مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s_1983 - 2013-02-02

usamohajer عزیز من واقعا متاسفم که نتونستی ویزا بگیری.اینطور که نوشتی وضعیت شما از من خیلی بهتر بود هم مالی هم شینگن داشتید و هم سابقه ی کار خوب و ...,فقط تو مجرد بودن مشترکیم.اگه به این شکل باشه من هم حتما حتما ردمSad( من شنیده بودم که ارمنستان اکثرا دانشجویی صادر میکنن و با فرهنگ ایران اونقدرا آشنایی ندارن.ترکیه خیلی بهتره فکر کنم چون آفیسرها با فرهنگ ایران آشناترن و لااقل کلیرنس میکنن.(اینا رو تو تایپیکا خوندم و منبعم همین تتجربیات و تایپیکای بچه هاس).منم ارمنستان وقت گرفتم 10 اسفند.امروز که دیدم نوشتی رد شدی هم متاسف شدم هم استرسم زیاد شد,البته فکر نکن که نباید میگفتی,نه.چون حقیقت رو گفتی هرچند واقعا امید رو کم میکنه ولی لااقل آماده میکنه ذهنو.من یه پیشنهادی برات دارم,دوباره از ترکیه ایندفه تلاش کن و ول نکن این قضیه رو.از ترکیه برو و امیدوار باش.این دقیقا همون کاری که اگه رد شدم میخوام انجام بدم.حیفه بخدا.امیدوارم واسه ترکیه اقدام کنیو ایندفه ویزا رو بگیری.اگه واسه ترکیه میخوای تلاش کنی از الان وقت بگیر که فکر کنم تا 120 روز دیگه پره.جا نزن دوست عزیز هرچند شرایطتونو نمیدونم .انشالله که خیره.
با آرزوی موفقیت برای شما و تمام دوستانی که تلاش میکنن واسه هدفشون.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s_1983 - 2013-02-03

سلام بچه ها
راستی من تو فرم دی اس 160 یه اشتباهی کردم که میخوام اگه میتونین راهنماییم کنین که چکار کنم.
تو قسمت تحصیلات که نوشته حتما اگه هست بنویسید,من نوشتم ولی فارق التحصیل نشدم و تاریخ اتمام تحصیل رو که آینده رو میزدمو قبول نمیکرد و منم زدم واسه 6 ماه پیش تا قبول کنه.
حالا موقع مصاحبه که میخوام اشتغال به تحصیل رو نشون بدم اونوقت فکر میکنن که دروغ گفتم و واسه خودمم بد میشه.به نطرتون چکار کنم؟دی اس16 جدید؟یا ایمیل واسه ویرایشش؟یا اصلا چون تموم نکردم اون قسمتو پر نکن تو دی اس جدید یا ویرایشش؟البته وقت گرفتم واسه 10 اسفند.
لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم ازتون.بچه هایی که تجربشو داشتن یا میدونن که چکار باید کرد لطفا راهنماییم کنن.
با تشکر

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hassan8ir - 2013-02-03

(2013-02-03 ساعت 00:17)s_1983 نوشته:  سلام بچه ها
راستی من تو فرم دی اس 160 یه اشتباهی کردم که میخوام اگه میتونین راهنماییم کنین که چکار کنم.
تو قسمت تحصیلات که نوشته حتما اگه هست بنویسید,من نوشتم ولی فارق التحصیل نشدم و تاریخ اتمام تحصیل رو که آینده رو میزدمو قبول نمیکرد و منم زدم واسه 6 ماه پیش تا قبول کنه.
حالا موقع مصاحبه که میخوام اشتغال به تحصیل رو نشون بدم اونوقت فکر میکنن که دروغ گفتم و واسه خودمم بد میشه.به نطرتون چکار کنم؟دی اس16 جدید؟یا ایمیل واسه ویرایشش؟یا اصلا چون تموم نکردم اون قسمتو پر نکن تو دی اس جدید یا ویرایشش؟البته

وقت گرفتم واسه 10 اسفند.
لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم ازتون.بچه هایی که تجربشو داشتن یا میدونن که چکار باید کرد لطفا راهنماییم کنن.
با تشکر

اخرین تاریخی را که می تونید وارد کنید. همان کافی است.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s_1983 - 2013-02-03

ممنونم دوست عزیز.آره منم همین کارو کردم چون 2013 اصلا قبول نمیکرد.فقط میگم که یه بار نگن که تو که فارق التحصیل نشدی پس واسه چی اون تاریخ رو زدی که بعدش برگه ی اشتغال به تحصیلو آوردی.پس مشکلی ایجاد نمیکنه hassan8ir ؟
با تشکر

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-02-03

(2013-02-02 ساعت 18:38)mahyarforouzesh نوشته:  سلام
من به همراه همسرم تا چند روزه دیگه از آلمان برای مصاحبه می ریم . می خواستم بدونم آیا من و همسرم هر کدوم بطور جداگانه مصاحبه می شیم یا همزمان با هم با افسر کنسولگری مصاحبه می کنیم . دوستان خواهش می کنم کسانی که اطلاع دارن پاسخ منو بدن. من خودم تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم ولی همسرم متاسفانه زبان بلد نیست. اگه باید جداگانه بره می تونم به عنوان مترجم همراهش برم یا نه؟ ممنون
دوست عزيز، باهم مصاحبه ميشيد و اگر از فرانکفورت اقدام کرده باشيد با يه افيسری که پسر هست و خيلی خوش برخورد هست مصاحبه ميکنيد که خيلی علاقه زيادی به خنده داره پس لبخند زدن موقع مصاحبه يادتون نره. لطفاً مارو از نتيجه و شرايط مصاحبتون با خبر کنيد

(2013-02-02 ساعت 17:52)usamohajer نوشته:  
(2013-01-28 ساعت 02:49)s_1983 نوشته:  hassan8ir بهتون تبریک میگم و امیدوارم تعطیلات خوبی رو داشته باشید.usamohajer امیدوارم توهم با برگه ی زرد و موفق بیرون بیای.هرچند نمیشناسمتون و همچنین بقیه ی بچه هارو,ولی وقتی میبینم خیلیها مثل خودم این احساس رو دارن که میخوان برن آمریکا حالا به هر دلیلی که باشه و تمام سعی خودشون رو میکنن و استرس هم دارن,واقعا قلبا میخوام که با خوشحالی بعد مصاحبه بیان بیرون.خودمم دوس دارم بعد مصاحبه با خوشحالی بیام بیرون.هرچند که مدارک ما تق و لقه ولی امید داریم با ترس و لرز.راستی من از دخترعمم که همونجاس شنیدم که سفارت همرو کلیرنس میکنن و تخفیف هم نداره و بعضی ها هستن که کلیرنس نمیخورن شاید,ولی اونا هم چک میشن.فقط امیدوارم روز مصاحبم شانس با من یار باشه و منم یه روز بیام اینجا و ریز و بم کارام و مصاحبمو بنویسم تا شاید به درد یه نفر بخوره.والله من که تو این فروم با apply abroad خیلی چیزا یاد گرفتم ولی تو این فروم بهتر راهنمایی میکنن بچه ها.ای کاش میشد که بی دغدغه فقط برای مسافرت رفت و برگشت ولی هممون میدونیم که این واقعا این نیست.ای کاش ارزش پاسی خوب داشتیم که همه جارو راحت میگشتیم.یعنی ازین ترکیه بدتر شدیم که همشون راحت ویزا میگیرن که انگار رفتن تو سفارت بلیط رفت و برگشت بگیرن؟من که حرصم درمیاد.هزارجور مدارک باید جور کرد تا مورد قبولشون باشه شایدم نباشه ولی از انصاف نگذریم که حق هم دارن ولی شدیم مثه ممل آمریکایی که عشق رفتن داریم .بهرحال هرکی گرفت مبارک باشه و بقیه هم انشالله میگیرن و منم میگیرم.
متاسفانه به من ویزا ندادن. ارمنستان مصاحبه داشتم.
خيلی متاسفم . دليل اينکه بهتون ويزا ندادن چی بود ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - jilibo - 2013-02-03

دوستان عزیز کسی میدونه برای مصاحبه در دبی باید قبل از مصاحبه مدارک را پست کرد یا روز مصاحبه برد؟؟ اگه باید پست کرد چقدر قبل از مصاحبه؟؟ ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hassan8ir - 2013-02-03

(2013-02-03 ساعت 01:14)s_1983 نوشته:  ممنونم دوست عزیز.آره منم همین کارو کردم چون 2013 اصلا قبول نمیکرد.فقط میگم که یه بار نگن که تو که فارق التحصیل نشدی پس واسه چی اون تاریخ رو زدی که بعدش برگه ی اشتغال به تحصیلو آوردی.پس مشکلی ایجاد نمیکنه hassan8ir ؟
با تشکر

نه مشکلی نیست. مطمئن باشید. اونجا توضیح بدهید به آفیسر.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyarforouzesh - 2013-02-03

[quote='Kurosh_Salehi' pid='271377' dateline='1359848459']
[quote='mahyarforouzesh' pid='271163' dateline='1359814131']
سلام
من به همراه همسرم تا چند روزه دیگه از آلمان برای مصاحبه می ریم . می خواستم بدونم آیا من و همسرم هر کدوم بطور جداگانه مصاحبه می شیم یا همزمان با هم با افسر کنسولگری مصاحبه می کنیم . دوستان خواهش می کنم کسانی که اطلاع دارن پاسخ منو بدن. من خودم تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم ولی همسرم متاسفانه زبان بلد نیست. اگه باید جداگانه بره می تونم به عنوان مترجم همراهش برم یا نه؟ ممنون
ممنون کوروش جان از راهنمائیت . حتما نتایج مصاحبه و اینکه چه چیزایی ازم پرسیدن رو اینجا می نویسم.

ممنون کوروش جان از راهنمائیت . حتما نتایج مصاحبه و اینکه چه چیزایی ازم پرسیدن رو اینجا می نویسم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2013-02-03

اگه باهم اقدام کردید مصاحبه شما با هم خواهد بود. ضمن اینکه فرانکفورت آفیسر فارسی زبان هم دارد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahyarforouzesh - 2013-02-04

(2013-02-03 ساعت 19:10)negi نوشته:  اگه باهم اقدام کردید مصاحبه شما با هم خواهد بود. ضمن اینکه فرانکفورت آفیسر فارسی زبان هم دارد.

بله ما با هم اقدام کردیم. مرسی از پاسختون. راستی می شه بگید در خصوص ترجمه مدارک نیازی هست که ترجمه ها مهر وزارت امور خارجه رو بخوره یا نه؟ مهر دادگستری زدم ولی مهر امور خارجه رو نداره. مرسی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-02-04

mahyarforouzesh لطفاً مارو از نتيجه و شرايط مصاحبتون با خبر کنيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sadegh59 - 2013-02-04

سلام به همه عزیزان
من بالاخره موفق شدم وقت سفارت از طریق اینترنت رو بگیرم واسه خودم و خانومم و پسرم 25 فوریه
برام دعا کنید تا با خبرهای خوش بیام و از تجربیاتم بگم
راستی یه چیزی یادم نره بپرسم ، از دوستان آیا کسی میدونه باید مدارک رو قبل از سفارت بفرستم یا نه؟
یعنی من الان رسید اینترنتی واریز رو + بار کد ها رو +بقیه مدارک باید با خودم ببرم
مرسی از همه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الهه سابق - 2013-02-04

چیزی نباید واسشون بفرستید. همه چیو همون روز با خودتون میبرید. برگه تاییدیه وقت رو هم ببرید. یه کپی هم از فرم ds160 ببرید بد نیست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sadegh59 - 2013-02-04

(2013-02-04 ساعت 17:12)الهه سابق نوشته:  چیزی نباید واسشون بفرستید. همه چیو همون روز با خودتون میبرید. برگه تاییدیه وقت رو هم ببرید. یه کپی هم از فرم ds160 ببرید بد نیست

مرسی از راهنماییتون
شما واقعا پیشکسوت هستید خانم الهه سابق

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - omidhosn - 2013-02-04

سلام به دوستان عزیز مهاجرسرا

منو نامزدم 9 ساله باهم دوستیم و 5 ساله نامزدم گرین کارتشو گرفته و الان برای سیتیزن شدن دارن ایرانو برای دو سالو نیم ترک میکنن.. Sad
بعد از کلی تحقیقو بررسی کوتاهترین راه رسیدن به امریکا به این نتیجه رسیدیم که 3 ماه بعد از رفتن نامزدم من به یکی از سفارتها برم و تقاضای ویزای غیر مهاجرتی با عنوان دیدار از نامزدم کنم..
حالا سوال برامون اینجاست که توی این زمان باقیمونده (16 اسفند میرن) ما عقد کنیم یا همون نامزد بمونیم بهتره!؟؟در حالت اول آیا تاریخ عقد 1 ماه مونده به خروج نامزدم برای کنسول شک برانگیز نمیشه!؟در کل کدومش تاثیر بیشتری روی کنسول میزاره!؟

در ضمن ساپورت مالیه خیلی قوی از عموم که توی اون تاکید کرده تا زمانی که من توی آمریکام تحت ساپورت ایشونم و کلی عکس از 9سال رابطه و اینکه من تک فرزندمو پدر و مادرم مسن هستن و کارت معافیت کفالت هم دارم..
با امید به اینکه راهنمایی شما از دوستان بتونه مدت این دوری رو کم کنه این پستو گذاشتم.. Rolleyes[font=Impact][/font]

آمین