مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - vistac - 2014-04-12

دوستان بعد ار ورود به امریکا چطور باید سوشال کارت بگیریم ؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aghaghia - 2014-04-12

(2014-04-12 ساعت 17:43)vistac نوشته:  دوستان بعد ار ورود به آمریکا چطور باید سوشال کارت بگیریم ؟

به نزدیکترین اداره سوشال سکوریتی باید مراجعه کنید و اپلیکیشنی رو باید پر کنید، گاهی اوقات سریع میاد ولی ممکن هم هست همونجا بهتون بگن برید اگر بعد از 21 روز نیومد بیاید اپلیکیشن پر کنید...

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - pardis58 - 2014-04-12

سلام من الان نزدیک ده روزه که فرم ها رو واسه پاس سفید فرستادم فرم جی رو هم پر کردم اما نه اس نه تلفن و نه ایمیل واسم نیومده نمی دونم چرا تلفنی هم که جواب نمی دن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - avayebahar - 2014-04-12

(2014-04-06 ساعت 10:03)narcies1366 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ايا كسي هست كه قصد اجاره اپارتمان براي مدتي حدود سه ماه داشته باشه ، من وهمسرم براي مدتي قصد سفر داريم و ميتوانيم اپارتمان به همراه وسايل را در اختيارش قرار بديم در ازاي پرداخت اجاره ماهانه مقرر ، اپارتمان ما در Plano, TX,75024 نزديك مراكز خريد بزرگ با قيمتي مناسب واقع ميباشد
در صورت تمايل پيغام خصوصي بديد

سلام. وقت بخیر. برای چه تاریخ هایی . و چه حدود قیمت. می توانید برایم ایمیل بگذارید؟
سپاسگذارم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rox_ana - 2014-04-12

سلام دوستان. من می خواستم بلیط رفت و برگشت بگیرم انا نی دونم گرفتن گرین کارت، سوشال وایدی هر کدوم حدودا چقدر طول می کشه. مقصدم هم لوس انجلس هست
از راهنماییتون ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - pardis58 - 2014-04-13

(2014-04-12 ساعت 23:59)rox_ana نوشته:  سلام دوستان. من می خواستم بلیط رفت و برگشت بگیرم انا نی دونم گرفتن گرین کارت، سوشال وایدی هر کدوم حدودا چقدر طول می کشه. مقصدم هم لوس انجلس هست
از راهنماییتون ممنون

سلام اگه میایی لس آنجلس واسه سوشیال خودت باید اقدام کنی من هرچی صبر کردم نیومد رفتم اداره سوشیال گفتن خودت باید میومدی اقدام میکردی از روزی که اقدام کردم یه هفته ای اومد اما یک ماهی میشه هیچ چیز دیگه ای به دستم نرسیده فقط سوشیال

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rox_ana - 2014-04-13

من اگر بخوام بیام لوس انجلس ایا امکانش هست برای یک ماه اتاق اجاره کنم؟ یا باید هتل بگیرم؟
و چون ماشین ندارم کدوم منطقه برم که هم امن باشه و هم دسترسی به اتوبوس داشته باشه؟

(2014-04-13 ساعت 00:37)pardis58 نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 23:59)rox_ana نوشته:  سلام دوستان. من می خواستم بلیط رفت و برگشت بگیرم انا نی دونم گرفتن گرین کارت، سوشال وایدی هر کدوم حدودا چقدر طول می کشه. مقصدم هم لوس انجلس هست
از راهنماییتون ممنون

سلام اگه میایی لس آنجلس واسه سوشیال خودت باید اقدام کنی من هرچی صبر کردم نیومد رفتم اداره سوشیال گفتن خودت باید میومدی اقدام میکردی از روزی که اقدام کردم یه هفته ای اومد اما یک ماهی میشه هیچ چیز دیگه ای به دستم نرسیده فقط سوشیال

اگر سریع اقدام کنم حدود یک ماه کافیه؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rox_ana - 2014-04-13

من اگر بخوام بیام لوس انجلس ایا امکانش هست برای یک ماه اتاق اجاره کنم؟ یا باید هتل بگیرم؟
و چون ماشین ندارم کدوم منطقه برم که هم امن باشه و هم دسترسی به اتوبوس داشته باشه؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - amir-fazli - 2014-04-13

سلام دوستان سفر کرده
ما اوایل اردیبهشت داریم میایم LA
برای سیم کارت و استفاده از پنل خانوادگی کدوم شرکت رو پیشنهاد می کنید که هم خوب باشه هم مناسب ؟؟؟
و برای گرفتن سیم کارت هم باید اول سوشال آیدی رو گرفته باشم یا نه لازم نیست ؟؟؟
ممنون از راهنمائیتون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Ali Sepehr - 2014-04-13

(2014-04-13 ساعت 12:09)rox_ana نوشته:  من اگر بخوام بیام لوس انجلس ایا امکانش هست برای یک ماه اتاق اجاره کنم؟ یا باید هتل بگیرم؟

با بچه های ایمیگرنجل با شماره های 09121253557 یا 02185315315 تماس بگیرید کمکتون می کنند.

(2014-04-13 ساعت 12:44)amir-fazli نوشته:  سلام دوستان سفر کرده
ما اوایل اردیبهشت داریم میایم LA
برای سیم کارت و استفاده از پنل خانوادگی کدوم شرکت رو پیشنهاد می کنید که هم خوب باشه هم مناسب ؟؟؟
و برای گرفتن سیم کارت هم باید اول سوشال آیدی رو گرفته باشم یا نه لازم نیست ؟؟؟
ممنون از راهنمائیتون

امیر جان از خودم بپرس برادر ، سیم کارت به نظر من فقط T-Mobile بگیر و اگه بخوای قرارداد ببندی سوشیال می خواند ازت اگر PrePaid بخوای بدون سوشیال هم میشه گرفت.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - vistac - 2014-04-13

سلام دوستان میشه با خودمون قالیچه ای تابلو فرشی ببریم امریکا من فرودگاه لس آنجلس میرم؟آیا فایده ای داره؟ فامیل ما میگه اگه فرش ببری و اونجا بفروشی حداقل پول بلیزز رو در میاری

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ostokhan - 2014-04-13

(2014-04-13 ساعت 16:53)vistac نوشته:  سلام دوستان میشه با خودمون قالیچه ای تابلو فرشی ببریم آمریکا من فرودگاه لس آنجلس میرم؟آیا فایده ای داره؟ فامیل ما میگه اگه فرش ببری و اونجا بفروشی حداقل پول بلیزز رو در میاری

شدنش که میشه ببری با خودتون ولی این نکته رو هم در نظر داشته باشید که بردن فرش و قالیچه=اضافه بار و جریمه پرداختی. در کل اگه برای فروش میبرید ارزش نداره به اینکه پول اضافه بار بعلاوه دردسرهایی که اینکار داره بکشید. مگر اینکه برای کسی بخواید سوغاتی ببرید Big Grin

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohsenmb - 2014-04-13

(2014-04-13 ساعت 19:04)ostokhan نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 16:53)vistac نوشته:  سلام دوستان میشه با خودمون قالیچه ای تابلو فرشی ببریم آمریکا من فرودگاه لس آنجلس میرم؟آیا فایده ای داره؟ فامیل ما میگه اگه فرش ببری و اونجا بفروشی حداقل پول بلیزز رو در میاری

شدنش که میشه ببری با خودتون ولی این نکته رو هم در نظر داشته باشید که بردن فرش و قالیچه=اضافه بار و جریمه پرداختی. در کل اگه برای فروش میبرید ارزش نداره به اینکه پول اضافه بار بعلاوه دردسرهایی که اینکار داره بکشید. مگر اینکه برای کسی بخواید سوغاتی ببرید Big Grin
دوست عزیز منم میخواستم همین کار رو انجام بدم وکلی راجع به قالی ابریشم و رنگهایی که باید داشته باشه و طرحش بررسی و مشورت کردم اگه تو کارای بالا نامبر وان باشی فروختنش توی اونجا آسون نیست و احتمال فروش نرفتن و یا با ضرر فروختن رو هم بده. ولی اگه با خودت پول کافی میبری که به مشکل برنخوری فکر خوبیه اونم یادت باشه دست باف و تمام ابریشم و میزان رج عالی .در ضمن اگر قالی و تابلو فرش میبری سعی کن اضافه بار نداشته باشی که توی دردسر بیوفتی Cool

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - احمد حبیبی - 2014-04-14

دوستان کسی میدونه بدون جنگ و خونریزی منظورم قوانین مالیتی و غیرست هر نفر چند دلار میتونه همراه ببره ؟ من 20000 برای دو نفر در نظر دارم . ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - saeid-ss - 2014-04-14

سلام دوستان من19/2/ feb 2014 وارد شدم و 14 march به ایران برگشتم و برای ssn اقدام نکردم گرین کارتهای من و خانمم هم به ادرسی که داده بودیم پست شده حالا 2 تا سوال دارم :
1- طبق اون قانون 6 ماه من باید از زمان ورودم که 19 feb هست 6 ماه رو حساب کنم یا از زمان خروجم از آمریکا که 14 march هست؟
2-برای گرفتن ssn دیر نمیشه و من میتونم این بار که رفتم ssn رو بگیرم یا حتی 6 ماه دیکه بگیرم یا هر زمانی که خواستم اونجا افامت کنم ssn رو بگیرم؟