مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rokmita - 2010-12-11

ووووووووو تبریک ویژه به تمام عزیزانی که کلیر شدن.موفق باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - has55 - 2010-12-11

(2010-12-11 ساعت 21:40)SNAGHIAN نوشته:  
(2010-12-11 ساعت 21:33)has55 نوشته:  
(2010-12-11 ساعت 21:26)SNAGHIAN نوشته:  
به نظر من شماره دلال رو بزار توی سایت تا همه بهش زنگ بزننBig Grin

اينم شما ره هاشون Big Grin:

اين كارا ي منو انجام داد Sadعباس)00905352238326 من به اين زنگ نزدم چون انتظار داره بگم دوباره كارامو انجام بده.Tongue

اينم يك ايراني ديگه هست كه الان بهش زنگ زدم : 00905445645903(تبريزي)

راستي حق الزحمه ما رو هم بزارين كنار...................................
من با عباس صحبت کردم گفتن بهتره ریسک نکنید وبعد ژانویه بیاید Sad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-11

سلام
من با اشکان داشتم مشورت می کردم.
نظر ایشون این بود که زیاد نمیشه به دلال ها اعتماد کرد. شاید الان همه ظرفیت شون پره و نمی خوان مسافر داشته باشند الان.

پیشنهاد ایشون این بود که دوشنبه صبح از خود سفارت کسب اطلاع کنیم.
من دوشنبه شب پرواز دارم. تا دوشنبه بعدازظهر می تونم بلیتو نگهدارم (اگه کنسلش کنم 50 دلار جریمه می پردازم)

پس من هم صبر می کنم و از همین الان پیه 50 دلار رو به تنم میمالم! من دو ساعت پیش برای آنکارا ایمیل زدم که دو شنبه سه شنبه پاس ها رو تحویل می گیرند یا نه!
حالا دوشنبه صبح هم زنگ میزنم به سفارت تا ببینیم چی میشه!

اما برداشت شخصی ام اینه که از آنکارا بعیده که مثلا این هفته تعطیل باشه ولی تو سایتش ننویسه! آنکارا منظم تر از این باید باشه!
تازه اینها نوشتند که به خاطر ایرانی ها جمعه 10 دسامبر رو هم استثنا کار می کنند!
باز هم اگه دوستان خبر جدیدی داشتند لطفا اطلاع بدهند که اسیر و آواره نشیم!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sorooshii - 2010-12-11

(2010-12-11 ساعت 22:53)User نوشته:  سلام
من با اشکان داشتم مشورت می کردم.
نظر ایشون این بود که زیاد نمیشه به دلال ها اعتماد کرد. شاید الان همه ظرفیت شون پره و نمی خوان مسافر داشته باشند الان.

پیشنهاد ایشون این بود که دوشنبه صبح از خود سفارت کسب اطلاع کنیم.
من دوشنبه شب پرواز دارم. تا دوشنبه بعدازظهر می تونم بلیتو نگهدارم (اگه کنسلش کنم 50 دلار جریمه می پردازم)

پس من هم صبر می کنم و از همین الان پیه 50 دلار رو به تنم میمالم! من دو ساعت پیش برای آنکارا ایمیل زدم که دو شنبه سه شنبه پاس ها رو تحویل می گیرند یا نه!
حالا دوشنبه صبح هم زنگ میزنم به سفارت تا ببینیم چی میشه!

اما برداشت شخصی ام اینه که از آنکارا بعیده که مثلا این هفته تعطیل باشه ولی تو سایتش ننویسه! آنکارا منظم تر از این باید باشه!
تازه اینها نوشتند که به خاطر ایرانی ها جمعه 10 دسامبر رو هم استثنا کار می کنند!
باز هم اگه دوستان خبر جدیدی داشتند لطفا اطلاع بدهند که اسیر و آواره نشیم!

سلام

آقا تبریک ویژه از سوی بنده و برندگان بدون کیس نامبرSmile

نیس ما دیگه انگیزه ایی نداریم، خیلی دیر به دیر سر میزنیم به سایت دیگه! ببخشید دیر شد تبریک

امروز هم رفتم پست و با این قارشمیشی اوضاع نامیدتر شدم!!

انشاءالله موفق باشید و هرچه سریعتر درآمریکاSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-12

مرسی سروشی عزیز
امیدوارم هر چه زودتر کیس نامبر رو دریافت کنید و مشکل کیس حل بشه! من که خیلی امیدوارم که مشکل حل بشه!
مرسی بابت تبریک.
اگر عمری بود سفارت باز بود سه شنبه میرم سفارت. نمیدونم چکار میشه کرد، اما اگر کاری بتونم حتما انجام میدم.

به امید بهروزی و پیروزی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2010-12-12

(2010-12-09 ساعت 18:03)User نوشته:  من و همسرم همزمان با هم.....

کلیــــــــــــــــر

شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم!!!

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا!!!!

با تشکر ویژه از دوست عزیزم رایان
من برم دنبال برنامه ریزی برای سفر

برای ثبت در مهاجرسرا: من در تاریخ 9 دسامبر بعد از 45 روز توسط ایمیل از کلیر شدن ام خبر دار شدم. جمعه 10 دسامبر شماره ام اومد روی سایت.

تبریک

RE: کلیرنس برندگان 2011 - aadine - 2010-12-12

به یاد روز های پر التهاب 2010 لایک به همه ی بچه های 2011 و با آرزوی روزهای خوب برای همه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mojezeh khamoosh - 2010-12-12

با تبریک فراوان به همه دوستان کلیر شده و آرزوی موفقیتهای آتی

یاور همیشه مومن تو برو سفر سلامت ...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - inekoee - 2010-12-12

فکر کنم سایت ترکیه بروز رسانی کرده

متخصصین یه آنالیزی انجام بدن

با تشکر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SNAGHIAN - 2010-12-12

(2010-12-12 ساعت 10:46)inekoee نوشته:  فکر کنم سایت ترکیه بروز رسانی کرده

با تشکر

فدات شم ، قربونت برم ،شما كجا رو ميبيني هر روز ميايي ميگي آپديت كردهBig Grin
منم كه خيلي از اين صفحه كلرينس سايت آنكارا خوشم مياد سريع ميرم توشTongue .......

نه عزيز من سايت هيچ تغييري نكرده و تاريخ آخرين آپديت سايت رو هم اون پايين پايين ميزنه . موفق باشيد

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/immigrant_admin_processing.html

RE: کلیرنس برندگان 2011 - inekoee - 2010-12-12

(2010-12-12 ساعت 12:13)SNAGHIAN نوشته:  
(2010-12-12 ساعت 10:46)inekoee نوشته:  فکر کنم سایت ترکیه بروز رسانی کرده

با تشکر

فدات شم ، قربونت برم ،شما كجا رو ميبيني هر روز ميايي ميگي آپديت كردهBig Grin
منم كه خيلي از اين صفحه كلرينس سايت آنكارا خوشم مياد سريع ميرم توشTongue .......

نه عزيز من سايت هيچ تغييري نكرده و تاريخ آخرين آپديت سايت رو هم اون پايين پايين ميزنه . موفق باشيد

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/immigrant_admin_processing.html

چی بگم والا ولی از هفته پیش کیسا جدید دیدم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farhadparviz - 2010-12-12

باسلام خدمت دوستان عزیز
من وهمسر روز 30 نوامبر مصاحبه داشتیم ویک برگه ابی دریافت کردیم که گفت که یا یک اسپانسر دیگه جور کنید یا اینکه حساب بانکی برای هر دو که مبلغ 30000$ میباشد جور کنید حاله این پوله جورهست برنده اصلی هم خانم هست کیس نامبر هم توی سایت امده* 2035 ولی جلوی کیسم یک ستاره هست نمیدانم که اف بی ای خوردم یا اینک نقص مدارک هست ؟؟تا 3اپریل 2011وقت دادن واگر اینکه نقص مدارکه بعد از تعطیلی برم به سفارت یا اینکه منتظر پاک شدن ستاره بشم افیسر گفته بود که چهار هفته تا دوماه دیگه توی سایت چک کنیند که شماره تان امد باید اون موقع بیاید فقط هم تیک که روی برگه ابی هست مراحل اداری ویک اسپانسر دیگه را یا اینکه حساب بانکی جور کنید تیک زد نمیدانم کاملا گیج شدم هر کی هم یه چیزی میگه !!!!؟؟؟ یکی میگه که خانمت که برنده اصلی کارش درست شده ولی من اف بی ای چک خوردم ؟ یا......

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SNAGHIAN - 2010-12-12

(2010-12-12 ساعت 14:58)farhadparviz نوشته:  باسلام خدمت دوستان عزیز
من وهمسر روز 30 نوامبر مصاحبه داشتیم ویک برگه ابی دریافت کردیم که گفت که یا یک اسپانسر دیگه جور کنید یا اینکه حساب بانکی برای هر دو که مبلغ 30000$ میباشد جور کنید حاله این پوله جورهست برنده اصلی هم خانم هست کیس نامبر هم توی سایت امده* 2035 ولی جلوی کیسم یک ستاره هست نمیدانم که اف بی ای خوردم یا اینک نقص مدارک هست ؟؟تا 3اپریل 2011وقت دادن واگر اینکه نقص مدارکه بعد از تعطیلی برم به سفارت یا اینکه منتظر پاک شدن ستاره بشم افیسر گفته بود که چهار هفته تا دوماه دیگه توی سایت چک کنیند که شماره تان امد باید اون موقع بیاید فقط هم تیک که روی برگه ابی هست مراحل اداری ویک اسپانسر دیگه را یا اینکه حساب بانکی جور کنید تیک زد نمیدانم کاملا گیج شدم هر کی هم یه چیزی میگه !!!!؟؟؟ یکی میگه که خانمت که برنده اصلی کارش درست شده ولی من اف بی ای چک خوردم ؟ یا......
با سلام. خدمتتون عرض كنم كه اينكه به شما كفته از چند وقت ديگه سايتو چك كنيد يعني اف بي آي خوردين.. حالا كه شمارتون با يك ستاره اومده يعني اينكه جواب كلير يكيتون هنوز نيومده يا ......

بهترين كار اينه كه امشب يا فردا صبح يك ايميل به سفارت بزنيد بگيد كه شمارمون تو سايت اومده با * و دليل اون ستاره چيه؟ بد نيست تو ايميل بنويسيد كه مشكل حساب بانكي رو هم حل كرديد..........
----------------------------------------------------------------------------------
راستي من تو جدول 2011 مشخصاتتونو نديدم.لطف كنيد مشخصاتتونو به free free پيام خصوصي بدين تا جدول يك منبع خوبي براي بچه ها باشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2010-12-12

رایان عزیز منم کلیر شما رو تبریک میگم (هر چند خیلی دیر).خیلی خوشحال شدم.
میتونستم با کلیک روی دکمه تشکر . نظرم رو بگم ولی شما در این سایت خیلی زحمت میکشید و به بچه ها کمک میکنید و دریافت ویزای دوستانی چون شما و یوزر و ... باعث خوشحالی بیشتری میشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sam_hash - 2010-12-13

(2010-12-12 ساعت 14:58)farhadparviz نوشته:  باسلام خدمت دوستان عزیز

من ابوظبی بودم ولی تا اونجا که از بچه های آنکارا میشنیدم اون ستاره به این معنی هست که یک نفر کلیر شده ولی نفر دوم هنوز کلیر نشده. به راحتی می تونین با ایمیل سئوال کنین.