مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - alireza62 - 2015-09-02

ما هستیم آگه کاری هست در خدمتم دوست عزیز.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Nataliea - 2015-09-02

(2015-08-07 ساعت 15:31)Nataliea نوشته:  سلام
من از دوستانی که در شیکاگو هستند وتمایل دارند یه کمک به کسانی که تازه وارد هستند بکنند خواهش می کنم اعلام آمادگی کنند وبرای من پیام بذارند .

با سپاس از همه دوستانی که در این پیج به همزبان های خودشون کمک می کنند

سلام به همه دوستان ، درشیکاگو کسی هست که بخواد به یک خانواده کمک بکنه برای روزهای اول ورود ؟ ممنون از توجه شما

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mechanicalengineer - 2015-09-03

(2015-09-01 ساعت 22:26)sahar82 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 14:29)sahar82 نوشته:  سلام دوستان ، ما یک خانواده هستیم که تا حدودایک ماه دیگه به سن خوزه میاییم کسی هست به ما کمک و راهنمایی کنه؟ ممنون میشم قبلش هم بتونه به بعضی سوالات ما جواب بده،پیشاپیش سپاسگزارم

چه جالب هیچ ایرانی تو سن خوزه نیست ظاهرا?Rolleyes
یک تاپیک دیگری باسم سن حوزه وسیلیکون ولی هست شاید اونجا اطلاعات بهتری کسب کنید. راهنمایی در چه مورد ؟

حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - amj7 - 2015-09-04

سلام،
من مجرد و فوق ليسانس برق قدرت هستم،
تا يك ماه ديگه ان شاءالله به امريكا ميام.
رزومه نسبتن خوبى دارم.
دنبال كار خوب ميگردم اگه دوستان پوزيشن سراغ داره لطفن اطلاع بديد،
ممنونم از عزيزان

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - sahar82 - 2015-09-10

(2015-09-03 ساعت 11:05)mechanicalengineer نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 14:29)sahar82 نوشته:  سلام دوستان ، ما یک خانواده هستیم که تا حدودایک ماه دیگه به سن خوزه میاییم کسی هست به ما کمک و راهنمایی کنه؟ ممنون میشم قبلش هم بتونه به بعضی سوالات ما جواب بده،پیشاپیش سپاسگزارم

یک تاپیک دیگری باسم سن حوزه وسیلیکون ولی هست شاید اونجا اطلاعات بهتری کسب کنید. راهنمایی در چه مورد ؟
سلام دوست گرامی، ظاهرا شما مهندس مکانیک هستید،میخواستم بدونم در آمریکا نقشه کشی صنعتی در حد لیسانس جزو رشته های مکانیک هست؟چون در ایران زیر مجموعه مکانیک است و بازار کار در این رشته چطوره و باچه عنوانی باید دنبال کار بگردم،چون بعنوان درفتینگ فقط معماری و الکترونیک میاد،واگر بازار کار نداره در چه رشته ای میتونم درس بخونم که واحدهای منطبق داشته باشه ،ممنون از پاسخگوییتان

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mechanicalengineer - 2015-09-10

(2015-09-10 ساعت 10:11)sahar82 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 11:05)mechanicalengineer نوشته:  

سلام دوست گرامی، ظاهرا شما مهندس مکانیک هستید،میخواستم بدونم در آمریکا نقشه کشی صنعتی در حد لیسانس جزو رشته های مکانیک هست؟چون در ایران زیر مجموعه مکانیک است و بازار کار در این رشته چطوره و باچه عنوانی باید دنبال کار بگردم،چون بعنوان درفتینگ فقط معماری و الکترونیک میاد،واگر بازار کار نداره در چه رشته ای میتونم درس بخونم که واحدهای منطبق داشته باشه ،ممنون از پاسخگوییتان

سلام
در مورد بازار کارش بد نیست و باید به عنوان Auto-Cad Drafter سرچ کنید که البته به نوعی با معماری و برق هم مشترک میاد و باید از Job Description بخونید تا مرتبطش رو پیدا کنید . بنظر میاد ک جامدات باشید که در اینصورت بنظرم روی سالید و کتیا بیشتر کار کنید چون واقعیت اینه که دانستن اتوکد دیگه مهارت خاصی به حساب نمیاد و بهتره که اونهارو بلد باشید تا شانس بهتری داشته باشید.
برای اطلاعتون کار نقشه کشی درآمدی حدود 20 دلار در ساعت دارد ولی بازم میگم کنارش نرم افزارهای دیگه رو یاد بگیرید چون بسیار گرونه اینجا و مثلا اتوکد از 400 تا 600 دلار شروع میشه ....
در کل هر چی نرم افزار میتونید یاد بگیرید همونجا شروع کنید و سعی کنید یاد بگیرید چون ایتنجا اگر بلد باشید خیلی مهم نیست براشون که گواهینامه دوره دارید یا نه .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - nimamp3 - 2015-09-10

سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - rbrb-2015 - 2015-09-12

ما یک ماه دیگه عازم واشنگتن دی.سی. هستیم،
کسی میتونه محدوده مریلند یا ویرجینیا برای اقامت موقت یه جای مناسب و ارزون بهمون معرفی کنه؟
دونفریم + دو عدد پیشی Big Grin

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - zhila1393 - 2015-09-12

دوستان عزیز من با توجه به تجربه این 23 روز در آمریکا و اضافه کنم هنوز بدون سوشال!! پیشنهاد میکنم حتما قیمت خونه رو در محلی که برای زندگی و یا حتی اسکان موقت می خواهید برید در نظر بگیرید چون هزینه خورد و خوراک و ماشین و بنزین تقریبا همه جا مثل همه. اختلاف ناچیزه اما هزینه مسکن تفاوت فاحش داره
البته قیمت مسکن هم به خوب بودن آب و هوا وضع کار مدارس کالج ها بافت شهر و اکثریت نژاد ساکن در محل هم خیلی ربط داره! طبیعتا هزینه ای که برای خونه میدید برای استفاده از این امکانات هم هست پس به نظرم در درجه اول وضع مالی خودتون رو بسنجید که برای شش ماه تا یکسال بتوانید با خیال نسبتا آسوده از جیب بخورید تا کار پیدا کنید و بعد با توجه به سایر موارد تصمیم بگیرید که کجا رو برای زندگی انتخاب کنید
برای همه آرزوی موفقیت دارم همراه با سلامتی و دلی شاد

حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - amj7 - 2015-09-12

سلام رفقا،
من تا يك ماه ديگه ان شاءالله عازم ميشم اما نداشتن كار و اينا حسابى ذهنم رو بهم ريخته، طورى كه اصن به نرفتن دارم فكر ميكنم، اما اميدم به خداست، هرچى خودش بخواد همون ميشه.
من فوق برق دارم و رزومه خوبى هم دارم(ده پونزده تا مقاله و اينا كه تا الانش به كارم نيومده [emoji12])، اگه كارى كه بشه نون در آورد و زنده موند كسى سراغ داره لطفن پيام بده.
ممنونم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - rbrb-2015 - 2015-09-12

(2015-09-12 ساعت 19:51)amj7 نوشته:  سلام رفقا،
من تا يك ماه ديگه ان شاءالله عازم ميشم اما نداشتن كار و اينا حسابى ذهنم رو بهم ريخته، طورى كه اصن به نرفتن دارم فكر ميكنم، اما اميدم به خداست، هرچى خودش بخواد همون ميشه.
من فوق برق دارم و رزومه خوبى هم دارم(ده پونزده تا مقاله و اينا كه تا الانش به كارم نيومده [emoji12])، اگه كارى كه بشه نون در آورد و زنده موند كسى سراغ داره لطفن پيام بده.
ممنونم

اگه خدایی نکرده کار مناسب پیدا نکردید ـ که حتما میکنید ـ شما یه شانس دیگه هم دارید، اینکه برای دکتری یا حتی فوق لیسانس مجدد اپلای کنید و با فاندی که میدن روزگار بگذرونید تا کار دلخواهتون پیدا بشه.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - omidzaheri - 2015-09-16

سلام دوستان
من با ویزای توریستی به لس انجلس میرم و میخواهم که گواهینامه رانندگی بگیرم ولی ظاهرا اونجا نیاز به این هست که کسی که ساکن اونجا هست برای (Address Proof) و اجاره ماشین برای امتحان ، در این زمینه کمک کنه،
از دوستانی که در لس انجلس هسنن میخواستم خواهش کنم که کسی هست بتونه به من تو این زمینه کمک کنه ؟

حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - ali heydari - 2015-09-18

سلام دوستان عزيز
ميخواستم عرض كنم من san bruno هستم نزديك San Francisco و يه اپارتمان يه خوابه رنت كردم و اينكه الان همخونه ميخوام بگيرم از لحاظ مكان جاى خيلى خوب و با امنيت و يه طورايى حيفم مياد كه بدم بره قيمتش مناسبه ولى واس يه نفر نميصرفه ولى خب گفتم اگه كسى از دوستان مايل باشه ميتونه بهم خبر بده شايد بتونم كارى بكنم در هرصورت من از لحاظ كمك هم تا جايى كه بتونم كمك ميكنم و اينو هم بگم خونه كامله هيچى نياز نيس اشپزخانه و اتاق خواب و مبل همه چى اوكيه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - alireza62 - 2015-09-18

سلام علی جان من یکی از دوستام دنبال خونه هست برای چند ماه.میشه قیمت و شرایط را بگی.چون این دوستم به شدت دنبال خونه هست.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - visa2015 - 2015-09-25

سلام دوستان

کسی تو mountin view هست راستش میخواستم شرایطش رو بدونم و اینکه کار میشه پیدا کرد؟ من فوق لیسانس کامپیوتر دارم . هزینه زندگی و قیمت اجاره خونه و هتل هاش رو میخواستم. کسی رو هم ندارم