مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - dorosti - 2015-10-15

salam, man hodode 3 sal hast ke dar orange county kar va zendegi mikonam, age kasi niaz be komak ya rahnamaei dareh baram payam begzareh

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - nimamp3 - 2015-10-23

سلام دوستان من چند روز آمدم آتلانتا سمت سندی اسپرینگ و شدیدا دنبال کار میگردم کسی میتونه کمکم کنه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - m_kh - 2015-10-25

خانم هاي عزيز سلام من براي اولاي بهمن مي خوام بيام سن ديگو اگر كسي دنبال هم خانه هست لطفاً به من پيغام يا ايميل بده با تشكر ️️.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mozhgangh - 2015-10-25

سلام به دوستان گل مهاجرسرا
من وهمسرم در شهر استرلینگ،ایالت ویرجینیا زندگی میکنیم.
اگر کسی سوالی ، کاری داشت خوشحال میشیم در حد توانمون کمکتون کنیم.

(2015-10-06 ساعت 14:50)rbrb-2015 نوشته:  ما جمعه 16 Oct وارد فرودگاه دالس واشنگتن دی. سی میشیم،
کسی از دوستان هست که لطف کنه و زحمت پیکاپ ما رو بکشه؟!

کاشکی من زودتر پیغام شمارو دیده بودم. اما اگر نیاز به کمک داشتید یا هرگونه سوال، خوشحال میشم کمکتون کنم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - m_kh - 2015-11-01

(2015-10-15 ساعت 11:21)dorosti نوشته:  salam, man hodode ۳ sal hast ke dar orange county kar va zendegi mikonam, age kasi niaz be komak ya rahnamaei dareh baram payam begzareh

سلام من براي بهمن ماه ميخوام بيام ocجاي امن و مناسب براي اجاره كدام محله هست و اينكه بازار كار اونجا چطوره?

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mohsen.saadat - 2015-11-05

سلام دوستان عزیز ببخشید من سوالی دارم
رشته ام مهندسی صنایع 5سال هم سابقه دارم در برنامه ریزی تولید و کنترل پروژه ایا بازار کار خوبی در آمریکا دارد!! چه ایالاتی از نظر صنعتی می تونن بازار کار رشته من باشند ؟
البته خواسته من زیاد نیست در ابتداعی یک کار ساده را پیدا می کنم تا بعد یک سال که با همه چیز و زبان اشنا شدم به پیدا کردن کار تخصصی اقدام کنم
خیلی ها دالاس را پیشنهاد داده اند نظر شما چیست!؟
راستی من 29 سال دارم مجردم و برای شروع پولم زیاد نیست حدود 5000$ البته من به فکر کرایه یک اتاق یا هر چه که بتواند خرجم را پایین نگاه دارد هستم !

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - شوشینا - 2015-11-08

سلام دوستان من در تاریخ یک دسامبر تا ده دسامبر دارم میام لوس انجلس . کسی هست که دراین تاریخ جایی رو به ما اجاره بده برای این ده روز . توی ایرواین یا سن دیه گو .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - سروین 93 - 2015-11-12

سلام

دوستان ما بعد از تعطیلات ژانویه عازم دالاس هستیم

ممنون میشم اگر از ساکنین و آشنایانتون هر شخصی تمایل به اجاره آپارتمانشون و.... داره برای مدت 1 ماه و یا حتی کمتر و بیشتر.........منو در جریان بذارید
برای صرفه جویی تو هزینه ها و نرفتن به هتل....تا بعد از گرفتن سوشال و کارای اولیه بتونیم یه محل مناسب پیدا کنیم
و منون میشم دوستان مقیم راهنماییمون کنن

ممنون

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - rose119 - 2015-11-15

سلام دوستان کسی اوهایو هست؟ لطفا پیام بزارید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - amrikale - 2015-11-16

دوستان کسی از نیویورک نیست به ما کمک کنه . مهمون نمی خواین ؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mehdi2138 - 2015-11-16

دوستان کمک فوری نیاز هست
کسی میتونه برای من وخانواده ام که 18 نوامبر ساعت حدود 22 میرسیم یک هتل دوستاره با wifi رایگان و صبحانه رو هتل جور کنه؟
ما با دوتا بچه کوچک نمیتونم اون موقع شب دنبال هتل بگردم.
ممنون میشم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - alireza62 - 2015-11-17

(2015-11-16 ساعت 23:56)mehdi2138 نوشته:  دوستان کمک فوری نیاز هست
کسی میتونه برای من وخانواده ام که 18 نوامبر ساعت حدود 22 میرسیم یک هتل دوستاره با wifi رایگان و صبحانه رو هتل جور کنه؟
ما با دوتا بچه کوچک نمیتونم اون موقع شب دنبال هتل بگردم.
ممنون میشم

دوست عزیز کدوم شهر قرار هست برین؟کدوم پرواز؟کجا؟1 مقدار اطلاعات بگذارید شاید کسی توانست کمک کنه.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - termeh_med - 2015-11-17

سلام دوستان من اخر ژانويه به لوس انجلس ميام از ايران براي خدودا چند هفته دنبال ي اتاق هستم اگر خانمي هست كه شرايط من رو داره خوشحال مي شم با هم همسفر باشيم و در اونجا تنها نباشيم ممنونم

دوست عزيز m_kh متاسفانه پيام خصوصي فرستاده نمي شه. اگه ايميلي دارين لطفا بزاريد واسم ممنونم

(2015-06-25 ساعت 02:47)Maryam_Am نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:53)hamidazimi نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:28)behjat نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 02:52)دختر پارس نوشته:  سلام دوستان.من یه آپارتمان یه خوابه در اورنج کانتی (در فاصله ا ساعتی لوس آنجلس)اجاره کردم .اگر خانمی هست که دنبال خونه میگرده تا بعد جا بیفته و مستقل بشه میتونم باهاش همخونه بشم .ضمنا من یه خانم هستم و یه دختر ۷ ساله هم دارم.

سلام ببخشید چون من و شوهرم هم بزودی داریم میایم لس آنجلس میپرسم فقط برای راهنمای، به نظر شما ما چون ماشین هم نمیتونیم بخریم برای شروع کدوم محله اتاق اجاره کنیم که هم به خطوط اتوبوس نزدیک باشه و هم همان اطراف بشه کار ساده پیدا کرد ،اگرتنها بودم حتما پیشنهادتون را قبول میکردم اگر مقدوره راهنمایی بفرمایید
دختر پارس سلام من وهمسرم ویک پسر دوسالمون هم برای سی روز دیگه وارد لس انجلس میشیم ما هم با شرایطمون متاسفانه نمیتونیم با شما همخونه شیم فقط اینکه اگر لطف کنین بگین اپارتمانتونو چند اجاره کردین وبرای ما که تازه واردیم بهتره کجا اجاره کنیمکه خوب واقتصادی باشه ممنون

به‌‌‌ نظر منم بهتره یه متل خوب واسه اولش پیدا کنید تا گرین کارت و SSN نامبرتون بیاد و بتونید حساب بانکی‌ درست کنید و خودتون هم کمی‌ با اینجا آشنا بشید. متاسفانه اینجا سیستم اتوبوس رانیش افتضاحه ، ولی‌ با گواهینامه بین المللی تون میتونید رانندگی‌ کنید. البته بهتره با قوانین رانندگی اینجا خوب آشنا بشید بعد شروع کنید به‌‌‌ رانندگی.

سلام به دختر پارس من ي خانم هستم كه به ال اي ميام براي سه هفته ممكنه ي ايميل از خودتون بدين ؟امكان پيام خصوصي نيست