مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

Re: RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - biparva - 2015-06-12

(2015-06-12 ساعت 13:29)پانیسا نوشته:  
(2015-03-04 ساعت 07:57)o_b_1985 نوشته:  سلام امید هستم 30 ساله ۱ ماه سن دیگو هستم من ۱ استدیو اجاره کردم و چون تنها هستم اگه کسی هست که میخواد بیاد اینجا و مثل من تازه وارده , من میتونم کمکش کنم و یه مدت رو پیش من بمونه بدون اجاره دادن . اگه کسی مایل بود شمارشو بده تو وایبر صحبت میکنیم

+
سلام . من رایا هستم . ماه اکتبر قرارا است سن دیگو بیایم . اگر امکان دارد بگویید چطور باید در بدو ورود سویت یا اتاق اجاره کنم . با تشکر

دوست عزیز پیدا کردن خونه یا هرچی در بدو تقریبا ناممکنه.چون شما نه کردیت داری نه SSN .پس بهتر مدتی رو در هتل بمونین تا SSN تون رو بگیرین بعد دنبال خونه باشین

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - someone_1 - 2015-06-14

دوستان من دالاس تگزاس هستم. اگر کسی در بدو ورود به کمکی احتیاج داشت خوشحال میشم کمکی بکنم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - hamidazimi - 2015-06-15

(2015-06-14 ساعت 01:38)someone_1 نوشته:  دوستان من دالاس تگزاس هستم. اگر کسی در بدو ورود به کمکی احتیاج داشت خوشحال میشم کمکی بکنم.

سلام میشه لطفا ایمیل یا تلفن تماسی ازتون داشته باشیم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - پانیسا - 2015-06-17

[quote='o_b_1985' pid='583309' dateline='1425439624']
سلام امید هستم 30 ساله ۱ ماه سن دیگو هستم من ۱ استدیو اجاره کردم و چون تنها هستم اگه کسی هست که میخواد بیاد اینجا و مثل من تازه وارده , من میتونم کمکش کنم و یه مدت رو پیش من بمونه بدون اجاره دادن . د
.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - hamidazimi - 2015-06-17

(2015-01-12 ساعت 07:00)paribox نوشته:  سلام به دوستان
امیدوارم همگی موفق باشین
ساکن لس انجلس هستم و اگه کسی سوالی داره در خدمتتون
برام پیام بذارید جوابتونو میدم

سلام ببخشید ما 6 اگوست وارد لوس انجلس میشیم برای اجاره یک اپارتمان کوچیک نیاز به کمک داریم که از کجا باید پیداکنیم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Ali Sepehr - 2015-06-20

(2015-06-17 ساعت 17:02)hamidazimi نوشته:  
امیدوارم همگی موفق باشین

سلام ببخشید ما ۶ اگوست وارد لوس انجلس میشیم برای اجاره یک اپارتمان کوچیک نیاز به کمک داریم که از کجا باید پیداکنیم

با پاریز تراول 16-44622214-021 تماس بگیرید.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - مرلی - 2015-06-21

(2015-05-19 ساعت 08:55)Mary1360 نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 09:58)zein@b نوشته:  سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه.شما هنوز دنبال کمک در شهر هوستون هستید ؟؟؟ من در هوستون زندگی میکنم و هم دنبال همخونه هستم اگرم از دستم بر بیاد تو کارات کمکت میکنم.
پاسخ به SONIAAA

سلام من مريم هستم ميتونم ايميلي از شما داشته باشم ؟؟
ممنونم

لطفا از خانمها یی که مثل من شوهرشون ویزا نگرفته و مجبور شده مدتی بدون همسرش بره هیوستون خواهشمندم برای هم خونه شدن پیام بدن .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - hamidazimi - 2015-06-21

(2015-06-20 ساعت 16:55)Nazem نوشته:  
(2015-06-17 ساعت 17:02)hamidazimi نوشته:  
امیدوارم همگی موفق باشین

سلام ببخشید ما ۶ اگوست وارد لوس انجلس میشیم برای اجاره یک اپارتمان کوچیک نیاز به کمک داریم که از کجا باید پیداکنیم

با پاریز تراول 16-44622214-021 تماس بگیرید.
با این شرکت تماس گرفتم هزینه خانه های پیشنهادیشون حداقل ماهی 2000 تا بود که برای ما مقدور نیست

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - heridas - 2015-06-22

سلام
من اواسط سپتامبر میام استین کسی هست کمکم کنه و راهنمایی و خونه مشترک ؟؟؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - دختر پارس - 2015-06-23

سلام دوستان.من یه آپارتمان یه خوابه در اورنج کانتی (در فاصله ا ساعتی لوس آنجلس)اجاره کردم .اگر خانمی هست که دنبال خونه میگرده تا بعد جا بیفته و مستقل بشه میتونم باهاش همخونه بشم .ضمنا من یه خانم هستم و یه دختر 7 ساله هم دارم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - edcxz1 - 2015-06-23

خدمت همه دوستان مهاجرسرا سلام و درود
من 50 ساله به اتفاق همسر و فرزند 11 ساله ام که بیماری خاص دارد مدتی دیگر برای سکونت به لاس وگاس خواهیم آمد ، ممنون می شم دوستان الخصوص ساکنان لاس وگاس در زمینه کار ، درمان و .... راهنمایی کنن . البته من تاپیک وگاس رو که به لطف دوستان نگاشته شده رو خوندم اما باز هم چون خانمم برای درمان بچه خیلی نگران است . تقاضای راهنمائی در ساعات free دوستان رو دارم .
ممنونم .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - behjat - 2015-06-23

(2015-06-23 ساعت 02:52)دختر پارس نوشته:  سلام دوستان.من یه آپارتمان یه خوابه در اورنج کانتی (در فاصله ا ساعتی لوس آنجلس)اجاره کردم .اگر خانمی هست که دنبال خونه میگرده تا بعد جا بیفته و مستقل بشه میتونم باهاش همخونه بشم .ضمنا من یه خانم هستم و یه دختر ۷ ساله هم دارم.

سلام ببخشید چون من و شوهرم هم بزودی داریم میایم لس آنجلس میپرسم فقط برای راهنمای، به نظر شما ما چون ماشین هم نمیتونیم بخریم برای شروع کدوم محله اتاق اجاره کنیم که هم به خطوط اتوبوس نزدیک باشه و هم همان اطراف بشه کار ساده پیدا کرد ،اگرتنها بودم حتما پیشنهادتون را قبول میکردم اگر مقدوره راهنمایی بفرمایید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - hamidazimi - 2015-06-23

(2015-06-23 ساعت 12:28)behjat نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 02:52)دختر پارس نوشته:  سلام دوستان.من یه آپارتمان یه خوابه در اورنج کانتی (در فاصله ا ساعتی لوس آنجلس)اجاره کردم .اگر خانمی هست که دنبال خونه میگرده تا بعد جا بیفته و مستقل بشه میتونم باهاش همخونه بشم .ضمنا من یه خانم هستم و یه دختر ۷ ساله هم دارم.

سلام ببخشید چون من و شوهرم هم بزودی داریم میایم لس آنجلس میپرسم فقط برای راهنمای، به نظر شما ما چون ماشین هم نمیتونیم بخریم برای شروع کدوم محله اتاق اجاره کنیم که هم به خطوط اتوبوس نزدیک باشه و هم همان اطراف بشه کار ساده پیدا کرد ،اگرتنها بودم حتما پیشنهادتون را قبول میکردم اگر مقدوره راهنمایی بفرمایید
دختر پارس سلام من وهمسرم ویک پسر دوسالمون هم برای سی روز دیگه وارد لس انجلس میشیم ما هم با شرایطمون متاسفانه نمیتونیم با شما همخونه شیم فقط اینکه اگر لطف کنین بگین اپارتمانتونو چند اجاره کردین وبرای ما که تازه واردیم بهتره کجا اجاره کنیمکه خوب واقتصادی باشه ممنون

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Talia - 2015-06-24

(2015-06-23 ساعت 12:53)hamidazimi نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:28)behjat نوشته:  

دختر پارس سلام من وهمسرم ویک پسر دوسالمون هم برای سی روز دیگه وارد لس انجلس میشیم ما هم با شرایطمون متاسفانه نمیتونیم با شما همخونه شیم فقط اینکه اگر لطف کنین بگین اپارتمانتونو چند اجاره کردین وبرای ما که تازه واردیم بهتره کجا اجاره کنیمکه خوب واقتصادی باشه ممنون
سلام من لس انجلس نيستم هيوستون هستم و اينجا قيمت آپارتمانها از حدود ٦٥٠$ به بالا هستش.اونايي كه در رنج قيمت پايين هستن يا اينكه محل خوبي نيستن يا اينكه قديمي و پايين هستن.توي هيوستون يه آپارتماني كه جاي نسبتا خوبي باشه از حدود ٩٠٠$ بسته به متراژش هستش(يك خوابه از اين قيمت شروع ميشه)با حدود ١٢٠٠ يا ١٣٠٠ دلاد ميتونيد يه آپارتمان دو خوابه خوب كرايه كنيد.البته بازم ميگم احتمالا توي لس انجلس قيمتها بالاتر هستش.اينايي كه من گفتم مربوط به هيوستونه.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Maryam_Am - 2015-06-25

سلام به‌‌‌ دوستان عزیزم، اولا به‌‌‌ آمریکا خوش آمدید. ما هم اورنج کانتی زندگی‌ می‌کنیم، راستش من یه چیزی از ایران نیاز دارم که هر یک از دوستان که لطف کنه برام بیاره فرودگاه لوس آنجلس ازش ممنون میشم( وزن زیادی نداره) در عوض می‌تونم بیام دنبالتون فرودگاه و بصورت رایگان تا هتل یا منزلتون برسونمتون. لطفا اگه میتونید بهم خصوصی پیغام بدید. ممنون.Smile