مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - prismatic - 2011-09-28

سلام به تمام دوستان.
با پيگيري كه انجام دادم و خانومم رو به سفارت ابوظبي فرستادم يكشنبه پاسهامون رو داديم بدون اينكه كلير شده باشيم. روز سه شنبه مجدداً خانومم به سفارت مراجعه كرد و در كمال ناباوري با محبت‌هاي خانوم م... ويزاهامون رو دادند. واقعاً باور نكردني بود. وقتي خانومم اين خبر رو بهم داد باور كنين زبونم بند اومده بود. هنوزم در سايت كليرنس ما ثبت نشده. خيلي عجيبه. اين اتفاق در سال گذشته هم براي يكي از دوستان افتاده بود. بنابراين دوستان عزيز اميدتون رو از دست نديد. پيگيري كنيد و خانوم م... رو هم دست كم نگيرين. واقعاً محبت كردند. اميدوارم كه همه كساني كه تا الان ويزا نگرفتند ويزاشون رو بگيرن چون حس خوبيه كه خودم تجربه‌اش كردم و دلم ميخواد در اين حس بقيه هم با من شريك باشند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hvossoughi - 2011-09-28

امروز رفتم سفارت خانم آفیسر فرمودند که میدونم سخته ولی منتظر بمونین سفارت تا جمعه شب هم اگر کلیر بشین ویزا رو چاپ می کنه.
من هم منتظرم Rolleyes

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2011-09-28

بچه های ابوظبی امسال دو روز کاری در امریکارو از دست میدن!
چون فردا این موقع که ساعت پایانی کار سفارت در ابوظبی است هنوز در امریکا 5شنبه نشده و به رغم خوشبینی و توصیه دوستان عزیز خودم فکر نمیکنم کارمندان سفارت در روز جمعه و ساعات اولیه صبح شنبه توی سفارت بمونند و کار مارو انجام بدهندو یکشنبه صبح هم که روز اول کاری اوناست عملا همه چی تمومه!
بهر حال قصد دارم فردا که اخرین روزیه که به ابوظبی میریم ازشون سوال کنیم ببینیم چی میگن؟!
بهرحال برای من این ماجرا مثل فینال جام جهانی شده که از 190 کشور دنیا فقط 32 تیم به مرحله پایانی میرسن واز اونا فقط دو تیم به فینال میرسن!
الان 90 دقیقه وقت قانونی و30 دقیقه وقت اضافی هم تموم شده و ضربات پنالتی تکلیف قهرمان رو معلوم میکنه!؟
و ما هم بهترین پنالتی زن های تیممون رو اماده کردهایم ![/b]
[b]drmahmoodi
Hanok
Kamran22
Alisarshar
ali899

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mahnoor - 2011-09-28

(2011-09-28 ساعت 17:45)drmahmoodi نوشته:  بچه های ابوظبی امسال دو روز کاری در امریکارو از دست میدن!
چون فردا این موقع که ساعت پایانی کار سفارت در ابوظبی است هنوز در امریکا 5شنبه نشده و به رغم خوشبینی و توصیه دوستان عزیز خودم فکر نمیکنم کارمندان سفارت در روز جمعه و ساعات اولیه صبح شنبه توی سفارت بمونند و کار مارو انجام بدهندو یکشنبه صبح هم که روز اول کاری اوناست عملا همه چی تمومه!
بهر حال قصد دارم فردا که اخرین روزیه که به ابوظبی میریم ازشون سوال کنیم ببینیم چی میگن؟!
بهرحال برای من این ماجرا مثل فینال جام جهانی شده که از 190 کشور دنیا فقط 32 تیم به مرحله پایانی میرسن واز اونا فقط دو تیم به فینال میرسن!
الان 90 دقیقه وقت قانونی و30 دقیقه وقت اضافی هم تموم شده و ضربات پنالتی تکلیف قهرمان رو معلوم میکنه!؟
[b]drmahmoodi
Hanok
Kamran22
Alisarshar
ali899
دوست عزیز میدونم که سخته ولی امید خودتون رو از دست ندید امیدوارم فردا این وقع به اندازه تمام دنیا خوشحال باشید و با ویزا برگردید. پایان شب سیه سپید است .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-28

(2011-09-28 ساعت 17:45)drmahmoodi نوشته:  بچه های ابوظبی امسال دو روز کاری در امریکارو از دست میدن!
[b]drmahmoodi
Hanok
Kamran22
Alisarshar
ali899
مطمئنا جمعه رو سر کار میان چون میدونن آخرین مهلت لاتاری هاست . شک نکنید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mahnoor - 2011-09-28

من هم موافقم قطعا" همینطوره جمعه 30 سپتامبره و باید سر کار باشند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hvossoughi - 2011-09-28

تبریک به کلیر شده های عزیز
باز هم آنکارا آپدیت کرد و
باز هم من نبودم
ولی بالاخره میاد
RolleyesRolleyesRolleyes

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-09-28

[b]drmahmoodi
Hanok
Kamran22
Alisarshar
ali899

دكتر محمودي عزيز
من افتخار ديدن شما و خيلي از دوستاني كه الان منتظر هستن رو نداشتم، ولي واقعاً از صميم قلب براتون آرزوي موفقيت ميكنم و شايد باور نكنيد كه خيلي به فكر شما دوستان هستم.
شايد اين حرف براي خيلي از دوستان غير عقلاني باشه ولي چون خودم اعتقاد دارم، براي همتون يك نذر كردم كه ايشاالله ميگيره و هم با هم ميريم اداش ميكنيم.
ته قلبم روشنه كه نتيجه مطلوب رو خواهيد گرفت
خوب،خوش و موفق باشيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bfarhadm - 2011-09-28

dr mahmoodi ،ali sarshar ،ali 899 ،hanock ،
عزیزان میخواهیم در این تاپیک رو تخته کنیم منتظر شماییم.
همگی باید به تاپیک اولین سفر به امریکا منتقل بشیم
همه با هم
my dearest god
we need a miracle
could u send us
immidiatly

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Mahsa S - 2011-09-28

دوستان باز هم ما نبودیم ... این قطار به صخره نزدیک شد و در آخر ما مجبوریم یا به صخره بخوریم و منفجر بشیم یا از پنجره بپریم بیرون !!
اگر نا مهربان بودیم ... خوردیم به صخره ...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - gadfly - 2011-09-28

(2011-09-28 ساعت 17:45)drmahmoodi نوشته:  .
.
[b]drmahmoodi
Hanok
Kamran22
Alisarshar
ali899
دکتر جان سلام

خوش به حال شما که یه تیم کامل پنج نفری با اعضا توانمند و قدر دارید و فشار روانی لحظات ضربات پنالتی بین همه تقسیم میشه Rolleyes من بیچاره چکار کنم که همه همبازی هام قبل از من رفتند تو تیم حریف Wink و بنده باید همه ضربات پنالتی رو خودم تک وتنها بزنم ! فکر می کنم از آخر هم یکی از ضربات رو خراب کنم و علی رغم شایستگی Tongue در ضربات پنالتی با یک گل بازی رو به حریف واگذار کنم Wink ولی حریف کور خونده من به این راحتی ها از میدون بیرون برو نیستم Big Grin ما ایستاده ایم و تمام ضربات پنالتی هایمان را به دروازه حریف خواهیم نشاند Rolleyes

ارادتمند
خرمگس منتظر و تنها ولی امیدوارTongue

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-09-28

در آپدیت جدید آنکارا یکی از شماره ها مربوط به همکارمه که ایشون هم مثل من ماه june اما در آنکارا مصاحبه داشتند و از یکشنبه اونجاست که خدا رو شکر کلیر شد . دو روز قبل ازشون work history خواسته بودند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - شهاب دریانی - 2011-09-28

[b]drmahmoodi
Hanok
Kamran22
Alisarshar
ali899

[/quote]

دکتر جان با آرزوی موفقیت برا هر دوتیم
ما هم اینجا در آنکارا پنالتی زنهای قابلی داریم:
H Vosooghi
Saint
Soshians
همسر Mahsa S
و البته خودم که تخصصم تو گل کردن پنالتی های آخره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آمریکا - 2011-09-28

دوستان پس تو این آپدیت جدید کی کلیر شده ؟
ما منتظریم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ali899 - 2011-09-28

ﻣﺎ ﻛﻪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻧﻤﻴﺎﻳﻢ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﻴﺮﻳﻢ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺗﺎ ﺣﺎﻟﺎ ﻫﻢ ﻫﺮ ﻛﺎﺭﻱ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻤﻮﻥ ﺑﺮﺍﻭﻣﺪﻩ ﻛﺮﺩﻳﻢ
ﺍﻣﺎ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺗﻮ ﻋﻠﺖ ﺍﻳﻦ ﻗﻀﻴﻪ ﻣﻮﻧﺪﻳﻢ
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎ ﺳﺮ ﺑﺎﻟﺎ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻣﻴﺪﻳﻢ
ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﻣﺠﺎﻧﻲ ﻭﺍﻱ ﻓﺎﻱ ﻛﻨﺎﺭ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﺭﻭ ﺣﺎﻝ ﻛﻨﻴﻦ Tongue