مهاجرسرا
برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+---- انجمن: اشتغال و کار در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-70.html)
+---- موضوع: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ (/thread-4231.html)

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - arlet1 - 2013-04-30

:cool::cool:
(2013-04-29 ساعت 23:50)M0TRIX نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 15:38)paniya نوشته:  از نظر شغلی چه کاری توی آمریکا الان خوبه؟

تو هر فیلدی که واقعا تخخص دارید میتونید بهترین شغل و رو با بالاترین حقوق پیدا کنید. تخصص مهمه فقط.

من الان 5 ساله توی 1 شرکت کشتی رانی کار می کنم و خیلی چیز ها یاد گرفتم در مورد بخش Safety کشتی های کارم هم جور شده دارم میرم آمریکا به نظرتون برای من کار مناسبی پیدامیشه؟ توی همین فیلد؟

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - taha_jam_co - 2013-05-01

اقا کسی نیست بیاد با همکاری هم یه کافی شاپی فست فودی چیزی راه بندازیم نیست کسیییییییییییییییی
بابا یه ابمیوه بستنی به خدا خوب جواب می دهههههههههههههه کنارشم شیرینی و صبحا هم حلیم به خدا همچین بگیره خودمم اینکاره بودم جونیام Tongue

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - siakhatar666 - 2013-05-03

با سلام اقا ممکنه یکی از دوستان جواب سوال من رو بده؟
میخواستم بپرسم در امریکا بازار کار های مثل مهندسی ایمنی صنعتی و محیطی زیست HSE ( health seafty enviroment) چقدر موقعیت شغلی هست؟ مثلا برای فوق لیسانس ایمنی صنعتی دانشگاه تهران با داشتن مقالات معتبر و تجربه کاری کار خوب پیدا میشه؟ یا کار مرتبط حالا نمیگم سال اول کار مورد نظر

شرایط کار برای ورزشکاران و مربیان چطوره؟ - denasham - 2013-05-11

سلام به همگی.من در حال حاضر در ایران با مدرک کارشناسی در اموزش و پرورش دبیر تربیت بدنی هستم.برنده لاتاری شدیم و قصد رفتن داریم. کسی میتونه راهنماییم کنه که با توجه به رشته ام در کالیفرنیا کاری برام هست؟ممنونم

RE: شرایط کار برای ورزشکاران و مربیان چطوره؟ - nicole.gemini - 2013-05-11

(2013-05-11 ساعت 00:38)denasham نوشته:  سلام به همگی.من در حال حاضر در ایران با مدرک کارشناسی در اموزش و پرورش دبیر تربیت بدنی هستم.برنده لاتاری شدیم و قصد رفتن داریم. کسی میتونه راهنماییم کنه که با توجه به رشته ام در کالیفرنیا کاری برام هست؟ممنونم

یک زمانی به آنهایی که مربی تیم ملی بودند و حرفه ایی، گرین کارت می دادند و آنها هم سریع اقدام کردند و آمدند آمریکا. الان عده ایی از اینها دارند در سالنهای ورزشی که خوب شاگرد ایرانی هم داره، در لوس آنجلس کار میکنند و آموزش میدهند...مثل شنا و تنیس روی میز...... فکر کنم حقوق خوبی هم میگیرند... حالا شما هم میتونید در این سالنهای ورزشی بخصوص در بورلی هیلز که ایرانی هم زیاد دارد، کار بگیرید...

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - jazirehh - 2013-05-12

بچه ها برای بیزینس تجهیزات پزشکی کدوم ایالت رو پیشنهاد می کنین ؟

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - tak_eh - 2013-05-12

سلام دوستای گلم من الان مشغول کارم تو ایران ولی میخام از ایران برم و امریکارو انتخاب کردم .. میخام ببینم برا شغل من کار هست تو امریکا...
کار من تعمیرلت لوازم سرد کننده است
تعمیر یخچال
کولر گازی
تعمیر کولر ماشین
تعمیر لباس شویی
نصب وتعمیر سانترال .
و....
ب
لطفا من احتیاج به کمک دارم نظرتون چیه کار پیدا میشه برا من...
مدرک فنی حرفه ای هم دارم گواهی کار دارم یه دوره شش ماهه رفتم تجربه هم حدود یک سال میشه.....
کار برا من چه جوریه...
لطفا کمک کنید ممنون میشم

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - ghafari88 - 2013-05-13

دوستان سلام
من تخصص خودم در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب هست. همسرم هم مدیریت بازرگانی خوندن و در این زمینه می خوان که فعالیت داشته باشن.
به نظرتون توی ایالت های شمال شرقی ( نزدیک تورنتو ) مثل شهرهای فیلادلفیا یا شیکاگو می تونیم زود کار پیدا کنیم؟

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - nikan_sh - 2013-05-13

به نظرتون کافیه واسه پیدا کردن 1 شغل -

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - tak_eh - 2013-05-14

سلام بچه ها ...
کار من تعمیرات لوازم سرد کننده است کارش تو امریکا چطوریه
میشه یکی کمک کنه
منم 22 سال[/font][/color]مه

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - hudson - 2013-05-14

سلام به همه دوستان
من می خواستم ببینم یک Nurse بسیار با تجربه با سن حدود 60 هم امکان کار در آمریکا دارند؟
و اینکه چه اقداماتی باید انجام بدهند؟
کسی تجربه ای در زمینه کار در این رشته داشته؟

ممنون از همگی

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - sepideh_ - 2013-05-14

(2013-03-20 ساعت 21:57)saeed_gh نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 18:16)Hoormazd نوشته:  ميشه اگر كسى راجب بوستون تجربه اى داره و يا تحقيقى كرده اينجا قرار بده ( كار، سرمايه ، زندگى ) .

لطفا اگه در مورد بوستون تحقیقاتی کردید و به نتیجه رسیدید ماروهم در جزیان بذارید. با تشکر

ممنون میشم اگه در مورد بوستوت اطلاع رسانی کنید

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - نخجیر - 2013-05-15

(2013-05-14 ساعت 12:42)hudson نوشته:  سلام به همه دوستان
من می خواستم ببینم یک Nurse بسیار با تجربه با سن حدود 60 هم امکان کار در آمریکا دارند؟
و اینکه چه اقداماتی باید انجام بدهند؟
کسی تجربه ای در زمینه کار در این رشته داشته؟

ممنون از همگی

دوست عزیز
اینجا هیچ سابقه یا مدرک تحصیلی را قبول ندارند مگر اینکه اینجا مدرک گرفته شده باشد.یا اینکه دوره کوتاه مدت نرس را اینجا بگذرانید.یکی از دوستان که در ایران سابقه چندین ساله داشتند نتونستند در زمینه کار نرس شاغل بشوند ومتاسفانه بعد از چند ماه و هزینه های مضاعف به ایران بازگشتند.قبل از امدن کاملا" تحقیق و بررسی بکنید.من به ی کاریابی دولتی مراجعه کردم و بهم گفتند که میدانیم با توجه به مدارکی که اوردی در ایران دارای پست و مقام اجتماعی بوده ای.ولی اینجا باید از پله اول شروع کنی همانطور که ما هم همین کار را کرده ایم.
درسته که اینجا از خیلی جهات اگر شاغل باشی زندگی بسیار راحت و بدور از هر نوع دغدفه و استرس هست.
ولی باید این را مد نظر داشت که باید از پله اول شروع کرد.

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - amirusa2013 - 2013-05-18

سلام دوستان عزیز.. من ماه اکتبر 2013 میام امریکا و یه راست میرم آتلانتا... من و همسرم کارمون عکاسی و تصویربرداری مجالس عقد و عروسی. تولد و ... هست. تو حرفه خودمون خوبیم.. بازار کارش تو آمریکا چجوریه؟ می شه برای خودمون کار کنیم؟ روی درآمد ماهیانه چقدر حساب کنیم؟

RE: برای من در آمریکا چه شغلی هست؟ - زری وحدتی - 2013-05-19

(2013-05-01 ساعت 03:27)taha_jam_co نوشته:  اقا کسی نیست بیاد با همکاری هم یه کافی شاپی فست فودی چیزی راه بندازیم نیست کسیییییییییییییییی
بابا یه ابمیوه بستنی به خدا خوب جواب می دهههههههههههههه کنارشم شیرینی و صبحا هم حلیم به خدا همچین بگیره خودمم اینکاره بودم جونیام Tongue
من هستم.من مدرک آشپزی ذرجه 1 دارم.

با سلام
دوستان گرامی من می خوام برم دنبال گرفتن مدرک های فنی حرفه در فیلد آشپزی . میخوام بدونم برای یه آشپز درجه یک .ایا کار پیدا میشه؟
این جوری نیست که باید حتما چند سال سابقه کار داشته باشی؟