مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2012-09-17

(2012-09-17 ساعت 16:32)peyman1355 نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 16:22)sayeh_m نوشته:  پیمان جان
باید سایت رو چک کنی که تاریخ مصاحبه ات رو ببینی . در بعضی موارد دیده شده که ایمیل نیومده . در ضمن توی ایمیل هم شما رو به همون صفحه قبولیتون راهنمایی میکنه Smile

درود بر شما سايه جان

پس چك كردن سايت با كانفرميشن نامبر در گزينه دوم كه پويا جان فرمودند به چه درد ميخوره؟ اگر با چك كردن سايت ميشه همه مشخصات رو ديد پس ديگه نيازي به چك كردن سايت سفارت نيست، و اگر توي سايت سفارت ميتونيم تاريخ مصاحبه مون رو ببينيم، پس نيازي به چك كردن سايت با كانفرميشن نامبر نيست !!! مگر اينكه مورد ديگه اي وجود داشته باشه كه من نميدونم و اونو از پويا جان سوال كردم
به هر حال از محبت و راهنمايي هاي هميشگي شما بسيار سپاسگزارم سايه جان، اميدوارم بنده رو مثل هميشه مورد لطف و توجه خودتون قرار بديد

براي همه دوستان آرزوي بهترين ها رو از ته دل دارمSmile
پیمان جان
ما فعلا" همون مراحل یک و دو رو داریم . اون سومی فکر کنم منظورشون بعد از مصاحبه بوده Smile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - pooya.n - 2012-09-17

پیمان و سایه ی عزیز
ببینید
بعد از چک کردن مرحله ی دوم دیگه مدارک، کنترلش و پروسه هایی که روش انجام میشه کاملن از دست KCC خارج شده و اومده دست سفارت. ممکنه تغییری در زمان یا هر مسئله ی دیگه ای باشه که اونجا دیگه سایت وزارت امور خارجه یا کنتاکی نمیتونه پاسخگو باشه.
توصیه شده که سایت سفارت رو بعد از مشخص شدن زمان مصاحبه تو سایت وزارت امور خارجه حتمن چک کنید. این وقت رو سفارت تعیین کرده، پس مهمه که مد نظر قرار بدیمش.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rabbit - 2012-09-17

(2012-09-17 ساعت 16:46)pooya.n نوشته:  پیمان و سایه ی عزیز
ببینید
بعد از چک کردن مرحله ی دوم دیگه مدارک، کنترلش و پروسه هایی که روش انجام میشه کاملن از دست KCC خارج شده و اومده دست سفارت. ممکنه تغییری در زمان یا هر مسئله ی دیگه ای باشه که اونجا دیگه سایت وزارت امور خارجه یا کنتاکی نمیتونه پاسخگو باشه.
توصیه شده که سایت سفارت رو بعد از مشخص شدن زمان مصاحبه تو سایت وزارت امور خارجه حتمن چک کنید. این وقت رو سفارت تعیین کرده، پس مهمه که مد نظر قرار بدیمش.

دوستان عزیزم سلام
سایت ابوظبی این جدول زمانبندی مصاحبه رو مث آنکارا نداره . درسته ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdiii - 2012-09-17

(2012-09-17 ساعت 16:38)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 16:32)peyman1355 نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 16:22)sayeh_m نوشته:  پیمان جان
باید سایت رو چک کنی که تاریخ مصاحبه ات رو ببینی . در بعضی موارد دیده شده که ایمیل نیومده . در ضمن توی ایمیل هم شما رو به همون صفحه قبولیتون راهنمایی میکنه Smile

درود بر شما سايه جان

پس چك كردن سايت با كانفرميشن نامبر در گزينه دوم كه پويا جان فرمودند به چه درد ميخوره؟ اگر با چك كردن سايت ميشه همه مشخصات رو ديد پس ديگه نيازي به چك كردن سايت سفارت نيست، و اگر توي سايت سفارت ميتونيم تاريخ مصاحبه مون رو ببينيم، پس نيازي به چك كردن سايت با كانفرميشن نامبر نيست !!! مگر اينكه مورد ديگه اي وجود داشته باشه كه من نميدونم و اونو از پويا جان سوال كردم
به هر حال از محبت و راهنمايي هاي هميشگي شما بسيار سپاسگزارم سايه جان، اميدوارم بنده رو مثل هميشه مورد لطف و توجه خودتون قرار بديد

براي همه دوستان آرزوي بهترين ها رو از ته دل دارمSmile
پیمان جان
ما فعلا" همون مراحل یک و دو رو داریم . اون سومی فکر کنم منظورشون بعد از مصاحبه بوده Smile

سایه جان و پیمان عزیز
شما باید برای مصاحبه نامه دعوت به مصاحبه رو هم ببرید که برای دیدن و پرینت این نامه باید وارد همون جایی بشی که نیاز به کانفرمیشن نامبر داره. توی بعضی از تاپیک های 2011 و 2012 هم به این مورد اشاره شده.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - سارا2013 - 2012-09-17

وه چه طولاني و سخت است لحظه هاي انتظار
کي رسد آخر به ياران انتهاي انتظار

سخت باشد منتظر بودن به راه يار خويش
سوز دل اشک روان و گريه هاي انتظار

ناله هاي صبحگاهان و تاب و بيداري شب
مملو است از بي کسي ها در فضاي انتظار

بايد از جان در ره ديدار جانان بگذري
صبر و امّيد و توکل اقتضاي انتظار

گر خدا خواهد رسد وصلش به زودي بر جهان
نعمت ديدار او باشد بهاي انتظار

وصل ناب روي تابان حبيب مهربان
عاقبت گردد ميسر در ازاي انتظار

ور نباشد قسمت ما تا دم مردن وصال
تا ابد ماييم و عشق و شعله هاي انتظار

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Ali DV-2013 - 2012-09-17

(2012-09-17 ساعت 16:46)pooya.n نوشته:  پیمان و سایه ی عزیز
ببینید

مامان سایه و پیمان عزیز ، این نکته ای که پویا میگه درسته چون در چندتا از سفرنامه های 2012 اخیرا خوندم که به صورت خیلی غیر منتظره برای بعضی ها نامه اومده و با اینکه زمان مصاحبشون معلوم بوده یهو زمانش جلو افتاده و بنده خداها کلی دچار استرس شدن البته حق هم داشتن چون در نامه اومده بود که یا فلان روز (مثلا یک هفته زودتر) بیاید یا مصاحبتون میمونه 3 ماه دیگه! خوب کسی این ریسک رو نمیکنه عقب بندازه! Wink
در این میان بعضی ها ایمیلشونو چک نکرده بودن و دچار کلی دردسر شده بودن. Sad
خلاصه اینکه با توجه به تجربیات سال قبل بد نیست بعد از ردیافت نامه دوم و زمان مصاحبه در سایت ، ایمیل و سایت سفارت رو با وجود داشتن زمان مصاحبه چک کنیم که یوقت تغییری ایجاد نشه. البته احتمالش خیلی کمه ولی به هر حال در سفرنامه های سال قبل چند نفر هستن که براشون پیش اومده ؛ بد نیست نگاهی به سفرنامه ها بندازید. Smile

علی جان
شما کاملا" درست میگین Smile. منم اون سفرنامه ها رو خوندم فقط متوجه نشدم که پویا جان منظورشون کدوم سایته ؟من فکر کردم منظور همون سایتی هست که کانفرمیشن نامبر رو وارد میکنیم و میگن که نامه مصاحبه هم همون جا میاد البته یه ایمیل هم میدن . باید جای دیگه ای رو هم چک کنیم ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - سارا2013 - 2012-09-17

یعنی امروز هم نمی خوان اعلام کنن؟؟؟؟؟؟...............

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ali234 - 2012-09-17

کاش حداقل با یک ایمیل اطلاع رسانی می کردند که فعلا صبر کنید . یا سرمون شلوغه یا....

این عدم اطلاع رسانی غیرقابل توجیهه.

(2012-09-16 ساعت 23:15)ehsan99 نوشته:  جمعه اي يه زنگ زدم KCC بر و بچ رو يه حضور غياب بکنم ببينم يه وقت از زير کار در نرن.اصولا من هر وقت بيکار ميشم زنگ ميزنم KCC Big Grin. اينا هم يه چند تا بيشتر نيستن. ديگه از رو صدا ميشناسمشون
ايندفعه اون دختر جوون خوش اخلاقه بر داشت که هر وقت زنگ ميزنی کل مشخصات پروندت رو اول ازت ميپرسه و بعد ميگه چه کمکی ميتونم بهتون بکنم
البته ايندفعه بدون اينکه من چيزی بهش بگم خودش ادامه داد و گفت مدارکتون رسيده ، پروسس شده اما هنوز وقت مصاحبه اي داده نشده

اينو که گفت من يه جورايی خلع سلاح شدم چون اون سوال های اول فرماليته اي که هميشه ميپرسم رو جواب داده بود. بعد ازش پرسيدم معمولا چقدر طول ميکشه تا نآمه دوم بياد. گفت پرونده به پرونده فرق ميکنه و به پروسس پرونده و سفارت بستگی داره

کلا بخوام بگم يه همچنين چيزی من حاليم شد

1- بعضی از سفارت خانه ها احتمالا از برنامه پيش بينی شده قبلی عقب هستن ( شايد بخاطر فکوس بيشتر روی رسوندن قبول شده های 2012) به همين علت هنوز زمانی رو برای اينترويو مشخص نکردن
2- تاريخ اينترويو در هر ماه به پروسس شدن پرونده توسط KCC ارتباط داره . يعنی اون کسی که زودتر مدارکشو رو فرستاده و حالا پروسش شده احتمالا زودتر اينترويو ميشه تا اون کسی که دير تر مدارکشو فرستاده ( البته هر دو در همون ماه..يکی مثلا اول ماه و يکی آخر ماه)

البته بديهيست که همه اين حرفا رو حساب حرف هاييست که بر و بچ KCC ميگن. که خوب بعضا ديده شده خودشون هم نميدونن دقيقا چه خبره

پس کلا بيخيال اين نتيجه گيريها و بريم دنبال کار و زندگيمون تا نآمه دوم خودش بيادBig Grin

سلام . شما با شماره پایین نامه قبولی تماس گرفتید؟

من امروز 2 بار تماس گرفتم . و هر دو بار بعد از پیغام اولیه که آدرس سایتها رو میده ، میره روی اپراتور ولی هیچکس پاسخگو نیست. تماس دوومم ( همین الان ) نسبتا طولانی صبر کردم ولی پاسخی ندادند!

شما با7500-526-606 تماس گرفتید؟

(2012-09-17 ساعت 20:03)ali234 نوشته:  
(2012-09-16 ساعت 23:15)ehsan99 نوشته:  

من امروز 2 بار تماس گرفتم . و هر دو بار بعد از پیغام اولیه که آدرس سایتها رو میده ، میره روی اپراتور ولی هیچکس پاسخگو نیست. تماس دوومم ( همین الان ) نسبتا طولانی صبر کردم ولی پاسخی ندادند!

باید با همین شماره تماس بگیرین ولی ساعتتون رو با اونها تنطیم کنید Smile

(2012-09-17 ساعت 20:07)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-16 ساعت 23:15)ehsan99 نوشته:  

باید با همین شماره تماس بگیرین ولی ساعتتون رو با اونها تنطیم کنید Smile

همین الان تماس گرفتم الان دقیقا ساعت 11 و نیم صبحه. Smileتماس قبلی هم 9 و نیم صبح بود.

دوست عزیز
نمیدونم ولی من هم یکبار که تماس گرفتم مدت نسبتا" طولانی پشت خط بودم ولی بالاخره جواب دادن Smile دوباره تماس بگیرین Smile

(2012-09-17 ساعت 20:11)sayeh_m نوشته:  دوست عزیز
نمیدونم ولی من هم یکبار که تماس گرفتم مدت نسبتا" طولانی پشت خط بودم ولی بالاخره جواب دادن Smile دوباره تماس بگیرین Smile

پس شاید سرشون خیلی شلوغه و دارن تایم مصاحبه های ما رو تعیین میکنن که تلفنو جواب نمیدن!!!Smile یام مثل اداره های خودمون اهل زیرآبی رفتنن!!!Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan99 - 2012-09-17

(2012-09-16 ساعت 23:15)ehsan99 نوشته:  جمعه اي يه زنگ زدم KCC بر و بچ رو يه حضور غياب بکنم ببينم يه وقت از زير کار در نرن.اصولا من هر وقت بيکار ميشم زنگ ميزنم KCC Big Grin. اينا هم يه چند تا بيشتر نيستن. ديگه از رو صدا ميشناسمشون
ايندفعه اون دختر جوون خوش اخلاقه بر داشت که هر وقت زنگ ميزنی کل مشخصات پروندت رو اول ازت ميپرسه و بعد ميگه چه کمکی ميتونم بهتون بکنم
البته ايندفعه بدون اينکه من چيزی بهش بگم خودش ادامه داد و گفت مدارکتون رسيده ، پروسس شده اما هنوز وقت مصاحبه اي داده نشده

اينو که گفت من يه جورايی خلع سلاح شدم چون اون سوال های اول فرماليته اي که هميشه ميپرسم رو جواب داده بود. بعد ازش پرسيدم معمولا چقدر طول ميکشه تا نآمه دوم بياد. گفت پرونده به پرونده فرق ميکنه و به پروسس پرونده و سفارت بستگی داره

کلا بخوام بگم يه همچنين چيزی من حاليم شد

1- بعضی از سفارت خانه ها احتمالا از برنامه پيش بينی شده قبلی عقب هستن ( شايد بخاطر فکوس بيشتر روی رسوندن قبول شده های 2012) به همين علت هنوز زمانی رو برای اينترويو مشخص نکردن
2- تاريخ اينترويو در هر ماه به پروسس شدن پرونده توسط KCC ارتباط داره . يعنی اون کسی که زودتر مدارکشو رو فرستاده و حالا پروسش شده احتمالا زودتر اينترويو ميشه تا اون کسی که دير تر مدارکشو فرستاده ( البته هر دو در همون ماه..يکی مثلا اول ماه و يکی آخر ماه)

البته بديهيست که همه اين حرفا رو حساب حرف هاييست که بر و بچ KCC ميگن. که خوب بعضا ديده شده خودشون هم نميدونن دقيقا چه خبره

پس کلا بيخيال اين نتيجه گيريها و بريم دنبال کار و زندگيمون تا نآمه دوم خودش بيادBig Grin

نه شماره همونه..اولش همونطور که سايه خانم هم گفت ميره رو اپراتور اما اگه صبر کنی رفقا بر ميدارن. گرچه بعضی وقتا بايد خيلی صبر کنی
اينا تعدادشون خيلی کمه..تازه شيفتی هم کار ميکننBig Grin..يکی از بزرگترين تفاوت های خارجه با ايران همينه
اگه ايران باشه 30 نفر رو ميزارن برای جواب دادن تلفن در نتيجه ميبينی ريلکس نشستن دارن پشه ميپرونن. ولی اونجا 3 نفر رو ميزارن برای همون کار و از 9صبح تا 5 بعد از ظهر شيرشون رو ميکشن تا يه دو زار پول بهشون بدنBig Grin...ولی پوله ديگه عند حلال و کار زحمت کشيدستBig Grin