مهاجرسرا
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي (/thread-3396.html)

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - free pigeon - 2015-05-24

(2015-05-22 ساعت 20:02)sib 24 نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 16:29)negin26 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 00:10)sib 24 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 12:59)masmori نوشته:  

شما در واقع اندازه یا تیتر آنتی بادی گرفتین که پایین است و این یعنی آبله مرغان نگرفتید اما یک سوال چرا گاهی فقط می پرسند گرفتید یا خیر و اگه بگید قبلا گرفتم دیگه واکسن نمی زنند ؟؟
وبهتر نیست شما هم همین کار را بکنید در ضمن واکسن در دبی دویست درهمی هست. و اینجا ممکنه در داروخانه های هلال احمر یافت بشه.
برای همسرم است و کلینیک ابوظبی میره.قیمتش هم فهمیدم 250 درهم.تو تهران پیدا کردم متخصص اطفال در مطب میزنه 280 هزار تومن هم میگیره.ترسیدیم واکسنهاقدیمی باشند همون ابوظبی میزنه همسرم خیالمون راحت تره

سیب عزیز من از آشنایان تو پاستور پرسیدم واکسن آبله مرغان ایران نیست.منم همین مشکل رو دارم، باید خرج این واکسن رو بدیم دیگه
منم حس میکنم اینهای که تو ایران هست تاریخ گذشتست.تازه از ابوظبی گرونترم میگیرن.چیزی که پاستور و هلال اهمر نداشته باشه ممکنه قاچاق بشه به ایران و فاسد باشه.کار خوبی میکنید فقط نتیجه آزمایشتون همراهتون باشه که تو ابوظبی پول آزمایش ندید
[/quote]

یعنی من هم که آبله مرغان نگرفتم تست آنتی بادی رو باید بدم؟منظورتون اینه؟چون من فکر کردم همین که بگم نگرفتم واکسن رو بزنن کافیه!!

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - sib 24 - 2015-05-24

دوست عزیز negin26 بله باید تست آنتی بادی نزدیکهای مصاحبه بزنی.وگرنه تو کلینیک سفارت یه پول اضافه بابت تست آنتی بادی میگیرند.ولی نتیجه آزمایش ایران رو ببرید فقط واکسن میزنند..
دوستانی که ابوظبی مصاحبشون هست قیمتهارو ۱۰۰ درهم افزایش دادند.۱۰۰ درهم واکسن گرونتر شده و ۱۰۰ درهم آزمایشهای داخل کلینیک

***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - vahid4573 - 2015-05-28

درستان مدت اعتبار واكسن چقدره؟ من ٣ ماه پيش زدم كارت زردم گرفتم ولي تازه ٢ روزه اپرو شدم.بايد براي مصاحبه تاريخ به روز باشه؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - shadoow - 2015-05-30

(2015-05-28 ساعت 11:15)vahid4573 نوشته:  درستان مدت اعتبار واكسن چقدره؟ من ٣ ماه پيش زدم كارت زردم گرفتم ولي تازه ٢ روزه اپرو شدم.بايد براي مصاحبه تاريخ به روز باشه؟

وقتی پرونده رفت ان وی سی ، یک بار دیگه به انستیتیو سر بزنید تا واکسن هاتون تکمیل بشه

***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - vahid4573 - 2015-05-30

ممنون دوست عزيز

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - amirsalehish - 2015-06-06

سلام دوستان.من عضو جدید هستم.ویزا ازدواجی با گرین کارت هستم.یه سوال داشتم من کیس نامبرم رو دریافت کردم.پرداختارو انجام دادم مدارکم هم مرحله دوم ارسال کردم.کی شروع کنم به زدن واکسن ها؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - Aghaman - 2015-06-06

(2015-06-06 ساعت 13:34)amirsalehish نوشته:  سلام دوستان.من عضو جدید هستم.ویزا ازدواجی با گرین کارت هستم.یه سوال داشتم من کیس نامبرم رو دریافت کردم.پرداختارو انجام دادم مدارکم هم مرحله دوم ارسال کردم.کی شروع کنم به زدن واکسن ها؟

به جز انفلونزا بقیه واکسنها دوره ی مصونیت طولانی دارند بنابراین الان هم شروع کنید هیچ ضرری ندارد که خیالتان هم راحت میشود نهایتا اگر چیزی در آخر ماند در همان یکی دو ماه آخر کامل میکنید

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - amirsalehish - 2015-06-06

به جز انفلونزا بقیه واکسنها دوره ی مصونیت طولانی دارند بنابراین الان هم شروع کنید هیچ ضرری ندارد که خیالتان هم راحت میشود نهایتا اگر چیزی در آخر ماند در همان یکی دو ماه آخر کامل میکنید
[/quote]

مرسی از پاسختون

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - masmori - 2015-06-09

(2011-02-15 ساعت 13:30)nedadd نوشته:  سلام
من چند روز پیش به پاستور اصلی رفتم و در کمتر از ۱۰ دقیقه کارم انجام شد.دکتر خیلی همکاری کرد.و با اینکه کارت هپاتیت قبلی رو گم کرده بودم اونو واسم وارد کرد.اما میگفت اصلا" آبله مرغان به هیچ وجه در ایران تزریق نمیشه و اصلا"واکسنش در ایران نیست،وقتی گفتم در پاستور تجریش تزریق میشه گفت اونجا هم دیگه نمیشه.
مننژیت رو هم تزریق نکردن و گفت نیازی نیست ،هرچه براش توضیح دادم قبول نکرد وفکر میکنم باید برم سراغ هلال احمر.
یه جاهایی صحبت واکسن سرطان دهانه رحم رو شنیدم که اون رو هم باید تزریق کرد که دکتر میگفت نه اصلا"همچین چیزی لازم نیست و این واکسن هم کمیابه.
وآنفولانزا و سیاه سرفه را هم تزریق نکردن.
اگر دوستان اطلاعاعی دارن که حرفایدکتر تا چه حد صحیح هست لطفا"اینجا بنویسن .
با تشکر

دوست عزیز نیازی به زدن مننزیت نیست مگراینکه سن شما یازده تا هجده سال باشه آنفولانزا را شهریور به بعد میزنن الان فصلش نیست و سیاه سرفه اصلا برای بزرگسال تزریق نمیشه یادتون باشه واکسن اثرات زیان باری هم برای بدن داره.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - milad_persia200 - 2015-06-09

سلام.امروز انستیتو پاستور شمرون بودم.گفتم جدییدترین اطلاعات رو واسه دوستان بنویسم :
1)فقط واکسن هپاتیت ب و TD رو خودشون واسه تزریق دارن.
2)واکسن مننژیت رو گفتن برو هلال اهمر بزن و واسه ثبت تو کارت زرد،بیار پاستور.برای افراد 11 تا 18 سال تزریق میشه.
3)لیست مراکزی که واکسن MMR تزریق میکنند رو زدن به برد که واستون در انتها میذارم.
4)واکسن آنفولانزا رو در فصول پاییز و زمستان خودشون واسه تزریق میارن.برای فصول دیگه،در صورت تمایل میتونید واکسنش رو از داروخانه تهیه و تزریق کنید و کارتش رو واسه ثبت تو کارت زرد،ببرید پاستور.این واکسن 6 ماه اعتبار داره و 1 نوبت تزریق میشه.
5)واکسن هپاتیت ب در 3 نوبت برای افراد زیر 18 سال تزریق میشه که 10 سال اعتبار داره و 7000 تومان هزینشه .نوبت دوم 1 ماه بعد از نوبت اول.نوبت سوم،6 ماه بعد از نوبت اول.در صورتی که قبلا تزریق و کارتش را گم کرده اید،برای ثبت در کارت زرد،تست آنتی بادی با 9000 تومان انجام میدهند.
6)واکسن MMR در دو نوبت برای متولدین سال 1957 به بعد تزریق میشه و مادام العمر اعتبار داره.نوبت دوم 1 ماه بعد از نوبت اول.چون این واکسن،ویروس زنده هستش،نباید دیگه 1 ماه مونده به مدیکال،تزریق بشه.
7)واکسن TD (دیفتری-کزاز) بسته به سن فرد،در 1 تا 3 نوبت تزریق میشه :
الف)زیر 40 سال 1 نوبت.
ب)40 تا 50 سال 2 نوبت.
ج)بالای 50 سال 3 نوبت.
8)تست آنتی بادی آبله مرغان رو پاستور با 7000 تومان انجام میده.
9)واکسن پنوموکوک برای افراد بالای 60 سال در 1 نوبت تزریق میشه.
10)هزینه تزریق هر نوع واکسنی که از بیرون واسه تزریق بیارین 2000 تومان است.
11)هزینه صدور کارت بین الملل (زرد) با ویزیت پزشک 58000 تومان است.
12)هزینه تکمیل فرم دانشجویی با ویزیت پزشک 58000 تومان است.
13)شما میتونید بدون توجه به سن،در صورت تمایل هر کدوم از واکسن ها رو تزریق کنید.
14)تزریق واکسن TD و تست آنتی بادی آبله مرغان رو بزارید 1 ماه قبل از مدیکال انجام بدید و بقیه واکسن ها رو زودتر تزریق کنید.خانوم دکتر گفت که همون 1 ماه مونده به مدیکال بیایید پاستور تا کارت زرد رو صادر کنه و تاریخ تزریق واکسن ها رو بروز تو کارت بزنه.
مراکز تزریق واکسن MMR :
شهرک غرب :22087160-09125152394
سیدخندان،خواجه عبدالله : 82-22887579
درمانگاه فرشته : 22669473
کلینیک غرب (ملاصدرا) : 88034928-32
کلیینیک نسیم قیطریه : 9-22212327
بیمارستان مهراد : 88543592
کلینیک 16 آذر : 66469352
اشرفی اصفهانی : 44056670-44059760
حتما قبل از رفتن هماهنگ کنید.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - aida123 - 2015-06-09

ببخشید من تهران زندگی نمیکنم
کسی میدونه واسه واکسن ها کجا باید مراجعه کنم ؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - negar6043 - 2015-06-09

(2015-06-09 ساعت 22:48)aida123 نوشته:  ببخشید من تهران زندگی نمیکنم

معمولا هلال احمر

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - milad_persia200 - 2015-06-10

اونایی که تو شهرتون انجام میدن رو برید هلال اهمر یا مراکز بهداشت دولتی یا بعضی مطب های خصوصی انجام بدین.1 ماه مونده به مدیکال،بیایید تهران تا هم بقیش رو بزنید و هم کارت اونایی که زدید رو بیارید تا پاستور ثبت و کارت زرد صادر کنه!

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - negar6043 - 2015-06-10

(2015-06-10 ساعت 00:40)milad_persia200 نوشته:  
اونایی که تو شهرتون انجام میدن رو برید هلال اهمر یا مراکز بهداشت دولتی یا بعضی مطب های خصوصی انجام بدین.۱ ماه مونده به مدیکال،بیایید تهران تا هم بقیش رو بزنید و هم کارت اونایی که زدید رو بیارید تا پاستور ثبت و کارت زرد صادر کنه!

اين روش كه پيشنهاد دادن خيلى خوبه، فقط يكم زودتر از يكماه بريد تهران، مثلا يك ماه و يك هفته مونده به مديكال

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - masmori - 2015-06-10

(2015-06-10 ساعت 00:42)negar6043 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 00:40)milad_persia200 نوشته:  
اونایی که تو شهرتون انجام میدن رو برید هلال اهمر یا مراکز بهداشت دولتی یا بعضی مطب های خصوصی انجام بدین.۱ ماه مونده به مدیکال،بیایید تهران تا هم بقیش رو بزنید و هم کارت اونایی که زدید رو بیارید تا پاستور ثبت و کارت زرد صادر کنه!

اين روش كه پيشنهاد دادن خيلى خوبه، فقط يكم زودتر از يكماه بريد تهران، مثلا يك ماه و يك هفته مونده به مديكال

در واقع امر اطلاعاتی که در سایت مهاجرسرا هست به درجات بسیار معتبر ترو صادقانه تر از گفته های افراد دیگر است خانم دکتر پاستور یک ماه قبل را برای td به شما توصیه کرده اما در این صورت نوبت دوم چی میشه ؟ و البته حتی نوبت سوم!! در این صورت در خارج باید زده بشه و هزینه زیاد!