مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ویزای نامزدی آمریکا - شهلا 1346 - 2016-02-10

الانم كه منتظرم تا ببينم نظر uscis چيه
به من حق ميده يا به...!!!!
كلا وكيل مون مي گه اينا هميشه مي خوان وقت تلف شه تا زير يك سال و نيم ويزا ندن

-------
دوست عزیز امیدوارم هرچه سریعتر به نتیجه برسید.
شما با ایرانی سیتیزن ازدواج کردید یا آمریکایی؟ 
مدارک شما هم برگشت از سفارت به امریکا؟
وکیل تون فقط نامه فرستاد برای اعتراض؟
چند وقت هست منتظر خبر هستید؟

RE: ویزای نامزدی آمریکا - Partov - 2016-02-20

دوستای گلم من برای ویزای نامزدی آمریکا میخوام اقدام کنم و برای اینکه مدرک داشته باشم چت هامونو و تکست هامونو توی واتس آپ دارم!چطوری باید نشون بدم؟رو سی دی بریزم؟اسکرین شات بگیرم؟ایمیل بفرستم براشون یا از تکست هامون کپی بگیرم بفرستم اگه ی وقت خواستن؟فقط تو برنامه وانس آپ که میشه بک آپ بگیری از چت هات یا ایمیل کنی به جایی
اگه کسی اطلاعاتی داره به منم بگه

RE: ویزای نامزدی آمریکا - قرباني - 2016-02-20

(2016-02-20 ساعت 16:11)Partov نوشته:  دوستای گلم من برای ویزای نامزدی آمریکا میخوام اقدام کنم و برای اینکه مدرک داشته باشم چت هامونو و تکست هامونو توی واتس آپ دارم!چطوری باید نشون بدم؟رو سی دی بریزم؟اسکرین شات بگیرم؟ایمیل بفرستم براشون یا از تکست هامون کپی بگیرم بفرستم اگه ی وقت خواستن؟فقط تو برنامه وانس آپ که میشه بک آپ بگیری از چت هات یا ایمیل کنی به جایی

-------------
سلام دوست عزيز بايد به خودتون ايميل كنيد
بعد بريد از صفحات چت تون تو ايميل تون پرينت بگيريد
واتس آپ خيلي خوبه پرينتاش چون با تاريخ و ساعت
بايد تو برگه پرينت بگيرن همراه مدارك تون بفرستين
يه نسخه هم برا خودتون بگيرين مصاحبه ببريد
برا من كه اينطوري بود

RE: ویزای نامزدی آمریکا - termeh.abrishami - 2016-02-22

(2016-02-20 ساعت 16:11)Partov نوشته:  دوستای گلم من برای ویزای نامزدی آمریکا میخوام اقدام کنم و برای اینکه مدرک داشته باشم چت هامونو و تکست هامونو توی واتس آپ دارم!چطوری باید نشون بدم؟رو سی دی بریزم؟اسکرین شات بگیرم؟ایمیل بفرستم براشون یا از تکست هامون کپی بگیرم بفرستم اگه ی وقت خواستن؟فقط تو برنامه وانس آپ که میشه بک آپ بگیری از چت هات یا ایمیل کنی به جایی

عزیزم من سی دی بردم نذاشتند با خودم داخل ببرم سی دی و فلش ام رو گرفتند اصلا نذاشتند ببرم داخل ،با خودت سی دی و فلش و .. نبر

RE: ویزای نامزدی آمریکا - Dokhmali - 2016-03-06

سلام.دوستانی که ویزای نامزدی دارن و میخوان ازدواجشون رو ثبت آمریکایی کنن و یا دوستانی که این مراحل رو گذروندن کسی اطلاعات کاملی از فرم "پری نپ اگریمنت" داره؟

RE: ویزای نامزدی آمریکا - milad_819 - 2016-03-12

(2016-03-06 ساعت 17:58)Dokhmali نوشته:  سلام.دوستانی که ویزای نامزدی دارن و میخوان ازدواجشون رو ثبت آمریکایی کنن و یا دوستانی که این مراحل رو گذروندن کسی اطلاعات کاملی از فرم "پری نپ اگریمنت" داره؟

بله.( به انگلیسی میشه Prenup یا Prenuptial)
این فرم نیست.
این یه قرار داد هست که طرفین ازدواج, قبل از ازدواج با هم میبندن و امضا میکنن که بعد از طلاق دارایی ها نصف نشه و به کسی که اینو امضا کرده از طرف همسر هیچ پولی نمیرسه.
اگه نامزد شما گفته اینو امضا کنی داره زرنگ بازی در میاره, شما هم داره سرت کلاه گشادی میره. بپا نیافتی تو تله.

RE: ویزای نامزدی آمریکا - Nakisa - 2016-03-13

سلام دوستان
من هنوز طلاقم فاينال نشده ولي با اقايي اشنا شدم مي خواستم ببينم كه Uscis به تاريخ فاينال شدن طلاق كار دارن يا نه جون بايد از امريكا خارج بشم وبراي درخواست كه مدارك اوليه مي خوان تاريخ بيليط جك ميشه ربط داره به فاينال طلاق يا نه
مرسي از راهنماييتون

ویزای نامزدی آمریکا - narges_eb1 - 2016-03-13

(2016-03-13 ساعت 09:43)Nakisa نوشته:  سلام دوستان
من هنوز طلاقم فاينال نشده ولي با اقايي اشنا شدم مي خواستم ببينم كه Uscis به تاريخ فاينال شدن طلاق كار دارن يا نه جون بايد از امريكا خارج بشم وبراي درخواست كه مدارك اوليه مي خوان تاريخ بيليط جك ميشه ربط داره به فاينال طلاق يا نه
مرسي از راهنماييتون

سلام بله چون كيس من هم مشابه شما بود ما تا زماني كه نامزدم طلاقش اوكي نشده بود نتونستيم مدارك بفرستيم براي تشكيل پرونده نامزد من دو سال قبلش جدا شده بود ولي قانوني نكرده بود طلاقشو برا همين كلي تشكيل پرونده مون عقب افتاد

مرسي از راهنماييتون

ولي در هر صورت شما همه مدارك دال بر رابطه رو از همين الان جمع اوري كن

مدارك تلفن وايميل دارم ولي ميخواستم بدونم كه قبل از فاينال شدن طلاق مي تونم ايشون رو ببينم ويه مدتي زندكي كنم با ايشون
ممنون ميشم

شما ميتوني اين كارو بكني البته زندگي كردن رو نميدونم ولي بعد كه پرسيدن ازتون تو سفارت جريان چيه بگي ايشون جدا شده بودن ولي كاراي قانونيشو نكرده بودن مثلا از لحاظ عاطفي از همسرش جدا بوده ولي هنوز كاراي طلاقشو نكرده بوده البته اين نظر منه نميدونم مشكلي پيش بياد اميدوارم دوستان ديگه م كمك كنن

سلام دوستان
در چه صورت اسپانسر نياز هست ؟
ممنون

RE: ویزای نامزدی آمریکا - Dokhmali - 2016-03-15

(2016-03-12 ساعت 14:01)milad_819 نوشته:  
(2016-03-06 ساعت 17:58)Dokhmali نوشته:  سلام.دوستانی که ویزای نامزدی دارن و میخوان ازدواجشون رو ثبت آمریکایی کنن و یا دوستانی که این مراحل رو گذروندن کسی اطلاعات کاملی از فرم "پری نپ اگریمنت" داره؟

بله.( به انگلیسی میشه Prenup یا Prenuptial)
این فرم نیست.
این یه قرار داد هست که طرفین ازدواج, قبل از ازدواج با هم میبندن و امضا میکنن که بعد از طلاق دارایی ها نصف نشه و به کسی که اینو امضا کرده از طرف همسر هیچ پولی نمیرسه.
اگه نامزد شما گفته اینو امضا کنی داره زرنگ بازی در میاره, شما هم داره سرت کلاه گشادی میره. بپا نیافتی تو تله.

خیلی ممنون. نه همینطوری شنیده بودم هنوز خبری از این حرفا نیست. ؛)

RE: ویزای نامزدی آمریکا - milad_819 - 2016-03-15

مرسي از راهنماييتون

رابطه شما با کسی که میخوای باهاش ازدواج کنی یا کسی که میخوای ازش طلاق بگیری به USCIS مربوط نمیشه.
اما شما تا زمانی که طلاقت فاینالایز نشده نمیتونی برای هیچ ویزایی اقدام کنی.

RE: ویزای نامزدی آمریکا - Nakisa - 2016-03-16

(2016-03-15 ساعت 13:28)milad_819 نوشته:  
مرسي از راهنماييتون

رابطه شما با کسی که میخوای باهاش ازدواج کنی یا کسی که میخوای ازش طلاق بگیری به USCIS مربوط نمیشه.
اما شما تا زمانی که طلاقت فاینالایز نشده نمیتونی برای هیچ ویزایی اقدام کنی.

ممنون از جوابتون
تبريك مي گم كه ويزاتون ٤ ماه گرفتيد ????????