ... کاربر خاطی یک هفته از فعالیت در سایت محروم خواهد شد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - planetearth - 2011-09-27

دوستان عزيز
إز نظر زماني امريكا ١٠ ساعت يا بيشتر با ايران و تركيه فاصله زماني داره و مثلا جمعه ٣٠ سپتامبر ساعت ٤ بعدظهر امريكا ميشه شنبه صبح تركيه و يا ايران پس تا دوشنبه كه سفارت باز ميشه لطفا صبر كنيد و در تركيه و يا أبوظبي بمونيد.

٤ روز باقي مونده و اميد داشته باشيم