مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - m_kh - 2015-11-17

(2015-11-17 ساعت 01:19)termeh_med نوشته:  دوست عزيز m_kh متاسفانه پيام خصوصي فرستاده نمي شه. اگه ايميلي دارين لطفا بزاريد واسم ممنونم

سلام دوست عزيز ايميلمو براتون فرستادم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mehdi2138 - 2015-11-17

(2015-11-17 ساعت 00:24)alireza62 نوشته:  
(2015-11-16 ساعت 23:56)mehdi2138 نوشته:  دوستان کمک فوری نیاز هست
کسی میتونه برای من وخانواده ام که 18 نوامبر ساعت حدود 22 میرسیم یک هتل دوستاره با wifi رایگان و صبحانه رو هتل جور کنه؟
ما با دوتا بچه کوچک نمیتونم اون موقع شب دنبال هتل بگردم.
ممنون میشم

دوست عزیز کدوم شهر قرار هست برین؟کدوم پرواز؟کجا؟۱ مقدار اطلاعات بگذارید شاید کسی توانست کمک کنه.
ما میریم لوس آنجلس با پرواز قطر میایم و حدود ساعت 10 شب میرسیم
من شنیدم مرکز شهر زیاد جای خوبی نیست اما میخوایم به مراکز شهری دسترسی داشته باشیم . لطف میکنید یه هتل 2 و یا 3 ستاره که اول جای امن برای خانواده باشه و دوم ارزون به ما معرفی کنید ؟
ممنون میشیم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - hamsafar2 - 2015-11-18

سلام دوستان
من دنباله جاهستم توی مریلند گیترزبرگ.والبته دنباله همخونه دختر.....کسی میتونه بهم کمک کنه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mehdi2138 - 2015-11-19

درود بر دوستان
دوستانی که میتوانند کمک کنند کسی هست یکی دوتا هتل یا متل دو یا سه ستاره ارزون قیمت اطراف پاسادنا یا آرکدیا و یا یه جای مناسب برای من و خانواده ام معرفی کنه؟
ما امشب رسیدیم لوس آنجلس و هتل هالیدی خیلی گرونه نمیتونیم زیاد اینجا بمونیم . اگر فقط اسم و آدرس هتل رو بدید ممنون میشیم خودمون میریم . با دوتا بچه کوچک واقعا سخته .
با سپاس فراوان

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - behjat - 2015-11-19

(2015-11-19 ساعت 12:31)mehdi2138 نوشته:  درود بر دوستان
دوستانی که میتوانند کمک کنند کسی هست یکی دوتا هتل یا متل دو یا سه ستاره ارزون قیمت اطراف پاسادنا یا آرکدیا و یا یه جای مناسب برای من و خانواده ام معرفی کنه؟
ما امشب رسیدیم لوس آنجلس و هتل هالیدی خیلی گرونه نمیتونیم زیاد اینجا بمونیم . اگر فقط اسم و آدرس هتل رو بدید ممنون میشیم خودمون میریم . با دوتا بچه کوچک واقعا سخته .
با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز، شما تو گوگل سرچ کنید،cheap motel near me آدرس متلهای ارزون نزدیکتون میاد میتونید زنگ بزنید، و سوال کنید از مجله هفته بازار هم میتونید آدرس سوییت یا خونه های اجاره ای رو پیدا کنید ، طرف van nuys و sepulveda متل ارزون بیشتر پیدا میشه البته فکر کنم هفته ای ۵۵۰ دلار به بالا باشه موفق باشید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - سروین 93 - 2015-11-22

سلام

دوستان من بهمراه خانوادم 15 ژانویه میرسیم دالاس

هتل قیمت مناسب میخوام...و آیا استودیو 6 گزینه خوبیه؟؟؟
امکاناتش چطوره؟
جایی که مرکز خرید نزدیک داشته باشه چون ما 2تا کوچولوی 5 و 1.5 ساله داریم...و تا اومدن سوشال و بازکردن حساب بانکی و کارای اولیه فک کنم حداقل 2 هفته زمان میبره
و اگر کسی آپارتمان هم برای مدتی میتونه بما اجاره بده استقبال میکنیم

ممنون میشم منو راهنمائی کنید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - reza12 - 2015-11-23

دوستان عزيز گزينه extended stay براي اول كار خوبه امكانات آشپزي كردن هم داريد و نياز به رستوران كمتر ميشود.
http://www.extendedstayamerica.com/

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - termeh_med - 2015-11-23

سلام به دوستان خوبم من براي بهمن ماه بمدت چند هفته به كاليفرنيا مي رم اگر خانمي شرايط من رو داره خوشحال مي شم همسفر و همخونه داشته باشم و اينكه جايي رو وپيدا كنيم براي اين مدت ،ممنونم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mehdi2138 - 2015-11-27

بی پول . . . . سرگردون . . . . به دنبال هر نوع کاری شدیدا محتاج و نیازمند

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - سوین - 2015-11-27

سلام به همه دوستان عزیز
ما۱هفته هست که در واشنگتونdcهستیم و دربدر دنبال اجاره اپارتمان و کار. از همه دوستان تقاضا دارم در صورت امکان ما را از کمک خودشون بی نصیب نذارن

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - SAMBAR - 2015-11-28

سلام دوستان امروز از دیدن این صفحه اینقدر خوشحال شدم که فقط خدا میدونه. کن و خانم و پسرم ۲۶فوریه بلیط داریم به مقصد سانفرانسیسکو و میخواهیم بریم سن خوزه. و واقعا به کمکتون برای پیدا کردن ی جای خوب و ارزون برای حداقل ۲هفته یعنی تا زمانیکه سوشیال بگیرم نیاز دارم. دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه خواهش میکنم جواب بده.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - ardavan2535 - 2015-11-28

من بارها گفتم باز هم می گم، مهاجرسرا خیلی کمک کرد که به راحتی راه رو پیدا کنیم و خدارو شکر تا حالا همه چیز به خوبی پیش رفته و امیدوارم که به همین نحوه جلو بره. دوستان، کسانی که قصد اومدن به Bay Area( San Jose, San Francisco,...) دارن خواهش می کنم در زمینه خرید ماشین اگر سئوالی دارید یا کمکی نیاز دارید با من تماس بگیرید امیدوارم بتونم به نوبه خودم بتونم کمکی کرده باشم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - SAMBAR - 2015-11-29

(2015-11-28 ساعت 09:16)ardavan2535 نوشته:  من بارها گفتم باز هم می گم، مهاجرسرا خیلی کمک کرد که به راحتی راه رو پیدا کنیم و خدارو شکر تا حالا همه چیز به خوبی پیش رفته و امیدوارم که به همین نحوه جلو بره. دوستان، کسانی که قصد اومدن به Bay Area( San Jose, San Francisco,...) دارن خواهش می کنم در زمینه خرید ماشین اگر سئوالی دارید یا کمکی نیاز دارید با من تماس بگیرید امیدوارم بتونم به نوبه خودم بتونم کمکی کرده باشم.
اردوان جان من چند تا سوال داشتم که خواستم با پیام خصوصی ازت بپرسم متاسفانه پیام خصوصیت غیر فعاله. البته سوالم راجع به ماشین نیست. چجوری میشه با شما ارتباط برقرار کرد

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mechanicalengineer - 2015-11-29

(2015-11-29 ساعت 00:13)SAMBAR نوشته:  
(2015-11-28 ساعت 09:16)ardavan2535 نوشته:  من بارها گفتم باز هم می گم، مهاجرسرا خیلی کمک کرد که به راحتی راه رو پیدا کنیم و خدارو شکر تا حالا همه چیز به خوبی پیش رفته و امیدوارم که به همین نحوه جلو بره. دوستان، کسانی که قصد اومدن به Bay Area( San Jose, San Francisco,...) دارن خواهش می کنم در زمینه خرید ماشین اگر سئوالی دارید یا کمکی نیاز دارید با من تماس بگیرید امیدوارم بتونم به نوبه خودم بتونم کمکی کرده باشم.
اردوان جان من چند تا سوال داشتم که خواستم با پیام خصوصی ازت بپرسم متاسفانه پیام خصوصیت غیر فعاله. البته سوالم راجع به ماشین نیست. چجوری میشه با شما ارتباط برقرار کرد
دوست عزيز ميتوني سؤالت رو اينجا بذاري و اينطوزي خيليهاي ديگه هم ميبينند ولي اگر سوْال خاصي داشتي ميتوني براي من هم پيغام بذاري
موفق باشي

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mozhgangh - 2015-12-02

(2015-11-27 ساعت 05:05)mehdi2138 نوشته:  بی پول . . . . سرگردون . . . . به دنبال هر نوع کاری شدیدا محتاج و نیازمند

دوست عزیز کدوم ایالتی؟
الان چون هالیدی نزدبکه تمام فروشگاهها و مالها دارن نیرو میگیرن،و اگه راضی باشن نگهتون میدارن. به نظر من برین و فرم اپلیکیشن فروشگاههای مال و خارج از مال رو بردارید. یقینا باهاتون تماس میگیرن.