مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-15

(2010-12-13 ساعت 17:09)SNAGHIAN نوشته:  سلام من همين الان از سفارت اومدم حدود 50 نفر با برگه آبي امروز كاراشون انجام شد. همون طور كه حدس زدم آفيسر هاي فارسي بلدشون رفتنBig Grin
هر كي ميخواد بياد سريع خودشو برسونه...... لباس گرم يادتون نره امروز منجمد شدم جلوي در سفارتCool
------------------------------------------------------------------
1 نكته جالب امروز بعد 4 روز سفارت در جواب ايميلم (همون ايميل رايان)ايميل زده كه آره جوابت اومده تو سايتTongue.

Snaghian عزیز
تبریک میگم.
من هم دیروز سه شنبه سفارت بودم.
الان هم هتل اوزیلهان هستم و UPS-چک-کنان منتظر!

کدوم هتل هستی؟

(2010-12-14 ساعت 16:12)kiarash86 نوشته:  دوستان امروز ابوظبی جواب ایمیل منو (در این مورد که چقدر فرصت هست که پاسپورت رو به سفارت ببریم برای صدور ویزا!) داد و گفت که دیر تر از 1 مارس 2011 نشه! (من 7 دسامبر کلیر شدم)

کیارش عزیز، حالا شما تا 1 مارس صبر نکن، هر چه زودتر برو واسه ویزا! یه وقت دیدی شرایط عوض شد مشکل بوجود اومد!

(2010-12-14 ساعت 18:11)rayan.s نوشته:  USER جان؛کجایی؟ پاسپورتات رو تحویل دادی؟
Hass55 شما کجایی؟ نرفتی آنکارا؟
میگن بی خبری یعنی خوش خبری!!!
هر جا هستید خوش باشید.

رایان جان من دوشنبه شب پریدم و سه شنبه در آخرین دقیقه ها پاسپورت رو به سفارت تحویل دادم!
الان هم منتظر همای رحمت!

(2010-12-15 ساعت 00:25)rayan.s نوشته:  USER جان؛من تا جمعه به اینترنت دست رسی ندارم و چون مطمئنم تا پنج شنبه ویزات رو میگیری پیش پیش بهت تبریک میگم و امیدوارم به هرچی آرزوش را داری برسی.
مرسی! از بابت تبریکت! من هم برات آرزوی موفقیت می کنم. تعطیلات خوبی داشته باشی، قرار ما هفته آینده در مهاجرسرا

(2010-12-15 ساعت 01:22)hasti_banoo نوشته:  مدتی غایب بودم و از خبرهای خوب مهاجرسرا بی نصیب... به همه دوستانی که کلیر شدن - از جمله رایان و یوزر عزیز- تبریک می گم. می دونم وقتی شماره کیستون رو تو سایت دیدین چه حالی داشتین. هنوز مدت زیادی نگذشته از زمانی که منم این تجربه رو حس کردم. خیلی لذت بخشه. امیدوارم منتظران کلیرنس به زودی چشمشون به جمال شماره کیسشون روشن بشه و منتظران همای رحمت ( مامور یو پی اس ) هم هر چه زودتر پاسپورتشون رو با یک ویزای به یادموندنی تحویل بگیرن .

راستی کسی بین کلیر شده های این دو هفته اخیر بوده که رکورد زمان کلیرنس من ( 18 روز ) رو شکسته باشه؟ ; -)

هستی بانوی عزیز،
خوشحالم دوباره پست های شما رو توی انجمن می بینم.
تو این مدت چندین نفر کلیر شدند و چند نفر هم یکضرب ویزا گرفتند.
اما هیچکس رکورد شما رو نتونسته تا بحال جابجا کنه!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - SNAGHIAN - 2010-12-15

user جان من الان چشمم به در ورودي هتله كه مامور ups بياد و بسته خوشبختي رو ازش بگيرم.بعد از ظهر هم به سمت استانبول در عزيمت هستم.من هتل ferdi هستم در ulus اين طرف شهر. خيلي دوست داشتم ببينمت. اما متاسفانه فكر نكنم برسم بيام اونطرف .بايد هتل رو تحويل بدم.شانس بد من رايان رو هم اينجا نتونستم زيارت كنم. اميد وارم موقعيتش جور بشه در آمريكا همديگرو ببينيم.

به اميد موفقيت تمام دوستان مهاجرسرا....

(2010-12-15 ساعت 14:33)SNAGHIAN نوشته:  user جان من الان چشمم به در ورودي هتله كه مامور ups بياد و بسته خوشبختي رو ازش بگيرم.بعد از ظهر هم به سمت استانبول در عزيمت هستم.من هتل ferdi هستم در ulus اين طرف شهر. خيلي دوست داشتم ببينمت. اما متاسفانه فكر نكنم برسم بيام اونطرف .بايد هتل رو تحويل بدم.شانس بد من رايان رو هم اينجا نتونستم زيارت كنم. اميد وارم موقعيتش جور بشه در آمريكا همديگرو ببينيم.

به اميد موفقيت تمام دوستان مهاجرسرا....

این یو پی اس واقعا رو نروه!
اینجا یک خانم آقایی چک اوت کردند و پرواز دارند ولی هنوز نیومده این یو پی اس!!

Snaghian عزیز امیدوارم یو پی اس رو الان زیارت کرده باشی الان!

Has55 هم چند دقیقه پیش رفت سفارت. دیروز بنده خدا کمی دیر رسید اجازه نداده بودند وارد سفارت بشه.

دیروز به میز یو پی اس گفتم که پرواز برگشت دارم، اون هم گفت نوت ی گذارم، اما امروز صبح زنگ زدم یو پی اس م یگفت جمعه میاد!!!! من هم فردا برگشتنی ام!!

همه این پروسه تا الان یک طرف، این انتظار بیــــــــــهوده هم یک طرف!

دوستان
کسی می دونه یو پی اس تا چه ساعتی بسته ها رو توزیع می کنه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hasti_banoo - 2010-12-15

(2010-12-15 ساعت 15:42)User نوشته:  دوستان
کسی می دونه یو پی اس تا چه ساعتی بسته ها رو توزیع می کنه؟

وقتی من اونجا بودم می گفتند 10 صبح تا 5 عصر. برای من که حدود 12 ظهر اومد

مرسی هستی عزیز
من دیروز سفارت بودم، امروز هنوز تو سایت هیـــــــچ اطلاعاتی از من نیست!

تازه فردا باید همه کارها با هم انجام بشه!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hasti_banoo - 2010-12-15

(2010-12-15 ساعت 17:34)User نوشته:  مرسی هستی عزیز

معمولا فردای روز مصاحبه، از حدود ساعت 6 بعد از ظهر به بعد شماره رهگیری که بهتون دادند در سایت یو پی اس ظاهر میشه. فقط دقت کن که کد رو درست وارد کنی .گاهی وقتها حرف B و عدد 8 یا حرف O و عدد 0 خیلی شبیه هم تایپ میشه و در نتیجه وقتی وارد می کنیم چیزی پیدا نمی کنه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - R.F - 2010-12-15

(2010-12-15 ساعت 17:34)User نوشته:  مرسی هستی عزیز

یوزر جان فردا صبح تو یو پی اس چک کن میاد , ظهرم پاس هاتون میاد ایشالا.
واسه منم فرداش خبری نبود! 5شنبه تحویل پاس, جمعه اثری از آثارش نبود تو سایت (جالبه واسه یکی که با من مصاحبش بود اومد عصر جمعه! دیگه اضافه کن فکرهایی که آدم میکنه که نباید بکنه, پس شمام فکرشو نکن!Big Grin )
شنبه صبح تو سایت و ظهرم جناب پستچی دوست داشتنی و شبشم پرواز!

پس بدان و آگاه باشه که همه کارا فردا خواهد شد و جای نگرانیم نیست!Wink

موفق باشییییییییی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - نیاز کیان - 2010-12-15

(2010-12-15 ساعت 01:22)hasti_banoo نوشته:  مدتی غایب بودم و از خبرهای خوب مهاجرسرا بی نصیب... به همه دوستانی که کلیر شدن - از جمله رایان و یوزر عزیز- تبریک می گم. می دونم وقتی شماره کیستون رو تو سایت دیدین چه حالی داشتین. هنوز مدت زیادی نگذشته از زمانی که منم این تجربه رو حس کردم. خیلی لذت بخشه. امیدوارم منتظران کلیرنس به زودی چشمشون به جمال شماره کیسشون روشن بشه و منتظران همای رحمت ( مامور یو پی اس ) هم هر چه زودتر پاسپورتشون رو با یک ویزای به یادموندنی تحویل بگیرن .

راستی کسی بین کلیر شده های این دو هفته اخیر بوده که رکورد زمان کلیرنس من ( 18 روز ) رو شکسته باشه؟ ; -)

سلام هستی بانوی عزیز
برای من شد 10 روز ...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-16

سلام دوستان
یو پی اس آخرش دست ما رو گذاشت تو پوست گردو!!!
بعد از سه روز نیومد!
فردا هم معلوم نیست بیاد یا نه!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2010-12-16

(2010-12-16 ساعت 17:57)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-12-16 ساعت 14:24)User نوشته:  سلام دوستان
بعد از سه روز نیومد!

میاد یوزر خان! حتما میاد. برو آنکارا رو بگرد که شاید تا خیلی وقت دیگه فرصت این کار رو پیدا نکنی. حالا که مطمئنی میاد فوقش یک روز دیرتر. اتفاقی نمی افته. Smile تصور کن ما با این کیس نامبر که توی سپتامبر کارنت می شیم چه طوری قراره برای کلیرنس شب و روزمون بگذره. اگه ترک بودی یک مثل ترکی برات می نوشتم....
معنی مثل هم اینه که وقتی که قراره شاد باشی الکی غصه نخور. حیف که فارسیم انقدر قوی نیست که مثل اینجوری فارسی برات بنویسم. Smile بخند!!SmileSmileSmileSmile

مرسی ساشای عزیز

درستــــه!
بیخودی غصه خوردن هیچ دردی رو دوا نمی کنه! من هم اعتقاد دارم هیــــــچ مشکلی انقدر بزرگ نیست که باعث بشه آدم لحظه حال رو از دست بده!

من هم با اجازتون رفتم و یک فرورند آدنا سفارش دادم و جای همتون خالی، خوشمزه بوذ!

پ.ن. یو پی اس معمولا ساعت 9 صبح و ساعت 5 عصر پاس ها رو از سفارت تحویل می گیرده و نیم ساعت بعدش توی سایت می زنه که پاس از سفارت تحویل گرفته شد!
الان نیم ساعته که هنوز توی سایت نزده اند! یعنی امروز هم پاس من تحویل یوپس! نشده.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - یاشار و ماری - 2010-12-16

(2010-12-16 ساعت 19:49)User نوشته:  
(2010-12-16 ساعت 17:57)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-12-16 ساعت 14:24)User نوشته:  سلام دوستان
بعد از سه روز نیومد!

میاد یوزر خان! حتما میاد. برو آنکارا رو بگرد که شاید تا خیلی وقت دیگه فرصت این کار رو پیدا نکنی. حالا که مطمئنی میاد فوقش یک روز دیرتر. اتفاقی نمی افته. Smile تصور کن ما با این کیس نامبر که توی سپتامبر کارنت می شیم چه طوری قراره برای کلیرنس شب و روزمون بگذره. اگه ترک بودی یک مثل ترکی برات می نوشتم....
معنی مثل هم اینه که وقتی که قراره شاد باشی الکی غصه نخور. حیف که فارسیم انقدر قوی نیست که مثل اینجوری فارسی برات بنویسم. Smile بخند!!SmileSmileSmileSmile

مرسی ساشای عزیز

درستــــه!
بیخودی غصه خوردن هیچ دردی رو دوا نمی کنه! من هم اعتقاد دارم هیــــــچ مشکلی انقدر بزرگ نیست که باعث بشه آدم لحظه حال رو از دست بده!

من هم با اجازتون رفتم و یک فرورند آدنا سفارش دادم و جای همتون خالی، خوشمزه بوذ!

پ.ن. یو پی اس معمولا ساعت 9 صبح و ساعت 5 عصر پاس ها رو از سفارت تحویل می گیرده و نیم ساعت بعدش توی سایت می زنه که پاس از سفارت تحویل گرفته شد!
الان نیم ساعته که هنوز توی سایت نزده اند! یعنی امروز هم پاس من تحویل یوپس! نشده.

خواهش می کنم یوزر عزیز.
البته ما خیلی مونده که به پای ساشا جان برسیم.
چوب کاری می فرمایید!Big GrinWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - has55 - 2010-12-16

سلام
من دیروز سفارت رفتم و امروز ساعت 11.30 یو پی اس پاسپورتم رو آورد.
از دوستان خوب مهاجرسرا تشکر می کنم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - lordsaroman - 2010-12-16

سلام. من اول معذرت مي خوام كه اين سوالم رو در اين جا قرار مي دهم. كيس من لاتاري نيست اما چون مربوط به كليرنس هست اينجا مي گذارم تا اگر كسي تجربه اي داره يا شرايط مشابهي رو براي كس ديگه اي ديده من رو هم در جريان بگذاره:

متاسفانه اتفاق بدي افتاده. من مي 2010 مصاحبه داشتم (ويزا دانشجويي) و قبول شدم. كيس من وارد كليرنس شد و ديروز يعني بعد از گذشت دقيقا 7 ماه بعد از پيگيري هاي زيادي كه انجام دادم سفارت در جواب ايميل هاي من گفت كه كيس من در كليرنس ريجكت شده. وقتي من به ايميل ريپلاي كردم و علت رو پرسيدم اون فرد گفت كه نمي دونه چرا!! فقط مي دونه كه تو كليرنس ريجكت شدم!!

مي خواستم بدونم شما كسي رو ميشناسيد كه در كليرنس ريجكت شده؟ آيا مي شه با گرفتن وكيل كار را درست كرد؟ (اگه مي شه ممنون مي شم معرفي كنيد) چه كار هايي رو ميشه انجام داد؟ آيا درسته كه ميگن كسي كه تو كليرنس ريجكت بشه ديگه هيچ وقت نمي تونه ويزاي امريكا رو بگيره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - im-i - 2010-12-17

(2010-12-16 ساعت 22:18)lordsaroman نوشته:  سلام. من اول معذرت مي خوام كه اين سوالم رو در اين جا قرار مي دهم. كيس من لاتاري نيست اما چون مربوط به كليرنس هست اينجا مي گذارم تا اگر كسي تجربه اي داره يا شرايط مشابهي رو براي كس ديگه اي ديده من رو هم در جريان بگذاره:

متاسفانه اتفاق بدي افتاده. من مي 2010 مصاحبه داشتم (ويزا دانشجويي) و قبول شدم. كيس من وارد كليرنس شد و ديروز يعني بعد از گذشت دقيقا 7 ماه بعد از پيگيري هاي زيادي كه انجام دادم سفارت در جواب ايميل هاي من گفت كه كيس من در كليرنس ريجكت شده. وقتي من به ايميل ريپلاي كردم و علت رو پرسيدم اون فرد گفت كه نمي دونه چرا!! فقط مي دونه كه تو كليرنس ريجكت شدم!!

مي خواستم بدونم شما كسي رو ميشناسيد كه در كليرنس ريجكت شده؟ آيا مي شه با گرفتن وكيل كار را درست كرد؟ (اگه مي شه ممنون مي شم معرفي كنيد) چه كار هايي رو ميشه انجام داد؟ آيا درسته كه ميگن كسي كه تو كليرنس ريجكت بشه ديگه هيچ وقت نمي تونه ويزاي امريكا رو بگيره؟

سلام دوست عزیز من هم از جون 2010 که مصاحبه شدم همچنان منتظر جواب هستم چون کیس من هم لاتاری نیست ولی با توجه به شباهتهای نزدیک با کیسهای لاتاری ،از مزایای این سایت بسیار استفاده کردم اولا" خوش حال میشوم حدث خود را از علت ریجکت برای تجربه دیگران بنویسید چون مطمئنا" هرکسی خودش بهتر از دیگران علت احتمالی را می داند. ثانیا" شرایط خاص خود را مثل سربازی رشته تحصیلی مسافرتهای خارجی کاردولتی و.... را بیان کنید. ودر نهایت اگر خود را محق می دانید به هیچ عنوان کوتاه نیاید وحتما" از وکلای ایمیگریشن که تعداد آنها کم هم نیست می توانید تقاضای بررسی مجدد کنید،چون من بارها از طریق کانالهای ماهواره ای از وکلا شنیدم که امکان ارائه تقاضا برای بررسی مجدد وجود دارد. با آرزوی موفقیت برای شما