مهاجرسرا
چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-112.html)
+--- انجمن: آرشیو (https://www.mohajersara.org/forum/forum-120.html)
+--- موضوع: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ (/thread-278.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - nnazi_2005 - 2009-10-26

با سلام من هم دنبال شماره سفارت ابوظبی می گشتم و در گوگل جستجو کردم اولین جا این سایت رو معرفی کرد. از این که عضو جدید این سایت هستم خوشحالم چون دنبال یک سری چیز ها بودم که در این جا راحت پیدا کردم. با تشکر از همه ی دوستان. می خواستم چون عضو جدیدم خودم رو معرفی کنم.
نیلوفر هستم 20 ساله و تازه ویزای امریکا گرفتم و برای همین در یک سری مسائل مشکل داشتم ,که اینجا کارم رو خیلی اسون کرد با بحث های متنوع دوستان.به امید موفقیت برای همه دوستانWink[/color]

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - rs232 - 2009-10-26

من در گوگل دنبال عبارت خاطرات سفر به امریکا گشتم و فکر کنم پنجمین لینک اینجا بود

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - kavoshgarnet - 2009-10-26

درود
پس از چک کردن وضعیت قبولی، در گوگل جستجو کردم که پس از بررسی دهها سایت و وبلاگ به این سایت علاقه مند شدم.

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - saeedhei - 2009-10-27

با سلام
جستجو در نت.

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - ramin2010 - 2009-10-29

من یک مدت بعد از قبولی چون درست نمیدونستم چه کارایی واسه پر کردن فرم ها و این جور کارا باید انجام داد توی گوگل .قبولی در لاتاری. رو سرچ کردم و با وبلاگ سعید (خاطرات لاتاری) اشنا شدم و بعد از طریق اون با مهاجر سرا اشنا شدم و باید همین جا بگم که سایت واقعا پر بار و مفیدی هستش .
با تشکر

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - usa.over - 2009-10-31

منم از طریق داداشم(usa.lover) این سایت رو پیدا کردم.

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - usa.color - 2009-10-31

من هم برادر شوهرم(usa.lover) این سایت رو بهم معرفی کرد.

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - ChairMan - 2009-10-31

به به جمع یو اس ا ها که جمعه .
usa.lover
usa.over
usa.color
محمد جان بازم هست ؟

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - usa.lover - 2009-10-31

نه متاسفانه، چون بقیه اعضای خانوادمون آمریکا رو بلاد کفر تصور کردند.
حالا اگه منم زن گرفتم(اسادم essadom: به زبان خمینی،اراکی) یه یوزر هم برایش درست میکنم. هر چند من اگه ازدواج کنم با یه نیتیو ازدواج میکنم که نه زبان ما رو بلده نه این سایت به دردش میخوره!!! :d

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - Lottery_GC - 2009-11-23

منم توی گوگل یه عبارتی سرچ کردم و اومدم اینجا زود هم ثبت نام کردم .
خیلی خوشحالم که در کنار دوستان عزیز هستم و هم ازشون کمک میگیرم ، هم اگر چیزی بلد باشم در اختیارشون میذارم .
موفق باشید .

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - Ziba - 2009-12-31

من از طریق Search کردن ویزای نامزدی در گوگل این سایت رو پیدا کردم و واقعا خوشحالم که این سایت یکی از بهترین سایتهای اطلاع رسانی در مورد مهاجرت و ویزاست .
هیچ سایت دیگه ای من پیدا نکردم که راجع به ویزای نامزدی امریکا اینقدر بشه اطلاعات بدست آورد.
بسیار ممنون و متشکر از این خلاقیتتون Wink

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - maryamjay - 2009-12-31

روزی که نامه قبولی در لاتاری اومد اینقدر گیج و سردرگم بودم که چشمتون روز بد نبینه تا خود صبح از سردرد بیدار بودم.
صبح تصمیم گرفتم یه کم سرچ کنم. اول انگلیسی سرچ کردم...خوب بد نبودیه چیزایی دستگیرم شد. بعد گفتم بعید است که از جماعت ایرانی اونقدر بخار بلند بشه که از تجربیاتشون در قبولی لاتاری ریز به ریز بنویسن ولی حالا ضرر نداره یه سرچی بزنم.
بعد دیدم نه بابا ای ول چه کمک رسانی قوی ای میشه اینجا...البته همون روز اول عضو نشدم ولی بعدا تصمیم گرفتم که عضو بشم و الان هم خیلی خوشحالم از تصمیمم...چون هم از تجربیات بقیه میتونم استفاده کنم و هم اینکه تجربیات خودم رو در اختیار بقیه بگذارم ...خلاصه دست همه مدیران و پیشکسوت های سایت درد نکنه..امیدوارم همه موفق و سلامت باشن

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - Ashkan78 - 2009-12-31

من دير اينجا مي نويسم... ببخشيد.

من از اوايل سال 2008 اينجا عضوم. از طريق يه فروم انگليسي به نام Immigration Forum اينجا رو پيدا كردم. سال 2008 چند ماهي اومدم اما ديدم جز حسرت چيزي برام نداره چون برنده نشده بودم. اما امسال قضيه متفاوت بود. شانس آوردم Passwordم يادم بود و لازم نشد يه I.D جديد بسازم. وگرنه صدرا كله ام رو مي كند!!!

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - babakped - 2009-12-31

من هم بعد از دریافت نامه قبولی مونده بودم که این نامه درسته یا تقلبی؟ اگر درست باشه مراحل بعدی چیه و ظرف چه مدت مراحل بعدی انجام میشه و ...
چون کسی که برنده سالهای قبل باشه رو نمی شناختم ، رفتم سراغ اینترنت و از پیدا کردن این سایت کلی خوشحال شدم و آرامش پیدا کردم و الان هم کماکان اطلاعات خوبی بدست می اورم.

RE: چطور با مهاجرسرا آشنا شدید؟ - ALIREZA205 - 2009-12-31

شب ساعت 12 در تاریخ 29may 2009 نامه رو دیدم ساعت 1:15 تو گوگل واژه لاتاری رو سرچ کردم و رسیدم به سرای مقصود و همون شب تا 4 صبح کل سایت رو مطالعه کردم و کل موضوع اومد دستم .مرسی از بک و بچه های با صفای مهاجر سرا ......همتونو دوست دارم قطار قطار .....