مهاجرسرا
ویزای EB-۱ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+--- موضوع: ویزای EB-۱ (/thread-3121.html)

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nora - 2015-08-17

(2015-08-17 ساعت 10:15)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  من یه سوال دارم بعد از کلی حرص وجوش بالاخره فرمهای خانواده ما روی سایت سابمیت شده حالا به من بگید توی جدولی که روی سایت ceac بعد از وارد کردن کیس نامبر باز میشه جلوی همه اسم هامون برای ستون civil document زده N/A این یعنی چی دوم اینکه وکیل به ما نگفته که عدم سوپیشینه بفرستیم ایا شما ها فرستادین جزو مدارکی که پست کردین به NVC سومین سوال ایا شما هم تو فرم نفر اصلی را self petitioning معرفی شده بودین و اگر اینطور بوده فرم I864 را هم برای مدارک پست به NVC پر کردین.
موضوع اینه که وکیل ما اینطور که من فهمیدم از بعد از اینکه تقاضا ها روی سایت شده تجربه اینکار را نداره و اصلا به کامپیوتر وارد نیست با این همه پولی که از ما گرفت حالا من باید مرحله به مرحله چک کنم که این اخر کاری گند نزنه لطفا اگر اطلاعات مطمینی دارید راهنمایی کنین ممنون میشم
تمامی مطالب اصلی توسط وکیل پر شد و سوابق رو اضافه کردیم که در این مرحله باز هم چک میکرد
ما هیچ جا نه فرم و نه سفارت سو پیشینه ندادیم چون مال ایران رو قبول ندارند

RE: همه چیز در مورد EB-1 - NGNJ - 2015-08-17

(2015-08-17 ساعت 14:07)nora نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 10:15)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  من یه سوال دارم بعد از کلی حرص وجوش بالاخره فرمهای خانواده ما روی سایت سابمیت شده حالا به من بگید توی جدولی که روی سایت ceac بعد از وارد کردن کیس نامبر باز میشه جلوی همه اسم هامون برای ستون civil document زده N/A این یعنی چی دوم اینکه وکیل به ما نگفته که عدم سوپیشینه بفرستیم ایا شما ها فرستادین جزو مدارکی که پست کردین به NVC سومین سوال ایا شما هم تو فرم نفر اصلی را self petitioning معرفی شده بودین و اگر اینطور بوده فرم I864 را هم برای مدارک پست به NVC پر کردین.
موضوع اینه که وکیل ما اینطور که من فهمیدم از بعد از اینکه تقاضا ها روی سایت شده تجربه اینکار را نداره و اصلا به کامپیوتر وارد نیست با این همه پولی که از ما گرفت حالا من باید مرحله به مرحله چک کنم که این اخر کاری گند نزنه لطفا اگر اطلاعات مطمینی دارید راهنمایی کنین ممنون میشم
تمامی مطالب اصلی توسط وکیل پر شد و سوابق رو اضافه کردیم که در این مرحله باز هم چک میکرد
ما هیچ جا نه فرم و نه سفارت سو پیشینه ندادیم چون مال ایران رو قبول ندارند

میبینی نورا جان ما چه گرفتاری شدیم باید برای مرحله به مرحله اش پیگیر باشم کاش همون اول که باهاتون مشورت میکردم شما وکیل خودتون را معرفی کرده بودین به هر حال ممنون از اینکه همیشه پاسخ گویی

RE: همه چیز در مورد EB-۱ - payam21 - 2015-08-17

سلام دوستان
ما از طریق eb1 اقدام کردیم و الآن تقریبا کارمون تمومه فقط کلیرنس مونده ،در واقه کیسمون تو مرحله ی AP هست
نمی دونم چرا اینقدر طول کشیده از مصاحبه و گرفتن برگه ی آبی تا الآن حدود 7ماه میگذره .تو ceac هم 10august آپدیت خورد ولی هنوز خبری نیست.

RE: همه چیز در مورد EB-1 - NGNJ - 2015-08-18

(2015-08-17 ساعت 16:50)payam21 نوشته:  سلام دوستان
ما از طریق eb1 اقدام کردیم و الآن تقریبا کارمون تمومه فقط کلیرنس مونده ،در واقه کیسمون تو مرحله ی AP هست
نمی دونم چرا اینقدر طول کشیده از مصاحبه و گرفتن برگه ی آبی تا الآن حدود ۷ماه میگذره .تو ceac هم 10august آپدیت خورد ولی هنوز خبری نیست.

سلام دوست عزیز ظاهرا همه با این مسیله مواجه هست بعضی ها بیشتر بعضی ها کمتر فقط باید صبور بود شما شغل دولتی حساس ندارین؟ انشالا به زودی خبرهای خوب از همه دوستان منتظر کلیرنس می شنویم

RE: همه چیز در مورد EB-۱ - NGNJ - 2015-08-22

نورا جان سلام امروز از nvcایمیل داشتیم که مدارکمون را دریافت کردن و بررسی می کنن و اگر کمبود داشت تا سی روز دیگه بهمون خبر میدن تو سایت سی ا ک هنوز at nvc میزنه ایا باید همینطور باشه؟ تا نامه نوبت مصاحبه ندن تغییری نمی کنه درسته؟

همه چیز در مورد EB-۱ - thedude - 2015-08-23

دوستاني كه با اين ويزا رفتند آمريكا ميشه بگيد كليرنس براي شما چقدر طول كشيده بعد از مصاحبه ؟ من الان در مرحله كليرنس هستم سه ماهه. با تشكر

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nora - 2015-08-23

(2015-08-22 ساعت 22:32)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  نورا جان سلام امروز از nvcایمیل داشتیم که مدارکمون را دریافت کردن و بررسی می کنن و اگر کمبود داشت تا سی روز دیگه بهمون خبر میدن تو سایت سی ا ک هنوز at nvc میزنه ایا باید همینطور باشه؟ تا نامه نوبت مصاحبه ندن تغییری نمی کنه درسته؟
دوست عزیز امیدوارم مدارکتون کامل باشه و دیگه منتظر نباشید.بله تا سفارت به همین وضعه .موفق باشی .

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nora - 2015-08-23

(2015-08-23 ساعت 13:28)thedude نوشته:  دوستاني كه با اين ويزا رفتند آمريكا ميشه بگيد كليرنس براي شما چقدر طول كشيده بعد از مصاحبه ؟ من الان در مرحله كليرنس هستم سه ماهه. با تشكر

بستگی به کیس و جایگاه شغلی شما دارد.خدمت سربازی هم که جای خودش . من افرادی از همین سایت می شناسم پنج و هفت ماه طول کشید. هرچه جایگاه علمی بالاتر باشد مدت زمان بیشتری کلیر طول می کشد .

همه چیز در مورد EB-۱ - thedude - 2015-08-24

خيلي ممنون براي جواب. من دكترابرق هستم از خود آمريكا و سر بازي معاف بودم تا حالا ٣ ماه منتظر كليرنس بودم تحليل شما در مورد زمان كليرنس چيست؟

RE: همه چیز در مورد EB-1 - NGNJ - 2015-08-24

(2015-08-24 ساعت 02:54)thedude نوشته:  خيلي ممنون براي جواب. من دكترابرق هستم از خود آمريكا و سر بازي معاف بودم تا حالا ٣ ماه منتظر كليرنس بودم تحليل شما در مورد زمان كليرنس چيست؟

سلام دوست عزیز تا جایی که من خبر دارم و وکیل ما موقع شروع قرارداد تاکید کرد فقط اگر سمت حساس دولتی داشته باشین یا بودین باید نگران باشین

همه چیز در مورد EB-۱ - thedude - 2015-08-25

(2015-08-24 ساعت 23:55)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 02:54)thedude نوشته:  خيلي ممنون براي جواب. من دكترابرق هستم از خود آمريكا و سر بازي معاف بودم تا حالا ٣ ماه منتظر كليرنس بودم تحليل شما در مورد زمان كليرنس چيست؟

RE: همه چیز در مورد EB-۱ - NGNJ - 2015-08-25

نورا جان واکسن ها را از کی باید شروع کرد من و همسرم اصلا کارت واکسن نداریم نمی دونم چرا باید از کجا شروع کنم

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nora - 2015-08-25

(2015-08-25 ساعت 13:32)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  نورا جان واکسن ها را از کی باید شروع کرد من و همسرم اصلا کارت واکسن نداریم نمی دونم چرا باید از کجا شروع کنم
از فردا صبح كل خانواده به پاستور تجریش مراجعه کنید.بچه ها کارت واکسن دارند ولی تمام انها وارد کارت واکسن بین المللی به زبان انگلیسی می شودو برای همه ی شما کارت صادر می گردد. هر چه شما واکسن ها را اینجا بزنید وهر چه کمتر در محل مدیکال واکسن بزنید به نفع شما خواهد بود. از فردا شروع کنید چون بعضی از انها رو در فاصله زمانی مشخص می زنند.

RE: همه چیز در مورد EB-۱ - NGNJ - 2015-08-30

دوست خوبمون نورای عزیز نیز از کلیرنس گذشتن با ارزوی موفقیت برای ایشون و خانواده محترم دوستان دیگر که در پروسه این نوع ویزا هستند در صورت امکان یک امار بدید ببینیم هر کدوم در چه مرحله هستید من از خودمون شروع کنم که منتظر بررسی پرونده توسط NVC هستیم تا در صورت عدم نقص نوبت مصاحبه اعلام کنند

RE: همه چیز در مورد EB-1 - payam21 - 2015-09-01

(2015-08-30 ساعت 23:19)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  دوست خوبمون نورای عزیز نیز از کلیرنس گذشتن با ارزوی موفقیت برای ایشون و خانواده محترم دوستان دیگر که در پروسه این نوع ویزا هستند در صورت امکان یک امار بدید ببینیم هر کدوم در چه مرحله هستید من از خودمون شروع کنم که منتظر بررسی پرونده توسط NVC هستیم تا در صورت عدم نقص نوبت مصاحبه اعلام کنند

ما همچنان منتظر کلیر شدن هستیم ،تا الآن 253 روز گذشت...
فکر کنم باید منتظر باشیم تا کلیرنس برندگان لاتاری تموم بشه بعد نوبت ما میرسه