مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-01-03

یک سال بعد از زایمان باید اونجا باشید. بله بچه پاسپورت آمریکایی میگیره و بعد از 21 سالگی میتونه واسه والدینش اقدام کنه

در مورد اینکه توریست ها میتونن بیمه بشن یا نه، اطلاعی ندارم. فقط همین قدر میدونم که سیتیزن ها هم به این راحتیا بیمه نمیشن و هزینه های درمانی واسه سیتیزن ها هم خیلی بالاست. کلا بیمه شدن توی آمریکا یه معضل بزرگه واسه همه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Nila raha - 2013-01-03

(2013-01-03 ساعت 15:42)الهه سابق نوشته:  یک سال بعد از زایمان باید اونجا باشید. بله بچه پاسپورت آمریکایی میگیره و بعد از 21 سالگی میتونه واسه والدینش اقدام کنه

يعني اگه دو ماه بعد از زايمان برگرديم فقط بچه شناسنامه ميگيره ؟ اين قانون از كي أجرا ميشه؟

(2013-01-03 ساعت 15:47)Nila raha نوشته:  
(2013-01-03 ساعت 15:42)الهه سابق نوشته:  یک سال بعد از زایمان باید اونجا باشید. بله بچه پاسپورت آمریکایی میگیره و بعد از 21 سالگی میتونه واسه والدینش اقدام کنه

يعني اگه دو ماه بعد از زايمان برگرديم فقط بچه شناسنامه ميگيره ؟ اين قانون از كي أجرا ميشه؟

در مورد اينكه هزينه زايمان رو كمتر بدم يا مجاني بشه برام يا از بيمه اي بتونم استفاده كنم هم اطلاعاتي دارين؟

اصلا شناسنامه ندارن اونا. منظورتون گواهی تولده؟ نمیدونم از کی اجرا شده. باز یه سرچی بکنید

متاسفانه یادم نیست این مطالبو کجا دیدم. ولی شما اگه قصد چنین کاری دارید حتما کاملا پرس و جو کنسد و بعد اقدام کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Nila raha - 2013-01-03

(2013-01-03 ساعت 16:05)الهه سابق نوشته:  متاسفانه یادم نیست این مطالبو کجا دیدم. ولی شما اگه قصد چنین کاری دارید حتما کاملا پرس و جو کنسد و بعد اقدام کنید

مرسي، من 19دسامبر از سفارت دبي همراه با همسر و دختر ٦سالم كارت زرد گرفتم و منتظرم كلير بشيم تا براي زايمان بريم آمريكا. در مورد اينكه هزينه زايمان رو كمتر بدم يا مجاني بشه برام يا از بيمه اي بتونم استفاده كنم هم اطلاعاتي دارين؟

متاسفانه اطلاعی ندارم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hamed83 - 2013-01-04

با عرض سلام
یه سوال دارم.ممنون میشم اگر کسی اطلاعات کافی داره به من بگه
اگر کسی از آمریکا دعوت نامه بفرسته و شخص بره سفارت ویزا بگیره این چه نوع ویزایی هست؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-01-04

ویزای توریستی که بهش ویزای دیدار هم میگن و اسمش B-2 هستش

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-01-04

(2013-01-03 ساعت 16:19)Nila raha نوشته:  
(2013-01-03 ساعت 16:05)الهه سابق نوشته:  متاسفانه یادم نیست این مطالبو کجا دیدم. ولی شما اگه قصد چنین کاری دارید حتما کاملا پرس و جو کنسد و بعد اقدام کنید

مرسي، من 19دسامبر از سفارت دبي همراه با همسر و دختر ٦سالم كارت زرد گرفتم و منتظرم كلير بشيم تا براي زايمان بريم آمريكا. در مورد اينكه هزينه زايمان رو كمتر بدم يا مجاني بشه برام يا از بيمه اي بتونم استفاده كنم هم اطلاعاتي دارين؟
هزینه درمان اینجا بسیار بالا هست. توی یک ایالت نه چندان بزرگ از یکی از بستگان من برای ۴ تا بخیه ۲۵۰۰ دلار گرفتند. هزینه زایمان حدود ۲۰ هزار تا ۳۰ دلار برای کسی که بیمه نداره خرج خواهد داشت.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Nila raha - 2013-01-05

(2013-01-04 ساعت 23:07)negi نوشته:  
(2013-01-03 ساعت 16:19)Nila raha نوشته:  

هزینه درمان اینجا بسیار بالا هست. توی یک ایالت نه چندان بزرگ از یکی از بستگان من برای ۴ تا بخیه ۲۵۰۰ دلار گرفتند. هزینه زایمان حدود ۲۰ هزار تا ۳۰ دلار برای کسی که بیمه نداره خرج خواهد داشت.
من از هيچ بيمه اي براي زايمان نمي تونم استفاده كنم؟ ما كه اين همه پول نداريم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-01-05

سلام يه سؤال . من ميخوام برای ويزا توريستی امريکا بدون زن و بچه اقدام کنم . مدرک کاملی دارم روزنامه رسمی شرکتم متهل هستم بچه دارم سند خونه حساب بانکی بالا. 25 سالم هست و مسافرت اروپا نداشتم معافيت خدمت دارم و ميخوام 2 ماه ديگه برم اروپا که 1 شينگن هم بگيريم ، حالا به نظرتون اروپا برم و برگردم و بعد برم دبی يا انکارا مصاحبه ؟ يا رفتم اروپا برم فرانکفورت يا اتريش مصاحبه ؟ مرسی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-01-05

چون بدون زن و فرزندتون میرید یه کم شانستون میره بالا.
برید اروپا و برگردید بعدش اقدام کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-01-05

(2013-01-05 ساعت 02:38)الهه سابق نوشته:  چون بدون زن و فرزندتون میرید یه کم شانستون میره بالا.
برید اروپا و برگردید بعدش اقدام کنید
به نظرتون بار دوم تو اروپا برم مصاحبه بهتر هست يا وقتی بار اول از اروپا برگشتم برم دبی يا انکارا ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-01-05

مسلما بهتره بار دوم از اروپا اقدام کنید ولی اگه از دبی یا آنکارا هم اقدام کنید بازم وضعیتتون خوبه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - usamohajer - 2013-01-05

سلام دوستان من واسه 30 ژانویه در ارمنستان برای ویزای توریستی مصاحبه دارم. اگه کسی هست پیام بده با هم بریم.به امید گرفتن ویزا.......