مهاجرسرا
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي (/thread-3396.html)

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - inanna - 2015-09-13

آها ! من الان این پست ها رو که دارم میخونم یک کم گیج شدم و سوال پیش اومد ! از اونجایی که ما فکر میکردیم مصاحبم بهار انجام میشه که خیال باطلی بیش نبوده ,قبل از عید رفتم پاستور برای واکسن هام و به من هم گفتند برای آنکارا به جز mmr ها و td, چیز دیگه نیاز نیست . الان دارم فکر میکنم اگه واقعا لازمه, هنوز برای حداقل ۲ نوبت هپاتیت وقت دارم ,فکر میکنید حتمآ باید برم هلال احمر? یا میتونم برای این یکی دیگه برم درمانگاه نزدیک منزل و موقع کارت گرفتن بدم پاستور وارد کنه یا اونطوری قبول نمیکنه ؟ Vahid4573 عزیز میشه بگید مصاحبتون کدوم سفارت بود ؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - شاپرک - 2015-09-13

(2015-09-12 ساعت 00:11)vania77 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 23:56)شاپرک نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 20:33)vania77 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 20:15)Sam-90 نوشته:  
(2015-09-11 ساعت 19:42)EMIR68 نوشته:  سلام به دوستان یه سوالی پیش اومده؛
وقتی کارنت میشیم،بریم واکسن هارو انستیتو بزنیم،یا اینکه صبر کنیم تا وقت مصاحبه بدن بعد اقدام کنیم به زدن واکسنا؟

بله بهتره زودتر شروع كنيد

واكن هايي كه زمانبر هست رو شروع كنيد مثل هپاتيت كه سه نوبت هست و روي هم ٨ ماه طول ميكشه ،و كزاز ديفتري كه بهتره يكي الان بزنيد و يكي نزديك زمان مصاحبه و...

همسر من رفت پاستور واکسن هپاتیت رو بزنه گفتن برای زیر ۱۸ سال هست و لازم نیست. حالا داستانش چیه؟ باید بزنه یا نه؟!
راستش ميخواستم يك عكس ضميمه كنم كه نيومده بود، به هر حال هپاتيت رو به من زدن ولي من واكسن زمان عقد نزده بودم ممكنه همسرتون اون موقع زده باشند؟

راستش فک نکنم همسرم واکسن زده باشه. واقعن این هپاتیت منو گیج کرده!
من اون تصویر واکسن های مورد نیاز رو تو پاستور دیدم هپاتیت فقط برای زیر ۱۸ سال بود.

این فایل هم وقتی خودم برای ویزا اقدام گرده بودم از سایت دانلود کردم.

***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - vahid4573 - 2015-09-13

من ايروان بودم شما نامه مصاحبه كه مياد تمام واكسن هاي لازم نوشته.اصلا سخت نكنين اي موضوع رو شما يه زنگ بزنيد پاستور انجام بدين.فقط تركيه يه ابله رو ميزنه تست انتي بادي مارو قبول داره

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن

جدولي كه گذاشتن كاملا راهنمايي ميكنه

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - Sam-90 - 2015-09-13

دوستان واكسن انفولانزا را چه مدت قبل از مصاحبه بزنيم ؟

***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - vahid4573 - 2015-09-13

دوست عزيز اگه زمان مصاحبه معلومه بزنيد الان ٢ ٣ هفته اس امده.

در مورد اينكه ويروس زنده هست يا نه نميدونم ولي خودم ١ هفته به مصاحبه زدم

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - Sam-90 - 2015-09-14

دوستان يه سوال دارم
الان كه كارت زرد را نگاه مي كنم ميبينم تاريخ و بصورت روز- ماه- سال زده نه بصورت ماه- روز- سال كارتمون و بايد عوض كنيم نه؟

***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - vahid4573 - 2015-09-14

نه دوست عزيز حساس نشين

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - مینز - 2015-09-14

دوستان PDمن ماه جولای هست، هنوز کارنت نشدم
به نطرتون الان برم واکسن MMRرو بزنم یا زوده؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - Sam-90 - 2015-09-14

(2015-09-14 ساعت 10:16)vahid4573 نوشته:  نه دوست عزيز حساس نشين

با من هستيد؟ اگه اره مطمئنيد؟

***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - vahid4573 - 2015-09-14

بله عزيزحساس نشين اون واكسنها مهمه كه تاريخش هست اسمتونم كه هست والا ماله من رو اصلا نگاه نكرد پرسيد ازم.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - amirsalehish - 2015-09-15

سلام دوستان،آیا داشتن تتو خللی در انجام کارهای پزشکی ایجاد میکنه؟یا اینکه آزمایشه خاصی گرفته میشه؟
ممنون

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - sib 24 - 2015-09-15

(2015-09-15 ساعت 14:52)amirsalehish نوشته:  سلام دوستان،آیا داشتن تتو خللی در انجام کارهای پزشکی ایجاد میکنه؟یا اینکه آزمایشه خاصی گرفته میشه؟
ممنون

من تا بحال چیزی راجع به این موضوع نشنیدم ولی آقایان معاینه کامل بدنی میشن و حتما تتو دیده میشه اگه آزمایش خاصی هم باشه پزشک کلینیک سفارت تشخیص میده

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - amirsalehish - 2015-09-15

(2015-09-15 ساعت 20:50)sib 24 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 14:52)amirsalehish نوشته:  سلام دوستان،آیا داشتن تتو خللی در انجام کارهای پزشکی ایجاد میکنه؟یا اینکه آزمایشه خاصی گرفته میشه؟
ممنون

من تا بحال چیزی راجع به این موضوع نشنیدم ولی آقایان معاینه کامل بدنی میشن و حتما تتو دیده میشه اگه آزمایش خاصی هم باشه پزشک کلینیک سفارت تشخیص میده

ممنون از پاسختون

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - omid1363 - 2015-09-17

دوستان من ۱۹ اکتبر مصاحبه ام انکارا است و میخواستم شنبه برم انیستو پاستور برای واکسن ها، راستش نگران شدم بعضی گفتند باید زودتر واکسن میزدم بعضی هم گفتند برای بالای ۱۸ سال مشکلی نیست و بعضی گفتند باید به انیسیتو پاستور بگم تاریخ ها را جا به جا کنند

ممکنه راهنمایی کنید بالاخره چکار کنم؟