مهاجرسرا
لاس وگاس، ایالت نوادا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لاس وگاس، ایالت نوادا (/thread-5196.html)

RE: زندگی در لاس وگاس - we are one - 2014-10-10

سلام آقا الیما
دمتون گرم که به سوال همه بی منت جواب میدین.ایولا بچه مشهد.ایشالا به همراه همسرتون همیشه شاد زندگی کنید.
آقا الیما،شما که چند ساله اونجا هستید،به نظرتون طی چند سال آینده وضعیت معیشت در آمریکا بهتر میشه یا بدتر؟ آینده رو چطور پیش بینی می کنید؟
با سپاس از جنابعالی

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-10-10

(2014-10-10 ساعت 19:42)we are one نوشته:  سلام آقا الیما
دمتون گرم که به سوال همه بی منت جواب میدین.ایولا بچه مشهد.ایشالا به همراه همسرتون همیشه شاد زندگی کنید.
آقا الیما،شما که چند ساله اونجا هستید،به نظرتون طی چند سال آینده وضعیت معیشت در آمریکا بهتر میشه یا بدتر؟ آینده رو چطور پیش بینی می کنید؟
با سپاس از جنابعالی
برای مهاجرین وافرادکم توقع وصرفه جو بهتر

RE: زندگی در لاس وگاس - ali1358 - 2014-10-16

سلام دوستان کسی هم خانه در وگاس نمیخواد.من ایداهو هستم ولی اصلا جای جالبی نیست

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-10-16

الیما جان شما موبایلتون رو از کدوم اپراتور گرفتین طبق تحقیقات من verizon کیفیت خوبی داره ولی گویا T-mobile هم خدمات نسبتا خوبی با قیمت معقول ارائه میکنه....

RE: زندگی در لاس وگاس - mani.iht - 2014-10-17

(2014-10-16 ساعت 23:19)rainolf نوشته:  الیما جان شما موبایلتون رو از کدوم اپراتور گرفتین طبق تحقیقات من verizon کیفیت خوبی داره ولی گویا T-mobile هم خدمات نسبتا خوبی با قیمت معقول ارائه میکنه....
دوست عزیز این سوالایی که میپرسین خودتون که تشریف آوردین همه چیز خیلی‌ زوددستتون میاد. T-Mobileقیمتش نسبت به اپرتری دگه کمتر اما خوب کیفیتش به مراتب پائین‌تر از اپرتپری مثل AT&T هست.
بطور مثال T-Mobile پلان ناامحدودش که شامل انلیمیت تالک و دیتا و تکس هست حدود ماهی‌ ۸۰ $ می‌شه.

RE: زندگی در لاس وگاس - rainolf - 2014-10-17

(2014-10-17 ساعت 09:04)mani.iht نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 23:19)rainolf نوشته:  الیما جان شما موبایلتون رو از کدوم اپراتور گرفتین طبق تحقیقات من verizon کیفیت خوبی داره ولی گویا T-mobile هم خدمات نسبتا خوبی با قیمت معقول ارائه میکنه....
دوست عزیز این سوالایی که میپرسین خودتون که تشریف آوردین همه چیز خیلی‌ زوددستتون میاد. T-Mobileقیمتش نسبت به اپرتری دگه کمتر اما خوب کیفیتش به مراتب پائین‌تر از اپرتپری مثل AT&T هست.
بطور مثال T-Mobile پلان ناامحدودش که شامل انلیمیت تالک و دیتا و تکس هست حدود ماهی‌ ۸۰ $ می‌شه.

دوست من خدمات اپراتورها ایالت به ایالت متفاوته و دیگه گذشته اون موقع که بیایم ببینیم چه خبره.... من از سایتهایی که مقایسه انجام میدن بررسی کردم و همه متفق القول هستن که در نوادا و کالیفرنیا بعد ار verizon بهترین خدمات مربوط به T-mobile میشه.... ضمنا T-mobile در حال حاضر یک پلان ویژه داره که 4 خط نا محدود رو میده ماهی 100 دلار (این هم دلیل دیگه ای که برای گرفتن اطلاعات نیازی به اونجا اومدن نیست) در حقیقت میخواستم اگر از دوستان کسی از یکی از این 2 اپراتور خرید کرده ما هم به صورت family plan زیر مجموعه اونها بشیم تا همگی مبلغ کمتری پرداخت کنیم..... در آخر اگر قرار بود همه بیان اونجا و تجربه کنن دلیل وجودیه سایتی مثل مهاجرسرا چیه؟؟؟؟

RE: زندگی در لاس وگاس - elima1980 - 2014-10-17

t_mobileوverizonخوب هستندمن چون پلن نمیخواستم بگیرم ازیک شرکت ناشناخته که الان اسمش به یادنمیارم یک سیم کارت پری پیدگرفتم

RE: زندگی در لاس وگاس - mani.iht - 2014-10-18

(2014-10-17 ساعت 12:57)rainolf نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 09:04)mani.iht نوشته:  

دوست من خدمات اپراتورها ایالت به ایالت متفاوته و دیگه گذشته اون موقع که بیایم ببینیم چه خبره.... من از سایتهایی که مقایسه انجام میدن بررسی کردم و همه متفق القول هستن که در نوادا و کالیفرنیا بعد ار verizon بهترین خدمات مربوط به T-mobile میشه.... ضمنا T-mobile در حال حاضر یک پلان ویژه داره که 4 خط نا محدود رو میده ماهی 100 دلار (این هم دلیل دیگه ای که برای گرفتن اطلاعات نیازی به اونجا اومدن نیست) در حقیقت میخواستم اگر از دوستان کسی از یکی از این 2 اپراتور خرید کرده ما هم به صورت family plan زیر مجموعه اونها بشیم تا همگی مبلغ کمتری پرداخت کنیم..... در آخر اگر قرار بود همه بیان اونجا و تجربه کنن دلیل وجودیه سایتی مثل مهاجرسرا چیه؟؟؟؟

ببین دوست گرامی‌ خدای نکرده صحبت من زیر سوال بردن فلسفهٔ وجودی سایت مثل مهاجرسرا نیست که بسه نشر اطلاعات مفید باسهٔ مهاجران تازه وارد بنا شده.

اما وقتی‌ میبینم یه سوال‌هایی‌ بعضا عجیب و قریب و آبکی‌ بعضی‌ دوستان مطرح می‌کنن که انگاری جناب الیما نسترداموس تشریف دارند مثل :
با سپاس از جنابعالی

بگذریم دوست گرامی‌.

هدف تمام مهاجرانی که یه چند صباحی زود تر از دوستان تازه وارد تشریف اوردن باید کمک صادقانه و بدون هچگونه منتی باشه چون صادقانه بگم همهٔ ما به نوعی این مراحلو گذروندیم.و ما هم مس شما نگران بودیم،به همین خاطر میگم باعث صادقانه تجربیتو در خدمت رفقای دگه قرار داد اما حقیقتاً بعضی‌ وقتا میبینم بعضی‌ از دوستان سوالای خیلی‌ دگه پیش پا افتاده مطرح می‌کنن.

در رابطه با سوالتون من به نظرم شما در وحله اول یه خط پرپید مثل Cricket بگرین که هم هزنش کمتر نسبت به پلن.ضمنا گوش به این تبلیغات پر طمطراق نکنین میگن ۴ تا خط به ۱۰۰ $ اما وقتی‌ میرین اینقدر حداقل هارو در نظر گرفتن و انقدر آب میبندن که وقتی‌ حساب می‌کنین میبینین با اون موارد مورد انتظار نا محدود شما متحمل هزنهٔ خیلی‌ بالاتری میشین.خلاصه این بود که گفتم تشریف آوردین اینجا از نزدیک همه‌چیز دستتون میاد.خدای نکرده من قصد به احترامی رو نداشتم دوست عزیز.هر کمکی‌ هم از دستمون بر بیاد در خدمت رفقای که قصد وگاس دارن در خدمت هستیم.

RE: زندگی در لاس وگاس - زری وحدتی - 2014-10-21

سلام
دوستان من دنبال هم خونه میگردم واسه تو وگاس .
که یا ازش اتاق اجاره کنم یا باهاش خونه شیر کنم.
ممنون میشم منو تو هر.گروه وایبر و یا فیس بوک یا هرجای دیگه که فک میکنید مفیده اد کنید.ایدی فیس بوکم zari vahdati
برا اد شدن در گروه های وایبری و غیره پیام خصوصی بدید تا شماره رو بدم حقیقتا اینجا یکم ممکنه سیستم بشه برام اکه تو پست عمومی بزارم .ممنونم از لطفتون.

RE: زندگی در لاس وگاس - feidom30 - 2014-10-21

من امروز برای دومین بار تاپیک رو شروع کردم از اول خواندن... از همه بچه‌هایی‌ که بی‌ ریا و صادقانه تجربیاتشون رو گذاشتند به ویژه الیما عزیز و سمانه نازنین ممنون..

RE: زندگی در لاس وگاس - ali1358 - 2014-10-21

دوستان من به دنبال هم خانه هستم در وگاس

RE: زندگی در لاس وگاس - pari1392 - 2014-10-24

(2014-07-10 ساعت 20:11)elima1980 نوشته:  1500$درصورت صرفه جویی مناسب هست اما شما یک فرزندکوچک داریدکه طبیعتا هزینه هایی داره من همیشه میگم یک بچه یا نوزادهزینه هاش ازیک انسان بالغ بیشترخواهد بودبه این دلیل گفتم 2000دلارچون پانصددلاربایدبرای اون بچه درنظربگیری.درموردتاکسی میتونیداون آگهی که گذاشتم مطالعه کنید وبامراجعه به همون مرکزشماراهنمایی میکنندکه چطورمیتونیداپلای کنیدودرخواست شغل کنید.انشاا..اگراومدیداینجابصورت حضوری وخیلی ساده میتونیدازشرایطاین کارومراحل ان اطلاع کسب کنید.اول باید مقصدخودتون هدف خودتون وبرنامه خودتون مشخص کنیدبعدبااعتمادبه نفس درمسیرانتخاب شده حرکت کنید.درموردگرافیک وکارهای کامپیوتری اگرسطح زبان قابل قبولی داریدوتوانایی ارتباط برقرارکردن داریدکه چه خوب وبراحتی درهرنقطه آمریکامیتونیددرخواست شغل کنید(البته دراین شهرزمینه کاردراین موردمن اطلاعاتی ندارم )درغیراین صورت امکان پذیرنیست .

ممنون از وقتی که میذارید و کمکاتون اگه لطف کنید و در مورد هزینه اضافیه بچه ها توضیح بدید من دو بچه ۲و ۸ ساله دارم

RE: زندگی در لاس وگاس - ali1358 - 2014-10-24

دوستان کسی هم خانه نمیخاد

RE: زندگی در لاس وگاس - biber - 2014-10-24

با سلام حضور همه عزیزان
من فقط خواستم یه پیام سپاسگذاری بزارم برای تمام عزیزانی که وقت می ذارن و صبورانه و بی منت به پرسشها پاسخ می دن و تجربیاتشون رو در اختیار دیگر عزیزان می ذارن.
و سپاس ویژه از زوج مهربان الیما و سمانه عزیز.
من و همسرم تا چند روز اتی برای سکونت دایم عازم وگاس هستیم.
امیدوارم که بتونم در اینده بسته به شرایطم کمکی به عزیزانی که در اینده عازم این شهر خواهند شد بکنم.

RE: زندگی در لاس وگاس - biber - 2014-10-24

عزیزانی که علاقمند به اجاره یک اتاق هستند می تونن در گوگل بانوشتن rent a room in las vegas مواردی رو پیدا کنند
بعنوان مثال من طی جستجو این سایت رو پیدا کردم که ادرسش رو در زیر ملاحظه می کنید:
http://lasvegas.craigslist.org/search/roo