مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۶ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-98.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۶ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-7218.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - maryammary - 2016-06-14

شماره social security من بعد ار 40 روز امروز اومد .گرین کارت بعد از 33 روز ..

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - maryammary - 2016-06-14

دوستان لطفا در خصوص خرید بلیط به واشنگتن هم بگید
از کدوم ایرلاین بگیریم که بهتر باشه؟
از طریق چه کشوری میره ؟
رفت و برگشت باید گرفت؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
[/quote]

میتونید از شرکت هواپیمایی الی گشت سوال کنید اگه حضوری برید خلیی بهتره با مدیرشون حضوری صحبت کنید.
خیلی آدم خوبی.من سوالی دارم از اونا می پرسم بهتون کامل توضیح میدن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Gem120 - 2016-06-14

سوشیال سکیوریتی من یک هفته بعد از ورودم امد یک ماه گذشته یک سوشیال سکیوریتی دیگه با شماره دیگه برام لمروز اومد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - chakavakl - 2016-06-14

(2016-06-11 ساعت 22:19)maryammary نوشته:  من خودم 13 روز قبل از اینکه ویزام تموم شه وارد آمریکا شدم
بعد از 1 ماه 4 بار رفتم social security های مختلف گفتن باید برای اینکه کارت social security تون رو زودتر میگرقتید 21 روز کاری قبل از تموم شدن ویزاتون وارد آمریکا میشدید اما چون ویزاتون اکسپایر شده باید صبر کنید تا green card تون اول بیاد بعد بیاین حضوری درخواست social security بدبد
اما من خداروشکر گرین کارتم زود اومد یعنی 33 روز بعد از ورودم ..
این رو نوشتم که این اتفاق براتون نیفته

من چهار رور مونده به انقضای ویزام وارد آمریکا شدم و مشکل شمارو نداشتم سوشالم دو هفته بعد از ورودم اومد.
ولی خب واقعا ریسکه دیر اومدن به نظرم زمان منطقیش اینه که دوستان حداکثر دو هفته مونده به انقضای ویزاشون بیان

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - chakavakl - 2016-06-14

(2016-06-03 ساعت 01:21)هستی ص نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 18:31)Sam-90 نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 18:21)arminmohajer نوشته:  دوستان اگه من اجیل پسته تو چمدانم بذارم ببرم بهم گیر نمیدن ؟ اجیل به انگلیسی چی میشه ؟

دوست عزيز اجيل و كامل مي اندازن توي سطل اشغال.
تخمه اجازه نداري ببري.
پسته اوكيه
اجيل مخلوط و مي اندازن هر چي خواستي ببري جدا جدا ببر
اونجا بجز پسته همه جور اجيل خوب داره، بنظرم فقط پسته مرغوب ببر ؛)
پسته =pistachios

البته من آوردم و اتفاقی هم نیوفتاد تو برگه ای که تو هواپیما میدن پر کنین ازتون میپرسه که مواد غذایی و سبزیجات و خوراکی تو چمدوناتون دارین یا نه؟ من نوشتم ندارم و چمدونامو باز نکردن اگه بگین دارین حتما چک خواهند کرد. البته شاید من شانس آوردم شما به قول دوستمون ریسک نکنین و فقط پسته بردارین

من نوشته بودم که موادغذایی ذارم و چمدونم هم نگشته بودن
به نظر من دروغ نگید چون اگر شانسی بخوان چک کنن و ببینن دروغ گفتین شاید عواقب بدی داشته باشه ریسک نکنید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - maryammary - 2016-06-15

(2016-06-15 ساعت 11:00)Dimansh نوشته:  دوستان بنده بعد از 4 ماه و 15 روز هنوز گرین کارتم رو دریافت نکردم
هر چقدر هم تماس میگیرم باهاشون بهم میگن باید منتظر باشی.

کسی راهکاری داره که کمک کنه برای پیگیری گرین کارت ؟

از وکیل توی آمریکا سوال کنید شاید راهی بتونن بهتون بگن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sepehr007 - 2016-06-16

سلام دوستان

کسی‌ لطف می‌کند یک پروسه از بدو ورود و کارهای ایمیگریشن در فرودگاه بدهد ، و یا چه کارهای باید انجام بدهم ، من بلیطم ۲۵ این ماه است

تشکر فراوان

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mfarazz - 2016-06-16

(2016-06-16 ساعت 06:37)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان

کسی‌ لطف می‌کند یک پروسه از بدو ورود و کارهای ایمیگریشن در فرودگاه بدهد ،   و یا چه کارهای باید انجام بدهم ، من بلیطم ۲۵ این ماه است

تشکر فراوان
دوست عزیز
فقط پاکات زرد در معرض دید باشه و هنگام کنترل پاسپورت تحویل افسر بدهید و افسر پاکت زرد و باز میکنه و مشخصات رو بهمراه آدرس وارد سیستم میکنه و عکس و اثر انگشت هم همونجا ازتون میگیرن و ویزاتون و مهر میکنن و تاریخ میزنن.
فقط آدرس امریکاتون دم دست باشه.

موفق باشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sepehr007 - 2016-06-16

(2016-06-16 ساعت 15:08)mfarazz نوشته:  

کسی‌ لطف می‌کند یک پروسه از بدو ورود و کارهای ایمیگریشن در فرودگاه بدهد ،   و یا چه کارهای باید انجام بدهم ، من بلیطم ۲۵ این ماه است

تشکر فراوان
دوست عزیز
فقط پاکات زرد در معرض دید باشه و هنگام کنترل پاسپورت تحویل افسر بدهید و افسر پاکت زرد و باز میکنه و مشخصات رو بهمراه آدرس وارد سیستم میکنه و عکس و اثر انگشت هم همونجا ازتون میگیرن و ویزاتون و مهر میکنن و تاریخ میزنن.
فقط آدرس آمریکاتون دم دست باشه.

موفق باشید

ولی واقعیت انقدر میترسم (اخبار بدی که از حوادث میشنویم) که تاثیر بگذارد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mfarazz - 2016-06-17

(2016-06-16 ساعت 20:05)sepehr007 نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 15:08)mfarazz نوشته:  

تشکر فراوان
دوست عزیز

موفق باشید

سلام
سپهر جان اصلا نگران نباش اینجا هیچ خبری نیست و بقول معروف همه چی آروم. انشالله میای و خودت میبینی که خیلی ساده تر از اونیه که فکر کنی . باور کن اینقدر ساده و راحت که باورت نمیشه و وقتی تموم میشه و از گیت میگذری به خودت میگی همین بود؟؟؟؟؟

موفق باشی

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Sam-90 - 2016-06-17

دوستان از اين طريق هم مي توانيد با uscis تماس بگيريد؟
https://egov.uscis.gov/cris/contactus

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sepehr007 - 2016-06-17

(2016-06-17 ساعت 01:23)mfarazz نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 20:05)sepehr007 نوشته:  
(2016-06-16 ساعت 15:08)mfarazz نوشته:  دوست عزیز

موفق باشید

سلام
سپهر جان اصلا نگران نباش اینجا هیچ خبری نیست و بقول معروف همه چی آروم. انشالله میای و خودت میبینی که خیلی ساده تر از اونیه که فکر کنی . باور کن اینقدر ساده و راحت که باورت نمیشه و وقتی تموم میشه و از گیت میگذری به خودت میگی همین بود؟؟؟؟؟

موفق باشی

تشکر فراوان .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - maryammary - 2016-06-17

سلام .
من یه سوال داشتم .چند روز بغد از اینکه توی سایت سیس or میشی نامه کلیری به ایمیل شخص فرستاده می شه؟
و اینکه تا چند روز بعدش نامه کلیری توی سایت ابوظبی جایگرین میشه؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Farimahh - 2016-06-17

سلام دوستان در صورت داشتن گرين كارت ميتوان به كشورهاي اروپايي هم سفر كرد؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - jilibiliyaee - 2016-06-19

(2016-06-14 ساعت 06:59)maryammary نوشته:  شماره social security من بعد ار 40 روز امروز اومد .گرین کارت بعد از 33 روز ..
گرینکارت من بلاخره بعد از سه ماه و پانزده روز اومد با یه پاکت قرمز پسته پیشتازه تغییر ادرس فرودگاه هم داشتم منتها دوستانی که گرینگارت رو دریافت کردن همراهش توی پاکت یه سری بروشور و یه سری بارکد نبود برای من بود در ضمن یپاکتی هم توی پاکت پستی هستش که روش نوشته برای محافظت از نیو کارتتون توی این پاکت قرار بدینش واسه شمام همینجوری بود