مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-10

(2010-12-10 ساعت 22:46)minas نوشته:  بابا چه خبره من که از هیجان و خوشحالی منفجرم .. رایان - نقیان و بر بچه های دیگر که از حولم اسماشونو یادم رفته خیلی مبارکه . دعا کنید ، ما هم هوررررررررررا بکشیم.

مینا جان هورا کشیدن نیازی به دعا نداره! همین الان میتونی یک هورای بلند بکشی Big Grin

اما برای کلیرنس و مصاحبه ات همه دعا می کنیم موفق باشی Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - b!ta - 2010-12-10

(2010-12-10 ساعت 18:57)User نوشته:  سلام بیتای عزیز
یادتون هست مکالمه من و آفیسر رو..... بالاخره کلیرنس روی خوش نشون داد! امیدوارم هر چه زودتر کارنت بشین و نگران کلیرنس نباشید! من اصلا هنوز هم باورم نمیشه اینقدر زود تموم شد!
مرسی بابت تبریک شما Smile
(2010-12-09 ساعت 18:31)b!ta نوشته:  سلااام سلااام
یوزر عزیز و رایان عزیز خیلی خیلی خیلی تبریک میگم،سفارتی ها هم متوجه زحمات شما در مهاجرسرا بودند اونا هم خواستند به نوبه ی خودشون جبران کنند.Smile
تبریک فراوان به خانواده های گرامیتان.همیشه به شادی.

یوزر عزیز،بله مکالمه ی تاریخی را به خاطر دارم و کاش آن پست حذف نمی شد،پیشنهاد می کنم بعد از آن مکالمه جنجالی این بار که رفتید سفارت بجای گرز رستم با خودتون درفش کاویانی را ببرید البته اینم خطر داره یه دفعه میزنه و ترکیه اعلام میکنه چون درفش کاویانی در ترکیه پیدا شده ثابت میشه فردوسی متعلق به ماست!
از شوخی گذشته من مطمئن بودم که کلیرنس شما زیاد طول نمیکشه،درسته با توجه به شرایطتون که نام بردید احتمال یک کلیرنس طولانی می رفت اما به جرات می تونم بگم برخورد شما در زمان مصاحبه باعث کوتاه شدن آن شده،من آنجا نبودم و شما را تا حالا ندیدم اما به توجه سفرنامه تان و شناختی که در مهاجرسرا از شما داریم با توجه به پاسخ های دقیقی که در این مدت به سوالات دیگران می دادید این موضوع قابل پیش بینی بود.
بهترین ها را برایتان آرزو دارم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-10

(2010-12-10 ساعت 18:40)rayan.s نوشته:  
(2010-12-10 ساعت 18:31)User نوشته:  snaghian باید خیلی خوشحال باشی!

من یک خواهش دارم از دوستانی که الان آنکارا هستند. می تونید از سفارت بپرسید آیا کسی غیر از برنده و همراهان برای ارائه پاسپورت و دریافت ویزا مراجعه کند؟

userجان کاش صبح بهم گفته بودی من فردا برمیگردم و شنبه هم که میدونی سفارت تعطیله . یکی از این افرادی که کارهای سفارت رو انجام میده زیاد میاد این هتل از اون میپرسم بهت میگم.راستی:
تبریییییییییییییییک به دوستان و به امید کلیر شدن همه.

USER جان، برات از همون آقا که گفتم پرسیدم و ایشون گفتند: ( مطمئن حرف میزد):اگه کسی میخواد بیاد باید شما قبلا" به سفارت اعلام کنید و مشخصات اون فردی که قرار پاسپورت ها را بیاره اعلام کنید اگر سفارت قبول کرد شما به اون شخص وکالت میدید و ایشون باید با اصل وکالت و ترجمه آن بیاد پاسپورت ها تو تحویل بده!!! USER جان؛ پیاده بیای از این راه سریع تره.Big Grin با آرزوی بهترینها برای همه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-10

(2010-12-10 ساعت 23:04)b!ta نوشته:  یوزر عزیز،بله مکالمه ی تاریخی را به خاطر دارم و کاش آن پست حذف نمی شد

بیتای عزیز
من بعضی از پست های تاپیک 2011 رو منتقل کردم به همین تاپیک که مکالمه هم همراه با اونها منتقل شد...
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2604&pid=82925#pid82925

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-11

(2010-12-10 ساعت 23:41)rayan.s نوشته:  USER جان، برات از همون آقا که گفتم پرسیدم و ایشون گفتند: ( مطمئن حرف میزد):اگه کسی میخواد بیاد باید شما قبلا" به سفارت اعلام کنید و مشخصات اون فردی که قرار پاسپورت ها را بیاره اعلام کنید اگر سفارت قبول کرد شما به اون شخص وکالت میدید و ایشون باید با اصل وکالت و ترجمه آن بیاد پاسپورت ها تو تحویل بده!!! USER جان؛ پیاده بیای از این راه سریع تره.Big Grin با آرزوی بهترینها برای همه.

مرسی رایان جان!
مطمئنن قصد ندارم از فردا راه بیافتم و سال 2011 برسم! Big Grin

بازم ممنونم که به فکر من بودی!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - success - 2010-12-11

(2010-12-09 ساعت 18:11)rayan.s نوشته:  
(2010-12-09 ساعت 18:03)User نوشته:  من و همسرم همزمان با هم.....

کلیــــــــــــــــر

شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم!!!

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا!!!!

با تشکر ویژه از دوست عزیزم رایان
من برم دنبال برنامه ریزی برای سفر

USER جان ! تبریییییییییییییک 1000 تا! به امید کلیر شدن سایر دوستان.

userجان
تبريييييييييك.خيلي خوشحال شديم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farhadparviz - 2010-12-11

سلام دوستان من وهمسرم کلیر شدیم اما جلوی کیس نامبرمان یک ستاره وجود دارد معنی ان چیست

RE: کلیرنس برندگان 2011 - سوفیا - 2010-12-11

(2010-12-11 ساعت 02:13)farhadparviz نوشته:  سلام دوستان من وهمسرم کلیر شدیم اما جلوی کیس نامبرمان یک ستاره وجود دارد معنی ان چیست

سلام
(*) Not all family members have been cleared. Please contact us.
توضیح داده که همه خانوادتون کلیر نشدن، باهاشون تماس بگیرید...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2010-12-11

(2010-12-11 ساعت 02:13)farhadparviz نوشته:  سلام دوستان من وهمسرم کلیر شدیم اما جلوی کیس نامبرمان یک ستاره وجود دارد معنی ان چیست

سلام اگر اشتباه نكنم . من هر چي جدول 2011 را نگاه م كنم مشخصات شما و همسرتون را نمي بينم. كاش شما هم زحمت مي كشيديد و اطلاعاتتون را براي فري_ فري مي فرستاديد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2010-12-11

user عزیز
تبریک و تبریک و تبریک ، ما رو هم دعا کنین
موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2010-12-11

به به به،
User عزیز تبریک و صد تبریک.
آقا شیرینی یادت نره هااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آزاده رها - 2010-12-11

اونی که لاتاری رو برده کلیر شده, همسر یا یکی از اعضاء خانواده اش هنوز نه.
یه ایمیل بهشون بزنید و بگید مشکل چیه؟ من وقتی ایمیل زدم آنها جواب دادن که هر دوتون کلیر شدین و به زودی ستاره بر داشته میشه که برداشته شد. نگرانی نداره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2010-12-11

دوستان درود
پس میشه قبل از این که اسممون رو سایت اعلام بشه بفهمیم که کلیرنسمون اومده یا نه؟ایمیل بزنیم؟
ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2010-12-11

(2010-12-11 ساعت 11:34)DLT نوشته:  دوستان درود
پس میشه قبل از این که اسممون رو سایت اعلام بشه بفهمیم که کلیرنسمون اومده یا نه؟ایمیل بزنیم؟
ممنون
DLT جان؛ من و USER عزیز که از این راه متوجه شدیم...دوستان 2010 هم از این راه متوجه شده بودند ؟ (به استثنا ماه سپتامبر) موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2010-12-11

واقعا خوشحال هستم دوستان عزیزم ha55 -snaghian ,واقعا بهتون تبریک میگم.

بنظرمیاد امسال بر خلاف پارسال روند کلیر شدن ها منظم تر شده و مدت زمان کمتری طول میکشه..
اعلام زیر 2000 نفر برای کارنت این ماه و کلیر شدن منظم و سریع بچه ها نشون میده
kcc قصد داره که هیچ کیسی رو بلاتکلیف نذاره که حوادث پارسال بوجود نیاد.

تنها مساله باقیمونده در اینجا وضعیت کارنت شدن کیس ها بالا هست.