مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SNAGHIAN - 2010-12-09

يكي نيست بگه سر سايتشون چي اومده ؟؟؟؟ ديگه دارم ديوونه ميشم..... نكنه مسوول سايتشون سقت شده !!!؟؟؟

3 روز پيش به آزاده رها گفتن ستاره از جلو كيس شما برداشته ميشه !!!!!!! ديروز هم به رايان گفتن طبق ليست امروز جواب شما اومده!!!!!!!!!!!! پس كو اين تغيرات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2010-12-09

(2010-12-09 ساعت 12:47)SNAGHIAN نوشته:  يكي نيست بگه سر سايتشون چي اومده ؟؟؟؟ ديگه دارم ديوونه ميشم..... نكنه مسوول سايتشون سقت شده !!!؟؟؟

3 روز پيش به آزاده رها گفتن ستاره از جلو كيس شما برداشته ميشه !!!!!!! ديروز هم به رايان گفتن طبق ليست امروز جواب شما اومده!!!!!!!!!!!! پس كو اين تغيرات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جون تو هیجان و استرس ما رو که دیدن خوششون اومده دارن اذیت میکنن.
یعنی سر کارمون گذاشتن!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-09

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا....
قبل از اینکه تو جدول کلیرنس کیسم درج بشه ،پاسپورتام رو تحویل سفارت دادم .....
باید تو کتاب گینس ثبتش کنم....

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-09

من و همسرم همزمان با هم.....

کلیــــــــــــــــر

شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم!!!

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا!!!!

با تشکر ویژه از دوست عزیزم رایان
من برم دنبال برنامه ریزی برای سفر

برای ثبت در مهاجرسرا: من در تاریخ 9 دسامبر بعد از 45 روز توسط ایمیل از کلیر شدن ام خبر دار شدم. جمعه 10 دسامبر شماره ام اومد روی سایت.

(2010-12-09 ساعت 18:03)User نوشته:  من و همسرم همزمان با هم.....

کلیــــــــــــــــر

شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم!!!

USER جان ! تبریییییییییییییک 1000 تا! به امید کلیر شدن سایر دوستان.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - b!ta - 2010-12-09

سلااام سلااام

یوزر عزیز و رایان عزیز خیلی خیلی خیلی تبریک میگم،سفارتی ها هم متوجه زحمات شما در مهاجرسرا بودند اونا هم خواستند به نوبه ی خودشون جبران کنند.Smile
تبریک فراوان به خانواده های گرامیتان.همیشه به شادی.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - has55 - 2010-12-09

خبرهای خوب برای مهاجرین جمعه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SNAGHIAN - 2010-12-09

با با دست خوش ..تا باشه از اين خبر هاي خوب ....يوزر جان براي شما هم ايميل وحي شد كه با خبر شدي ؟؟؟

پس حدسم درست بوده مسوول سايت آنكارا بلايي سرش اومده كه سايت تغيير نمي كنه....!

دوستان عزیز؛ با توجه به پیام های خصوصی و درخواست دوستان متن میلی که زدم رو الان دوباره نوشتم (( ببخشید دیر شد من 24 ساعته نخوابیدم)) با اصلاحات لازم مطابق کیس خودتان و با همان فرمت نامه نگاری برای KCC ،برای سفارت ارسال کنید و عنوان نامه را هم : ivdiversity انتخاب کنبد. (صبحها میل بزنید) امیدوارم زود زود کلیر بشید

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam

I had an interview on, November 03 2010 at the Ankara embassy and my administrative processing started from mentioned day. It is passed more than 1 month from my interview date and I have checked the embassy website every day, but my case number has not been announced yet. It would be greatly appreciated if you could kindly advise me what I have to do on this situation and please inform me about the last status of my case number.

Yours faithfully

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mjh - 2010-12-09

يك سوال وقتي توي صفخه كلير مي نويسند 2011AS1495 عدد 1495 شماره كيس است؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - minas - 2010-12-09

user جان ، برادر yaran.s ضمن تبرییییییییییییییییییگ خیلی عظیم ! خداوکیلی چه طوری خبر دار می شین ، نکنه شعبه KCC هستید؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - یاشار و ماری - 2010-12-09

دوستان عزیز
دوستان خوب
خبر کلیر شدن هر نفر، مثل این است که خبر کلیر شدن خودمان را می شنویم.
به خاطر اینکه این پست شلوغ نشود و دوستانی که سالهای بعد برای فهمیدن تاریخ کلیر شدن و این جور چیزها به این تاپیک مراجعه می کنند زیاد بین صفحه ها گم نشوند، فقط به فشردن دکمه تبریک و تشکر اکتفا می کنیم اما بدانید خیلی خیلی خیلی خوشحال می شویم.

(2010-12-09 ساعت 19:31)mjh نوشته:  يك سوال وقتي توي صفخه كلير مي نويسند 2011AS1495 عدد 1495 شماره كيس است؟

بله

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2010-12-10

کلیــــــــــــــــر

یوزر جان خیلی بهت تبریک میگم . دیدی گفتم زیاد غصه نخور همین امروز کلیر میشی.....

خیلی خیلی خوشحالم که بچه کلیر میشن(آیکون گریه خوشحالی)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad.s - 2010-12-10

به تمام دوستانی که کلیر شدن از صمیم قلب تبریک می گم خیلی خوشحال شدم براشون. امیدوارم این تاپیک تا روز 30 سپتامبر مملو از شادی و خبرهای خوب باشه.به امید کلیرشدن تمام دوستان 2011.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - MOHSEN8766 - 2010-12-10

(2010-12-09 ساعت 17:48)rayan.s نوشته:  هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا....
قبل از اینکه تو جدول کلیرنس کیسم درج بشه ،پاسپورتام رو تحویل سفارت دادم .....
باید تو کتاب گینس ثبتش کنم....

کلیــــــــــــــــر

دوستان عزیز رایان و یوزر خیلی تبریک میگم.
این کلیر شدن زود قطعا به خاطر کمکهایی که به بچه ها کردین.
بچه هایی که می خوان زود کلیر بشن بهترین راه همینه.