مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - narcies1366 - 2012-09-21

ما هم سری اولیم ولی کیس نامبرم سه رقمی نزدیک هزار ولی خبری از نامه نیست؟!!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - faridm22 - 2012-09-21

سلام دوستان من جزو كارنت شده هاي نوامبر هستم...مي خواستم بدونم زمان مصاحبه بصورت پستي مياد درب منزل يا به صورت ايميل مياد؟يا بايد از طريق سايت چك كنيم؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan_ati - 2012-09-21

(2012-09-21 ساعت 12:43)narcies1366 نوشته:  ما هم سری اولیم ولی کیس نامبرم سه رقمی نزدیک هزار ولی خبری از نامه نیست؟!!!
ظاهرا که واسه همه کسایی که زير 1000 بودن اومده نامه! مگر اينکه شما فرم هاتون رو خيلی دير ارسال کرده باشين! تاريخ ارسال فرم هاتون کي بوده؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - r_ent - 2012-09-21

(2012-09-21 ساعت 12:43)narcies1366 نوشته:  ما هم سری اولیم ولی کیس نامبرم سه رقمی نزدیک هزار ولی خبری از نامه نیست؟!!!

سلام
1 پیشنهاد: مشخصاتتون رو برای afs عزیز بفرستین بذاره تو جدولی که پایین امضاش هست، اینطوری میتونین خیلی راحت خودتونو با دوروبریاتون مقایسه کنین.
در ضمن شما کی مدارکتون رو ارسال کردین؟
چون تاریخ مصاحبه به این هم ربط داره

(2012-09-21 ساعت 12:55)faridm22 نوشته:  سلام دوستان من جزو كارنت شده هاي نوامبر هستم...مي خواستم بدونم زمان مصاحبه بصورت پستي مياد درب منزل يا به صورت ايميل مياد؟يا بايد از طريق سايت چك كنيم؟

دوست عزیز میدونی اگه این فروم رو کامل نخونی چقدر ضرر میکنی؟
سوالت نشون میده که وقت زیادی برای خوندن این مطالب مفید نذاشتی، بچه های اینجا خیلی باحوصله وقت گرانبهاشون رو برای کمک به دیگران میذارن، اما بعضی سوالا خستگی این دوستان رو بیشتر میکنه.
برای موفقیت خودت میگم: این فروم رو بخون، خیلی واجبه. امیدوارم برای خودت این اهمیت رو قائل بشی و این فروم رو بخونی، دوست خوب ما بشی و بعد بیای بگی، فلانی، مرسی از پیشنهادت....
جوابتو میدم که دلخور نشی: ابداً هیچی دم در خونتون نمیادو ایمیل براتون میاد، گاهی ممکنه ایمیل هم نیاد، پس باید سایت ها رو چک کنی، این فروم هم اخبارش خیلی آپدیته.
موفق باشی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-09-21

(2012-09-21 ساعت 12:59)r_ent نوشته:  
...
1 پیشنهاد: مشخصاتتون رو برای afs عزیز بفرستین بذاره تو جدولی که پایین امضاش هست، اینطوری میتونین خیلی راحت خودتونو با دوروبریاتون مقایسه کنین.
...

ایشون مشخصاتشون رو گفته بودن و خوشبختانه در جدول هم هست
واقعا مورد خاصی به نظر نمی رسه وجود داشته باشه که چرا تاریخ مصاحبشون مشخص نشده
هم کیسشون 3 رقمی هست (کسی که کیس 900 داشته داریم که تاریخ گرفته) و هم مدارکشون رو به نظر به موقع فرستادن.
نمی دونم، شما توی فرم ها جایی گفتید که بچه تو راهی دارید؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan99 - 2012-09-21

تبريک ميگم به بچه هايی که نآمه دومشون اومد. چهارشنبه من يه چيزی همين جوری پروندم چه سريع گرفتBig Grin

فکر کنم بقيه هم تو همين چند روز باقی مانده (حتی سری دوم ها) وقت مصاحبشون رو بگيرن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - narcies1366 - 2012-09-21

afs فکر می کنم بخاطر بچه یکم صبر کردن چون ما قبلا براشون میل زده بودیم که تو راهی داریم قبلا هم تاییدیه مدارک رو گرفتیم خواستم با این پست مطمین بشم که همه سه رقمی ها گرفتن حالا امروزم وایمستیم ببینیم اگه خبری نشه علت رو ازشون میپرسیم!!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - tala2013 - 2012-09-21

(2012-09-20 ساعت 22:43)alirezass نوشته:  آقا ما با این کیس نامبر کی کارنت میشیم؟
کمک کمک من نیازمند یکم وقت هستم برای جور کردن پول برای حسابم

نگران نباش وقت داری ولی نمیشه دقیق گفت ولی اگه تا ان وقت پولتون جور نشد یک 24 ساعت از کسی قرض بگیر بذار تو حسابت نامه مالی رو گرفتی برگردون. موقع رفتن سعی کن پولاتو جور کنی. چون خرج داری.

(2012-09-20 ساعت 23:51)saeed2568 نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 23:43)r_ent نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 20:05)elham63 نوشته:  دوستان عزیز سلام من تازه عضو این سایت شدم و اینجور که مشخصه خیلی واسه خودم سرخوش بودم تا حالا.تازه فهمیدم وقتی که سری اول مدارکم رو که با دی اچ ال پست کردم باید یک تاییدیه می گرفتم از سفارت که من همچین چیزی دریافت نکردم.میشه بهم بگین که درست فهمیدم یا نه؟ اگه اینطوری هستش می شه لطفا کمکم کنید.
واقعااااا مممنون میشم از لطفتون

تبریک میگم، خوش اومدینSmile
نگران نباشین، هیچ لزومی نداره تاییدیه بگیرین، اگه با پست معتبر فرستادین و مطمئنین رسیده نگران نباشین، اما اگه دوس دارین میتونین واسه دل خودتون ایمیل بزنین کی سی سی بپرسین. فرمت نامه اش هم تو تاپیک مربوطه هست.
در ضمن حتما تاپیکهای مختلف اینجا رو بخونین کلی اطلاعات کسب میکنین و در ضمن باعث میشه سوال تکراری نپرسینSmile
اصلا با این وضعیتی که سرشون شلوغه بعید میدونم بتونین تاییدیه بگیرین !

نه جواب میدن. من خودم بعد از اینکه رسید ایمیل زدم گفتن به علت حجم بالای پرونده ها نمی تونیم بگیم تا اینکه 2 هفته پیش دوبار ایمیل فرستادم بعد 4 روز جواب دادن که رسیده و مدارکتون Acceptable است.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peralans - 2012-09-21

پس چرا نامه من نیومده برای آنکارا کیس نامبرم 6xx
؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ehsan_ati - 2012-09-21

(2012-09-21 ساعت 15:07)peralans نوشته:  پس چرا نامه من نیومده برای آنکارا کیس نامبرم 6xx
؟
شما تاريخ ارسال فرم هات کي بوده؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - homayoon13 - 2012-09-21

(2012-09-21 ساعت 12:59)r_ent نوشته:  

سلام
در ضمن شما کی مدارکتون رو ارسال کردین؟
چون تاریخ مصاحبه به این هم ربط داره

(2012-09-21 ساعت 12:55)faridm22 نوشته:  سلام دوستان من جزو كارنت شده هاي نوامبر هستم...مي خواستم بدونم زمان مصاحبه بصورت پستي مياد درب منزل يا به صورت ايميل مياد؟يا بايد از طريق سايت چك كنيم؟

دوست عزیز میدونی اگه این فروم رو کامل نخونی چقدر ضرر میکنی؟
سوالت نشون میده که وقت زیادی برای خوندن این مطالب مفید نذاشتی، بچه های اینجا خیلی باحوصله وقت گرانبهاشون رو برای کمک به دیگران میذارن، اما بعضی سوالا خستگی این دوستان رو بیشتر میکنه.
برای موفقیت خودت میگم: این فروم رو بخون، خیلی واجبه. امیدوارم برای خودت این اهمیت رو قائل بشی و این فروم رو بخونی، دوست خوب ما بشی و بعد بیای بگی، فلانی، مرسی از پیشنهادت....
جوابتو میدم که دلخور نشی: ابداً هیچی دم در خونتون نمیادو ایمیل براتون میاد، گاهی ممکنه ایمیل هم نیاد، پس باید سایت ها رو چک کنی، این فروم هم اخبارش خیلی آپدیته.
موفق باشی
دوست عزیز سلام
سوال شما نشون میده یا تازه عضو شدی یا کم مطالع کردید. دوست ما جواب شما را دادند ولی پیشنهاد میکنم با برنامه ریزی ، تمام مطالب را مطالعه کنید که حتی اگر مشلی داشتید و برای خودتون سوال پیشن نیامد که بپرسی در مهاجر سرا با ان اشنا بشی و اشتیاه حرکت نکنید. موفق باشید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - homayoon13 - 2012-09-21

(2012-09-20 ساعت 20:48)Ali DV-2013 نوشته:  دوستان نامه مصاحبه اومد Smile من که اکتبری هستم در نوامبر وقت مصاحبه داده

امیدواریم موفق باشید. و خبرهای بهتری بدید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Omid91 - 2012-09-21

(2012-09-21 ساعت 15:16)ehsan_ati نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 15:07)peralans نوشته:  پس چرا نامه من نیومده برای آنکارا کیس نامبرم 6xx
؟
شما تاريخ ارسال فرم هات کي بوده؟

همینطور که دوستمون اشاره کردن تاریخ ارسال فرمها خیلی مهمه. منم با اینکه کیس نامبرم 4xx هست چون مدارکو دیر ارسال کردم نامه دوم برام نیومده هنوز. شما کی مدارکتونو فرستادین؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peralans - 2012-09-21

من فرم آپدیت شدم رو درست فردای اعلام کارنتی های سری اول با ایمیل فرستادم.. تلفنی هم با kcc چک کردم و پرسیدم که دیر نشده آیا و گفت نه بفرستین و منتظر باشین

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - samankhan1 - 2012-09-21

دوستان سلام من برای ... نوامبر دعوت به مصاحبه شدم لطفا دوستانی که برای این مورخه دعوت شدن اعلام نمایند شاید بتوانیم به همدیگر کمک کنیم. سپاسگزارم
(قرار بود تاریخ دقیق رو اعلام نکنین)- عمو سعید