مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-27

(2011-09-27 ساعت 00:54)satusa نوشته:  satusa نوشته :
دکتر محمودی عزیز
ضمن سلام به شما، باید بگم همه ما که طی این مدت پروسه لاتاری با هم همراه بودیم اعم از ویزا گرفته و نگرفته و کلیر شده و ... همگی داریم الان امیدوارانه وضعیت دوستان منتظر رو دنبال می کنیم و از صمیم قلب آرزو می کنیم خاطره خوشی تا پایان این هفته برای همه باقی بمونه.
ولی راجع به اون قضیه دوشنبه توجه کنید که پنج شنبه آخرین روز کاری ابوظبی هست ولی جمعه که 30 سپتامبر و روز آخر هست، واشنگتن تعطیل نیست و کار می کند. به همین دلیل ممکنه در روز آخر شماره ای از اونجا به سفارت اعلام بشه که در آنصورت اگر بخواهند می توانند دوشنبه کاری بکنند.
توجه کنید که سال گذشته هم یکی از بچه های سایت با نام کاربری "گاتا" بودند که تا روز آخر اونجا نموندند و برگشتند ولی در روز آخر علیرغم اینکه قبلش گفته بودند ویزا تموم شده، ولی نهایتا ابوظبی به چند نفر مجددا ویزا داد. بنابراین اگر بحث دوشنبه را مطرح کرده اند، به نظر من کسانی که این همه مدت را توی ابوظبی معطل شده اند، اون دو روز هم روش ، ضرری نداره. ممکنه در لحظه آخر فرجی بشه.
در تائید فرمایش دوستمون باید بگم صد در صد اینطوره . بدلایل زیر :
اگه یادتون باشه امسال نتایج قرعه کشی 2012 یکبار باطل شد و دوباره قرعه کشی شده و خیلی ها که confirmation number شون رو دور انداختند ، نتونستند نتایجشون رو چک کنند . گواه این مساله جدول مصاحبه های آنکارا برای ماه اکتبره که لاتاری ها به نسبت پارسال خیلی کم هستند . از اینرو اداره مهاجرت آمریکا سعی میکنه بخشی از کمبود ها رو با صدور راحت تر ویزا برای 2011 ها جبران کنه که بعنوان نمونه میتونیم صدور یکضرب ویزا برای اغلب مصاحبه های ماه سپتامبر رو نام ببریم.
آخرین روز صدور ویزا ساعت 24 ، 30 سپتامبر بوقت آمریکاست ( چون سفارت برای صدور ویزا با شبکه به اداره مهاجرت وصل میشه و رفرنس صدور ویزا ساعت اداره مهاجرت هست ) که پایان این روز برای ابوظبی میشود ساعت 8 صبح شنبه و برای آنکارا 7 صب شنبه که مطمئن باشید بدلیل بالا که براتون گفتم سفارت ها دستور دارند نهایت تلاش رو برای صدور ویزا انجام بدهند و چند نفر رو مسئول صدور ویزا تا آخرین لحظات 30 سپتامبر بگذارند و چون ابوظبی روز های یکشنیه تحویل پاسپورت نداره دوشنبه رو برای مراجعه بعدی اعلام کرده . به امید خبرهای خوب

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SH1A2R3 - 2011-09-27

satusa نوشته :
دکتر محمودی عزیز
ضمن سلام به شما، باید بگم همه ما که طی این مدت پروسه لاتاری با هم همراه بودیم اعم از ویزا گرفته و نگرفته و کلیر شده و ... همگی داریم الان امیدوارانه وضعیت دوستان منتظر رو دنبال می کنیم و از صمیم قلب آرزو می کنیم خاطره خوشی تا پایان این هفته برای همه باقی بمونه.
ولی راجع به اون قضیه دوشنبه توجه کنید که پنج شنبه آخرین روز کاری ابوظبی هست ولی جمعه که 30 سپتامبر و روز آخر هست، واشنگتن تعطیل نیست و کار می کند. به همین دلیل ممکنه در روز آخر شماره ای از اونجا به سفارت اعلام بشه که در آنصورت اگر بخواهند می توانند دوشنبه کاری بکنند.
توجه کنید که سال گذشته هم یکی از بچه های سایت با نام کاربری "گاتا" بودند که تا روز آخر اونجا نموندند و برگشتند ولی در روز آخر علیرغم اینکه قبلش گفته بودند ویزا تموم شده، ولی نهایتا ابوظبی به چند نفر مجددا ویزا داد. بنابراین اگر بحث دوشنبه را مطرح کرده اند، به نظر من کسانی که این همه مدت را توی ابوظبی معطل شده اند، اون دو روز هم روش ، ضرری نداره. ممکنه در لحظه آخر فرجی بشه.

[/quote]
اگه یادتون باشه امسال نتایج قرعه کشی 2012 یکبار باطل شد و دوباره قرعه کشی شده و خیلی ها که confirmation number شون رو دور انداختند ، نتونستند نتایجشون رو چک کنند . گواه این مساله جدول مصاحبه های آنکارا برای ماه اکتبره که لاتاری ها به نسبت پارسال خیلی کم هستند . از اینرو اداره مهاجرت آمریکا سعی میکنه بخشی از کمبود ها رو با صدور راحت تر ویزا برای 2011 ها جبران کنه که بعنوان نمونه میتونیم صدور یکضرب ویزا برای اغلب مصاحبه های ماه سپتامبر رو نام ببریم.
آخرین روز صدور ویزا ساعت 24 ، 30 سپتامبر بوقت آمریکاست ( چون سفارت برای صدور ویزا با شبکه به اداره مهاجرت وصل میشه و رفرنس صدور ویزا ساعت اداره مهاجرت هست ) که پایان این روز برای ابوظبی میشود ساعت 8 صبح شنبه و برای آنکارا 7 صب شنبه که مطمئن باشید بدلیل بالا که براتون گفتم سفارت ها دستور دارند نهایت تلاش رو برای صدور ویزا انجام بدهند و چند نفر رو مسئول صدور ویزا تا آخرین لحظات 30 سپتامبر بگذارند و چون ابوظبی روز های یکشنیه تحویل پاسپورت نداره دوشنبه رو برای مراجعه بعدی اعلام کرده . به امید خبرهای خوب

میشه بفرمایید یادتون هست که داسه اکتبر پارسال حدودا چند نفر برا ی مصاحبه رفتن؟مدیر محترم تورو خدا دعوام نکنین ندونستم کجا مطرحش کنم اگه صلاح دونستین حذفش کنین فقط دعوا نکنینSad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-09-27

طبق آخرین آمارهای واصله از مرکز رسمی آمار مهاجرسرا:

1: تعداد کل دوستان کلیر نشده در حال حاضر 20 نفر

2:تعداد منتظرین آنکارا 14 نفر

3: تعداد منتظرین خلیج فارس 5 نفر

4: منتظرین کپنهاگ هم 2 نفر(دکتر گاد فلای و همسرشون که در جدول یک نفر ثبت شده اند)

دوستان جهت مشاهده نام افراد میتونن به جدول مراجعه کنند

توضیح: در صورتی داشتن هر گونه اطلاعات مبنی بر کلیر شدن افراد فوق اینجانب را مطلع نمایید

ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javad_2 - 2011-09-27

سلام دوستان

من خودم که ویزا گرفتم دقیقا به اندازه شما دوستان در استرس هستم روزی چند بار میام ببینم کیس جدیدی ویزا گرفته یا نه و به اندازه همون دوستی که ویزا میگیره ذوق زده میشم امیدوارم همه دوستان هرچه زودتر ویزاهاشون رو بگیرن انشا الله

(2011-09-27 ساعت 10:56)free_free نوشته:  طبق آخرین آمارهای واصله از مرکز رسمی آمار مهاجرسرا:
1: تعداد کل دوستان کلیر نشده در حال حاضر 20 نفر
2:تعداد منتظرین آنکارا 14 نفر
3: تعداد منتظرین خلیج فارس 5 نفر
4: منتظرین کپنهاگ هم 2 نفر(دکتر گاد فلای و همسرشون که در جدول یک نفر ثبت شده اند)
توضیح: در صورتی داشتن هر گونه اطلاعات مبنی بر کلیر شدن افراد فوق اینجانب را مطلع نمایید
طی دیروز و امروز 2 نفر در مهاجرسرا برام پیام دادند و راهنمایی میخواستند . این دوستان در جدول نیستند ولی توی صف انتظار کلیر هستند و ابوظبی مصاحبه داشتند این نشون میده تعداد کلیر نشده ها بمراتب بیشتره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shabtab1345 - 2011-09-27

سلام
ما هم ویزامونو گرفتیم
با تشکر از همه دوستان مهاجر سرا که در اینراه خیلی کمک کردند
امیدوارم همه ویزا بگیرند تا خوشحالی ما کامل بشه
ما هرچند ویزا گرفتیم ولی شادی اصلی ما زمانی هست که بقیه هم ویزا بگیرند

RE: کلیرنس برندگان 2011 - imanmamad - 2011-09-27

دوستان منتظر به نظر من تا حدود 4 ساعت دیگه چک کردن سایت ها بی فایدس چون اگر قرار باشه جوابی از آمریکا بیاد حالا چه نیویورک یا واشنگتن حدود ساعت الان برای نیویورک 05:15 و واشنتگتن 04:15 صبح هست.
امیدوارم اون کارمنده خوشکله(آقا یا خانومش برام فرقی ندراه) امروز از دنده راست بلند شده باشه و یک روز رویایی برای همه منتظران بسازه.
شاید تا جمعه بیاید-خداکنه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Mahsa S - 2011-09-27

(2011-09-27 ساعت 10:04)naeiji1974 نوشته:  
دکتر محمودی عزیز

با سلام
دوست عزیز سوالی که اینجا مطرحه اینه که اکثر بچه های آنکارا پاسشون رو تحویل سفارت دادن و منتظرن. با توجه به صحبت های شما آیا سفارت تا آخرین لحظه که امکان دریافت ویزا باشه پاس رو نگه میداره یا برمیگردونه و ما باید خودمون بیشتر صبر کنیم؟

(2011-09-27 ساعت 14:26)Mahsa S نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 10:04)naeiji1974 نوشته:  
دکتر محمودی عزیز
دوست عزیز سوالی که اینجا مطرحه اینه که اکثر بچه های آنکارا پاسشون رو تحویل سفارت دادن و منتظرن. با توجه به صحبت های شما آیا سفارت تا آخرین لحظه که امکان دریافت ویزا باشه پاس رو نگه میداره یا برمیگردونه و ما باید خودمون بیشتر صبر کنیم؟
من نظرم اینه که سفارت تا اخرین لحظه پاسارو نگه میداره تا شاید جواب دوستانی که کلیر نشدند بیاد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - goli20 - 2011-09-27

پدرمن هم از دوشنبه در آنکارا هستن و روز دوشنبه که مدارکشون رو تحویل دادن و بهشون گفتن منتظر باشین و آدرس هتل رو گرفتن توجهی هم به قضیه ی اسپانسرما نشده!! با توجه به اینکه کلیر شده بودیم احتمال ویزامون چقدرمیتونه باشه!!؟ما تو شوک ایم بالاخره چی میشه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javad_2 - 2011-09-27

(2011-09-27 ساعت 14:55)goli20 نوشته:  پدرمن هم از دوشنبه در آنکارا هستن و روز دوشنبه که مدارکشون رو تحویل دادن و بهشون گفتن منتظر باشین و آدرس هتل رو گرفتن توجهی هم به قضیه ی اسپانسرما نشده!! با توجه به اینکه کلیر شده بودیم احتمال ویزامون چقدرمیتونه باشه!!؟ما تو شوک ایم بالاخره چی میشه؟

تبریک میگم پس مشکل اسپانسر حل شده امروز یا فردا ویزاتون رو میگیرینWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shahriar2002 - 2011-09-27

سلام به دوستان عزیز

من هم دیروز مدأرکم رو تحویل دادم. خانوم آفیسر با خوشروئی گفت منتظر باشم. جالبه که با لبخند گفت انشالله کارا درست می‌شه. دوستان خوبم در آنکارا من چند روزه اینجا در هتل نوا پلاس نزدیک هتل ددمان هستم. خوشحال میشم اگر خواستین همدیگه رو ببینیم.

دوستان آنکارا آپدیت کرده . فکر کنم سه کیس اضافه شده . از مهاجرسرا کسی هست ؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-09-27

ظاهرا يكي از كيسهاي جديد مربوط به مصاحبه اوايل ژانويه بوده است و بيش از 250 روز منتظر بوده.
دوستان منتظر اميدتون رو از دست ندهيد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mojezeh khamoosh - 2011-09-27

با سلام
من خیلی خوشحالم چون یکی از دوستان خوبم ( همسر آمریکا) بالاخره امروز کلیر شد و نگرانی خودش و همسرشون به پایان رسید.
خیلی بهشون تبریک میگم و معذرت می خوام ازشون چون زودتر از خودشون این خبر را اینجا اعلام کردم.
برای بقیه دوستان هم آرزوی موفقیت می کنم.