مهاجرسرا
سیاتل، ایالت واشنگتن - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: سیاتل، ایالت واشنگتن (/thread-4065.html)

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - Soap McTavish - 2013-08-03

دوستان گل سياتلي
سلام
دوستان اگه من بخوام بيام سمت سياتل كدام يك از دوستان ميتونه چند هفته اول كه من جا ميوفتم مرا ياري كند؟؟؟؟

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - ari_kiana - 2013-08-03

(2013-08-03 ساعت 09:40)mohammad fazli نوشته:  دوستان گل سياتلي
سلام
دوستان اگه من بخوام بيام سمت سياتل كدام يك از دوستان ميتونه چند هفته اول كه من جا ميوفتم مرا ياري كند؟؟؟؟
ما که فعلا تو پروسه کلیر هستیم
اگه کلیر شدیم میتونی رو ما حساب کنیSmile

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - مهتاب - 2251 - 2013-08-03

(2013-08-03 ساعت 09:40)mohammad fazli نوشته:  دوستان گل سياتلي
سلام
كمكي خواستي من هستم

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - محمد ٧٧٣٧ - 2013-08-03

خيلي مراقب حسابهاي بانكيتون باشين!! ديروز از حساي كريديت ما دزدي شد و البته بانك زودتر از ما فهميد و بهمون خبر داد!

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - peyman1355 - 2013-08-04

(2013-08-03 ساعت 21:28)محمد ٧٧٣٧ نوشته:  خيلي مراقب حسابهاي بانكيتون باشين!! ديروز از حساي كريديت ما دزدي شد و البته بانك زودتر از ما فهميد و بهمون خبر داد!
محمد جان به تائید فرمایش جنابعالی طی یک خرید اینترنتی برای من هم مشکلی داشت پیش می اومد(البته اشتباه از طرف خودم بود) که بلافاصله با بانک تماس گرفتم و کردیت کارتم رو باطل کردم و برای دریافت کارت مجدد اقدام کردم،البته کارمند بانک پشت تلفن بهم گفت حساب شما 7 روز هفته و 24 ساعته داره توسط بانک رصد میشه و به محض اینکه مشکلی پیش بیاد جلوگیری میشه یا بهتون خبر میدن.
ضمنا خواستم این نکته مهم رو به دوستانی که اینجا میان بگم،خیلی از شرکتها یا افراد با سیستمهای گویا یا خودشون با شما تماس می گیرند و مثلا میگن شما برنده فلان چیز شدید یا ......و از شما یه سری اطلاعات و مشخصات می گیرند و در نهایت شماره کردیت کارت یا دبیت کارتتون رو ازتون می خوان،یادتون باشه به هیچ عنوان و تحت هر شرایطی به کسی پشت تلفن یا با پیامک مشخصات کارتهای بانکی تون رو ندید چون غیر قانونی به حساب میاد و ممکنه از حسابتون دزدی بشه (حتی بانک وقتی مشخصات شما رو پشت تلفن میگیره در آخر فقط 4 رقم آخر کارت شما رو ازتون سوال می کنه و هیچ وقت 16 رقم رو از شما نمی خواد)

شادو تندرست و پیروز باشید

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - ari_kiana - 2013-08-04

دلم لک زده واسه سیاتل
پس کی کلیر میشیم مااااااااااا
راستی من از صفحات اول خوندم اطلاعاتی که گذاشتین
دست همتون درد نکنه مخصوصا مهتاب خانوم و امیر مهاجر عزیز
دعا کنید ما هم زودتر بیاییم

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - Soap McTavish - 2013-08-04

دوستان محترم سیاتلی
آیا در سیاتل میشه با دوچرخه زندگی کرد ؟؟؟ منظورم نخریدن ماشین در ابتدای ورود هست؟؟

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - امیر مهاجر - 2013-08-04

(2013-08-04 ساعت 18:35)mohammad fazli نوشته:  دوستان محترم سیاتلی
آیا در سیاتل میشه با دوچرخه زندگی کرد ؟؟؟ منظورم نخریدن ماشین در ابتدای ورود هست؟؟

اگه بارون نباره میتونی. چون اتوبوسها هم جلوشون دو تا دوچرخه میتونند حمل کنند و میشه مسیرهای طولانی یا سربالایی رو از اتوبوس کمک گرفت.
ولی بارون که بیاد دیگه بستگی به خودت داره! تصور میکنم شدنیه ولی خیلی ممکنه سخت بشه.
به نظرم یه جفت اسکیت و یه کوله پشتی گزینه مناسبتریه.

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - پسرک مهاجر - 2013-08-04

متور سکلت چطور تا حالا ندیدم کسی صحبتی ازش بکنه؟؟؟
یه دونه معمولیش کار راه اندازش چقدر درمیاد؟؟؟

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - apoornaki - 2013-08-04

(2013-08-04 ساعت 21:20)پسرک مهاجر نوشته:  متور سکلت چطور تا حالا ندیدم کسی صحبتی ازش بکنه؟؟؟
یه دونه معمولیش کار راه اندازش چقدر درمیاد؟؟؟
بايد لايسنسشو بگيريد
دوست من هواندا 625cc را ٨٠٠٠دلار خريده
اگه موتور گازي هم خواستيد بگيريد، از آرش rs232 ميتونيد بپرسيد (تو سانفرانسيسكو موتور گازي داره)

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - مهتاب - 2251 - 2013-08-04

راستش همه جا مسيرهاي دوچرخه سواري داره ولي چون خيابونها خيلي پستي بلندي داره فكر كنم خيلي سخته
موتور هم هست من ديدم مخصوصا هاليديويدسون البته اگه اسمشو درست بگم ولي چند و چونشو نميدونم Smile
ولي كلا ما با يه ماه استقامت كم اورديم و مجبور شديم ماشين بخريم و اين در حاليه كه ايستگاه اتوبوس جلوي حونمونه!!! ولي براي دنبال كار گشتن مخصوصا ماشين خيلي لازمه
هفته ديگه اين روز اولين مسافر سياتللللل مياد هورررررررااااااا
هفته ديگه كلي سياتلي داريم هووووووررررااااااااااا
اميدوارم اخرين روز لاتاري گرين كارت ٢٠١٣ با همه مهاجرهاي سياتلي كه ويزاهاشونو گرفتن و اومدن يه پارتي توپپ بگيريم Smile

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - Soap McTavish - 2013-08-04

(2013-08-04 ساعت 18:39)kɪŋ نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 18:35)mohammad fazli نوشته:  دوستان محترم سیاتلی

اگه بارون نباره میتونی. چون اتوبوسها هم جلوشون دو تا دوچرخه میتونند حمل کنند و میشه مسیرهای طولانی یا سربالایی رو از اتوبوس کمک گرفت.
ولی بارون که بیاد دیگه بستگی به خودت داره! تصور میکنم شدنیه ولی خیلی ممکنه سخت بشه.
به نظرم یه جفت اسکیت و یه کوله پشتی گزینه مناسبتریه.

(2013-08-04 ساعت 21:39)مهتاب - 2251 نوشته:  راستش همه جا مسيرهاي دوچرخه سواري داره ولي چون خيابونها خيلي پستي بلندي داره فكر كنم خيلي سخته
موتور هم هست من ديدم مخصوصا هاليديويدسون البته اگه اسمشو درست بگم ولي چند و چونشو نميدونم Smile
ولي كلا ما با يه ماه استقامت كم اورديم و مجبور شديم ماشين بخريم و اين در حاليه كه ايستگاه اتوبوس جلوي حونمونه!!! ولي براي دنبال كار گشتن مخصوصا ماشين خيلي لازمه
هفته ديگه اين روز اولين مسافر سياتللللل مياد هورررررررااااااا
هفته ديگه كلي سياتلي داريم هووووووررررااااااااااا
اميدوارم اخرين روز لاتاري گرين كارت ٢٠١٣ با همه مهاجرهاي سياتلي كه ويزاهاشونو گرفتن و اومدن يه پارتي توپپ بگيريم Smile

ممنونم دوستان. حیفم اومد تو هوای به اون پاکی ازش استفاده نکنم!!!! شاید واسه خرید کردن گزینه خوبی باشه به شرطی که فواصل کوتاه باشه Big GrinBig Grin البته شاید بشه با موتورهای برقی یا دوچرخه های موتوری این مسافتها و سربالایی سرپایینی ها را بیخیال شد

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - امیر مهاجر - 2013-08-04

(2013-08-04 ساعت 22:24)soror faridi نوشته:  سلام میشه بیشتر درمورد شهرسیاتل اطلاعات بذارین ممنون میشم از راهنمایتون

بیشتر گذاشتیم! باور کنید بیشتر گذاشتیم. صفحات قبلی رو مطالعه کنید.
بیشتر از این دیگه تو خود سیاتل هم جا نمیشه.

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - godot - 2013-08-05

سلام دوستان عزیز

ممنون از همتون من از بچه های20014 هستم و با توضیحات شما عزیزان به این شهر خیلی علاقمند شدم ممکنه site چند تا hostle یا هر جای مناسب و ارزون واسه قبل اجاره خونه معرفی کنید. Smile

RE: ایالت واشنگتن و شهر سیاتل - peyman1355 - 2013-08-05

درود بر دوستان گرامی

دلم نیومد خوشحالی خودم رو با دوستان مهربانم در میان نگذارم و شما رو در شادی خودم شریک نکنم،به لطف پروردگار مهربان و با راهنمایی های ارزشمند دوستان پیشکسوت و با تجربه ام در سایت مهاجرسرا به خصوص تاپیک سیاتل از فردا در کمپانی مایکروسافت در آزمایشگاه الکترونیک این شرکت با سمت تکنسین ارشد الکترونیک مشغول به کار خواهم شدCool
برای همه دوستانی که به سیاتل مهاجرت کرده و خواهند کرد آرزوی پیشرفت روز افزون دارم.

شاد و تندرست و پیروز باشید