مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-09-09

(2014-09-09 ساعت 12:33)rainolf نوشته:  من از کریگز لیست کوندو سرچ میکنم و حوالی پارادایس و چاینا تاون با این قیمتها پیدا میشه.... این محله ها چطورن؟؟؟ و ممکنه چندتا محله خوب البته با دسترسی مناسب معرفی کنید؟
ممنون.
چایناتون منطقه خیلی عالی نیست امابدهم نیست .پارادایس مناسب نیست به دنبال آپارتمان درغرب وجنوب لاس وگاس باشید

RE: زندگی در لاس وگاس - SOLTANI11 - 2014-09-09

(2014-09-09 ساعت 18:07)elima1980 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:54)kiana11 نوشته:  سلام بچه های عزیز
می خواستم بدونم من با دو تا دختر بچه ۱۴ و۴ ساله انجا به مشکل بر نمی خورم ،بعبارتی محیط انجا برای بزرگ شدن دو تا دختر بچه مناسب هست یا خیر ؟ ممنون که جواب می دهید

اگرتوانایی دارید برای مدتی بصورت موقت دراینجا زندگی کنیدواگرشرایط مناسب بودبعدبرای طولانی مدت تصمیم گیری کنید
ممنون الیما جان ، (ببخشید ایدی کیانا قبلی برای خانمم هست) اگر منظور از توانایی ،موضوع مالی هست که خدا را شکر مشکلی نیست ، ولی شنیدم در سرتاسر شهر عکس های ناجور( البته برای بچه ها) جهت تبلیغات زده شده که ممکن است توی تربیت بچه ها تاثیر بگذارد ، سوالی که دارم این است که تو مناطق بومی نشین یا بعبارتی مسکونی هم این تبلیغات ها هست یا خیر ؟ خانمم من را گشتهRolleyes ، من می گویم بابا عیبی ندارد ، اون می گوید نه ، تحقیق کن ، انشالله بیایم انجا شرکتم را بزنم تمام بچه های مهاجر سرا را بیاریم همکار کنیم حالشو ببریمBig Grin

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-09-10

(2014-09-09 ساعت 22:50)SOLTANI11 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 18:07)elima1980 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:54)kiana11 نوشته:  سلام بچه های عزیز
می خواستم بدونم من با دو تا دختر بچه ۱۴ و۴ ساله انجا به مشکل بر نمی خورم ،بعبارتی محیط انجا برای بزرگ شدن دو تا دختر بچه مناسب هست یا خیر ؟ ممنون که جواب می دهید

اگرتوانایی دارید برای مدتی بصورت موقت دراینجا زندگی کنیدواگرشرایط مناسب بودبعدبرای طولانی مدت تصمیم گیری کنید
ممنون الیما جان ، (ببخشید ایدی کیانا قبلی برای خانمم هست) اگر منظور از توانایی ،موضوع مالی هست که خدا را شکر مشکلی نیست ، ولی شنیدم در سرتاسر شهر عکس های ناجور( البته برای بچه ها) جهت تبلیغات زده شده که ممکن است توی تربیت بچه ها تاثیر بگذارد ، سوالی که دارم این است که تو مناطق بومی نشین یا بعبارتی مسکونی هم این تبلیغات ها هست یا خیر ؟ خانمم من را گشتهRolleyes ، من می گویم بابا عیبی ندارد ، اون می گوید نه ، تحقیق کن ، انشالله بیایم انجا شرکتم را بزنم تمام بچه های مهاجر سرا را بیاریم همکار کنیم حالشو ببریمBig Grin
دوست عزیز اگربا این مواردمشگل داری روزه شک دارنگیر.البته درمناطق مسکونی ازاین خبرها نیست.

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-09-12

8week دوم کالج از20 سپتامبردرکالج csn آغازمیشه ودوستانی که تمایل دارندبرای یادگیری زبان ثبت نام کنندهنوزفرصت برای ثبت نام زبان دارندالبته به دلیل ازدست رفتن زمان نمیتوانندازفایننشیال استفاده کنندوناچارهستندکه هزینه ترم پرداخت کنند

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-09-12

برای ترم بعدی از کی باید اقدام کرد تا بتونیم از فایننس هم استفاده کنیم؟؟؟

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-09-13

(2014-09-12 ساعت 11:17)rainolf نوشته:  برای ترم بعدی از کی باید اقدام کرد تا بتونیم از فایننس هم استفاده کنیم؟؟؟

ازدسامبربرای فایننشیال ثبت نام کنید برای ترم بهار.

RE: زندگی در لاس وگاس - parisa.tk - 2014-09-16

يك سئوال براي تحصيل در رشته دندانپزشكي تحقيق مي كردم چندين ابهام دارم :
1- در امريكا پزشكي از ديپلم نمي شه وارد شد....ليسانس مرتبط مي خواهد مثل شيمي و زيست شناسي و.....
حالا اگر كسي ليسانس كامپيوتر باشه و بخواهد دندانپزشكي بخونه چه كار بايد بكنه... چهار سال ليسانس بگيره تازه اپلاي كنه اگه قبولش كردن وارد دانشگاه بشه
2- علاوه بر اينها آزمون ورودي داره... اين آزمون آنلاين هست و همان روز جواب مي دهند... در چه سطحي است
3- تافل مي خواهد براي كساني كه انگليسي زبان دومشان است
4 - توصيه نامه مي خواهد
بااين اوصاف براي ورود بايد از هفت خان رستم گذشت ..... و در حد يك رويا ميمونه آيا.... و يا راههاي ديگه هم وجود داره

RE: زندگی در لاس وگاس - amirarsalan20 - 2014-09-18

(2014-09-16 ساعت 12:34)parisa.tk نوشته:  يك سئوال براي تحصيل در رشته دندانپزشكي تحقيق مي كردم چندين ابهام دارم :
1- در امريكا پزشكي از ديپلم نمي شه وارد شد....ليسانس مرتبط مي خواهد مثل شيمي و زيست شناسي و.....
حالا اگر كسي ليسانس كامپيوتر باشه و بخواهد دندانپزشكي بخونه چه كار بايد بكنه... چهار سال ليسانس بگيره تازه اپلاي كنه اگه قبولش كردن وارد دانشگاه بشه
2- علاوه بر اينها آزمون ورودي داره... اين آزمون آنلاين هست و همان روز جواب مي دهند... در چه سطحي است
3- تافل مي خواهد براي كساني كه انگليسي زبان دومشان است
4 - توصيه نامه مي خواهد
بااين اوصاف براي ورود بايد از هفت خان رستم گذشت ..... و در حد يك رويا ميمونه آيا.... و يا راههاي ديگه هم وجود داره

من هم علاقمند هستم برای دندانپزشکی و تقریبا اطلاعاتم کامل هست
چند نکته مهم هست برای وارد شدن به دندانپزشکی که تقریبا تمام صحبت های شما درست هست.
از دیپلم نمیشه وارد شد و لیسانس مرتبط میخواد و بهترینش اینه که بیو شیمی بخونید.
اگر شما لیسانس کامپیوتر داری بعضی دانشگاه ها دوره پری دنتال میزارن که 2 ساله هست و بجای 4 سال دو سال میخونی که من شخصا توصیه نمی کنم چون ممکنه تو مصاحبه رد بکنن شما رو.
از اونجایی که توی همه ایالت ها درخواست واسه دندانپزشکی زیاد هست و امتحان ورودی داره و اکثرا دوره لیسانس رو مرتبط خوندن توصیه من به شما گرفتن لیسانس مرتبط هست.
معمولا سال سوم لیسانس که تموم میشه آزمون ورودی میدن برای دندانپزشکی که فاصله نیوفته بین تحصیل چون پروسه پذیرش یه سالی میکشه. بله آزمون ورودی داره و سخت هم هست چون متقاضی زیاده.مثل کنکور خودمون
اگر از لیسانس شرو کنی و یا دوره پری دنتال دو ساله بگذرونی برای اون آره تافل میخواد و بعد از دوره لیسانست اگر دندانپزشکی قبول شدی دیگه تافل ازت نمیخوان چون یه مدرک یا پری دنتال یا لیسانس از امریکا گرفتی.
معمولا دانشگاه ها 3 تا توصیه نامه میخوان
2 تا از دانشگاهی که درس خوندی استادات برات بنویسن
برای دندون معمولا یه دوره باید دستیار دندون پزشک باشی که به یه ماه هم نمی رسه یه نامه هم از اون یا هر دندونپزشکی که بگیری این توصیه نامه ای که از دندونپزشک میگیری از اون دوتا مهمتره.
خیلی خیلی سخته
رویا نیست شدنی هست
و مطلب مهمتر اینکه وگاس
Doctor of Dental Medicine رو داره و دانشگاهش
Doctor of dental surgery رو نداره. به این نکته توجه کن
اما میتونی لیسانس رو اینجا بگیری و توی یه ایالت دیگه امتحان بدی و هزینه ها هم خیلی بالاست
راه دیگه اینه که بری کاراییب درس بخونی
دیگه 4 سال لیسانس رو نداره و ...
خواستی پیغام خصوصی بده برات توضیح بدم.

RE: زندگی در لاس وگاس - amirarsalan20 - 2014-09-24

بد جوری سوت و کور شده اینجاااا

RE: زندگی در لاس وگاس - Rambod - 2014-09-27

(2014-08-04 ساعت 12:14)azad2k نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 04:09)ehsancapri نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 16:07)azad2k نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 06:29)elima1980 نوشته:  
(2014-08-01 ساعت 20:55)azad2k نوشته:  سلام به دوستان مهاجر سرا - من 68 سال دارم و خانمم برنده شده ویزا گرفته ایم وسپتامبر عازم لاس واگاس هستیم . حالا چرا وگاس ؟ چون دخترم از دانشگاه آنجا پذیرش گرفته حالا چند سوال از دوستان خوبم دارم . اولا" اینکه ایا صلاح میدانید با این سن و سال بیایم آمریکا یا همین ایران بمانم دوم اینکه خرید خانه بهتر است یا آپارتمان . قربان همه تان و کمک هایتان .
خریدخونه پیشنهادنمیکنم .امامهاجرت وزندگی کردن دراینجا تجربه بدی نیست به شرطی که پلهای بازگشت به وطن تخریب نشه

دوست عزیز الیما جان اگر یک جایی برای زندگی نخرم پس چکار کنم چون ما سه نفر هستیم ( پسرم نمی آید ) بنابراین حد اقل یک دو اتاق خوابه باید بگیریم که اگر مبله باشد حد اقل 1500 $ میشود اگر نگیم بیشتر . خب من میتوانم این پول را برای یک آپارتمان " اجاره به شرط تملیک بدهم " . سوال دیگر اینکه ایا من میتوانم برای بازنشستگی اقدام کنم یا نه ؟ میگویند برای 67 سال به بالا تسهیلاتی وجود دارد تو رو خدا بمن بگو چه جیزهایی شامل حال من میشود ( مخصمصا" بیمه ) از اینکه وقت میذاری واسه من خیلی متشکرم .
با اجازه بزرگترهای سایت شما در آمریکا تا سیتیزن نشید بازنشستگی ندارید و بیمه هم فقط با صرف هزینه شامل حال شما میشود ولی بابت خونه یک آپارتمان دو خوابه الان نزدیک کالج 570 دلار هست و شما میتونید با 2000 تمام وسایل زندگی رو بخرید براش!و تا اونجایی هم میدونم آپارتمان سه خوابه با دو سرویس دستشویی اجاره اش 700 تا هست.در ضمن من فکر نمیکنم تا شما نتونید کردیت بسازید بتونید خونه بخرید حتی اگر از مالک به صورت اجاره به شرط تملیک باشه که خیلی من تا حالا جایی ندیدم.

احسان جان خدا عمرت بدهد که مرا از اشتباه بیرون آوردی من فکر میکردم با گرین کارت میتوانم از بیمه اوباما استفاده کنم بمن گفته بودند که از 65 سال به بالا دارو رایگان است . اینطور که معلوم است گرین کارت فقط به درد کار کردن میخورد . پس من تا سیتیزن نشوم نمی توانم از امتیازات سینیوری استفاده کنم ؟ این اجاره هایی که نوشتی واقعا" خوبست من رو حرفت حساب می کنما . برای دو هفته هتل luxor را رزرو کرده ایم تا بتوانیم در این مدت جایی برای زندگی گیر بیاوریم . خیلی متشکرم
فكر نميكنم نشه كه با گرين كارت نشه بيمه اوباما گرفت، خانم من از سياتل با گرين كارت اين بيمه رو گرفته، من هنوز براش اقدام نكردم

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-09-28

دوستان مهاجردرایالتهای دیگه این بیمه دریافت کردنداما درلاس وگاس این بیمه به مهاجرینی که ازطریق لاتاری وگرین کارت واردشدند تعلق نمیگیره

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-09-28

دوستان برای خرید ماشین مستقیما به دیلرها مراجعه کنیم رو پیشنهاد میکنید یا خرید از طریق وب سایتهایی مثل کریگز لیست و ای بی؟؟؟

RE: زندگی در لاس وگاس - amirarsalan20 - 2014-09-28

(2014-09-28 ساعت 10:34)rainolf نوشته:  دوستان برای خرید ماشین مستقیما به دیلرها مراجعه کنیم رو پیشنهاد میکنید یا خرید از طریق وب سایتهایی مثل کریگز لیست و ای بی؟؟؟

منم اگه خدا بخواد 15 روز دیگه اونجام
کسی میتونه کمکی راهنمایی چیزی بکنه برای خرید ماشین به من

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-09-28

(2014-09-28 ساعت 11:15)amirarsalan20 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 10:34)rainolf نوشته:  دوستان برای خرید ماشین مستقیما به دیلرها مراجعه کنیم رو پیشنهاد میکنید یا خرید از طریق وب سایتهایی مثل کریگز لیست و ای بی؟؟؟

منم اگه خدا بخواد 15 روز دیگه اونجام
کسی میتونه کمکی راهنمایی چیزی بکنه برای خرید ماشین به من
کرگزلیست خوب هست میشه بعدازپیداکردن ماشین با یک مکانیک ایرانی هماهنگ کنیدومبلغ اندکی پرداخت کنید تاماشین بررسی کنه .اگردیلربلغاری پیداکردید باکمی چانه زنی میتونیدتخفیفهای خوبی بدست بیاریدوماشین مناسب تهیه کنید

RE: زندگی در لاس وگاس - negarin60 - 2014-09-29

چرا اینقدر اینجا سوت و کوره. لطفا کسانی که در وگاس زندگی می کنند از تجربیات و خاطراتشون بگن